Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• safe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm a jókívánságokat, remélem nekem és nektek is bejön.

Pár apró dolog:
    Birger szemináriumáról még mindig nem kaptam hivatalos Ironfx-es értesítést, bár megértem, hogy a "100% bónusz" kampány miatt el voltatok havazva.

Én igénybe vettem ezt a 100% bónusz akciót. Minden rendben ment, jóváírták a számlán.

Ezzel kapcsolatban még el szeretném mondani, hogy már legalább 10 céggel volt közelebbi kapcsolatom, de az Ironfx ügyfélszolgálata olyan magasan veri az eddig megismerteket, hogy csak gratulálni tudok hozzá.
    Nagyon koszi az elismerést!
    Írd meg privátban a számla számod és e-mail címedet és utána nézek a regisztrációdnak személyesen...

Hozzászólás

• safe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Köszönöm a jókívánságokat, remélem nekem és nektek is bejön.

Pár apró dolog:
      Birger szemináriumáról még mindig nem kaptam hivatalos Ironfx-es értesítést, bár megértem, hogy a "100% bónusz" kampány miatt el voltatok havazva.

Én igénybe vettem ezt a 100% bónusz akciót. Minden rendben ment, jóváírták a számlán.

Ezzel kapcsolatban még el szeretném mondani, hogy már legalább 10 céggel volt közelebbi kapcsolatom, de az Ironfx ügyfélszolgálata olyan magasan veri az eddig megismerteket, hogy csak gratulálni tudok hozzá.
      jó hogy neked sikerült igénybe venned, nekem, és még ismerek mást is, aki többezer dollárral kapkodva utalgatva sem fért bele ebbe a rövid időbe..

Hozzászólás

• Ginew eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        jó hogy neked sikerült igénybe venned, nekem, és még ismerek mást is, aki többezer dollárral kapkodva utalgatva sem fért bele ebbe a rövid időbe..
        kb, ezért nem is foglalkoztam vele

Az okos leány népmese

"Mikor aztán a király elébe ért, egy szót sem szólt, hanem meghajtotta magát, aztán a galambot a szita közül elrepítette. Így aztán ment is, nem is; köszönt is, nem is; vitt is ajándékot, nem is."

Hozzászólás

Ezt tényleg csak gyors beutalással (bankkártya, skrill), vagy alszámla nyitással, és belső átvezetéssel lehetett kivitelezni. Nekem is sikerült.

Hozzászólás

• Zooli Trading Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Ezt tényleg csak gyors beutalással (bankkártya, skrill), vagy alszámla nyitással, és belső átvezetéssel lehetett kivitelezni. Nekem is sikerült.
            Szerintem akkor nem mondták el nektek a következőt:

Ha banki átutalást indit a megadott idő zónán belül de csak később érkezik meg a pénze, erről küld nekünk egy print screent vagy swift igazolást, akkor arra is megadjuk a 100% bónuszt.
            Mindegy mikor érkezik meg, csak időben legyen elutalva.

Hozzászólás

Nekem is sikerült.

Excell táblában méretezem a pozíciót, x helyett 2x-t írtam a tőkemérethez. Az eredmény kivehetetlen bónusz, dupla pozícióméret, dupla kockázat, dupla nyereség lehetősége.

Minek ehhez Ironfx újévi akció? Elég, ha pezsgő hatása alá kerül a józan ész.

BUÉK

Hozzászólás

• kmisi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Nekem is sikerült.

Excell táblában méretezem a pozíciót, x helyett 2x-t írtam a tőkemérethez. Az eredmény kivehetetlen bónusz, dupla pozícióméret, dupla kockázat, dupla nyereség lehetősége.

BUÉK
                nekem amiért kell, az így nincs meg.. mégpedig a dupla lebegő DD lehetősége, ami kicsi de veszélyes grides számlához pótolhatatlan extra

mindenesetre nagy trükk volt, még jó hogy karácsony környékén megkérdeztem az ironnál mikor lesz legközelebb ilyen, és azt mondták h mostanában nem...

Hozzászólás

Nekem is sikerült.

