Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• _pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bp?
    Dolgozom rajta

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Dolgozom rajta
      még a végén randizni fogunk

Hozzászólás

• _pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        még a végén randizni fogunk
        Akkorát fogok rendezni, hogy még véletlenül se

Tudod:

Mi vagyunk a legjobbak, mi csináljuk a legjobb szemináriumot....

Hozzászólás

• nem ártana megcsinálni, hogy a magyar és az angol IronFX weboldala nagyjából egyforma legyen. nem tudom ki fordítja az oldalt:
          http://www.ironfx.com/hu/
          a számlatípusok sem egyeznek. ezeket kicsit alaposabban át kéne nézni. köszi.

most nyitottam egy Zero Fixed Spread Account(amit a magyar weboldalon nyitni nem egyszerű feladat) demó számlát és megnéztem a jutalékokat. ja igen és még egy kritika. amikor egy másik számlatípust akarok megnézni, akkor újra le kell tölteni az egész MT4-es programot, hogy működjön. már több különböző IronFX-es MT4 program van a gépemen a különböző számlatípusok miatt. egy MT4-el hiába loginolok be megadva az emailben kapott infókat(számlaszám,jelszó,szerver->IronFX-Demo1,IronFX-Demo2,IronFX-Demo3). nem működik.
          a legkisebb jutalék 1.8 pip/1lot. a legnagyobb jutalék 4.3 pip/1lot.
          alul van róla egy kép. a képen bal oldalt a piacfigyelőben vannak azok a párok 12 db, amik spread nélkül tradelhetők. ezeket egy kötőjel jelzi a devizapár végén. kár, hogy nem az összes devizapár ilyen nulla spreades.
          Csatolt fájlok

Hozzászólás

• sindler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            nem ártana megcsinálni, hogy a magyar és az angol IronFX weboldala nagyjából egyforma legyen. nem tudom ki fordítja az oldalt:

most nyitottam egy Zero Fixed Spread Account(amit a magyar weboldalon nyitni nem egyszerű feladat) demó számlát és megnéztem a jutalékokat. ja igen és még egy kritika. amikor egy másik számlatípust akarok megnézni, akkor újra le kell tölteni az egész MT4-es programot, hogy működjön. már több különböző IronFX-es MT4 program van a gépemen a különböző számlatípusok miatt. egy MT4-el hiába loginolok be megadva az emailben kapott infókat(számlaszám,jelszó,szerver->IronFX-Demo1,IronFX-Demo2,IronFX-Demo3). nem működik.
            alul van róla egy kép. a képen bal oldalt a piacfigyelőben vannak azok a párok 12 db, amik spread nélkül tradelhetők. ezeket egy kötőjel jelzi a devizapár végén. kár, hogy nem az összes devizapár ilyen nulla spreades.
            koszonjuk szépen az észrevételeket.
            A weboldal arculata megváltozik éppen.
            Sajnos nem tudjuk a tartalmat 48 nyelvre egyszerre lecserélni.
            A Magyar weboldal végleges formáját November végére éri el.

Az MT4 platform-hoz visszatérve.
            Torolj le minden létezo platformot és csak 1 legyen telepítve ami éppen a legújabb verzió.
            Minden esetben mikor új kereskedési szervert adunk hozza a palettánkhoz le kell toltsd a legújabb MT4-et.
            De az új verzióval minden korábbi számlád mukodik akár új akár régi (még a demók is)

Hozzászólás

• Változtatni kellene a rendszereteken. Én is belefutottam abba, amit már korábban más is nehezményezett. Felinstalláltam az MT4-eteket, új demo számlát akartam nyitni. Ekkor eltérően az összes többi cégtől (akiknél ez flottul működik), az IronFx honlapja jön fel, majd az itt kapott user/pw-vel nem működik az MT4. Miért nem lehet ezt úgy csinálni, mindenféle kavarás nélkül, ahogy a többi cégnél van?

Hozzászólás

nem ártana megcsinálni, hogy a magyar és az angol IronFX weboldala nagyjából egyforma legyen. nem tudom ki fordítja az oldalt:

Ha már észrevételek.
                Jó lenne ha az MT4 multi terminal is működne úgy, hogy egyszerre több szerverhez tartozó számlát is meg tudna jeleníteni egy időben.
                Jelenleg csak adott szerverhez tartozó számlákat tud kezelni/megjeleníteni.
                (vagy én nem értek a beállításához, bár pofon egyszerű)

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  koszonjuk szépen az észrevételeket.
                  A weboldal arculata megváltozik éppen.
                  Sajnos nem tudjuk a tartalmat 48 nyelvre egyszerre lecserélni.
                  A Magyar weboldal végleges formáját November végére éri el.

Az MT4 platform-hoz visszatérve.
                  Torolj le minden létezo platformot és csak 1 legyen telepítve ami éppen a legújabb verzió.
                  Minden esetben mikor új kereskedési szervert adunk hozza a palettánkhoz le kell toltsd a legújabb MT4-et.
                  De az új verzióval minden korábbi számlád mukodik akár új akár régi (még a demók is)
                  ok köszi. értem.

Hozzászólás

...most nyitottam egy Zero Fixed Spread Account(amit a magyar weboldalon nyitni nem egyszerű feladat) demó számlát és megnéztem a jutalékokat....
                    Ezt meg tudom erősíteni, éles számlán is ugyanez a helyzet.
                    2 dolog ami miatt egyelőre nem ezen a számlán kereskedek:
                    - 5 pipnél közelebb nem lehet stopot rakni
                    - magas jutalék

Hozzászólás

• szisa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      - magas jutalék
                      Alpari MT5 ECN, ugyan nem "zero", de nincs comission és fő műsoridőben 0.6-0.8-1.2 pip a spread. Stop 0.5 piptől.

Hozzászólás

- magas jutalék

A minimum 5 pip SL és TP távolság az minden szamlatípuson adott nálunk. Ez szerver beállítás kérdése, és nem fog változni a kozeljovoben.

Ha nem tetszik a jutalék akkor tudsz jutalékmentes számlát választani ahol csak spread van, igaz ott nem fogsz 0-0.3pip spreadet kapni...
                        (Micro, Premium vagy STP No Commission számlák)

Hozzászólás

• n3d eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Alpari MT5 ECN, ugyan nem "zero", de nincs comission és fő műsoridőben 0.6-0.8-1.2 pip a spread. Stop 0.5 piptől.
                          Könnyű ha olyan tüskéket tesznek be amitől kiütnek...

Mindennek ára van.

Hozzászólás

- magas jutalék
                            Mennyi a költséged egy olyan számlán ahol mondjuk nem 1.8 a költséged, hanem mondjuk 0.9 és mielőtt kiütne a SL téged kitágítják 2-re a spreadet? (ezt észre sem veszed.

Nálunk a fix zero spreadnél legalább ilyen nincs és tudsz valóban kalkulálni a költségekkel.

Hozzászólás

• Mindegyik forexbróker megbízható, becsületes és együtműködő üzleti partnere a tradernek, kivétel nélkül.

Hozzászólás

• n3d eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Mindegyik forexbróker megbízható, becsületes és együtműködő üzleti partnere a tradernek, kivétel nélkül.
                                Orulok hogy masok is igy gondoljak, es nem csak en tunodok el maganyos teli esteken, vajon hogyan, s mibol jut betevore szegenyeknek, a sok kedvezmeny mellett amit adnak.

Hozzászólás

Working...
                                X