Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Jano eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ez tényleg így megy? Tényleg nem kell hozzá toll?

Egyébként sikerült az eddigi legkorrektebben csúsztató-spikeoló brókerhez betolnod ezt a videot. Árgus szemekkel figyelem az összes teljesítésüket. Lehet kiábrándító, de a mai egy pipet leszámítva nem tudok beszámolni semmilyen komolyabb swindliről. Pedig szeretnék! Végre itt egy bróker, akin magyarul kitölthetem az évek során összegyűlt több lotnyi mérgemet, de azt kell mondjam, hogy a jelenlegi szintű nyúlkapiszka belefér. A mai egy pipet is felfogom tanulópénznek. Legközelebb nem ikszelem ki a programot breakevenes pozicióval magára hagyva. Lehet hogy környezetszennyező módon többe kerül majd az áramszámla, de a kapcsolatnak élnie kell, a figyelem nem lankadhat.
    Ezzel még együtt tudok élni. Ennyi.
    Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Egyébként sikerült az eddigi legkorrektebben csúsztató-spikeoló brókerhez betolnod ezt a videot. Árgus szemekkel figyelem az összes teljesítésüket. Lehet kiábrándító, de a mai egy pipet leszámítva nem tudok beszámolni semmilyen komolyabb swindliről. Pedig szeretnék! Végre itt egy bróker, akin magyarul kitölthetem az évek során összegyűlt több lotnyi mérgemet, de azt kell mondjam, hogy a jelenlegi szintű nyúlkapiszka belefér. A mai egy pipet is felfogom tanulópénznek. Legközelebb nem ikszelem ki a programot breakevenes pozicióval magára hagyva. Lehet hogy környezetszennyező módon többe kerül majd az áramszámla, de a kapcsolatnak élnie kell, a figyelem nem lankadhat.
      Nyugi, az ironnal nekem sincs semmi bajom,( leszámítva hogy lenyulták a tollamat Szegeden.. de az nem az ő hibájuk hogy ugy a szivemhez nőtt.. néha még most is gondolok rá és el elszorul a szívem... Tudod nem könnyű ez, remélem meg tudod érteni. Ha volt tollad vagy esetleg még van akkor biztosan sokat irogatsz meg firkálgatsz vele igen én tudom milyen lehet.. irogatni, vonalakat huzni, besatirozni kockás füzetben a kis kockácskákat... hja.

na de a lényeg hogy én azt hittem hogy valami komolyabb admin cuci van a hátttérben nem egy ilyen kis fos.. mármint szoftveres szemmel nekem olyan kis játékszoftvernek néz ki. baloldalt treelistben ikonokkal a menük, jobboldalt meg az edit felületek... gagyesz...

@IronGuys: tényleg ilyen vizipisztoly van a háttérben?

Hozzászólás

• Ma voltam az Arenában Educatio kiállításon. Javaslom nézd végig a standokat. Fél perc érdeklődés és vihetsz tollat mindenhonnan, prospektusostól, de nyúlni is lehet könnyűszerrel.

A múltkor belinkeltél egy Pepperes videot ahol egy villanás alatt kiverték az előre berakott ordert mindkét irányba. Lehet gagyi a szivatófelülete az mt4-nek, de automatizálható, és személyre szabható.
        Én attól nem érzem jobban magam ha egy 3D-s csodaautomatika vesz ki a pozicióból, mint ha basicben pötyögik ehhez a poke parancsokat.

Jano eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Nyugi, az ironnal nekem sincs semmi bajom,( leszámítva hogy lenyulták a tollamat Szegeden.. de az nem az ő hibájuk hogy ugy a szivemhez nőtt.. néha még most is gondolok rá és el elszorul a szívem... Tudod nem könnyű ez, remélem meg tudod érteni. Ha volt tollad vagy esetleg még van akkor biztosan sokat irogatsz meg firkálgatsz vele igen én tudom milyen lehet.. irogatni, vonalakat huzni, besatirozni kockás füzetben a kis kockácskákat... hja.

na de a lényeg hogy én azt hittem hogy valami komolyabb admin cuci van a hátttérben nem egy ilyen kis fos.. mármint szoftveres szemmel nekem olyan kis játékszoftvernek néz ki. baloldalt treelistben ikonokkal a menük, jobboldalt meg az edit felületek... gagyesz...

Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

Ma voltam az Arenában Educatio kiállításon.
          na hallod.. sejtettem hogy volt valami ma.. rezgést éreztem az erőben. tréd vót ma?

Hozzászólás

• fxtrader55 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Ez már máskor is elhangzott, de sajnos nem igaz.
            Az MNB nem biztosítja a kereskedelmi bankoknál vezetett számlákat. Fel lehet hívni és megkérdezni annak, aki kételkedik.
            Az OBA 100.000 euróig biztosítja a folyószámlákat és a betéteket magán és jogi személyeknek egyaránt.
            Ez egy gyűjtőszámla méretéhez képest jelentéktelen összeg, így a cég ügyfelei a bankcsőd kockázatát vállalják, ugyanis a 100k euró és a cég saját tőkéje nyilván együtt is kevés a kifizetéshez.
            Mindezt azért írom, mert korábban szó volt róla, hogy magyar banknál is vezet számlát az Iron FX. Lehet, hogy egyes országokban van nemzeti banki garancia, de én ebben erősen kételkedem (kérem megnevezni, ha van ilyen). Habár ekkor még mindig nem tudni, hogy valóban ott van-e az ügyfélpénz.
            Nem kifejezetten az MNB-re írtam a fenti bejegyzést.
            Lehet hogy pont magyarországra nem ez vonatkozik. Tény hogy minden bankszámla biztosítva van valamely szervezet által az EUs torvények szerint legalább 100.000 EUR-ig.
            Tudomásom szerint mind Angliában, Svájcban, Lengyelországban és Ausztráliában ez a szervezet a helyi Nemzzeti Bank. Utána kell járni...

A pénzt tenyleg ott tartjuk ahova utalod. Miért ne tennénk így?
            5 felugyeleti szerv vizsgál bennunket havi rendszerességgel. Szerited megkockáztatjuk az eddigi makulátlan hírnevunket azzal hogy a pár ezer dollárodat eltesszuk?

És ezen felul mi a Befektetok Kompenzációs Alapjának a tagja vagyunk ami minden egyes ugyfelunket 20.000 EUR-ig biztosítja.

Hozzászólás

• Jano eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Nincs vizipisztoly se csúzli a háttérben.

Természetesen az osszes platform úgy van felépítve hogy vannak benne hasonló funkiók amik limitált szinten lehetové tesznek módosítasokat (és javaslom erosen kerulje mindenki a bróker által feljesztett platformokat mert ott teljesen szabad a gazda)

De attól hogy még lehetoség van erre-arra a rendszerben nem jelenti hogy használja a bróker. Pl ha neked van egy kis bicskád, nem feltétlenul fogsz sorozatgyilkosként rohangálni az utcán csak azért mert megteheted...

Javaslom mindenkinek ha kérdéses helyzet áll fenn csinaljon egy scree-shot képet és mentse el. Kuldjétek el e-mailbe nekem megnézzuk kielemezzuk és megtaláljuk a megoldást.
              Már 2011 óta a cégnél vagyok és egy kezemen meg tudom számolni hogy hány olyan eset volt ahol az ugyfelnek jogos panasza volt és természetesen kárpótoltuk és/vagy helyreállítottuk a dolgokat.

Hozzászólás

Koszonom szépen a cég nevében a fenti elismerést!

Az ilyen hozzászólások toltenek el orommel és batran merem ajánlani mindenkinek hogy teszteljen minket!
                Nem a hiszékeny ugyfelekre hajtunk akik mindennek bedolnek, mert azok hetente váltanak brókert új és újabb ígéretek reményében! Olyan ugyfeleket keresunk akik tudják mit akarnak és értékelik a jó kereskedési feltételeket amit biztosítunk...

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Koszonom szépen a cég nevében a fenti elismerést!

Az ilyen hozzászólások toltenek el orommel és batran merem ajánlani mindenkinek hogy teszteljen minket!
                  Nem a hiszékeny ugyfelekre hajtunk akik mindennek bedolnek, mert azok hetente váltanak brókert új és újabb ígéretek reményében! Olyan ugyfeleket keresunk akik tudják mit akarnak és értékelik a jó kereskedési feltételeket amit biztosítunk...
                  A Hiszékeny Ügyfelek Jogvédő Egyesület ( H.Ü.J.E) nevében tiltakozom!

