Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Nagyjatekos vagy Jano

Hozzászólás

• igen-igen ez már bebizonyult a Quake-es gyilkolászós játékán keresztül

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Köszönjük szépen, hogy ennyien eljötettek az előadásra.

Fogunk még hasonló rendezvényeket szervezni és ha valakinek van ötlete, hogy a világon kiket érdemes elhivni akkor írjatok nekem egy e-mailt. Vannak tervek még a jövőre nézve
        A többi előadást is hétköznapra / munkanapra tervezitek?
        Mi is kösz, hogy elhívtátok.

Hozzászólás

• attiati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          A többi előadást is hétköznapra / munkanapra tervezitek?
          Mi is kösz, hogy elhívtátok.
          Csak akkor ha lesz élő kereskedés. Ha nem lesz akkor mindenképpen szombatra.

Hozzászólás

• Forex Gump eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Nyilasinak egyetlen baja, hogy állandóan a világvégét várja és ennek megfelelően trédel. Majd ha lesz tényleg zuhanás (mert miért ne lenne) veri a mellét, hogy én megmondtam...
            Nyilasinak azért van más baja is, a fején kívül is. Szerintem az nem férfi, aki az elhagyott nője helyett kitesz 1 szilikonszájú ******ot, hogy végre megtalálta az igazit, az eddigi nem volt jó. Ez aljas. Nyilasi állandóan tényleg az összeomlást várja, de addig észre kéne vennie, hogy long piac van, de szerinte a technikai elemzés humbug. Ilyen névvel, hogy nyilasi, 1 forintot nem bíznék rá, mert nagyon gáz. Okoskodik, de aki a tőzsdét állandóan pilótajátéknak nevezi, casinónak, azt hagyjuk má

Hozzászólás

• Nagyon érdekes hogy a magyar emberek mennyire tudják hogy a másik trader mennyire jól,vagy nem jól tud kereskedni...
              Általában,azért sokan elmennek megnézni az előadásokat,vagy olvassák a blogokat nem igaz?..
              Nyilván ezt csak és kizárólag azért teszi mindenki,mert Ő már jó trader,sokat keres a piacon,és csak "kiváncsi",vagy "szórakozni"akar egy kicsit...
              Dehogy akar ellesni bármit is a semmit sem tudó tradertől..
              Emberek,ébredjünk már fel ebből az álszent világból!...

Nagyon egyszerű eldönteni ki tud kereskedni.
              Ezt külföldön úgy szokták definiálni hogy:
              -megkereste már az első millióját a piacon,vagy nem? (dollárban)

Ha nem,akkor még:
              -vagy csak vesztett
              -vagy még nem állta ki az idő próbáját amit csinál
              -vagy csak dumál

Nem kell ez a sok duma,az élet sokkal egyszerűbb!
              Van lóvé,vagy nincs?
              kb ennyi..
              Én azt javaslom mindenkinek,hogy inkább nézze meg a saját számláját,és döntse el hogy elégedett vele,vagy nem.
              Ha nem,akkor inkább végezze el a saját házi feladatát,végezze el az önértékelést,és irány a stratégia továbbfejlesztése,és tanulás tovább!

Még néhány jó tanács:
              -hiába leszel jó újságíró-aki tojást tojni nem tud,de megérzi ha büdös,-attól még senkinem fog alád tolni egy nagy számlát,hogy kezeld.
              -ha előbb tanulsz meg oktatni mint pénzt keresni a tőzsdén,örökre oktató maradsz.
              -ha letettél valamit az asztalra,-és itt pénzt értek ezalatt,méghozzá sokat,nem mást-
              akkor viszont bármit megtehetsz mosolyogva,mert senki lojalitására nincs szükséged!
              Ha pedig néhányan ezek után beléd kötnek,vagy a személyed lesz elemzés tárgya,az a legbiztosabb jele,hogy jól csinálod!
              És a végére még annyit,hogy szeressük egymást emberek!
              Enyém a galaxis leggyorsabb hajója!

