Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem Zoli átfogja venni innen az ügyet, mert ő az aki mindig kedves, türelmes, aranyos ember. Nem én vagyok a legjobb erre a feladatra, mert inkább vagyok tréder mint sales-es

De azt leszögezem, hogy jelen pillanatban is egy emberről van szó csak. Egyébként Andrea honnan tudja, hogy nem 10 lotos pozícióról van szó?

Az jelentkezzen aki az Erstét vagy más nagyobb brókercéget azért bombázná mert a piacon pont előtte vették ki az összes OTP-ét a könyvből és ő csak X ár + 5 forintért tudott volna venni piacon....

Vörösmary Mihály: Zalán futása :-)))
    csak nem ideges lett Zalán? vagy csak nem találja a szavakat?
    meg tudom érteni!
    Ahogy látom , most is előkerült a jól bevált marketing stratégia és a mellébeszélés gőzerővel.
    Szó sem volt sem más cégről, sem Otp-ről ne keverjük bele jó?
    Más a hasonlat.
    egész más egy részvénynél 5 ft, és más a devizánál 35 pip.
    ég és föld a kettő.

Hozzászólás

• StLui eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Iszonyatosan nem értesz hozzá, ne erőltesd. Ezért a hsz-ért kár volt beregisztrálnod. Egyszerűen nem értitek, hogy működik a piac. Egyébként van olyan cég ahol lehet kérni a garantált teljesülést, külön pénzért, azt hiszem folyamatosan magasabb spread-del fizettetik meg ilyenkor, de ezt nem tudom pontosan.
      A lényeget kimondtad, kedves hozzászóló
      van olyan cég.......presze,h van.
      és olyan is van, ahol a hírek alatt nem tágulnak a spreadek.
      de mivel TE igen okos, fiú vagy, így aztán nem írom le, mert biztosan tudod :-)

Szerintem pedig ezért a hozzászólás(odért) volt kár..... !

Hozzászólás

• Kedves Kamionos!

Köszönöm a hozzászólásodat, értettem én eddig is. o
        viszont ha az említett példánál maradva, ha felmegy hirtelen az a bizonyos kenyér ára, akkor keresek egy olyan üzletet, ahol sok kenyér van , különböző forma, fajta, súly tekintetében is lehet választani.... így az ár nem fog emelkedni.
        ha pedig mégis emelkedne, akkor nem vásárolok.

Hozzászólás

• kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Ha tudod, hogy a bűvész csal, akkor csak a kezét figyeld
          A legfontosabb pillanatokban semmi másra ne nézz.
          Tudom a szabályt, tegnap este mégis benéztem.
          Megvolt a villanás. (árkilövés) Az idő mintha egyszerre felgyorsult/megállt volna.
          Teljes zsibbadás. Észre sem vettem, hogy newsrobika rácuppant valamire.
          A 22 óra 45 perc az oké. Reggel óta próbálom megfejteni, hogy pontosan melyik időpillanatban lehetett. Asszem úgy 15-25 mp között a legnagyobb csapkodásban, ráadásul pont ennél a "csúszkálós" brokinál. Szörnyűek ezek a robotok. Nincs vmi logfile ahonnan kiguberálhatnám a pontos másodpercet, hogy mikor sikerült bevinnie a találatot?? Annyi minden történt azalatt az 1 perc alatt. (tudom, meg kellett volna néznem mielőtt bezárom)

Ez szép kötés volt, Gratulálok!

Hozzászólás

• antalandi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            van olyan cég.......presze,h van.

Még most sem érted, azért külön fizetni kell annál a cégnél, mint egy biztosítást az autódra házadra, tehát ha te ezt kéred akkor nagyobb lesz a spread. Annyira nem érted a példákat sem, hogy borzasztó, remélem még csak demózol.

Hozzászólás

persze, pl K&H, OTP...
              ha meg devizaspekulációra adod a fejed különféle fogadóirodáknál, akkor evvan, kár ezért itt nyavajogni...

