Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Ginew eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    köszi, de nemtudom ezt mire irtad, nincs megnyitva számlám, vagy az ismerősöm esetére gondolsz? Ő is még csak a másik brókertől való skrilles visszautalásnál jár, mert leállt az egész holiday miatt. Nem a bónuszt nem kaptuk meg, hanem banki okokból nem jutottunk el odáig, hogy be tudjunk utalni

Á értem...

Azt hittem nálunk akadt el a dolog.
    Hát sajnos a másik brókerhez nem tudok áttelefonálni és megsurgetni a dolgot

Hozzászólás

• Tomy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Látszik hogy ezek szerint lövésed sincs a bónusz/kockázat kérdéskörhöz...
      Tényleg nem érted hogy mi a különbság az exceledben duplázott kockázatod és a bónusszal kétszerezett számla között?
      Vagy csak "pezsgő hatása alatt" írtad a fenti (nem kis hülyeség) bejegyzést.
      Kedves Tomy!

Volt már erről vita régebben, de safe is jól összefoglalta a lényeget az 500e-s példával:

Nyertes tradernek, óvatos MM mellett szinte mindegy, hogy duplázza-e a kockázatot, vagy bónuszozik.
      Vesztes tradernek valóban marad pénz a számláján a fenti példa szerint (amíg azt is el nem veszti).

Az Iron ezzel az ügyes marketing trükkel jól elfedi, hogy kisebb a termékskálája, mint másoknak (pl. gft, saxo…), s vonzza azokat, akik nála akarnak veszteni.

Kár ezt tovább ragozni.

Hozzászólás

• kmisi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Kedves Tomy!

Volt már erről vita régebben, de safe is jól összefoglalta a lényeget az 500e-s példával:

Nyertes tradernek, óvatos MM mellett szinte mindegy, hogy duplázza-e a kockázatot, vagy bónuszozik.
        Vesztes tradernek valóban marad pénz a számláján a fenti példa szerint (amíg azt is el nem veszti).

Az Iron ezzel az ügyes marketing trükkel jól elfedi, hogy kisebb a termékskálája, mint másoknak (pl. gft, saxo…), s vonzza azokat, akik nála akarnak veszteni.

Biztos jó oka van az Ironfx iránt táplált, nyilvánvalóan ményen gyökerező gyűlöletednek.

DE! Ne keverjük a személyes dolgokat a kereskedés legfontosabb elemeivel!

"safe" érti a lényeget, ez ok.
        Amit írsz a nyertes trader/vesztes traderről az viszont kicsit sántít.
        Nyertes trader ha emeli a kockázatát, akkor nagyobb lesz a drawdown (legalábbis összegszerűen) és gyorsabb lesz a számlanövekedés. Ennyi.
        Ezt addig a szintig tuja megtenni, amíg mentálisan össze nem omlik a pozíciókénti kockázat súlya alatt. Ez tiszta sor.

A bónuszra neki egyáltalán nincs szüksége.
        Mi a fenének venné igénybe? Ő nem "bónuszozik"!

A vesztes trader pedig pontosan fele annyit kockáztat egy 100%-os bónusszal, mint anélkül.
        A "marad pénze amíg el nem veszti" mondatodból pedig azt kellene kiolvasni, hogy a kezdő pont 2 x annyi ideig tud próbálkozni ugyanannyi saját pénzből, mint bónusz nélkül. Tehát neki a bónusz egy nagyon jó dolog, az egyenlőre vesztes rendszerének a gyakorlásához.
        Ugyanannyit veszít, csak így lassabban, tehát több kereskedésben tud gyakorolni.
        Mindenki elbukja az első számláját! (te is elbuktad annak idején és én is)
        Ha azt bónusszal nyitod, akkor pont fele ennyibe kerül ez a fajta tanulópénz.

"kisebb termékskála elfedés" bónuszokkal... ezen röhögtem a legjobbat....
        Ezt te sem gondolod komolyan!

u.i. melyik az a brókercég, aki nem akar több ügyfelet és erre ne találna ki különböző reklámokat, akciókat, bónuszokat, versenyeket, stb..?