Hozzászólás

• ALTERMAN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Nagyon érdekes hogy a magyar emberek mennyire tudják hogy a másik trader mennyire jól,vagy nem jól tud kereskedni...
                Általában,azért sokan elmennek megnézni az előadásokat,vagy olvassák a blogokat nem igaz?..
                Nyilván ezt csak és kizárólag azért teszi mindenki,mert Ő már jó trader,sokat keres a piacon,és csak "kiváncsi",vagy "szórakozni"akar egy kicsit...
                Dehogy akar ellesni bármit is a semmit sem tudó tradertől..
                Emberek,ébredjünk már fel ebből az álszent világból!...

Ha nem,akkor még:
                -vagy csak vesztett
                -vagy még nem állta ki az idő próbáját amit csinál
                -vagy csak dumál

Nem kell ez a sok duma,az élet sokkal egyszerűbb!
                Van lóvé,vagy nincs?
                kb ennyi..
                Én azt javaslom mindenkinek,hogy inkább nézze meg a saját számláját,és döntse el hogy elégedett vele,vagy nem.
                Ha nem,akkor inkább végezze el a saját házi feladatát,végezze el az önértékelést,és irány a stratégia továbbfejlesztése,és tanulás tovább!

Még néhány jó tanács:
                -hiába leszel jó újságíró-aki tojást tojni nem tud,de megérzi ha büdös,-attól még senkinem fog alád tolni egy nagy számlát,hogy kezeld.
                -ha előbb tanulsz meg oktatni mint pénzt keresni a tőzsdén,örökre oktató maradsz.
                -ha letettél valamit az asztalra,-és itt pénzt értek ezalatt,méghozzá sokat,nem mást-
                akkor viszont bármit megtehetsz mosolyogva,mert senki lojalitására nincs szükséged!
                Ha pedig néhányan ezek után beléd kötnek,vagy a személyed lesz elemzés tárgya,az a legbiztosabb jele,hogy jól csinálod!
                És a végére még annyit,hogy szeressük egymást emberek!
                Ehh.. Reggeli kávé erősre sikerült mi? Ha valaki megcsinál havi x százalékot ês azt hónapról hónapra hozza, az van ugyanakkora profi. Ha x kétjegyű és még élvezed is amit csinálsz ês tudod hol a korlátaid azzal még akár jobb is vagy mint a legtöbb guru. Nem szabad elfelejteni hogy honnan indultunk, milliókat üldözni önámítás, ráadásul elferdíti a személyiséget és nem engedi hogy megelégedj reális hozammal amit meg a kockázat határoz meg..... Risk-reward és stop loss e kettő ennek a játéknak a neve.

Hozzászólás

• Jano eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Ehh.. Reggeli kávé erősre sikerült mi? Ha valaki megcsinál havi x százalékot ês azt hónapról hónapra hozza, az van ugyanakkora profi. Ha x kétjegyű és még élvezed is amit csinálsz ês tudod hol a korlátaid azzal még akár jobb is vagy mint a legtöbb guru. Nem szabad elfelejteni hogy honnan indultunk, milliókat üldözni önámítás, ráadásul elferdíti a személyiséget és nem engedi hogy megelégedj reális hozammal amit meg a kockázat határoz meg..... Risk-reward és stop loss e kettő ennek a játéknak a neve.
                  Mindenki másképp gondolja Jano!A gyenge kávé ugyanolyan káros,mert nem tudsz tőle rendesen gondolkodni!
                  Nekem nem elég ha az x %-ot hónapról hónapra hozza valaki.Neked elég!
                  Nekem évről évre elég csak! Ha az x-ed "kétjegyű"havonta,akkor néhány év és nem ábránd a millio!-mert számolni azért tudunk,nemigaz?
                  Ha meg nincs meg a néhány év,akkor akár egy szerencselovag is lehet az aktuális "sztár"jelöltünk.

Nem leszek népszerű,tudom,de nem is ez a célom ezzel:
                  annyi embertől hallottam már hogy "én kicsi vagyok,de nagyon tudok",hogy talán már elfásultam ebben!
                  Enyém a galaxis leggyorsabb hajója!

