Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• nlot eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na eddig bírtam, hogy ne szóljak bele.

Devcsi: Nem akarok védeni senkit, de ennyi oldalon keresztül ragozni egy ilyen szinten értelmetlen, megválaszolhatatlan, és ezredrangú kérdést, ez már tényleg botránymód idegesítő.

Nem csodálom, hogy Zalánnak már az agyára mentél. Plusz még privátban, meg telefonon is fárasztod, na ez már a masszív káosz kategória.

Ha nem tetszik a rendszer, MENJ MÁSHOVA, ahogy minden normális trader tenné.

Vagy legalább kezdd azzal, hogy keresd demón az adathibákat, ahol a különböző idősíkok adatai nem fedik egymást.
    Ha ez nem lesz elég ahhoz, hogy EGYÁLTALÁN NE legyen több kérdésed, se Zalánhoz, se Zolihoz, se senkihez az IronFX-nél, akkor személyesen maga a AtyaÚrIsten se tud rajtad segíteni.
    Számomra nyilvánvaló, hogy tőle, vagy egy társától elvettek bónuszt, és elhiszem, hogy elég frusztráló, hogy semmilyen vonalon nem kap választ a miértre.
    Mit lehet tenni egy kereskedési számlán? Nyitni valamilyen pozicíót és zárni, semmi mást. El nem tudom képzelni mit lehet ezzel csalni, és én is csak azt olvasom itt, hogy kitérő választ kapnak, valami homályos utalgatásra a csaló ügyfélre. Mindezt anélkül, hogy megmondanák: ezt és ezt a szabályt sértetted meg. Mert nincs szabály csak köd.

Na mindegy ez nem fog senkinek kiderülni, de én eddig se izgultam ilyen mézesmadzagokra ezután sem fogok, nekem egyértelmű, hogy ezeket a "bónuszokat" valahol visszafizeti az ügyfél, csak kérdés melyik. ne ilyenekre gerjedjen egy kereskedő szerintem.

Hozzászólás

• StLui eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Számomra nyilvánvaló, hogy tőle, vagy egy társától elvettek bónuszt, és elhiszem, hogy elég frusztráló, hogy semmilyen vonalon nem kap választ a miértre.
      Mit lehet tenni egy kereskedési számlán? Nyitni valamilyen pozicíót és zárni, semmi mást. El nem tudom képzelni mit lehet ezzel csalni, és én is csak azt olvasom itt, hogy kitérő választ kapnak, valami homályos utalgatásra a csaló ügyfélre. Mindezt anélkül, hogy megmondanák: ezt és ezt a szabályt sértetted meg. Mert nincs szabály csak köd.

Na mindegy ez nem fog senkinek kiderülni, de én eddig se izgultam ilyen mézesmadzagokra ezután sem fogok, nekem egyértelmű, hogy ezeket a "bónuszokat" valahol visszafizeti az ügyfél, csak kérdés melyik. ne ilyenekre gerjedjen egy kereskedő szerintem.
      Jó reggelt,

Itt már egyszer leírta valaki, nem i olyan rég, hogy miként lehet visszaélni a bónusszal. Direkt nem válaszoltam rá ha jól emlékszem. De ha egyszer amikor nem lesz bónusz akkor majd leírom pontosan.

Én nem egy embert ismerek aki ezzel a módszerrel a régi szép időkben amikor más bróker cégek nem változtattak me a szabályt akkor gyakran kivettek 10k usd-ből 50-70k USD pár hónap alatt.

Megértem, hogy frusztráltak, mert csak mi maradtunk szinte akinél lehet ezt csinálni továbbra is...de vissza kell szokjanak a normál kereskedéshez sajnos.

Hozzászólás

• "Megértem, hogy frusztráltak, mert csak mi maradtunk szinte akinél lehet ezt csinálni továbbra is..."

Van még pár hasonló a nagyvilágban...

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

A valóságban az emberek 70% veszít (persze ez a szám változik szezonálisan a piactól fuggoen)
          Van arról a százalékról publikus adatotok, akik konzisztensen, havonta nyernek nálatok?

Köszi

Hozzászólás

• JoeBlack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            "Megértem, hogy frusztráltak, mert csak mi maradtunk szinte akinél lehet ezt csinálni továbbra is..."

Van még pár hasonló a nagyvilágban...
            a kondíciókra gondoltam, bocsánat

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              a kondíciókra gondoltam, bocsánat
              Nem kell bocsánatot kérned :-) én is arra gondoltam

Hozzászólás

• Brian eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Van arról a százalékról publikus adatotok, akik konzisztensen, havonta nyernek nálatok?

Köszi
                Természetesen van de ezt még az én orromra sem kotik...

Hozzászólás

• devcsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  A kérdés 10. szerre is. Ha nyer hogy károsítja meg az iront? Attól az esettől eltekintve hogy ellened kötnek.
                  A bónusz osszege az IronFX pénze.
                  Ezek tényleged dollárok amit letétbe kell helyeznunk az ugyfél pénze mellett a bankban!
                  Aki ezzel a pénzel szándékosan visszaél az bennunket negatívan érint...

Hozzászólás

Természetesen van de ezt még az én orromra sem kotik...
                    Gondolom nem lenne túl jó reklám a cégnek...

Hozzászólás

• Brian eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Gondolom nem lenne túl jó reklám a cégnek...
                      Nem tudom miért jó vagy rossz reklám az ha az ugyfelek 40%-a vagy csak 30%-a nyereséges egy adott hónapban. Mindenki tudja hogy a tobbség veszít.

A profitabilitást a piac határozza meg mennyire volatilis és az hogy milyen iranyba szállnak be a kereskedok.

Hozzászólás

Nem tudom miért jó vagy rossz reklám az ha az ugyfelek 40%-a vagy csak 30%-a nyereséges egy adott hónapban. Mindenki tudja hogy a tobbség veszít.

A profitabilitást a piac határozza meg mennyire volatilis és az hogy milyen iranyba szállnak be a kereskedok.
                        a traderek 30%-a nyereséges? ennyire feljavult az arány?

Hozzászólás

• sindler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          a traderek 30%-a nyereséges? ennyire feljavult az arány?
                          van amikor csak 10% ez szezonális.
                          Amikor a piac lassú és csendes, nincsenek nagy ugrások akkor tobben profitot csinálnak

Hozzászólás

van amikor csak 10% ez szezonális.
                            Rendkívül nemes, mi több, szakmai dolog olyasmire biztatni embereket, ahol legjobb esetben is 10-30% keres, a többi veszít. A bróker köztudott csalhat, de ha az ügyfél teszi, bónuszelvonással büntetendő.

Ez a helyzet egy időzített bomba, ugyanúgy, mint a devizahitel, vagy a unit-linked.

Hozzászólás

• kmisi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Rendkívül nemes, mi több, szakmai dolog olyasmire biztatni embereket, ahol legjobb esetben is 10-30% keres, a többi veszít. A bróker köztudott csalhat, de ha az ügyfél teszi, bónuszelvonással büntetendő.

Ez a helyzet egy időzített bomba, ugyanúgy, mint a devizahitel, vagy a unit-linked.
                              Én komolyan drukkolok, hogy a MIFID2 ezen változtasson!

Hozzászólás

A konzisztensen (hónapokon, akár éveken át) nyerő százalékról volt szó, ami ugye nem lehet túl magas. Arra gondoltam, hogy azért sem publikus ez a szám, mert ezzel nem lehetne túl sok ügyfelet toborozni...

Hozzászólás

Working...
                                X