Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• ami azt illeti az iron is időzavarba került...

Click image for larger version

Name:	2014-01-07_22-35-08_ironyear.png
Views:	1
Size:	156,8 KB
ID:	144767

Hozzászólás

• Jano eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      ami azt illeti az iron is időzavarba került...

[ATTACH]4391[/ATTACH]
      Jano koszi az észrevételt kijavítjuk.
      Addig is nézd a par sorral lentebbi dátumokat azok helyesek...

Hozzászólás

• Jano eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Vazze micsoda withdrawal policy ezek a ciprusi brokkolik nagyon kemények:

[ATTACH]4390[/ATTACH]
        Bocs de Caesar Trading nem ciprusi bróker hanem Új Zélandi viszont nem is a helyi engedéllyel rendelkezik... Seychells ha jól láttam

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Nem hinném, látod a 100% is csak 2 napig tartott.

Érdemes jobban utánajárni a kondícióiknak és a cég megbízhatóságának is.
          Jano eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Vazze micsoda withdrawal policy ezek a ciprusi brokkolik nagyon kemények:
          _pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          gusztusos kis darab

a lényeg mindíg az apróbetűsben van, nem a bonus bannerban
          Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Bocs de Caesar Trading nem ciprusi bróker hanem Új Zélandi viszont nem is a helyi engedéllyel rendelkezik... Seychells ha jól láttam
          500%?

http://capitaloneforex.com/news/promotions.php

Hozzászólás

• Azért ez egészen másról szól mint az Iron bónusza. Ez valóban csak a tőkeáttételt növeli meg mint ahogy itt sokan elemezgették a bónusz mibenlétét, nem veszítheted el.

"Up To 500% Bonus

A bonus will be given to the client on all deposits. This bonus cannot be lost, but can be used as leverage to trade with. The clients positions will be closed upon loss of their initial deposit."

Hozzászólás

• Margin Call Level 80%
              Stop out Level 50%

Hozzászólás

• Kedves Trader!

IronFX meghívja Önt a következő webinarjára. A webinar Magyar idő szerint 18.00-kor fog kezdődni 2014.01.15.-én.
                Ezen a webináron Füleki Ferenc a gyertya alakzatokról és azok használatáraól fog beszélni (trendben, momentumban, fordulóban).

Főbb érintett témák:

Alap gyertya forációk: Doji, marubozu, spinning top/bottom, hammers, long upper/lower wicks, engulfings
                Két gyertyás alakzatok: Dark cloud cover, thrusting
                Három gyertyás alakzatok: Abondoned baby, 3 black crows, 3 white soldiers
                Négy gyertyás alakzatok: Concealing baby swallow, Three line strike
                Haladó kereskedési módozatok gyertyákkal
                Megerősítések

És sok minden más!
                Ezt a webinart egy trader sem hagyhatja ki!

Kattintson ide a regisztrációhoz.

Várjuk előadásunkon!
                IronFX Academy Team

Hozzászólás

• Lehet buta kérdés, a holnapi előadásra vidékről érkezek kocsival. Van valakinek tippe hol érdemes a környéken parkolni? 3 órás út után nem akarok keresgélni parkolóhátat.
                  Köszi

Holnap előadásról mikor kapunk emailt?

Hozzászólás

• Sziasztok...
                    A holnapi Bireger előadásra valamilyen módon meg lesz oldva a parkolás lehetősége?

Hozzászólás

• "A holnapi Bireger előadásra valamilyen módon meg lesz oldva a parkolás lehetősége? "

A nagyapám mindig azt mondta,hogy úriember nem vezet autót,annak sofőrje van.... :

Én egyébként BMW-vel megyek,amit egyenruhás sofőr vezet,azaz lerakom a kocsit,aztán Busz,Metró,Willamos(!) ....
                      Remélem tudtam segíteni.

Hozzászólás

• Tomaso eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        "
                        A nagyapám mindig azt mondta,hogy úriember nem vezet autót,annak sofőrje van.... :
                        Manapság már bárkinek lehet saját sofőrje, ha egy kicsit is ügyes.
                        http://www.oszkar.com/

Hozzászólás

• Giltam eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Lehet buta kérdés, a holnapi előadásra vidékről érkezek kocsival. Van valakinek tippe hol érdemes a környéken parkolni? 3 órás út után nem akarok keresgélni parkolóhátat.
                          Köszi

Holnap előadásról mikor kapunk emailt?

A parkolás a Kempinski parkolójában lehet de az fizetos.
                          A kornyéken mindenhol fizetni kell sajnos a belváros már csak ilyen.
                          Sokan a varos szélén hagyják a kocsit és BKV-val jonnek.

Ha valaki nem kapot még értesítést a Szemináriumi részvételérol írjon nekem e-mailben SOS.
                          e-mailcím és az MT4 számlaszám amire befizetett.

Hozzászólás

• ja tényleg lassan itt a sarlatán!

Hozzászólás

• Már legalább másfél órát lenyomott a kedvenc rés stragiámból.
                              Teljes extázisban vagyok. Azért remélem a legjobb beugrót nem fogja kikotyogni.
                              Vmi edge kell hogy maradjon
                              Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• valaki tegyen fel valami videot arról a hosszúhajú majomról

Hozzászólás

Working...
                                X