Hozzászólás

Mindenki másképp gondolja Jano!A gyenge kávé ugyanolyan káros,mert nem tudsz tőle rendesen gondolkodni!
                    Nekem nem elég ha az x %-ot hónapról hónapra hozza valaki.Neked elég!
                    Nekem évről évre elég csak! Ha az x-ed "kétjegyű"havonta,akkor néhány év és nem ábránd a millio!-mert számolni azért tudunk,nemigaz?
                    Ha meg nincs meg a néhány év,akkor akár egy szerencselovag is lehet az aktuális "sztár"jelöltünk.

Nem leszek népszerű,tudom,de nem is ez a célom ezzel:
                    annyi embertől hallottam már hogy "én kicsi vagyok,de nagyon tudok",hogy talán már elfásultam ebben!
                    Ne add fel tesó. tulajdonképpen nem mindegy hogy ki mit mond?

Hozzászólás

• Behalok

Hozzászólás

• GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Behalok
                        jo fejek vagyunk, mit kell ezen csodálkozni ?!?

Hozzászólás

Még nem olvastam olyan hozzászólást toled ahol ne utotted volna fején a szoget...
                          Koszi a hozzászólásaidt mindenki nevében is!

A nap végén az számít hogy mi torténik a saját kereskedési számládon.

Ha az amit szeretnél/terveztél elégedett lehetsz magaddal, nevezd ki magad profinak (de igazaból ez senkit se érdekel) a lényeg hogy tudod magadról mennyit érsz és nincs szukséged mások elismerésére...
                          Ha nem úgy alakulnak a dolgok ahogy szeretnéd/tervezted akkor meg nem vagy abban a helyzetben hogy másokat megítélj, csak halgass és tanulj mindenkitol aki infot ad át...

Hozzászólás

• safe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

És ha már itt tartunk, akár Zalán, akár más válaszolna arra az "érzésemre", hogy egy Forex brókercégnél azért mégsem olyan biztonságos, mint pl. állampapírba tartani azt a maradék 14.000-et. (Lehet, csak nem értem, hogyan működik egy nemzetközi befektetési cégnél a befektetővédelem)

Ezt jól gondolom? Vagy mit nem értek?
                            Remélem tolem is jó lesz a válasz

Ha állam papírba teszed a pénzed akkor az annyira van biztonságba mint amennyire az érintett ország gazdasága.
                            Ha a brókercégnél tartod a pénzed mondjuk CHF-ben és a befizetésedet is a UBS-be utalod akkor a Svájci nemzeti bank vállal garanciát a tokédre, nem csak az IronFX (mivel a torvények szerint a beutalt tokét elkulonítve kell tartani biztonsági szempontból)

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Ha az amit szeretnél/terveztél elégedett lehetsz magaddal, nevezd ki magad profinak (de igazaból ez senkit se érdekel) a lényeg hogy tudod magadról mennyit érsz és nincs szukséged mások elismerésére...
                              Ha nem úgy alakulnak a dolgok ahogy szeretnéd/tervezted akkor meg nem vagy abban a helyzetben hogy másokat megítélj, csak halgass és tanulj mindenkitol aki infot ad át...
                              Kb. másfél éve javasoltam, hogy legyen Tőzsdemilliomosok Klubja. Forintban. Senki sem jelentkezett.

Gyanítom, hogy dollárban még kevésbé valószínű, hogy lenne olyan trader, broker, oktató, robotprogramozó stb., aki saját pénzéből ezt elérte volna, mielőtt „kinevezte magát profinak” és fizetős szolgáltatásokból kezdett élni.

Én csak azokat tudom profiként tisztelni, akik alapos tudással, tapasztalattal rendelkeznek, hogy a saját és mások pénzét felelősen kezeljék, és nyereséget termeljenek az ügyfeleiknek is.

Akinél ez nem megy, csak a „juti a tuti”, az kókler marad még a legcsilivilibb marketing mellett is.

Mindenkinek lehetősége van eldönteni, milyen példaképeket választ.

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Még nem olvastam olyan hozzászólást toled ahol ne utotted volna fején a szoget...
                                Koszi a hozzászólásaidt mindenki nevében is!

A nap végén az számít hogy mi torténik a saját kereskedési számládon.

Mindenki azt olvassa ki, ami számára kedvező...

Hozzászólás

Working...
                                X