Hozzászólás

van olyan cég.......persze,h van.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Igen, van olyan cég, ahol garantált helyen teljesül a STOP LOSS.
                A legtöbbnél amit találtam, demoban sem engedik az aktuális ártól 50 pipnél közelelebb tenni. (és feláras is!)

Van olyan cég, ahol hírek alatt is fix a spread. Ezek között jócskán akad olyan ahol előtte, közben és utána egy darabig nincs teljesülés / platformfagyás vagy megy a csúszkamóka

Én olyat szeretnék már végre találni (el is neveztem szent brókernek), ahol előtte be tudnám tenni a stop orderemet mindkét irányba. Mondjuk 5 pip erre, 5 pip arra. És ha kilő valamerre az ár, akkor kösse be azonnal, csúszás nélkül, nulla tudás nélkül, és hagyja is hogy lezárjam a villanás csúcsán a lehető legfixebb, legszűkebb spreadjével. Hab lenne a tortán ha az 1 pipes csúszó stoppom is végigcsúszna rajna. Nem kell ez a stressz, izzadjon csak a broki!

Egy rekesz pálinka vár a megsúgóra. (elég ha privátban küldi)
                Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• StLui eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Még most sem érted, azért külön fizetni kell annál a cégnél, mint egy biztosítást az autódra házadra, tehát ha te ezt kéred akkor nagyobb lesz a spread. Annyira nem érted a példákat sem, hogy borzasztó, remélem még csak demózol.
                  stlui!
                  elakadt a lemezed, vagy mi történt fiúcska?
                  Most másodjára ugyanazt írod le , amit 10 óra 16-kor.
                  talán amnéziában szenvedsz?)

Ajánlanám ha hozzászólsz a témához, ráadásul bírálóan, kioktató stílusban,
                  akkor nem ártana megnézned, h mit is csiripeltél egy hozzászólásoddal korábban.

Ha megnézted volna, rájöttél volna,h ugyanazt írtad le 2x.
                  ))))))))))))))))))))))))))

Azt még senki nem mondta Neked, hogy egy Nővel nem illik így beszélni?

Nem is strapáld magad a továbbiakban fiúcska,mert figyelmen kívül fogom hagyni a hozzászólásaidat, ugyanis válaszra sem méltóak!

Hozzászólás

stlui!
                    elakadt a lemezed, vagy mi történt fiúcska?
                    Most másodjára ugyanazt írod le , amit 10 óra 16-kor.
                    talán amnéziában szenvedsz?)

Ajánlanám ha hozzászólsz a témához, ráadásul bírálóan, kioktató stílusban,
                    akkor nem ártana megnézned, h mit is csiripeltél egy hozzászólásoddal korábban.

Ha megnézted volna, rájöttél volna,h ugyanazt írtad le 2x.
                    ))))))))))))))))))))))))))

Azt még senki nem mondta Neked, hogy egy Nővel nem illik így beszélni?

Nem is strapáld magad a továbbiakban fiúcska,mert figyelmen kívül fogom hagyni a hozzászólásaidat, ugyanis válaszra sem méltóak!
                    Ezt most komoly srácok? Valaki lője már le ezt a félnótást mert baromira idegesítő hogy szét spammeli az egész topicot tök feleslegesen, mert azt hiszi CSAK neki van igaza (vagy nem?)

Egyébként meg Kedves antalandi, ha 20 ember tök mást mond, mint amit te gondolsz (és egy kicsit több a tapasztalatuk is...), akkor nem gondolod véletlen hogy a hiba, a saját rendszerben keresendő? Na, ennyit erről.

Hozzászólás

• nos: tegnap jóval banki idő után (már este) kértem visszahívást a HUF-os Iron számlámról kb 8 óra alatt megérkezett a bankszámlámra...ja és teljesen ingyen pontosan költségek nélkül
                      Plus egy jó pont az Iron-nak
                      http://www.myfxbook.com/members/hoodini

Hozzászólás

Kedves Kamionos!

Köszönöm a hozzászólásodat, értettem én eddig is. o
                        viszont ha az említett példánál maradva, ha felmegy hirtelen az a bizonyos kenyér ára, akkor keresek egy olyan üzletet, ahol sok kenyér van , különböző forma, fajta, súly tekintetében is lehet választani.... így az ár nem fog emelkedni.
                        ha pedig mégis emelkedne, akkor nem vásárolok.
                        Ha tiszta, akkor nem strapálom magam A kenyeres példa nem volt tökéletes, de a lényeg benne volt.

