Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Most 500 USD számla v. beutalás által adjuk a következő lehetőségeket:

Birger Szemináriumra belépés (ameddig vannak helyek)
    60% bónusz
    Webinárium anyagok ( Füleki Ferenc által tartott 8 órás anyag)

Hozzászólás

• Ma ér véget az éles kereskedési verseny. Kiváncsi vagyok, hogy ki milyen eredményeket ér el.

Hozzászólás

• Egy kis update:

A Birger Schäfermeier szemináriumra 4 nap alatt több mint 200 jegy/hely fogyott el. Január 10.-én lesz és a regisztrációhoz ki kell tölteni a jelentkezési lapot plusz min 500 USD befizetésnek kell érkezzen az új vagy régi számlára.

Birger Schäfermeier egész napos szemináriumán a következők lesznek a tematikák:

- 3db stratégia bemutatása
        - Kereskedési pszichológia
        - Money management
        - Trade management (ez a legfontosabb ő szerinte)
        - Élő kereskedés

Ez az előadás INGYENES. A letéttel kereskedni is tudtok Birgerrel, a webináriumokhoz tudtok hozzájutni illetve ha minden feltételnek megfeleltek akkor bónuszt is kaphattok rá.
        Az előadás a Kempinski szállodában reggel 9-től este 6-ig lesz.
        A férőhelyek folyamatosan fogynak.

Hozzászólás

• Egy ügyfél hívta fel a figyelmem arra, hogy ezen a napon NFP adatok jönnek majd ki.
          Ettől még izgalmasabb lesz a szeminárium.

Nézni ahogy Birger Schäfermeier NFP adatokat kereskedik le, egy élmény lesz.

Hozzászólás

• Sziasztok,

Valakinek van tapasztalata a 60% üdvözlő bónusszal kapcsolatban az Ironfx-nél?
            Most tervezek számlát nyitni, ezért kérdezném.
            Utoljára szerkesztve a következő által: safe; 2013-12-17, 14:58. Oka: ? lemaradt

Hozzászólás

• safe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Sziasztok,

Valakinek van tapasztalata a 60% üdvözlő bónusszal kapcsolatban az Ironfx-nél?
              Most tervezek számlát nyitni, ezért kérdezném.
              Teljesen egyszerű.. megnyitod a számlád, micro vagy premium, lesz egy kezelőfelületed, azon át beletolsz pénzt pl bankkártyával vagy akárhogy, aztán meg szolsz a kapcsolattartódnak hogy betoltál X dolcsit, kéred rá a bónuszt, és a balanceod felugrik, lényegében pénzt tesznek a számládra.

Hozzászólás

• Ginew eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Teljesen egyszerű.. megnyitod a számlád, micro vagy premium, lesz egy kezelőfelületed, azon át beletolsz pénzt pl bankkártyával vagy akárhogy, aztán meg szolsz a kapcsolattartódnak hogy betoltál X dolcsit, kéred rá a bónuszt, és a balanceod felugrik, lényegében pénzt tesznek a számládra.
                A legfontosabb része, hogy szólni kell nekünk. Nem tudhatjuk, hogy ki kér és ki az aki nem kéri a bónuszt.

Csak gondoltam tisztázom, mert ez nem egyértelmű egy ügyfelünknek...Szeretném elkerülni a további félreértéseket.

Hozzászólás

• Most majdnem elcsábítottatok, már a kezem a gombon volt, kiváncsi lettem volna egy Birger napra, de 7-12-ig síelés, egyik szemem sír, másik nevet

Hozzászólás

• StLui eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Most majdnem elcsábítottatok, már a kezem a gombon volt, kiváncsi lettem volna egy Birger napra, de 7-12-ig síelés, egyik szemem sír, másik nevet
                    Lesznek még olyan események akkor a jövőben amik érdekelni fognak

Hozzászólás

• Én regisztráltam a Birger napra. Kellett volna kapnom bármi értesítést?

Hozzászólás

• ChyberBoB eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Én regisztráltam a Birger napra. Kellett volna kapnom bármi értesítést?
                        Jó kérdés. Én is regiztem egy ismerősöm, aki most nyitott számlát, és Ő sem kapott visszajelzést.

Hozzászólás

• Fogtok kapni a kapcsolattartók által visszajelzést. Kicsit többen regisztrálnak mint gondoltuk ezért elcsúsztak a srácok, bocsi.
                          De regisztráció és min 500 USD befizetés együtt a belépő.

Hozzászólás

• Én is regisztráltam, és nekem azt mondták, hogy nem kellett volna kapnom, és majd januárban küldik a pontos infót meg egy emlékeztetőt.

(Amúgy nekem is az lett volna logikus, hogy jön egy visszaigazoló email)

Hozzászólás

• Birger eloadás

Az eloadásra regisztrálókat rogzíti a redszer.
                              A részvételi jegyek a befizetések sorrendjében vannak kiosztva.

Attól még hogy XY az elsok kozott regisztrált, de csak az utolsó pillanatban érkezik be tole az 500$ befizetés nem biztos hogy el tud jonni az eloadásra.
                              Ezért nem kuldunk e-mail megerosítést.

Amint valakinek sikerult regisztrálnia és be is fizetett garantalt hogy lesz ulohelye. Abban az esetben ha megtelik a terem mindenkit értesítunk...

Hozzászólás

• Bocs Zoltán, rosszul fogalmaztam. Regisztráltam, számlát nyitottam, befizettem több mint $500-at, kereskedtem, de még nem kaptam visszaigazolást, de megértem, hogy el vagytok csúszva a nagy érdeklődés miatt.

Sőt amikor beszéltem egy kollegátokkal, mondta hogy ok a dolog, csak arra gondoltam, hogy esetleg jön egy "hivatalos" levél is tőletek arról, hogy sikeres a regisztráció, és vártok az előadásra.

Ettől fügettlenül eddig nagyon elégedett vagyok veletek. Hipergyorsan és pricízen intézitek az ügyeket, pont ezért is kérdeztem rá erre a pontra.
                                Tehát akkor várom az általad említett "részvételi jegyet".
                                Utoljára szerkesztve a következő által: safe; 2013-12-20, 05:56. Oka: lemaradt a vége

Hozzászólás

Working...
                                X