Hozzászólás

• Szinte kezdem már kínosan érezni magam, hogy ennyi jót írok az Ironfx-ről, és nem kötözködök néha, de hát ez van:
          Miután igénybe vettem a 100% bónuszt, jan. 1 reggel igényeltem egy Ironfx Mastercard-ot is.

Gondoltam, csak én vagyok ilyen elvont, hogy jan.1 reggel ilyenekkel foglalkozok, majd 1 hét múlva megnézem reagáltak már-e valamit.

Most vetettem észre, hogy már aznap reggel (JAN.1 !!!) írtak egy emailt, hogy köszönik az igénylést, és a megadott alkcímemre postázhatják-e a kartyát.

Szóval mégegyszer: az ügyfélszolgálat hihetetlen profi és gyors.

Már párat kötöttem is náluk, idáig gyorsan és pontosan teljesültek a megbízások.
          Még várok azért egy picit - milyen gyors a visszautalás, lesz-e több csúszás, ha profitom van, hogy működik az Ironfx card, lesz-e keverés a bónusszal-, de határozottan abba az irányba megy a dolog, hogy ez a legjobb cég, akivel eddig találkoztam.

Hozzászólás

• Tényleg nagyon szerencsés vagy Safe, az én kapcsolattartóm valszeg szabin lehet, mert már 23 órája várom a válaszát... emailben.. +350es telefonszámot meg nem hivok fel

Hozzászólás

Tényleg nagyon szerencsés vagy Safe, az én kapcsolattartóm valszeg szabin lehet, mert már 23 órája várom a válaszát... emailben.. +350es telefonszámot meg nem hivok fel
              Írd meg privátba nekem a nevét és fél órán belül hívni fog.

Hozzászólás

+350es telefonszámot meg nem hivok fel
                www.freevoipdeal.com

mióta vettem a gyereknek egy kétkártyás kínait azóta kb havi 1000 ft ból megúszom a nonstop mobilnetjét facebookostol, meg mobilhívásostól cuzammen. (CIPRUS mobil kb 5ft/perc, a hazai mobil meg jelenleg alig van 4ft/perc fölött.
                A vezetékesre meg jó sokáig 0ft a spread!
                Ki tudja, lehet ez volt a fórumon a leghasznosabb hozzászólásom,
                csak a brókerek rá ne szokjanak, mert már így is épp eleget hivogatnak
                Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• Van ennél jobb ajánlat forexre?

1. Birger szeminárium videó:
                  http://www.youtube.com/watch?v=1bRPs9o8y94

500 USD számlával lehet jönni is már. Erre lehet kérni a 60% bónuszt amitől máris 800 USD számlánk lesz. Ha valaki szeretne indulni a nemzetközi versenyünkön akkor 1000 dollártól már meg is teheti. Ott prémium spreadekkel tud kereskedni.

20,000 dollártól pedig VIP számla + Vacsora Birger-el.

Jövőhéten pénteken, a Kempinksi Hotelben. Megsúgom, hogy NFP adatok lesznek akkor ráadásul, amit egy mester traderel együtt tudunk lekereskedni....

Hozzászólás

• Gyertyafényes?

Hozzászólás

• GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Gyertyafényes?
                      Nem...monitor fényes

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Nem...monitor fényes
                        És mi lesz a vacsi? Hambirger?

Hozzászólás

• Bill eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          És mi lesz a vacsi? Hambirger?
                          ... roflmao ....

Hozzászólás

• tényleg, földi halandóknak lesz Birger nélküli svédasztal délben vagy bármi?

képes lesz leállni ez a jóember 30 percre ebédszünetet tartani?

Hozzászólás

• attiati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              tényleg, földi halandóknak lesz Birger nélküli svédasztal délben vagy bármi?

képes lesz leállni ez a jóember 30 percre ebédszünetet tartani?
                              igen termeszetesen lesz szunet, lesz enni és innvaló is...

Hozzászólás

• tud valaki ajánlani valami jó spreadből visszatéritős céget az Ironhoz?
                                Google kidobott jó sokat, de mindenhol más a visszatérités. Érdekelne ki hol van, vagy ki tud jót ajánlani? Elsősorban eurusd párra kellene jó ajánlat, spread tágitás nélkül. Néztem a globegaint, de ott 0,42 pipet irnak / lot, és érdekelne, hátha van jobb..

Hozzászólás

Working...
                                X