Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• papa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Zoli ! Az Alpari elrontotta a sok tüske, a kapzsisag miatt, de nem feledd : egyenes uton jartok ebbe az iranyba ! Igaz ez ne zavarjon, ez csak az en velemenyem, lehet rosszul latom
    Szerinted milyen into jelek vannak amik azt mutatják hogy ilyen irányba haladnánk?

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Ha soknak tartod a swapot, akkor keress a swap miatt olyan brókert ahol kaphatsz swapmentes számlát... Azán majd meglátod hogy figyelmeztetés nélkul visszaveszik a kondíciókat, vagy akár a cég is eltunik egyszer...

Nem fogsz olyan brókert találni ahol minden koltség szinte nulla. Ha mégis akkor kérdezd meg magadtól hogy mibol fognak megélni.
      A Swap-ból nem nyerészkedunk... Azt kapjátok amit mi is kapunk a likviditás szolgáltatóktól.
      Próbád ki az STP/ECN számlát ott 18 likviditás szolgáltató ajánlata van osszefésulve, lehet az olcsóbbra jon ki neked.
      Nekem megvan a brókerem, nem swapmentes (megint csúsztatni próbálsz, már másodszor!!, ez viszont nagyon nem szimpatikus), hanem leírtam pontosan milyen swapot számítanak fel nekem, és 6 éve semmi gondom velük, a spread-ek pedig hasonlóak mint nálatok

Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Szerinted milyen into jelek vannak amik azt mutatják hogy ilyen irányba haladnánk?
      például a mostani két gyors egymás utáni csúsztatás, ilyen gyorsba kettőt már nehéz véletlen hibának venni!

Hozzászólás

• Figyeld Zoli a szaporodo panaszt,de nem csak itt letezik forum , de engem nem zavar

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          A Swap-ból nem nyerészkedunk... Azt kapjátok amit mi is kapunk a likviditás szolgáltatóktól.
          Azért ennyi biztos hogy nem vagytok rossz üzletemberek.
          Remélem ezt a mondatot csak véletlenül elírtad.
          Vagy lehet hogy úgy kellene átfogalmazni hogy: én nem tudok róla hogy rátenne a cég akinél dolgozok, a swapra!

Ha brókercég összehasonlító táblázatokban nézzük meg a cégeteket swap szerint, akkor tényleg a végén vagytok.
          De tudom, mindenki más aki olcsóbb az csal, vagy csődbe fog menni.

Hozzászólás

• Itt egy szűrő:

http://www.forexchurch.com/forex-broker-swap.cfm

Az utolsó ötödben vagytok, swap költség szempont alapján, bárhogy is keresel rá.
            Ha ti vagytok az egyik legnagyobb cég, akkor hogy lehet az hogy nektek "adnak el valamit" a legdrágábban? "És ti nem tesztek rá" ????
            Kisebb forgalmú cégek hogy kapják olcsóbban a portékát?
            (pláne úgy hogy a legnagyobbaknak ugyanaz a szolgáltatójuk...)

Hozzászólás

• Feltehetjük a kerdest mashogy is : Ha ti olyan nagy cegnek tartjatok magatokat , hogyan lehet az, hogy ilyen brutalis kamatokra van szüksegetek?

Hozzászólás

• StLui eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Közben számolgattam, nézelődtem, ez a plussz költség heti 1-2 piptől napi 1-2 pipig terjedhet, tehát rosszabb esetben, egy hosszan kitartott pozinál havi 60pipet is bukhatsz havonta, persze ez ritka, kevés párnál fordul elő, de az 5-10 pip/hó plusz költség teljesen alap, és ez még akkor is igaz, ha ugyan csak 1-1 napra (24órára) tartod a pozikat, de minden nap van ilyen, hiszen akkor minden napra megkapod a kamatterhet.

Egyenes összefüggés van a hosszabb időtávon kereskedők és a nyereséges ügyfelek között.
                Valamint fordított az eset a napon belülieknél.
                A brókernek nem jó (pláne DD-n a nyerő ügyfél).
                Ha te D1-en kereskedsz és nyereséges vagy, akkor a bróker 2 dolog miatt nem szeret téged.

1, Mert nyereséges vagy DD-n. Ez tiszta sor.

2, Mert keveset kötsz és nem él meg belőled tisztán spread alapon.

A swapon tud rajtad ilyenkor keresni, meg azon a néhány kötésen amit havi szinten csinálsz.
                Ez nem egy nagy durranás a bróker oldalról nézve.

Ergó= azt tanácsolja hogy menj ECN-re.
                Ennyi.
                Szerintem te nyereséges lehetsz.
                Így egyértelmű hogy DD-n nem kívánatos ügyfél vagy.

ECN-en meg elférsz a többi mellett....