Hozzászólás

• Tomy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Hajrá skalperek és 5 pipes stoppot használók! Kell a tőke a piacra.
                    Mi a baj az 5 pippel, amennyiben lehetővé teszi azt a piac?

Hozzászólás

• Jó a reklám az oldalon ,hogy minden megbízás ott teljesül ahová el van helyezve,kár hogy a valóságban nincs így és ha rákérdez az ember csak a magyarázkodás megy.:
                      Kedves Petra,

Kielemezve a megbízását, a következő dolog történt:

Mivel Önnek egy stop market megbízása volt, ezért azon az áron teljesült a kötése, ahol legközelebb volt árazás.
                      Abban az időpontban egy hatalmas ugrás volt az árfolyamban, ezért az Ön által megadott árszinten nem volt árjegyzés, és a legközelebbi szinten teljesült.

Üdv,

Levente Lukacsi | Account Manager
                      t +361 5774951 | m +3670 6251034 | e LLukacsi@IronFX.com
                      IronFX Global Limited – Budapest Representative Office
                      t +361 5774950 | f +361 5774958 | w www.IronFX.com

Ebben az esetben 35 pippel magasabb áron teljesült a buystop megbízás mint ahová el volt helyezve ami azért nem 1-2 pip. Köszi IRONFX.

Hozzászólás

• trebron3535 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Jó a reklám az oldalon ,hogy minden megbízás ott teljesül ahová el van helyezve,kár hogy a valóságban nincs így és ha rákérdez az ember csak a magyarázkodás megy.:
                        Kedves Petra,

Mivel Önnek egy stop market megbízása volt, ezért azon az áron teljesült a kötése, ahol legközelebb volt árazás.
                        Abban az időpontban egy hatalmas ugrás volt az árfolyamban, ezért az Ön által megadott árszinten nem volt árjegyzés, és a legközelebbi szinten teljesült.

Üdv,

Ebben az esetben 35 pippel magasabb áron teljesült a buystop megbízás mint ahová el volt helyezve ami azért nem 1-2 pip. Köszi IRONFX.

Kedves Trebron,

Kérlek egy print screent küldj el nekem.
                        GBP/JPY párról beszélünk ha jól tudom.

Market buy és limit buy megbízás nem ugyan az. Kérlek ezt vedd figyelembe.

Hozzászólás

• Tisztában vagyok a fogalmakkal,sem market buy sem limit buy hanem buy stop megbízásom volt elhelyezve az aktuális árfolyam fölé 20 pippel ami ugye egy függő vételi megbízás.Hogyan küldjek printscreent egy múltbéli dologról csak azt látnád hogy hol teljesült a megbízás azt nem ,hogy hová volt helyezve. GBP/JPY páron az árfolyam 170.500 körül mozgott amikor beraktam a buy stop megbízást 170.750-re ami pár percel később 171.102-n teljesült ,természetesen azonnal zártam is a trade-et.

Hozzászólás

Jó a reklám az oldalon ,hogy minden megbízás ott teljesül ahová el van helyezve,kár hogy a valóságban nincs így és ha rákérdez az ember csak a magyarázkodás megy.:
                            Kedves Petra,

Üdv,

Belépésnél be tudod állítani a maximális slippage-et.

Látod, nekem szerencsém volt (gondolom a mai font mozgást szívtad meg, mint én ) a spread 18 pipre tágult a hír előtt - egy másik brókernél - így slippage nélkül stoppolódtam ki
                            Amúgy tényleg a fene gondolta volna h retail salesre ennyi meghúzzák. Trükkök százai.....

Hozzászólás

Tisztában vagyok a fogalmakkal,sem market buy sem limit buy hanem buy stop megbízásom volt elhelyezve az aktuális árfolyam fölé 20 pippel ami ugye egy függő vételi megbízás.Hogyan küldjek printscreent egy múltbéli dologról csak azt látnád hogy hol teljesült a megbízás azt nem ,hogy hová volt helyezve. GBP/JPY páron az árfolyam 170.500 körül mozgott amikor beraktam a buy stop megbízást 170.750-re ami pár percel később 171.102-n teljesült ,természetesen azonnal zártam is a trade-et.
                              Miért zártad? Elég lett volna 0-ba rakni és még nyersz is. Slippage-et is beállíthattad volna.

Hozzászólás

• A slippaget hol lehet beállítani buy stop esetén?

Hozzászólás

Working...
                                X