Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Köszi GP

Hozzászólás

• x5z4 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Az IronFX-nél van lehetőség synchron trade-re, tehát olyanra, h másolni lehet egy másik ügyfél kötését?
      Továbbá szerintetek jobb mint az XTB vagy az Admiral Markets?
      Fejlesztés alatt van hamarosan lesz kozosségi kereskedésre lehetoség.
      Október végére ígérték

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Október végére ígérték
        Én nem akartam lelőni a poént

Hozzászólás

• GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          ECN ott teljesül ahol tud. Piaci áron. Market maker számlán meg ott ahol a cég akarja vagy garantálja. Ha garantálja az árat, akkor azt kapod amit látsz és az neked kedvezőbb. De ha nem garantálja, akkor náluk van rosszul beállítva a rendszer ha maguk ellen csúszik az ár.

Tadawulnál pl garantált ár volt és a TP / SL mindig ott teljesült ahova beraktad. Hírekkor benyelték a veszteséget. Minden egyéb esetben pedig ellened ment a slippage. Nyílván...
          Még Marketmaker számlán sem garantál neked senki semmit. Ha igen akkor valami turpisság van a dologban.

Ki tudja neked garantálni hogy az NFP ideje alatt biztosan lesz az EUR/USD-n elérheto árfolyam 1.34123-on? Ha a bejelentés hatására egybol ugrik 100 pip-et az árfolyam akkor nincsen azon a szinten ár mit a ketto kozott van. Ha mégis ott teljesulne a pozíciód akkor ''hasracsapás szeru'' árat kapsz, ami nem felel meg a valóságnak.

Ha te ragaszkodsz ehhez keresd meg az olyan brókereket akik ezt adják neked.

Az IronFX-nél ahogy korábban is írtam; a bejelentések és hírek alatt piaci végrahajtás van a fuggo megbízásokra és az SL / TP szintekre. (vagyis ugyanúgy teljesulnek mint az STP/ECN számlákon)

Hozzászólás

Még Marketmaker számlán sem garantál neked senki semmit. Ha igen akkor valami turpisság van a dologban.

Ki tudja neked garantálni hogy az NFP ideje alatt biztosan lesz az EUR/USD-n elérheto árfolyam 1.34123-on? Ha a bejelentés hatására egybol ugrik 100 pip-et az árfolyam akkor nincsen azon a szinten ár mit a ketto kozott van. Ha mégis ott teljesulne a pozíciód akkor ''hasracsapás szeru'' árat kapsz, ami nem felel meg a valóságnak.

Ha te ragaszkodsz ehhez keresd meg az olyan brókereket akik ezt adják neked.

Az IronFX-nél ahogy korábban is írtam; a bejelentések és hírek alatt piaci végrahajtás van a fuggo megbízásokra és az SL / TP szintekre. (vagyis ugyanúgy teljesulnek mint az STP/ECN számlákon)
            Zoltán ne kötözködjön már velem, mert már kezd bosszantani.

Tapasztalatból leírtam, hogy VANNAK ilyen számlák és azt sehol nem állítottam, hogy nekem ilyen kéne.

Úgyhogy a kioktatásból elég lesz ...

Hozzászólás

A bonusz kalkulátor tényleg rossz formulával mukodik, ezt jeleztuk és hamarosan meg lesz oldva.
              Ettol fuggetlenul az osszegek amik a szamlán vannak teljesen korrektek.

A formula amit használni kell: osszes befizetett osszeg / osszes kapott bónusz = x%

ha a teljes indulo osszeghez képest profitban vagy akkor a teljes adott bónusszal kell kalkulálnod (kiutaláskor ezt fogjuk visszavenni részarányosan)

ha a teljes indulo osszeghez képest veszteséges vagy akkor a teljes toke = 100+x%. Vagyis a teljes tokét elosztod (100+x)-el és beszorzod 100-al. így megkapod a saját tokédet.
              Valóban úgy van,ahogy mondtad,tehát a bonus calculátorok rossz,(egyébként még mindig),de a bonust úgy vonja az Iron Fx,ahogy azt kell.
              A veszteségek arányos részét a bonusból fedezi.
              (csak hogy a jó híreket is megírjam).
              Egyébként néztem a számlát több napon át,és én semmi trükköt nem láttam.Plarform gyors,a BE tényleg nullán záródott,nem úgy mint néhány más cégnél,csúszás nem sok,egyszer sem láttam megszakadt kapcsolatot ez idő alatt,és hibás chartot sem.Nem létező tüskét sem.
              Ez egy Prémium számla volt.A többit nem láttam.
              Enyém a galaxis leggyorsabb hajója!

Hozzászólás

Október végére ígérték
                Hogy működik ez a "közösségi kereskedés"?
                Már az is nagy probléma sokszor,hogy a broker cég emberei másolják a nyerő számlákat ingyen.
                Enyém a galaxis leggyorsabb hajója!

Hozzászólás

• Gondolom olyan, mint a Zulu és társai.
                  De ha ez brókercégen belül történik és nincs csúszás, mint mondjuk a Zulunál (ahogy hallottam), akkor még érdekes lehet szerintem.

