Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• köszönöm

Hozzászólás

• Nem minden a költség

Üdvözletem én is egy ilyen cégnél dolgozom, csak annyit fűznék hozzá hogy nem minden a költség, az a lényeg, hogy összességében nyersz vagy nem, Hiába magas a költség, ha kapsz segítséget. Hónap végén pluszban van, a számla akkor érdekel valakit a költség?

Hozzászólás

• Looooool

Hozzászólás

• Szücs László eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Hónap végén pluszban van, a számla akkor érdekel valakit a költség?
          Igen.

Hozzászólás

• ?

Nem óriási különbségekről beszélek 1-2 pip. Oké, persze ha valaki profi vagy már pár éve kereskedik, az nyilván csinálja magának, de a nem ez a többség (igaz a profiknak ez a legfontosabb, ezt aláírom). Szerinted, ha valaki pár órás - napos - hetes tapasztalattal kimerészkedik a piacra, az rongyosra keresi magát? Vagy a többség elkezdi bukni a tökét? Például nálunk lehet magasabb egy KICSIT a költség, de például ilyen segítséget kapnak az ügyfelek nap mint nap, ha ezeket bekötik akkor hónap végén + a számla

EURAUD
            veszteség-stop 1,2400
            profit kivét 1.2900
            megbízás: azonnali
            Vétel (árfolyam emelkedésre spekulálok)
            (beszállás 03.23. Péntek 7:30-8:30, zárás 03.23. péntek 19:30-22:00

szimbólum: EURCAD
            veszteség-stop 1,2910
            profit kivét 1.3400

szimbólum: EURSEK
            veszteség-stop 8,8600
            profit kivét 8,9900

Javasolt kötési mennyiségek a kereskedésnél (devizáknál):

1000$-2500$: 0,1-0,2 mennyiség
            2500$-5000 $: 0,15-0,3 mennyiség
            5000$-10000 $: 0,2-0,5 mennyiség
            10000$ -15000$: 0,5-0,8 mennyiség
            15000$-25000 $:0,8-1,5 mennyiség
            25000$ – 40000$ : 1,5-2,5 mennyiség
            40000$-100000$: 2,5- 5 mennyiség
            100000$ – felett: 5 – és a a csillagos ég

EZZEL CSAK AZT AKAROM ÉRZÉKELTETNI, HOGY NEM MINDEN A KÖLTSÉG. MOST MI A JOBB EGY KEZDÖNEK, HA ALIG VAN KÖLTSÉG DE MAGADRA VAGY UTALVA ÉS NAGY VALÓSZINÜSÉGGEL ELBUKOD A LOVÉT VAGY KICSIT MAGASABB, DE SEGITENEK. SÖT PONTOS INFORMÁCIÓKAT KAPSZ, AMIT MÁSOLHATSZ?

Hozzászólás

• 1 Csupa nagybetűs írás kiabálást jelent.

2 Ez az IronFX fóruma, ha mást akarsz reklámozni, nyiss másik fórumot, vagy keresd meg a megfelelőt.

3 Tény, hogy "nem minden a költség". De akit nem érdekel a költség az bukni fog.

4 Aki minimális tapasztalattal kimerészkedik a piacra az valószínűleg veszíteni fog. Mi a garancia, hogy a te tippjeiddel nyerni fog? Én is kezdő vagyok, nincs kezemben a szent grál. Győzzél meg, hogy miért éri meg nekem 1-2 pip extra költségért tippeket vennem tőled! Pl. mutass myFXbookot kivonatot éles számláról, amit a tippjeid alapján üzemeltetnek.

Hozzászólás

• 1. Igazad van, de lenyomtam a Caps Lock-ot és mikor felnéztem már nem volt kedvem átírni
                2. Ezért nem is írtam cégnevet
                3. Nem költség a lényeg, hanem az ár érték arány
                4. 1 konkrét számla van, amin csak kizárólag ezek a tippek mennek, aki az elemzéseket írja, mert hát mindenki szeret kötögetni, konkrétan pár olyan ügyfélről tudok, aki csak ezt köti be és semmi mást.
                De az oldalon fent van visszamenőlegesen az összes adat visszakereshető és ellenőrizhető
                Vagy B verzió nyitsz egy számlát, megkapod a jelszót és demon bekötögeted

Hozzászólás

• Nem tudom kik azok akik az elemzéseket csinálják, de kérdezd meg magadtól hogy miért adják az elemzést?! Tényleg segíteni akarnak és mindezt ingyen?

Ha annyira jól megy a stratégia akkor azt mindenki saját maga fogja csinálni! és degeszre keresi magát!

Ha valaki feliratkozik a hírlevelunkre akkor minden nap reggel 7 kor megkapja a legfrissebb elemzéseket! Illetve a legújabb híreket a blog-unkon is nyomon lehet kovetni: http://blog.ironfx.com

Ha valaki az 1-2 pip-el magasabb spread-et is be tudja adni valakinek az ugyes értékesíto!

Természetesen a spread leginkább a skalpolóknak fontos, míg a hosszútávú kereskedoket szinte nem is érinti.

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Nem tudom kik azok akik az elemzéseket csinálják, de kérdezd meg magadtól hogy miért adják az elemzést?! Tényleg segíteni akarnak és mindezt ingyen?

