Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Jano eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Oopsi. Megkarcolódott a felszin.

Nem igazán...

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Nem igazán...
      nézd mennyire figyelek a jelekre...
      Click image for larger version

Name:	sixsense1022_art_400_20081022170923.jpg
Views:	1
Size:	88,6 KB
ID:	144837

Hozzászólás

• Jano eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        nézd mennyire figyelek a jelekre...
        [ATTACH]4470[/ATTACH]
        Helyes...
        Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Több észrevételem lenne:

Ha tényleg igaz, amit trebron3535 írt (és miért ne lenne már igaz
          akkor az igen csak gáz,hogy egy állítólagos legjobb cég , nem ott teljesíti a megbízásokat ahol és ahogy azt az ügyfél szeretné.
          (milyen érdekes, hogy nem alacsonyabb áron teljesült a vétel Gbp-Jpy páron , hanem később) persze ez is csak a véletlen műve.....

Kedves Zoltán és Zalán!

úgy gondolom,h sokkal elegánsabb lett volna az a viselkedés - főleg,h állítólag
          nagy cégről van szó- és ahogy elnézem a pozició sem volt nagy, hogy jóváírjátok a nem létező nyereséget, a kioktató , lenéző, lekezelő stílus helyett mindenképpen.

Zalán írta,h 35 pip csúszás belefér...előzőleg....valóban?
          lehet,h belefér....itt is látszik a nagyképűség, lekezelőség....de akinek belefér, az írja jóvá, ilyen esetben és ilyen szöveg után, ez lenne a minimum elvárás! ! !
          De ha már Zalánnak ilyen nagy a "mellénye" akkor is ezt mondaná, ha 10 Lot-os pozicióról lenne szó? - kétlem.
          kétlem, h ne számítana neki 35 pip.

Összegezve: alap elvárás, hogy ott teljesüljön a megbízás, ahol én szeretném.
          nem lejjebb, nem feljebb.
          és nincs mellébeszélés, most hírek vagy kitágulnak a spreadek, meg nincs volatilitás....a piacon, meg ideges a piac...és hasonló baromságok....
          lehetnek extrem esetek, valóban, de ez ritka....és nem gyakori, ahogy trebron3535 is írta.

Persze tisztában vagyok azzal is, h mindenki hibás, jelen esetben az ügyfél, mert Nálatok akar kereskedni....csak a cég nem, mondván máshol teljesíti a megbízást. ilyen nincs!

Üdvözlettel: Andrea

Hozzászólás

• Lehet kéne csinálni valami hivatalos, szájbarágós videoanyagot, hogy megértsék miért van slippage.

Hozzászólás

• Szerintem Zoli átfogja venni innen az ügyet, mert ő az aki mindig kedves, türelmes, aranyos ember. Nem én vagyok a legjobb erre a feladatra, mert inkább vagyok tréder mint sales-es

De azt leszögezem, hogy jelen pillanatban is egy emberről van szó csak. Egyébként Andrea honnan tudja, hogy nem 10 lotos pozícióról van szó?

Az jelentkezzen aki az Erstét vagy más nagyobb brókercéget azért bombázná mert a piacon pont előtte vették ki az összes OTP-ét a könyvből és ő csak X ár + 5 forintért tudott volna venni piacon....

Hozzászólás

• antalandi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                ....
                Összegezve: alap elvárás, hogy ott teljesüljön a megbízás, ahol én szeretném.
                nem lejjebb, nem feljebb.
                ..

Üdvözlettel: Andrea
                Iszonyatosan nem értesz hozzá, ne erőltesd. Ezért a hsz-ért kár volt beregisztrálnod. Egyszerűen nem értitek, hogy működik a piac. Egyébként van olyan cég ahol lehet kérni a garantált teljesülést, külön pénzért, azt hiszem folyamatosan magasabb spread-del fizettetik meg ilyenkor, de ezt nem tudom pontosan.

Hozzászólás

• stlui eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  ezért a hsz-ért kár volt beregisztrálnod.
                  2013.05.15.

Hozzászólás

• moncsicsi78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    2013.05.15.
                    akkor megszólalni elsőre, egy ilyet, nem mindegy?

Hozzászólás

• StLui eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      akkor megszólalni elsőre, egy ilyet, nem mindegy?
                      Így már jobb. Mert nem mindegy.

Hozzászólás

• Kedves Andrea!

Nem tisztem, hogy megvédjem az Iront, de most épp nem csinál semmit a piac, úgyhogy válaszolok.
                        Ha valaki 1-5 percesen trédel, akkor az általad említett "extrém" esetek mindennaposak lesznek. És nem csak market maker cégnél. Sőt...