Hozzászólás

• Zulunak is van saját bróker cége és azok között a számlák közt is van valamennyi csúszás. Ha nem skalpolásról van szó, akkor mindegy kéne h legyen az a pár tized vagy akár 1-2 pip. Csak itt ugye ellenérdek van, mert a fő számla kezelője is rak el valamennyi jutalékot ha a követő miatta köt.
                    De máshol biztos vannak más szabályok is (Mielőtt még agyonköveznének)

Hozzászólás

• ALTERMAN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Valóban úgy van,ahogy mondtad,tehát a bonus calculátorok rossz,(egyébként még mindig),de a bonust úgy vonja az Iron Fx,ahogy azt kell.
                      A veszteségek arányos részét a bonusból fedezi.
                      (csak hogy a jó híreket is megírjam).
                      Egyébként néztem a számlát több napon át,és én semmi trükköt nem láttam.Plarform gyors,a BE tényleg nullán záródott,nem úgy mint néhány más cégnél,csúszás nem sok,egyszer sem láttam megszakadt kapcsolatot ez idő alatt,és hibás chartot sem.Nem létező tüskét sem.
                      Ez egy Prémium számla volt.A többit nem láttam.
                      Koszonom!
                      Nekem ez elég elismerés...

Hozzászólás

• ALTERMAN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Hogy működik ez a "közösségi kereskedés"?
                        Már az is nagy probléma sokszor,hogy a broker cég emberei másolják a nyerő számlákat ingyen.
                        Úgyy fog mukodni hogyy aki akar létrehoz magának egyy profilt amiben beállíthatja milyen adatokat akar megosztani másokkal. Látsódni fog a kotesek sikeressége, a kockáztatott % érték stb.
                        Ha nem csinálsz profilt magadnak nem tudsz másolni senkit de téged sem tudnak kovetni a kereskedésben.

A munka mellett amúgy sincs ideje senkinek másolgani a kereskedéseket, de ha z még nem lenne elég akkor ott van az is hogy cég dolgozóinak le van tiltva mindennemu hozzaférés a kereskedéshez, nem rendelkezhetnek éles kereskedési számlával az IronFX-nél.

Hozzászólás

• GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Zulunak is van saját bróker cége és azok között a számlák közt is van valamennyi csúszás. Ha nem skalpolásról van szó, akkor mindegy kéne h legyen az a pár tized vagy akár 1-2 pip. Csak itt ugye ellenérdek van, mert a fő számla kezelője is rak el valamennyi jutalékot ha a követő miatta köt.
                          De máshol biztos vannak más szabályok is (Mielőtt még agyonköveznének)
                          A Zulutrade és MyFxBook és társaik be lettek tiltva a Metaquotes által.
                          Amúgy az ilyen másoló ''szoftverek'' spread tágítással dolgoznak és a spread kulonbozetet teszik el zsebre.

Hozzászólás

• "A munka mellett amúgy sincs ideje senkinek másolgani a kereskedéseket, de ha z még nem lenne elég akkor ott van az is hogy cég dolgozóinak le van tiltva mindennemu hozzaférés a kereskedéshez, nem rendelkezhetnek éles kereskedési számlával az IronFX-nél."

És ha valaki megcsinálja ennek ellenére akkor lesz itt Z világháború....

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              "A munka mellett amúgy sincs ideje senkinek másolgani a kereskedéseket, de ha z még nem lenne elég akkor ott van az is hogy cég dolgozóinak le van tiltva mindennemu hozzaférés a kereskedéshez, nem rendelkezhetnek éles kereskedési számlával az IronFX-nél."

És ha valaki megcsinálja ennek ellenére akkor lesz itt Z világháború....
                              Ezt nem teljesen értem.

Ha nincs számlája, akkor nincs tapasztalata sem róla, vagy egyáltalán a kereskedésről. Esetleg elmegy a konkurenciához számlát nyitni, ha mégis kereskedni akar a fizetése mellett?

Ha nem lát rá a kereskedésekre, akkor miért írtátok, hogy „Ha valaki jó akkor ránézek azért.”

Most kezd érdekes lenni, mit is csinál munkaidőben egy Ironfx-es munkatárs.

Hozzászólás

• kmisi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Ezt nem teljesen értem.

Ha nincs számlája, akkor nincs tapasztalata sem róla, vagy egyáltalán a kereskedésről. Esetleg elmegy a konkurenciához számlát nyitni, ha mégis kereskedni akar a fizetése mellett?

Ha nem lát rá a kereskedésekre, akkor miért írtátok, hogy „Ha valaki jó akkor ránézek azért.”

Most kezd érdekes lenni, mit is csinál munkaidőben egy Ironfx-es munkatárs.
                                Azt írta Zalán, hogy a kereskedés másolása van letiltva és a kereskedéshez való hozzáférés,ez utóbbit én úgy értek, hogy láthatja bárki kereskedését ("Ha jó valaki, akkor ránézek azért") , de maga nem végezheti. Tehát a kereskedés, mint cselekvés van tiltva.

Hozzászólás

Working...
                                X