Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Ginew eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Várható vmi 100% bónusz mostanság? Vmii indiai forumon olvastam, azaz annyit ki tudtam venni a szövegből h ironfx meg 100% .. És a szilveszteri akciót is ott olvastam először, 1 nappal korábban minthogy kiirtátok, gondoltam emiatt most 1 kérdést megér
    Egy nappal elöttünk járnak
    Igen, holnaptól egészen jövőhét péntekig. Azt tudom ajánlani, hogy mindenki akinek kérdése van vagy itt vagy a személyes kapcsolat tartójától kérdezzen nyugodtan.
    A mostani bónusznak 2,000 dollár lesz a limitje.

Hozzászólás

• Kérném az IronFX-es kollegákat, nézzék meg mi volt ez a spike? A többi éles számlámon nincs semmi.

Hozzászólás

• _Gabor_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Kérném az IronFX-es kollegákat, nézzék meg mi volt ez a spike? A többi éles számlámon nincs semmi.
        * na erre kiváncsi leszek mit fognak mondani.. hehe

Hozzászólás

• Bízom benne, hogy korrektek lesznek.

Hozzászólás

• Olyan szépen alakult. Nézzétek meg.

Hozzászólás

Olyan szépen alakult. Nézzétek meg.
              ez tök jó...csak nem látom a végét olyan gyors.. mi lett a vége?

Hozzászólás

• Kicsit lassítottam rajta. Egyébként -20$ lett. Úgy látszik kicsit megállt a szakadás.

Hozzászólás

• Még kettő éles számlámon néztem meg, de ott sem volt ilyen felszúrás.

Hozzászólás

• Jó sok éles számlád van

Hozzászólás

Kérném az IronFX-es kollegákat, nézzék meg mi volt ez a spike? A többi éles számlámon nincs semmi.
                      nálam ott van

cserébe nézd meg ezt légyszi

Hozzászólás

• Nekem változó spreades, micro számlám van, de nincs kihagyás.

Alpari éles, FxPro demón sincs felszúrás.

Azért jó a sok éles számla, mert ha mindenhol egyforma, akkor talán belátják, hogy náluk volt valami technikai hiba.

Hozzászólás

Kicsit lassítottam rajta. Egyébként -20$ lett. Úgy látszik kicsit megállt a szakadás.
                          Neba?! 590 felett is volt és -20 lett a vé ge?

Hozzászólás

Kedves Gábor,

Nálam nem látszik a chart-on spike mint nálad.
                            Kérlek kuldd meg nekem a számla számodat, és ha volt olyan pozíció amit ez negatívan érintett kérlek jelezd.

Ki fogom deríteni mi tortént és természetesen kárpótolunk ha a mi hibánkból kár ért.

Csatolom az általam látott képet:
                            Csatolt fájlok

Hozzászólás

• _pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              hello,

akinek van real fixspread micro számlája, megtenné, h ránéz az USDJPY-ra M1-en
                              ma 10.28 és 10.32 között, h van e ott némi hiány a chartban?

köszi
                              Ha megfelel tolem akkor csatolom a képet neked:
                              Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Szia! Köszönöm a segítséged!
                                Légy szíves nézd meg M1-en is, a többi idősíkról nekem is eltünt.
                                Tegnap még megvolt.
                                Egyébként láttam mi történt, 1-2mp-re bevillant egy zöld gyertya.
                                Az még érdekes, hogy iPad-en látszódik,
                                de Androidos tableten meg telefonon nem.

Remélem nem lesz probléma a reklamáció elfogadásásval. Mi lenne jogos ha ez nem?
                                600$-t kérnék megtéríteni, illetve a bónuszomat bővítsétek ki. Gondolom látjátok milyen aktív kereskedő vagyok, 6 hónap alatt 1177 kereskedés. Attól tartok nem ez volt az egyetlen technikai hiba.

Köszi! Gábor

Kicsinyítve, hogy kell berakni a képeket? Próbáltam, BBCcode-al, de nem megy.

Hozzászólás

Working...
                                X