Igen...vannak üzletek, ahol "pánikot" keltenek, hogy több profitot tehessenek zsebre. Lehet pofátlanul és kevésbé pofátlanul is csinálni.

A lényegen ez nem változtat:
                        Vannak jobb üzletek, meg kevésbé jók. De csodák nincsenek sajnos!
                        Ha Te tudsz olyan céget, ahol mindig ott teljesül a megbízásod, ahová Te raktad, akkor gondolom a többiek nevében is mondhatom, hogy szívesen vesszük, ha elárulod mondjuk a "Melyik brókercéget válasszam?" című topikban.

Hozzászólás

• devcsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Bár ironnál tényleg jó a teljesülés azért pár dolgot jobb lenne tisztába rakni.

ui: Zalántól meg nem értem miért kérdezgettek ilyeneket. Ő sales-es, csak egy terméket ad el, értenie nem kell hozzá.(csak az eladáshoz)

Ezt kifejezetten kikérem magamnak. Lehet, hogy több éve foglalkozom a piaccal mint az ügyfelek 90%-ka.

De az igaz, hogy a te dolgod, hogy kivel személyeskedsz, csak akkor engedjétek meg ha lereagálom (bár nem hasonló stílusban).

Hozzászólás

• kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Igen, van olyan cég, ahol garantált helyen teljesül a STOP LOSS.
                            A legtöbbnél amit találtam, demoban sem engedik az aktuális ártól 50 pipnél közelelebb tenni. (és feláras is!)

Van olyan cég, ahol hírek alatt is fix a spread. Ezek között jócskán akad olyan ahol előtte, közben és utána egy darabig nincs teljesülés / platformfagyás vagy megy a csúszkamóka

Én olyat szeretnék már végre találni (el is neveztem szent brókernek), ahol előtte be tudnám tenni a stop orderemet mindkét irányba. Mondjuk 5 pip erre, 5 pip arra. És ha kilő valamerre az ár, akkor kösse be azonnal, csúszás nélkül, nulla tudás nélkül, és hagyja is hogy lezárjam a villanás csúcsán a lehető legfixebb, legszűkebb spreadjével. Hab lenne a tortán ha az 1 pipes csúszó stoppom is végigcsúszna rajna. Nem kell ez a stressz, izzadjon csak a broki!

Egy rekesz pálinka vár a megsúgóra. (elég ha privátban küldi)

Én egy egész pálinka főzőt adok annak az embernek. További kritériumok, hogy ki is fizessék...
                            Egyébként ezt egész pontosan risk less kereskedésnek hívják. Egy cég sem engedi...nem véletlenül...

Hozzászólás

Vörösmary Mihály: Zalán futása :-)))
                              csak nem ideges lett Zalán? vagy csak nem találja a szavakat?
                              meg tudom érteni!
                              Ahogy látom , most is előkerült a jól bevált marketing stratégia és a mellébeszélés gőzerővel.
                              Szó sem volt sem más cégről, sem Otp-ről ne keverjük bele jó?
                              Más a hasonlat.
                              egész más egy részvénynél 5 ft, és más a devizánál 35 pip.
                              ég és föld a kettő.
                              nos
                              Lehetett volna válaszolni, hogy pl a képből láttam.
                              Lehetett volna kérdezni, hogy mikét függ össze a két dolog.
                              Lehetett volna annyi minden más is, de csak támadsz...

Mindegy, voltak itt sokan akik trollkodtak sajnos, lesznek is.

Hozzászólás

• efraim eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                nos: tegnap jóval banki idő után (már este) kértem visszahívást a HUF-os Iron számlámról kb 8 óra alatt megérkezett a bankszámlámra...ja és teljesen ingyen pontosan költségek nélkül
                                Plus egy jó pont az Iron-nak
                                Köszönjük szépen!

Hozzászólás

Working...
                                X