Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• moncsicsi78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A 600-as meta kész katasztrófa. És az a pofátlanság teteje, hogy ha kell, ha nem, frissült erre minden.
    aztat úgy kell csinálni, h mindíg van mentésed a komplett metáról, és a liveupdate.exe-t átnevezed, v törlöd

akkor nem érnek ilyen meglepetések

Hozzászólás

• _pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      aztat úgy kell csinálni, h mindíg van mentésed a komplett metáról, és a liveupdate.exe-t átnevezed, v törlöd

Nincs liveupdate a 509-esben, és egyébként rég átnvezetem meg írásvédetté tettem minden exe-t...

Hozzászólás

• _pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Én is töröltem a History könyvtár tartalmát, és összecsomagoltam a maradék 60Mb-ot vésztartaléknak.
        Liveupdate filet én is kiirtottam még rég, nem is akar frissülni szegény, várok vele.

Hozzászólás

• _Gabor_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          CFD mennyire pontosan vagy késleltetve követik a határidős árat?
          FDAX 9010-ig szúrt le, (9010-nél üres volt az Orderbook) ennek a CFD-ben nyoma sincs.
          4 percig árjegyzés sem volt, igaz a többi CFD brókernél sem.
          Kérném az IronFX-es kollegákat, hogy válaszoljanak a kérdésemre. Egyébként kiderült már, hogy mi volt ez?

Hozzászólás

CFD mennyire pontosan vagy késleltetve követik a határidős árat?
            FDAX 9010-ig szúrt le, (9010-nél üres volt az Orderbook) ennek a CFD-ben nyoma sincs.
            4 percig árjegyzés sem volt, igaz a többi CFD brókernél sem.
            A CFD-k a brókerek által kreált termék amit a likviditás szolgáltatók adatai alapján. Mi kozvetlenul az EUREX-tol kapjuk az árfolyamokat...

http://www.ironfx.com/hu/about/licenses_and_regulations

megnézted az osszes CFD brókert???

Hozzászólás

• Jano eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              STOP!

Szegedre jön a tollam?! Ma?! Come on.. ezt ugye nem hagyhatom ki? Tollat hoztok?
              Visznek mindenképpen!
              Te kaphatsz kettot is mert a múltkor elhagytad a sajátodat...
              Megnéztuk minden kolléga zsebét nem volt nálunk

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                A CFD-k a brókerek által kreált termék amit a likviditás szolgáltatók adatai alapján. Mi kozvetlenul az EUREX-tol kapjuk az árfolyamokat...

http://www.ironfx.com/hu/about/licenses_and_regulations

megnézted az osszes CFD brókert???
                Köszi! Pont ezért nem értem, ha EUREX tagok vagytok, közvetlenül kapjátok az árfolyamot, akkor miért nem az EUREX-en lévő 9010 a minimum nálatok is, illetve mi volt ez a 4 perc kimaradás? Sok helyen van számlám, de írtam, hogy csak a Quaestor (Saxo)nál nincs se adat, se időkimaradás.
                Click image for larger version

Name:	Quaestor.png
Views:	2
Size:	35,0 KB
ID:	145020

Hozzászólás

Visznek mindenképpen!
                  Te kaphatsz kettot is mert a múltkor elhagytad a sajátodat...
                  Megnéztuk minden kolléga zsebét nem volt nálunk
                  grrr. "elhagytad" ????

elszakítottak tőle!

Hozzászólás

Köszi! Pont ezért nem értem, ha EUREX tagok vagytok, közvetlenül kapjátok az árfolyamot, akkor miért nem az EUREX-en lévő 9010 a minimum nálatok is, illetve mi volt ez a 4 perc kimaradás? Sok helyen van számlám, de írtam, hogy csak a Quaestor (Saxo)nál nincs se adat, se időkimaradás.
                    [ATTACH]4668[/ATTACH]
                    Nálunk nem volt semmilyen kimaradás...

Az EUREX-en nem volt 9010-nél a minimum, nézz rá a hivatalos oldalra:
                    http://www.eurexchange.com/action/ex...03&timeSpan=3M

ahonnan te vagy a Questor szedte az adatot az rossz!

Hozzászólás

• moncsicsi78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      A 600-as meta kész katasztrófa. És az a pofátlanság teteje, hogy ha kell, ha nem, frissült erre minden.
                      azóta még több próbát tettem nekem egyenlőre megy rajta rendesen mindenem.
                      http://www.myfxbook.com/members/hoodini

Hozzászólás

Nálunk nem volt semmilyen kimaradás...

Az EUREX-en nem volt 9010-nél a minimum, nézz rá a hivatalos oldalra:
                        http://www.eurexchange.com/action/ex...03&timeSpan=3M

ahonnan te vagy a Questor szedte az adatot az rossz!
                        Légy szíves linkelj be olyan FDAX M1 chartot, ahol 14:45-47 gyertya látszódik, mert nekem ilyen nincs. SpreadRecorder nálatok, VPS-en futott.

Name:	FDAX.png
Views:	1
Size:	52,2 KB
ID:	145023

Az EUREX oldalán nyisd le a Statistics-et látszik mennyi volt a tegnapi minimum.

Name:	EUREX.png
Views:	1
Size:	79,5 KB
ID:	145024

Hozzászólás

Légy szíves linkelj be olyan FDAX M1 chartot, ahol 14:45-47 gyertya látszódik, mert nekem ilyen nincs. SpreadRecorder nálatok, VPS-en futott.

[ATTACH]4671[/ATTACH]

Az EUREX oldalán nyisd le a Statistics-et látszik mennyi volt a tegnapi minimum.

[ATTACH]4672[/ATTACH]
                          Elnézésedet kérem véletlenul a tegnapi chart helyett a tegnapelottit néztem nálunk. Igen tényleg van nálunk 4 perc adathiány, amit jeleztunk az Eurex-nek is de még nem kaptunk választ toluk hogy miért nem szolgáltattak akkor adatot...

A Reuters oldalán találtam: http://www.reuters.com/article/2014/...A1518C20140206

Ha valakit ez negatívan érintett kérem pozíció sorszámmal írjon nekem privát e-mialt és megnézzuk mit tudunk tenni

Hozzászólás

Elnézésedet kérem véletlenul a tegnapi chart helyett a tegnapelottit néztem nálunk. Igen tényleg van nálunk 4 perc adathiány, amit jeleztunk az Eurex-nek is de még nem kaptunk választ toluk hogy miért nem szolgáltattak akkor adatot...

A Reuters oldalán találtam: http://www.reuters.com/article/2014/...A1518C20140206

Ha valakit ez negatívan érintett kérem pozíció sorszámmal írjon nekem privát e-mialt és megnézzuk mit tudunk tenni

OK! Köszi!

Hozzászólás

• mi újság a januári Birger előadás pdf és videó anyagával?
                              legalább a pdf-et közzéteszitek?
                              legalább azoknak, akik ott voltak és befizettek?

Hozzászólás

• attiati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                mi újság a januári Birger előadás pdf és videó anyagával?
                                legalább a pdf-et közzéteszitek?
                                legalább azoknak, akik ott voltak és befizettek?
                                a Nyers videó megérkezett ha jól tudom.
                                Most csinálják a vágást...

A Pdf-et a Birger kuldi nekunk, de még nem kaptuk meg tole.

Természetesen amint meg lesz egybol kozzé tesszuk!

Hozzászólás

Working...
                                X