Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• trebron3535 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tisztában vagyok a fogalmakkal,sem market buy sem limit buy hanem buy stop megbízásom volt elhelyezve az aktuális árfolyam fölé 20 pippel ami ugye egy függő vételi megbízás.Hogyan küldjek printscreent egy múltbéli dologról csak azt látnád hogy hol teljesült a megbízás azt nem ,hogy hová volt helyezve. GBP/JPY páron az árfolyam 170.500 körül mozgott amikor beraktam a buy stop megbízást 170.750-re ami pár percel később 171.102-n teljesült ,természetesen azonnal zártam is a trade-et.
    Lehet látni, hogy hol voltak a limitek és ha a lezárt kötést a chatra húzod akkor mutatja is.

Azt küld el nekem kérlek.

Hozzászólás

• GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Miért zártad? Elég lett volna 0-ba rakni és még nyersz is. Slippage-et is beállíthattad volna.
      Megijedt.
      De semmi gond.
      HA nálunk van a hiba akkor kijavítjuk.
      De GBP/JPY-en ekkor csúszás, ilyen mozgásnál belefér szerintem.

Hozzászólás

• Azt nyílván senki nem fogja tudni megmondani, hogy a bróker tényleg nem tudta teljesíteni az adott áron a megbízást vagy csak nem akarta. Erre való a slippage control.
        Elég furcsa lenne ha felvállalnátok ezt mint saját hibát.
        Akár az, akár nem az, a felelősség a treder kezében volt, mert elkerülhette volna h mást árat kapjon, amit kért....

Stop megbízás is market order, egyedül a limit nem az.

Hozzászólás

• Én nem tudom hogy hol lehet azt beállítani. Megmutatod?

Hozzászólás

• trebron3535 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Jó a reklám az oldalon ,hogy minden megbízás ott teljesül ahová el van helyezve,kár hogy a valóságban nincs így és ha rákérdez az ember csak a magyarázkodás megy.:
            Kedves Petra,

Kielemezve a megbízását, a következő dolog történt:

Mivel Önnek egy stop market megbízása volt, ezért azon az áron teljesült a kötése, ahol legközelebb volt árazás.
            Abban az időpontban egy hatalmas ugrás volt az árfolyamban, ezért az Ön által megadott árszinten nem volt árjegyzés, és a legközelebbi szinten teljesült.

Üdv,

Levente Lukacsi | Account Manager
            t +361 5774951 | m +3670 6251034 | e LLukacsi@IronFX.com
            IronFX Global Limited – Budapest Representative Office
            t +361 5774950 | f +361 5774958 | w www.IronFX.com

Ebben az esetben 35 pippel magasabb áron teljesült a buystop megbízás mint ahová el volt helyezve ami azért nem 1-2 pip. Köszi IRONFX.
            kezdjük ott, hogy stop market megbízás nincs is, minden stop megbízás limit.
            Zalán, nem Petrának kéne a megbízástípusokat átvennie, hanem a menedzsereteknek.
            35 pip távon belül nincs kötés, azt meg se próbáld beadni

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Megijedt.
              De semmi gond.
              HA nálunk van a hiba akkor kijavítjuk.
              De GBP/JPY-en ekkor csúszás, ilyen mozgásnál belefér szerintem.
              csak megpróbálod beadni, pedig nem fér bele, 35 pip nem

Hozzászólás

• Tibor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                csak megpróbálod beadni, pedig nem fér bele, 35 pip nem
                Én is jártam hasonlóképpen a Dukascopy-nál, ott kb. 38 pipet csúszott hírek alatt, átugrotta a stoppomat, szép bukta volt Sajnos a tick charton látszott, hogy az egyik ticknél még X az ár, a következőnél pedig X+38 pip. Ezzel nem nagyon lehet mit kezdeni. Illetve lehet: hírek előtt zárni.

Hozzászólás

• orkati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Én is jártam hasonlóképpen a Dukascopy-nál, ott kb. 38 pipet csúszott hírek alatt, átugrotta a stoppomat, szép bukta volt Sajnos a tick charton látszott, hogy az egyik ticknél még X az ár, a következőnél pedig X+38 pip. Ezzel nem nagyon lehet mit kezdeni. Illetve lehet: hírek előtt zárni.
                  melyik instrumentum volt?

Hozzászólás

melyik instrumentum volt?
                    Ha jól emlékszem EURUSD, de nem most volt, hanem asszem tavaly decemberben.

Hozzászólás

kezdjük ott, hogy stop market megbízás nincs is, minden stop megbízás limit.
                      Látom nem érted.

