Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Tomy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mi lenne ha egyszerűen azt a következtetést vonnád le csupán, hogy az egyik számlán, a sok közül, keletkezett egy nagyságrendileg +18 R nyereség, ami elég volt az első helyhez?
    A legtöbb versenyt így nyerik a világban.
    Napi 6 %, meg hasonlók mérlegelése, kamatos kamat, meg egy verseny kockázatának hasonlítgatása a hétköznapokhoz, szerintem elég céltalan gondolatmenet.
    Csodálkozom az összeesküvés elméleteken (illetve nem csodálkozom ) azok részéről akik már elvileg az "ebből élek " kategóriába tartoznak, hogy ne mondjak neveket....
    Rendben. A következőn 2 számlával fogok indulni. Az egyiken marad a régi bevált szisztéma, a másik szigorúan napi x százalék céllal, erőltetett martingalezve.
    (a jelenlegi Monacost egyéb privát jellegű problémák miatt kihagyom)
    Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• Azt tudom ajánlani azoknak akik még mindig kételkednek, hogy hívják fel az Ernst & Youngot vagy ami még jobb, jöjjenek el a díjátadóra.

A nyertes nem tagja egy közösségnek, oktató csoportnak vagy bármilyen más gyertek ide tanulni csoportnak sem.

De ha nem tudtok esetleg eljönni majd (regisztrációról küldünk ki e-mailt ) akkor majd a sajtóból fogjátok látni.

Hozzászólás

• A kötéslista nyilvános lesz?

Hozzászólás

• kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Rendben. A következőn 2 számlával fogok indulni. Az egyiken marad a régi bevált szisztéma, a másik szigorúan napi x százalék céllal, erőltetett martingalezve.
          (a jelenlegi Monacost egyéb privát jellegű problémák miatt kihagyom)

Sajnos még az első 10 ben sem leszel benne ezzel a módszerrel...
          A "lambos" versenynél 1:300-az risk reward volt. Ott volt mozgástér.
          Ha kialakítasz ebből magadnak egy 1:30-as -at, akkor ki tudod számolni hány számla kell hozzá. Még az is abszolut mezőny függő hogy ilyen eséllyel nyersz!
          2 számla az édes kevés.

A srác (vagy szerintem többen akik nyomogatták a számlákat) jól csinálták.
          Kiszámolták az esélyeiket, megnyitották a számlákat, megjátszották, megnyerték. Ennyi.
          Gratulálni kell nekik mert elolvasták a szabályzatot, gondolkodtak, cselekedtek és nem okoskodtak.

Hozzászólás

• n3d eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Biztos valamelyik fórumtag lesz innen vagy oktató vagy a kereskedői klubjába, közösségébe tagdíjért friss húsokat gyűjtő toptréder.....

"kamikaze...volna...érdekes...nagy kockázat"...csináljátok utána

Egy biztos, tökös gyerek és megcsinálta.
            crypto_kamikaze ez nekem több számlán közel 3E %-ot csinált...de benne volt hogy bukott is pár számlát közben
            http://www.myfxbook.com/members/hoodini

Hozzászólás

• ez tényleg így megy? Tényleg nem kell hozzá toll?

Hozzászólás

• efraim eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                de benne volt hogy bukott is pár számlát közben
                na, már csak ezt kell kiküszöbölni:-) és választhatod a személygépkocsi színét

Hozzászólás

• Jano eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  ez tényleg így megy? Tényleg nem kell hozzá toll?

hát persze. MT4, Quake, FXCM...... mindenhol megvan az eszköz a penna nélküli írásra aloverdövörld (remélem jól írtam Janó-manó) ( idkfa, idspispopd, iddqd....)

Hozzászólás

Jó reggelt kívánok! Elég régi már a videó.

Hozzászólás

• Zooli Trading Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Jó reggelt kívánok! Elég régi már a videó.
                      köszi. és honnan lehet ezt letölteni? ilyet szeretnék én is. market maker akarok lenni MOST!

Hozzászólás

• nagyd eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        hát persze. MT4, Quake, FXCM...... mindenhol megvan az eszköz a penna nélküli írásra aloverdövörld (remélem jól írtam Janó-manó) ( idkfa, idspispopd, iddqd....)
                        hmm. látom tudsz dolgokat.

Hozzászólás

köszi. és honnan lehet ezt letölteni? ilyet szeretnék én is. market maker akarok lenni MOST!
                          Nagy fiú vagy már, az ilyet nem kérni kell

Hozzászólás

• n3d eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            na, már csak ezt kell kiküszöbölni:-) és választhatod a személygépkocsi színét
                            az ilyen rendszerből nem lehet kiküszöbölni...lényeg hogy a végelszámolás plusszos

Hozzászólás

• 10 számlából ha 9 elbukik egy meg 1000% vagy fölé megy már minimum nullában vagy...

Hozzászólás

...Ha tudod hogy hogyan b...nak át, akkor én inkább azon gondolkodnék, hogy olyan rendszert vigyek piacra, ha már meta4-en játszom, amivel nem leszek áldozat...
                                De ez már tényleg régi sztori és aki ettől retteg, az meg is érdemli hogy megszivassák!
                                Hajrá skalperek és 5 pipes stoppot használók! Kell a tőke a piacra.

Szerintem Woody Allen mondatát a brókerek is olvasták már:

"A gazdagság jobb a szegénységnél – már csak anyagi okok miatt is."

Hozzászólás

Working...
                                X