Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Kamionos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Úgy egy éve olvastam, hogy idén 1300 és jövőre 1500 körül lesz az arany unciánkénti kitermelési költsége. Úgyhogy elvileg innen már lehet longolni long term. De...mint tudjuk a tőzsdén bármi megtörténhet.
    Az árát valaminek nem a kitermelési vagy előállítási ára határozza meg hanem a kereslet kínálat aránya.

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      100% kereskedési bónusz
      http://www.caesartrade.com/400-percent-bonus

Lesz nálatok is? 400%

Hozzászólás

• Forex Gump eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Az árát valaminek nem a kitermelési vagy előállítási ára határozza meg hanem a kereslet kínálat aránya.
        Ez igaz, de nagy részben a kitermelés adja a történet kínálati oldalát. Vagy tévedek?

De értem, hogy mit akarsz mondani. A helyzet az, hogy az arany elég speciális áru, úgyhogy szerintem itt bejátszik a kitermelés is erősen.

Hozzászólás

Úgy egy éve olvastam, hogy idén 1300 és jövőre 1500 körül lesz az arany unciánkénti kitermelési költsége. Úgyhogy elvileg innen már lehet longolni long term. De...mint tudjuk a tőzsdén bármi megtörténhet.
          Miért, a bányák nem mehetnek csődbe?

TSXV-n már ez megy....

Hozzászólás

Ez igaz, de nagy részben a kitermelés adja a történet kínálati oldalát. Vagy tévedek?

De értem, hogy mit akarsz mondani. A helyzet az, hogy az arany elég speciális áru, úgyhogy szerintem itt bejátszik a kitermelés is erősen.
            Ez akkor lenne így, ha kereskedelmi forgalomba csak a frissen bányászott arany kerülne. Az éves adásvétel piciny töredéke csak ez. Könnyen lehet, hogy az otthon tartott 1 unciás tömböd épp Julius Caesar-é volt valamikor

Hozzászólás

• Oké. Meg vagyok győzve.

Ezek ellenére én longolni fogom idén számos más ok miatt is...

Hozzászólás

• Ha USD erősödik, az arany ára mehet lefelé, attól hogy pl HUFban nem változik.. Tehát a kitermelési költségek nem mindenhol usdben vannak.. De am igen, 1200tól már érdemes lehet gridelni kezdeni.. De esélyes 1000 is, sztem..

Hozzászólás

Oké. Meg vagyok győzve.

Ezek ellenére én longolni fogom idén számos más ok miatt is...
                  Nem győzködni akartalak, ne érts félre. Mindentől függetlenül én is longban vagyok egy ideje.

Hozzászólás

• Amikor longra áll longolni kell, amikor shortra, akkor meg shortolni

Hozzászólás

• GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Amikor longra áll longolni kell, amikor shortra, akkor meg shortolni
                      Hmmm .. akkor nem értem, miért longolják sokan shortban, és miért shortolják sokan longban?

Hozzászólás

• GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Amikor longra áll longolni kell, amikor shortra, akkor meg shortolni
                        Nálam egyszerű a magyarázat: éves chartot nézek, azon longra áll

Hozzászólás

• Ti hogy különítitek el a rövidebb időtávot a hosszabbtól? Egy számlán csináljátok, vagy külön van egy a rövidebbnek és egy a hosszabbnak?

Hozzászólás

• n3d eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Nem hinném, látod a 100% is csak 2 napig tartott.

Érdemes jobban utánajárni a kondícióiknak és a cég megbízhatóságának is.

Hozzászólás

• n3d eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Vazze micsoda withdrawal policy ezek a ciprusi brokkolik nagyon kemények:

Click image for larger version

Name:	2014-01-07_22-29-37_Shit.png
Views:	1
Size:	78,3 KB
ID:	144766

Hozzászólás

• Jano eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Vazze micsoda withdrawal policy ezek a ciprusi brokkolik nagyon kemények:
                                gusztusos kis darab

a lényeg mindíg az apróbetűsben van, nem a bonus bannerban

Hozzászólás

Working...
                                X