A stop megbízás így működik: ha az ár elér egy konkrét árfolyamra, akkor kéred a brókert h adjon vagy vegyen neked a lehető legjobb áron... marketen, mert előre ki tudná h ha az ár elér egy adott árszintet, akkora te kötéseddel szemben, lesz-e likviditás. (Hírek alatt tipikusan NINCS, de ha van is, akkor ráfoghatja a bróker h nem volt és nem nagyon lehet utánajárni.... ilyenkor nyílván az van h az ember több brókernél tart számlát és végül ott ragad le, ahol a legjobb a teljesítés...)

DE, HA te adsz be limit megbízást (vételre "áron alul" vagy eladásra "áron felül") akkor te magad biztosítod a likviditást mások számára, ergo mindenképpen teljesülni fog a megbízásod csúszás nélkül ha ott járt az ár.

Teccik érteni?

Hozzászólás

Látom nem érted.

A stop megbízás így működik: ha az ár elér egy konkrét árfolyamra, akkor kéred a brókert h adjon vagy vegyen neked a lehető legjobb áron... marketen, mert előre ki tudná h ha az ár elér egy adott árszintet, akkora te kötéseddel szemben, lesz-e likviditás. (Hírek alatt tipikusan NINCS, de ha van is, akkor ráfoghatja a bróker h nem volt és nem nagyon lehet utánajárni.... ilyenkor nyílván az van h az ember több brókernél tart számlát és végül ott ragad le, ahol a legjobb a teljesítés...)

DE, HA te adsz be limit megbízást (vételre "áron alul" vagy eladásra "áron felül") akkor te magad biztosítod a likviditást mások számára, ergo mindenképpen teljesülni fog a megbízásod csúszás nélkül ha ott járt az ár.

Teccik érteni?
                        lehet, hogy én biztosítom a likviditást mások számára, de azért ahhoz pár is kell, és ha nincs, nem fog teljesülni ott, bár abban az esetben csak is jobb áron, az igaz. De ebben a felfogásban minden megbízás market

Hozzászólás

lehet, hogy én biztosítom a likviditást mások számára, de azért ahhoz pár is kell, és ha nincs, nem fog teljesülni ott, bár abban az esetben csak is jobb áron, az igaz. De ebben a felfogásban minden megbízás market
                          Nem, a market megbízás az az amikor aktív résztvevője vagy a piacnak és belépsz a legjobb ajánlaton. Ha limit megbízást adsz be, akkor passzív részvevő vagy és várod, hogy valaki teljesítsen a Te áradon. A stop megbízás sosem a Te árad, az csak egy order h majd be szeretnél lépni (vagy éppen ki). Limitnél te vagy az ár-szabó.

Nem tudom érthetőbben elmagyarázni.

Hozzászólás

Nem, a market megbízás az az amikor aktív résztvevője vagy a piacnak és belépsz a legjobb ajánlaton. Ha limit megbízást adsz be, akkor passzív részvevő vagy és várod, hogy valaki teljesítsen a Te áradon. A stop megbízás sosem a Te árad, az csak egy order h majd be szeretnél lépni (vagy éppen ki). Limitnél te vagy az ár-szabó.

Nem tudom érthetőbben elmagyarázni.
                            Ezeket a szutykokat én is folyton keverem... a sell meg a buy még oké de a sell the bid buy the ask már zavaros, a sell the ask és buy the bid még zavarosabb a sell the bid stop és a buy ask stop limit már neccesebb a trailing entry stop at bid é a trailing entry limit at ask with stop pedig kifejezettem megzavaró és szerintem össze is kevertem...

a maradékra:
                            http://www.fxcorporate.com/help/CPlu...rderTypes.html

Hozzászólás

• Jano eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Ezeket a szutykokat én is folyton keverem... a sell meg a buy még oké de a sell the bid buy the ask már zavaros, a sell the ask és buy the bid még zavarosabb a sell the bid stop és a buy ask stop limit már neccesebb a trailing entry stop at bid é a trailing entry limit at ask with stop pedig kifejezettem megzavaró és szerintem össze is kevertem...

a maradékra:
                              http://www.fxcorporate.com/help/CPlu...rderTypes.html
                              Érted Te szerintem

Eddig erről beszéltem:
                              Stop and Entry Stop orders are always executed in full amount at the best available price. Limit and Entry Limit orders are always executed at the price specified by the trader or at the better price. If the price is unavailable, such orders will wait until the market reaches the specified price again.

Hozzászólás

• Itt meg lehet nézni, hogy mi volt a pontos ára az amerikai indexeknek, illetve a DAX-nak, itt is. Ezt pontosan követi az Iron. A deviza kereszteket nem tudom, hol lehetne megnézni, mert a CME-n határidős árfolyamok vannak.

Hozzászólás

Working...
                                X