Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elég régen járhattál jó pénzváltóban. Pesten már megjelentek az 1ft-os utcai spreadek!! (eur, usd és persze mind arab
    Hallottam róla, ha egyformán 1HUF, akkor inkább EUR-t érdemes váltani, mert akkor az relatíve szűkebb.

Szegeden többnyire 2 ill. 3 forinttal váltanak, Kecskeméten láttam 9 forintokat is (nincs konkurencia)....

Hozzászólás

• Menő Jenő eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Zoli, Jano, GP57 köszi a válaszokat. Mindenképpen csak egy számlát szeretnék nyitni, nem akarom szétforgácsolni a tőkémet.
      Bakker beraktál szendvicsbe?!? Ezek közé??? Eeeee

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Az előadás prezije nálam van és majd kitalálom, hogy miként kaphassátok meg. A DVD/felvételek a hónap vége felé lesznek kész, szintén kitalálom majd, hogy milyen feltételekkel fogjuk ezt elérhetővé tenni azoknak akiket érdekel.
        ebben a kérdésben döntöttetek?

Hozzászólás

• attiati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          ebben a kérdésben döntöttetek?
          Ez engem is érdekelne!
          www.forexvilag.blog.hu

Hozzászólás

• Sziasztok,

Fogunk dönteni, csak Birger válaszára várunk most már. Elnézést kérek, hogy ennyi ideig elhúzódik, de sajnos vannak dolgok amiket nem tudok sürgetni.
            Ugyan ez igaz a videó felvételre is.

Hozzászólás

• új lambo

Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              igen hát mindenkinek más van a fókuszban

A Lambo az Új volt és természetesen nem 150.000$ az értéke...
              Viszont sok kulonbozo ok miatt a pénznyereményt választotta a Balázs
              De most komolyan ki hiszi el, hogy ez egy új lambó volt? www.alomauto.com ott virít az oldalán. Ha megnézitek a honlapot, akkor láthatjátok, hogy ez már több mint egy éve bérelhető itthon.

Ennyit erről.

Hozzászólás

• user eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                De most komolyan ki hiszi el, hogy ez egy új lambó volt? www.alomauto.com ott virít az oldalán. Ha megnézitek a honlapot, akkor láthatjátok, hogy ez már több mint egy éve bérelhető itthon.

Ennyit erről.
                Szerintem a nyereményről mondta Zoli, hogy új...de végül is mindegy, mert a 150,000 dollár az új

Hozzászólás

Ennyit erről.
                  Most aztán nagyot durrantottál Columbo! A nyertes az első percben el tudta dönteni, hogy a pénzt választja. Ennek ellenére te elvárnád, -sőt így is cselekednél a helyükben- hogy elszaladjanak venni egy lambot, idehozatják, majd a nagyközönség előtt megkérdik melyiket választja? A pénz ott állt halmokban a díjátadón szerinted?

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Szerintem a nyereményről mondta Zoli, hogy új...de végül is mindegy, mert a 150,000 dollár az új
                    STP számlán, amit majd talán 9999 lot után kivehet. Ha marad belőle valami. Bár valahogy csak megnyerte a versenyt zax1-258-ig accounttal.

Hozzászólás

• Forex Gump eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Most aztán nagyot durrantottál Columbo! A nyertes az első percben el tudta dönteni, hogy a pénzt választja. Ennek ellenére te elvárnád, -sőt így is cselekednél a helyükben- hogy elszaladjanak venni egy lambot, idehozatják, majd a nagyközönség előtt megkérdik melyiket választja? A pénz ott állt halmokban a díjátadón szerinted?
                      Nem arról beszélgetünk, hogy én mit csinálnék, hanem a kommunikációról. Mégegyszer visszaolva egyértelműen azt írták " A Lambo az új volt..."

Columbo jó arc, kösz. Biztosan kiderítené mi az igazszág :-)

Hozzászólás

Ennyit erről.
                        Gondolom te se várod el hogy vegyunk meg egy Lambo-t as ha úgy dont az ugyfél hogy mégis csak a pénz kell neki akkor próbajuk utána valahogy elpasszolni!
                        Persze hogy bérelt kocsi volt ha a Nyertes a Lambó-t választja kkor mindenképp újatt kapott volna....

lehet hogy így érthetobb

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Gondolom te se várod el hogy vegyunk meg egy Lambo-t as ha úgy dont az ugyfél hogy mégis csak a pénz kell neki akkor próbajuk utána valahogy elpasszolni!
                          Persze hogy bérelt kocsi volt ha a Nyertes a Lambó-t választja kkor mindenképp újatt kapott volna....

lehet hogy így érthetobb
                          Értem én...

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

lehet hogy így érthetobb
                            #facepalm

* a kép illusztráció, a tényleges nyeremény eltér a képen látottól

P.s a csajok lábai gondolom nem a ti lábaitok

Hozzászólás

• hello,

akinek van real fixspread micro számlája, megtenné, h ránéz az USDJPY-ra M1-en
                              ma 10.28 és 10.32 között, h van e ott némi hiány a chartban?

köszi

Hozzászólás

• Várható vmi 100% bónusz mostanság? Vmii indiai forumon olvastam, azaz annyit ki tudtam venni a szövegből h ironfx meg 100% .. És a szilveszteri akciót is ott olvastam először, 1 nappal korábban minthogy kiirtátok, gondoltam emiatt most 1 kérdést megér

Hozzászólás

Working...
                                X