Példa, hogy miért nem ott teljesül:
                        Bemész a boltba és szeretnél venni egy kiló kenyeret. Látod ki van írva, hogy 270 Ft. Ám mielőtt kérsz kitör a tömegpánik, mondjuk valami járvány miatt és mindenki hirtelen kenyeret akar venni. Ráadásul többet, mint amennyit addig gondolt. Hajlandó lesz érte többet is fizetni mindenki és elkezdenek egymásra rálicitálni. Ott állsz, hogy Te mondjuk adnál 300-at a kenyérért, de mivel éppen pánik van, ember nincs, aki neked annyiért odaadná, mert neki is többet ér és/vagy úgy gondolja, hogy megy az még feljebb is.
                        Aztán valahol 500 környékén néhányan úgy gondolják, hogy nagyobb a pánik, mint az indokolt és eladnak. Ott tudsz majd venni, ahol más elad. Ott teljesül a megbízásod.
                        Sok hír éppen ilyen pánikhangulatot okoz kis időtávon.

Zalán pedig szerintem arra gondolt, hogy 35 pip belefér, hogy a GBPJPY az egyik legvolatilisebb pár, ahogy Várkúti nevezte, a forex speedy gonzalese
                        Ha ez EurUsd-n történt volna, akkor biztos vagyok benne, hogy nem ezt mondja!
                        Ennek ellenére a 35 pip már erősen súrolja nálam is azt a határt, ami még belefér, még ha erről a párról is van szó.
                        Remélem érthető volt a példa és megértetted, hogy ez hogyan működik.

Ettől függetlenül vannak gusztustalanul megbízást teljesítő brókercégek szép számmal, de az Iron nem/kevésbé tartozik közéjük.

Hozzászólás

• Kamionos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Kedves Andrea!

de most épp nem csinál semmit a piac, úgyhogy válaszolok.
                          Még jó hogy sikerült befejezned 10.57-re, mert 3 perc múlva jött a hárompirosos euros Óvatosan az ilyen hosszú posztokkal, mert vagy lemaradsz, vagy beleszaladsz vmi menetrend szerinti pánikba!!
                          Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• Bár ironnál tényleg jó a teljesülés azért pár dolgot jobb lenne tisztába rakni.

az SL az stop loss nem pedig stop limit. stop limit ugye nem is létezhet...
                            a stop megbízás annyit csinál hogy a piacra engedi a megbízást amit csináltunk. Tehát stop sell amikor aktiválódik akkor lesz egy sell piaci megbízásunk.

A stop megbízást mindig akkor rakunk be ha a mostani árfolyamnál rosszabb áron akarunk venni eladni. Limitet ha jobb áron. (ezért sem lehet egyszerre a kettő)

Viszont , a market makert azért fizetjük (azért drágább mint az ecn) mert itt nem a piaci ár számít hanem a MM által megadott. Tehát ha nem volt ár addig, az azért nem volt mert ő nem adott...

Itt jön az a kérdés ugye hogy ilyen 35 pipes eltérés a mi javunkra miért nincs soha..?

A kenyeres hasonlat: attól hogy pánik tör ki a beszerzett kenyér ára nem fog felmenni, tehát ha a kereskedő felemeli az árát az csak és kizárólag neki fog több profitot hozni.. Pont mint itt...

ui: Zalántól meg nem értem miért kérdezgettek ilyeneket. Ő sales-es, csak egy terméket ad el, értenie nem kell hozzá.(csak az eladáshoz)
                            Utoljára szerkesztve a következő által: devcsi; 2014-01-21, 10:48. Oka: utóirat...

Hozzászólás

• Ha tudod, hogy a bűvész csal, akkor csak a kezét figyeld
                              A legfontosabb pillanatokban semmi másra ne nézz.
                              Tudom a szabályt, tegnap este mégis benéztem.
                              Megvolt a villanás. (árkilövés) Az idő mintha egyszerre felgyorsult/megállt volna.
                              Teljes zsibbadás. Észre sem vettem, hogy newsrobika rácuppant valamire.
                              A 22 óra 45 perc az oké. Reggel óta próbálom megfejteni, hogy pontosan melyik időpillanatban lehetett. Asszem úgy 15-25 mp között a legnagyobb csapkodásban, ráadásul pont ennél a "csúszkálós" brokinál. Szörnyűek ezek a robotok. Nincs vmi logfile ahonnan kiguberálhatnám a pontos másodpercet, hogy mikor sikerült bevinnie a találatot?? Annyi minden történt azalatt az 1 perc alatt. (tudom, meg kellett volna néznem mielőtt bezárom)
                              Csatolt fájlok
                              Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Lehet kéne csinálni valami hivatalos, szájbarágós videoanyagot, hogy megértsék miért van slippage.

MI az akadálya? :-P
                                MIkor készül el?: de részletes legyen ám ! ! !

Hozzászólás

Working...
                                X