BUÉK
                  Most jön a meglepi. Nem is tudom Zoltánék ezt miért nem reklámozták.

Fenti mókás kérdésed én is egy Ironfx-es ügyfélszolgálatos fejéhez vágtam.
                  A válasza volt az egyik ok a sok közül, amiért azt írtam, hogy más brókercégek ügyfélszolgálata - akikkel találkoztam- a közelükbe sem ér.

Na de vissza a témához. A megnövelt leverage persze nullát ér, DE
                  a 100% bónusszal az ironfx azt is bevállalta, hogy
                  amit a bonusszal keresel az mind a tiéd
                  amit pedig vesztel, annak a felét az ironfx bónuszból veszted.
                  pl. beutaltál 500.000 ft-t, adnak rá 500.000 bónuszt

1. csinálsz az 1.000.000-val 500.000 profitot. Visszautalhatsz 1.000.000 ft-ot

2. csinálsz az 1.000.000-val 500.000 veszteséget. Visszautalhatsz 250.000 ft-ot

Amúgy még mindig lehet, ha jól tudom holnap 6-ig gyorsan bankkártyával befizetni.
                  És ha mégis lekéstek, továbbra is él a 60% bónusz ajánlat, ami esetén -ha jól értem- az Ironfx még mindig bevállalja az esetleges veszteség 38%-át

Remélem jól magyarázták el nekem / Jól értettem meg.
                  Utoljára szerkesztve a következő által: safe; 2014-01-01, 18:34. Oka: elírtam

Hozzászólás

Tegnap vittem pénzt a bankba mert nekem is kp-ban volt
                    Kártyával fizettem be a depositot, kb. 2 óra alatt feldolgozták és a bónuszt is jóváírták.

Hozzászólás

• moszad eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Tegnap vittem pénzt a bankba mert nekem is kp-ban volt
                      Kártyával fizettem be a depositot, kb. 2 óra alatt feldolgozták és a bónuszt is jóváírták.
                      nemis mondtam h lehetetlen, de én mikor megtudtam, és el tudtam volna szakadni a melóból már bezártak a bankok.. tudom, igy jártam, nemis nyafogni akarok, csak.. ha valaki nem értesül azonnal, és nem tud egyből ugorni, akkor csak igen szűk rétegnek sikerülhet. Pl egy barátom azonnal elkezdte visszautalni a pénzét egy másik brókertől, de nem sikerült befejeznie, mert közbejött a bank holiday..

Hozzászólás

Nekem is sikerült.

BUÉK

Látszik hogy ezek szerint lövésed sincs a bónusz/kockázat kérdéskörhöz...
                        Tényleg nem érted hogy mi a különbság az exceledben duplázott kockázatod és a bónusszal kétszerezett számla között?
                        Vagy csak "pezsgő hatása alatt" írtad a fenti (nem kis hülyeség) bejegyzést.

Hozzászólás

• Most vettem hogy mostanában ebben a topicban nem csak Ironfx reklám és Ironfx-nek beszólás található, hanem Ironfx ügyfelek is megosztják tapasztalataikat.

Én nagyon örülnék, ha ez így maradna.

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Nagyon koszi az elismerést!
                            Írd meg privátban a számla számod és e-mail címedet és utána nézek a regisztrációdnak személyesen...
                            én is dobtam egy privátot neked

Hozzászólás

Érdekes, a bónuszt még mindig megadjuk a mai napon.
                              Kuldj nekem privátba vagy e-mailben számla számokat és megnézem hogy mit tudok neked intézni!

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Érdekes, a bónuszt még mindig megadjuk a mai napon.
                                Kuldj nekem privátba vagy e-mailben számla számokat és megnézem hogy mit tudok neked intézni!
                                köszi, de nemtudom ezt mire irtad, nincs megnyitva számlám, vagy az ismerősöm esetére gondolsz? Ő is még csak a másik brókertől való skrilles visszautalásnál jár, mert leállt az egész holiday miatt. Nem a bónuszt nem kaptuk meg, hanem banki okokból nem jutottunk el odáig, hogy be tudjunk utalni

Hozzászólás

Working...
                                X