Ha annyira jól megy a stratégia akkor azt mindenki saját maga fogja csinálni! és degeszre keresi magát!
                    Az elemzéseket mi csináljuk! Nem ingyen adjuk ezért nem a legolcsóbb a költség, de jó a hozam.
                    Most nem akarom belinkelni az oldalt, de az elmúlt 3 hónapban több mint 70% hozamot értünk el 5* töke, ami vissza is ellenőrizhető, de akit érdekel, privátban elküldöm.

Hozzászólás

• Nekem elküldheted privátban, kíváncsi vagyok mennyie jöttek be az előre jelzéseitek/elemzéseitek.

Annak ellenére érdekel, hogy magam is azt tartom, aki annyira qrva jó ebben a tőzsde témában, az nem fogja az energiáját abba feccölni, hogy a bölcsek kövét valahogy beletuszkolja a mások zsebébe is. Hanem hallgat róla mélyen, és elkezdi ezerrel gyártani a profitot magának.
                      És meg kell, hogy mondjam, ebbéli véleményem ellenkezőjéről nemigen lehet engem meggyőzni.
                      "Only the game can teach you the game." (Jesse Livermore)

Hozzászólás

• Profi(t) eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Nekem elküldheted privátban, kíváncsi vagyok mennyie jöttek be az előre jelzéseitek/elemzéseitek.

Annak ellenére érdekel, hogy magam is azt tartom, aki annyira qrva jó ebben a tőzsde témában, az nem fogja az energiáját abba feccölni, hogy a bölcsek kövét valahogy beletuszkolja a mások zsebébe is. Hanem hallgat róla mélyen, és elkezdi ezerrel gyártani a profitot magának.
                        És meg kell, hogy mondjam, ebbéli véleményem ellenkezőjéről nemigen lehet engem meggyőzni.
                        Nem a bölcsek kövét vagyis a részleteket áruljuk el hanem az eredményt, az elemzés részletei nem publikusak csak az eredmény, igy nem igazán elsajátitható a technika.

Profi(t) eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Hanem hallgat róla mélyen, és elkezdi ezerrel gyártani a profitot magának. :

Van a csapatban akit a hirnév IS érdekel.

Hozzászólás

• OK, köszönöm, hogy elküldted.

Ezt a hírnév témát meg inkább ne firtassuk.
                          Mert híressé mindenki úgy akar (és szokott) válni, hogy attól még a tudását megtartja magának.

Én skalpolgatok...eurusd-n... tehát nekem ez a fajta elemzés úgyis irreleváns.
                          De azért tényleg köszönöm, hogy elküldted.
                          És őszintén sikeres kereskedést Nektek!
                          "Only the game can teach you the game." (Jesse Livermore)

Hozzászólás

Annak ellenére érdekel, hogy magam is azt tartom, aki annyira qrva jó ebben a tőzsde témában, az nem fogja az energiáját abba feccölni, hogy a bölcsek kövét valahogy beletuszkolja a mások zsebébe is.
                            Az embereket nem kizárólag a pénz motiválja, van pl akinek örömöt jelent az, hogy másnak segítsen. De a fenti típusú elemzés közzétételéhez nincs is szükség ilyen jellegű motivációra. Ha a stratégiád egy apró piaci hibát használ ki, akkor azt titkolnod kell, különben mások is megismerhetik, lemásolhatják a kötéslistád alapján, és a stratégia működésképtelenné válik. Ha a stratégiád nem ilyen jellegű, akkor semmi kárt nem okoz, ha mások is megismerik és követik, főleg, ha a stratégia a kötéslista alapján nem visszafejthető. Sőt, ha elég sokan követik, akkor az valamennyi előnyt is jelent számodra, ugyanis az utánad beszálló/kiszálló követők a számodra előnyös irányba hajtják az árfolyamot. Ez főleg akkor jelentkezik, ha automatizált rendszerrel (robot/jelszolgáltatás) követik a tippjeidet.

Hozzászólás

• smk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Az embereket nem kizárólag a pénz motiválja, van pl akinek örömöt jelent az, hogy másnak segítsen. De a fenti típusú elemzés közzétételéhez nincs is szükség ilyen jellegű motivációra. Ha a stratégiád egy apró piaci hibát használ ki, akkor azt titkolnod kell, különben mások is megismerhetik, lemásolhatják a kötéslistád alapján, és a stratégia működésképtelenné válik. Ha a stratégiád nem ilyen jellegű, akkor semmi kárt nem okoz, ha mások is megismerik és követik, főleg, ha a stratégia a kötéslista alapján nem visszafejthető. Sőt, ha elég sokan követik, akkor az valamennyi előnyt is jelent számodra, ugyanis az utánad beszálló/kiszálló követők a számodra előnyös irányba hajtják az árfolyamot. Ez főleg akkor jelentkezik, ha automatizált rendszerrel (robot/jelszolgáltatás) követik a tippjeidet.
                              Sajnos a mai világban nem sok az onzetlen ember.
                              Ha valaki segíteni akar az már onmagában is gyanús. De tisztelet a kivételnek.

De ha jól értem arról van szó hogy az elemzéseket és szignál szolgáltatást szeretné a László árulni, vagyis nem ingyen adja. (csak referencia ként kuldi el az elozo elemzéseket)

Hozzászólás

Valóban a legtobb ember aki jól megél a saját elemzéseibol annak nincs szuksége arra a pénzre ami abból jon be hogy árulja az elemzéseit. viszont ingyen sem fogja osztogatni.

Hozzászólás

Working...
                                X