Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Ironnál a spread + - pip a valós árhoz? És akkor a behúzott min, max, alatt, fölött is volt kereskedés? A CME záró 15775, Iron 15765-15795-ből gondolom.

Hozzászólás

• _Gabor_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Ironnál a spread + - pip a valós árhoz? És akkor a behúzott min, max, alatt, fölött is volt kereskedés? A CME záró 15775, Iron 15765-15795-ből gondolom.
      ...valamiből meg kell élniük nekik is... drága a toll

Hozzászólás

• Nekem ugyan ebben az időben volt egy shortom és a stopom akkor teljesült amikor a nagy kiugrás történt. Jól látható hogy hajszálpontosan ott teljesült ahová a stopot raktam. Ha az én stopom teljesült 170,600-on akkor nem értem hogy a Petra 170,500-asa hogy nem teljesült????

Admiral Markets PRO számla....

Nem tisztem reklámozni a brókercéget van erre nálam megfelelőb ember is...
        Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Bocsánat most látom hogy Petra 170,75 tette a megbízást...

Hozzászólás

• Én várom a print screent de nem jön még.

De a stop limit buy és a stop buy at market az nem ugyan az srácok, ne keverjétek. GP57 jól mondja.

Én rákérdeztem másoknál és nekik nem volt ilyen próblémájuk ezen időszaknál...minden SL/TP ott teljesült ahol volt.

Hozzászólás

• Erről van szó!
              Csatolt fájlok

Hozzászólás

• trebron3535 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Erről van szó!

Így jártál.
                Olyan ez tudod mint az életben az akció.
                http://tesco.hu/akcio/expressz/44037
                "mandarin: 299.-ft /kg"
                Ha elmész venni és elfogyott, akkor már csak az aktuális piaci áron kapsz, 349.- ért.
                Garantálják neked a 299.- es árat, amíg van belőle raktáron, vagyis amíg van az eladónak ennyiért.
                Csak a tescóban nem vezetnek market depth-et.
                http://www.investopedia.com/terms/d/depth-of-market.asp
                Itt pedig van ilyen is. Időrendben történő "sorban állás" egy termékért, jelen esetben a te devizapárodét.
                Veled együtt sokan "sorban áltak" gbp-jen-ért azon az áron és van akinek jutott belőle, van akinek nem.
                Most vedd úgy hogy extra mozgású piaci helyzetben akartál vásárolni, (mintha karácsonykor mennél akciós mandarinért a tescóba).
                Sokan akartak venni a cuccból és elfogyott mielőtt te is megkaptad volna a 10 dekádat.
                Ilyen az élet, ilyen a piac.

Hozzászólás

• trebron3535 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Erről van szó!
                  ideje komolyabb brókerre váltani. Pl. Ducascopy.

Hozzászólás

• nagyd eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    ideje komolyabb brókerre váltani. Pl. Ducascopy.
                    Hah. Dukascopy. Egy éve vagyok ott, és időnként fura dolgokat tapasztalok. Pl. nemrég írtam a topicjukba a nem is létező de egy villanásra bekattanó majd azonnal záró orderekről. Kíváncsi vagyok, mit mondanak majd erre.

Hozzászólás

• GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Nem tudom érthetőbben elmagyarázni.
                      Megtennéd, hogy az arrogáns, kioktató stílusodból visszaveszel? Nem ártana. Köszönöm.
                      A Pintér Peti sulijában tanultam, és még nem láttam okot arra, hogy felülbíráljam. Alapvetően kétféle megbízás van, piaci, és limit.
                      Piaci alatt azt értjük, hogy azonnal belépsz. Függő megbízásnál, ahol megadsz egy árat, az limit, ha tetszik, ha nem. Te adod be a limitárat, onnantól kezdve azt úgy is hívják, ilyen egyszerű. Nem kell variálni a kettőt, bár lehet, csak felesleges.

Hozzászólás

• orkati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Hah. Dukascopy. Egy éve vagyok ott, és időnként fura dolgokat tapasztalok. Pl. nemrég írtam a topicjukba a nem is létező de egy villanásra bekattanó majd azonnal záró orderekről. Kíváncsi vagyok, mit mondanak majd erre.
                        Nem vagy egyedül.
                        A régi Dukas már nem ez a dukas.

Továbbá örülök, hogy sokan vagytok itt akik nem csak értik, hogy a piac miként műkődik de írtok is, kommenteltek is. Köszönöm.

Hozzászólás

• Tibor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Megtennéd, hogy az arrogáns, kioktató stílusodból visszaveszel? Nem ártana. Köszönöm.
                          A Pintér Peti sulijában tanultam, és még nem láttam okot arra, hogy felülbíráljam. Alapvetően kétféle megbízás van, piaci, és limit.
                          Piaci alatt azt értjük, hogy azonnal belépsz. Függő megbízásnál, ahol megadsz egy árat, az limit, ha tetszik, ha nem. Te adod be a limitárat, onnantól kezdve azt úgy is hívják, ilyen egyszerű. Nem kell variálni a kettőt, bár lehet, csak felesleges.
                          magadat vissza szoktad olvasni? (előző)
                          kívülállóként, nem tudom kinek arrogánsabb a posztja
                          khmm......

Hozzászólás

• Azt hiszem olcsóbb borra kell váltanom,mert ezt nem bírja a pénztárcám lassan!
                            Biztosan azért vannak limit ,meg stop orderek a kereskedési felületen,mert a kettő ugyanaz,és csak unatkoztak a program készitői!
                            Persze ha a magyar oktató cég oktatója azt mondja,akkor az biztosan úgyvan!Valószínüleg most a világ összes terminálját át kell alakítani emiatt!

Stoppolt már valaki az út mellett?Hogy emlékszünk,mindig előttünk állt meg a lestoppolt autó miután észrevett?Sosem utánunk?Na ilyen a stop.A limitnél Te ülsz az autoban.
                            Ez egy hatalmas piactér,ahol tized s alatt változnak az ajánlatok.
                            GbpJpy,aham,az meg amúgy is szép pár!
                            Enyém a galaxis leggyorsabb hajója!

Hozzászólás

• ALTERMAN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Azt hiszem olcsóbb borra kell váltanom,mert ezt nem bírja a pénztárcám lassan!
                              Biztosan azért vannak limit ,meg stop orderek a kereskedési felületen,mert a kettő ugyanaz,és csak unatkoztak a program készitői!
                              Persze ha a magyar oktató cég oktatója azt mondja,akkor az biztosan úgyvan!Valószínüleg most a világ összes terminálját át kell alakítani emiatt!

Stoppolt már valaki az út mellett?Hogy emlékszünk,mindig előttünk állt meg a lestoppolt autó miután észrevett?Sosem utánunk?Na ilyen a stop.A limitnél Te ülsz az autoban.
                              Ez egy hatalmas piactér,ahol tized s alatt változnak az ajánlatok.
                              GbpJpy,aham,az meg amúgy is szép pár!
                              te ez a stoppos hasonlat elég jó volt..

Hozzászólás

• Tibor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Sajnálom, hogy annak érzed és azt is h semmi nem ment át.

Hozzászólás

Working...
                                X