Hozzászólás

• Valamit tegyünk tisztába!
                  A swap az azért lett kitalálva,hogy a devizacsere ügyletnél a kamat különbözetet elszámoljuk.
                  Ez konkrétan a jegybanki alap kamat közti elszámolást jelenti elviekben.
                  EurUsd esetében mivel a két érték most megegyezik,ezért nincs veszteség/nyereség sem long,sem short irányban,így nem kéne lennie swapnak sem egy szép világban.
                  Mégis szoktak alkalmazni ilyenkor kisebb swapokat brokercégek,példul ha sok a longos,akkor jutalmazzák a kevés shortost.
                  De ha a likviditás szolgáltató ennyi swapot számit fel nektek Zoltán,akkor szerintem szaladj a főnökhöz,és áruld el neki a nagy titkot,hogy átvernek benneteket.Jelenleg a ráta 0.25 mindkét devizánál.
                  Enyém a galaxis leggyorsabb hajója!

Hozzászólás

• ALTERMAN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Valamit tegyünk tisztába!
                    A swap az azért lett kitalálva,hogy a devizacsere ügyletnél a kamat különbözetet elszámoljuk.
                    Ez konkrétan a jegybanki alap kamat közti elszámolást jelenti elviekben.
                    EurUsd esetében mivel a két érték most megegyezik,ezért nincs veszteség/nyereség sem long,sem short irányban,így nem kéne lennie swapnak sem egy szép világban.
                    Mégis szoktak alkalmazni ilyenkor kisebb swapokat brokercégek,példul ha sok a longos,akkor jutalmazzák a kevés shortost.
                    De ha a likviditás szolgáltató ennyi swapot számit fel nektek Zoltán,akkor szerintem szaladj a főnökhöz,és áruld el neki a nagy titkot,hogy átvernek benneteket.Jelenleg a ráta 0.25 mindkét devizapárnál.

Köszönjük! Ennyi...nem kell ezt túlvariálni, sem hülyének nézni senkit.
                    A tiszta beszéd az mindenki számára érthető.

Mi is a nyereségért dolgozunk, meg a bróker is.
                    A profit az nem szégyen.
                    Nem itéli senki el a másikat azért mert pénzt keres, csak ésszerű, piaci környezeten belül kell azt végrehajtani.
                    Alkalmazni érdemes a nyer-nyer alapelvet és kész.

Hozzászólás

• Tomy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Itt egy szűrő:

http://www.forexchurch.com/forex-broker-swap.cfm

Az utolsó ötödben vagytok, swap költség szempont alapján, bárhogy is keresel rá.
                      Ha ti vagytok az egyik legnagyobb cég, akkor hogy lehet az hogy nektek "adnak el valamit" a legdrágábban? "És ti nem tesztek rá" ????
                      Kisebb forgalmú cégek hogy kapják olcsóbban a portékát?
                      (pláne úgy hogy a legnagyobbaknak ugyanaz a szolgáltatójuk...)
                      Nem tudom mennyire jó ez az összehasonlító táblázat.

Például EURHUF short esetén Roboforexet hozza ki legjobbként, de egyik számlacsomagban sem kereskedhető ez a pár.

Hozzászólás

De tudom, mindenki más aki olcsóbb az csal, vagy csődbe fog menni.
                        Fenébe... Megelőztél!

Hozzászólás

• n3d eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Nem tudom mennyire jó ez az összehasonlító táblázat.

Például EURHUF short esetén Roboforexet hozza ki legjobbként, de egyik számlacsomagban sem kereskedhető ez a pár.
                          Roboforex Pro, és ECN számlán is megtalálható az instrumentumok közt az EUR/HUF. Short swap 156 pont.
                          Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Zooli Trading Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Roboforex Pro, és ECN számlán is megtalálható az instrumentumok közt az EUR/HUF. Short swap 156 pont.
                            igazad van

http://www.roboforex.com/trade-condi...account-types/

Az összehasonlító táblázatban Trading instruments-nél linkelve az újabb táblázatban ugyanazokat a párokat teszi ki.
                            Felül újból ki kell választani a típust...az általad említett típusokban megtalálható.

Hozzászólás

• moncsicsi78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Fenébe... Megelőztél!
                              Abból kell kiindulni, hogy mindegyik csődbe fog menni és akkor nem ér meglepetés.
                              Ezért van az embernek több cégnél számlája.
                              Csak nem egyszerre fogják bedobni a törölközőt!

Azt hallottam egyszer valakitől hogy: " a bróker egy szükséges rossz".
                              Én azért szeretem őket, mert nélkülük szegényebb lenne a világ, de én biztosan.

Hozzászólás

Abból kell kiindulni, hogy mindegyik csődbe fog menni és akkor nem ér meglepetés.
                                Ezért van az embernek több cégnél számlája.
                                Csak nem egyszerre fogják bedobni a törölközőt!

Azt hallottam egyszer valakitől hogy: " a bróker egy szükséges rossz".
                                Én azért szeretem őket, mert nélkülük szegényebb lenne a világ, de én biztosan.
                                Persze.. De nem is ez volt ITT a lényeg.

Hozzászólás

Working...
                                X