Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Remélem tolem is jó lesz a válasz

Ha állam papírba teszed a pénzed akkor az annyira van biztonságba mint amennyire az érintett ország gazdasága.
    Ha a brókercégnél tartod a pénzed mondjuk CHF-ben és a befizetésedet is a UBS-be utalod akkor a Svájci nemzeti bank vállal garanciát a tokédre, nem csak az IronFX (mivel a torvények szerint a beutalt tokét elkulonítve kell tartani biztonsági szempontból)
    Kedves Zoltán, köszönöm a választ. Még egy picit segítenél?
    Az általad leírt esetben akkor az UBS vállal garanciát. De a számla a brókercég nevén van, nem az enyémen. Elvileg semmi közöm hozzá. Ha a brókercéggel történik valami, nekem semmi közöm ahhoz a tőkéhez. Légyszíves magyarázd el, hogy is működik ez, miért garancia a befektetőnek egy svájci számla, ami a brókere nevén van.

Már letötltöttem és átolvastam a csatolt Mifid leírást is, de még mindig nem értem, hogy ez a része pont hogy működik.
    Előre is köszönöm.
    Csatolt fájlok
    Utoljára szerkesztve a következő által: safe; 2014-01-14, 09:37. Oka: lemaradt 2 mondat

Hozzászólás

• kmisi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Kb. másfél éve javasoltam, hogy legyen Tőzsdemilliomosok Klubja. Forintban. Senki sem jelentkezett.
      ....
      ..szerintem nem kifejezetten azért nem jelentkeznek mert nincsenek...főleg forintban...sok esetben az inkognitó, (a jövedelem irányára) itt meglévő előnyeit használják ki a tözsdén...
      http://www.myfxbook.com/members/hoodini

Hozzászólás

• Sziasztok,

Jelenleg ingyenesen lehet még regisztrálni.

IronFX meghív titeket a következő webinarjára. A webinar Magyar idő szerint 18.00-kor fog kezdődni 2014.01.15.-én.
        Ezen a webináron Füleki Ferenc a gyertya alakzatokról és azok használatáról fog beszélni (trendben, momentumban, fordulóban).

Főbb érintett témák:

Alap gyertya forációk: Doji, marubozu, spinning top/bottom, hammers, long upper/lower wicks, engulfings
        Két gyertyás alakzatok: Dark cloud cover, thrusting
        Három gyertyás alakzatok: Abondoned baby, 3 black crows, 3 white soldiers
        Négy gyertyás alakzatok: Concealing baby swallow, Three line strike
        Haladó kereskedési módozatok gyertyákkal
        Megerősítések

És sok minden más!
        Ezt a webinart egy trader sem hagyhatja ki!

Kattintson ide a regisztrációhoz.

Várjuk előadásunkon!
        IronFX Academy Team

Hozzászólás

• Izé, ezt az 1 forintos USD/HUF, EUR/HUF spreadet mire véljük?

GBP/HUF-on csak 0.5

Hozzászólás

• GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Izé, ezt az 1 forintos USD/HUF, EUR/HUF spreadet mire véljük?

GBP/HUF-on csak 0.5
            Piaci kondiciok csak. Nap kozben nem ennyi.
            De mindig is ennyi volt este amikor a brokerek kiveszik az ajanlatukat.

Hozzászólás

• Azért erre rá lehetne nézni.....

Hozzászólás

• GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Azért erre rá lehetne nézni.....
                Eddig is ennyi volt a forint.

STP szamlan teljesen masok..pl USDHUF .45 ; EURHUF .55 ; gbphuf .70

Persze ezek valtoznak folyamatosan bar nem annyira aktivan este n9-kor

Hozzászólás

• Lehet h ennyi volt, de ez így marketing szempontból nem legjobb

Hozzászólás

• safe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Kedves Zoltán, köszönöm a választ. Még egy picit segítenél?
                    Az általad leírt esetben akkor az UBS vállal garanciát. De a számla a brókercég nevén van, nem az enyémen. Elvileg semmi közöm hozzá. Ha a brókercéggel történik valami, nekem semmi közöm ahhoz a tőkéhez. Légyszíves magyarázd el, hogy is működik ez, miért garancia a befektetőnek egy svájci számla, ami a brókere nevén van.

Már letötltöttem és átolvastam a csatolt Mifid leírást is, de még mindig nem értem, hogy ez a része pont hogy működik.
                    Előre is köszönöm.

Az ugyfél tokét természetesen a bankokban az IronFX neve alatt tartjuk elkulonítve alszámlákon (az IronFX az uzemelésre szánt pénze teljesen más számlákon van). Te valóban nem vagy egyik bank ugyfele sem viszont a penzed egy kulon számlán van elhelyezve és a számlák az érintett ország nemzeti bankjai által vannak biztosítva. Ez a bank minden számlájára vonatkozik.

Hozzászólás

• Globális FX kereskedési verseny végeredménye

Nagy orommel jelentjuk be hogy a sikers Magyar kereskedési verseny mellett a Globális versenyben is egy magyar trader lett a nyertes.

Gratulálunk a Nyertesnek!
                      A díjátadó unnepséget hamarosan megtartjuk.
                      Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Nagy orommel jelentjuk be hogy a sikers Magyar kereskedési verseny mellett a Globális versenyben is egy magyar trader lett a nyertes.

Gratulálunk a Nyertesnek!
                        A díjátadó unnepséget hamarosan megtartjuk.
                        A magam részéről tiszta szívből gratulálok Balázsnak. Így kell ezt csinálni, csak így tovább!

Hozzászólás

• Szép eredmény!
                          Azt meg lehet tudni, hogy mennyi volt a kezdő tőkéje?

Hozzászólás

• demo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Szép eredmény!
                            Azt meg lehet tudni, hogy mennyi volt a kezdő tőkéje?
                            Nyilván ezer dodo. Szerinted ki a fene fog többel indulni, mint a minimum.
                            (főleg több számlával) Én inkább arra lennék kíváncsi, hány számla kellett hozzá )
                            Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• Valóban szép eredmény, gratula neki! A díjátadórol felraktok majd valamit?

Hozzászólás

• nyert 1 lambót?

Hozzászólás

Working...
                                X