Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Ahogy korábban is írtam a swapon nem célunk nyerészkedni, nem is volt és nem is lesz. Ez egy konkrét válasz a kérdésetekre és nem csúsztatás.

Ha ALTERMAN hozzászólását vesszuk alapul akkor minden brókernek egyforma swapokat kellene adia minden nap minden devizapáron (de nem így van). Azt hogy melyik bróker milyen megfontolásból ad kevesebb swapot vagy akár nem is számít fel szerintem nem nehéz kitalálni. Ugyfél szerzés / megtartás. A kiesett koltség meg majd valahogy megtérul...

Mennyibol tartana megváltoztatni a swapot minden páron a felére? 2 gombnyomás és 5 perc mire a szerver frissul.

Másrészt soha nem állította az IronFX hogy a Swapokban mi vagyunk a világ legjobbjai. Ezerszer felsoroltam azokat az elonyeinket amik miatt világelsok vagyunk:
    - Versenyképes spreadek / koltségek
    - 5 felugyeleti szerv - magas toke garancia
    - Megbízások gyors és pontos teljesulése
    - 16 platform használata
    - Budapesti iroda
    - 24/7/365 Magyar nyelvu kapcsolattartás
    - Azonnali ki és befizetés
    - Folyamatos promóciók és bónuszok
    - Napi 2x magyar nyelvu piaci elemzés
    - Ingyenes szemináriumok / webináriumok
    - Kozosségi kereskedés
    - Ingyenes VPS
    - EA és Indikátor builder
    - Kezelt számlás szolgáltatás szabályozott amerikai és svájci portfólió kezelo cégekkel

Ha ezek nem elegendoek, sok sikert kívánok más cég kereséséhez.
    Nem véletlen hogy a fórumozók tobbségének az IronFX-nél is van éles kereskedési számlája...

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Ahogy korábban is írtam a swapon nem célunk nyerészkedni, nem is volt és nem is lesz. Ez egy konkrét válasz a kérdésetekre és nem csúsztatás.

Ha ALTERMAN hozzászólását vesszuk alapul akkor minden brókernek egyforma swapokat kellene adia minden nap minden devizapáron (de nem így van). Azt hogy melyik bróker milyen megfontolásból ad kevesebb swapot vagy akár nem is számít fel szerintem nem nehéz kitalálni. Ugyfél szerzés / megtartás. A kiesett koltség meg majd valahogy megtérul...

Mennyibol tartana megváltoztatni a swapot minden páron a felére? 2 gombnyomás és 5 perc mire a szerver frissul.

Másrészt soha nem állította az IronFX hogy a Swapokban mi vagyunk a világ legjobbjai. Ezerszer felsoroltam azokat az elonyeinket amik miatt világelsok vagyunk:
      - Versenyképes spreadek / koltségek
      - 5 felugyeleti szerv - magas toke garancia
      - Megbízások gyors és pontos teljesulése
      - 16 platform használata
      - Budapesti iroda
      - 24/7/365 Magyar nyelvu kapcsolattartás
      - Azonnali ki és befizetés
      - Folyamatos promóciók és bónuszok
      - Napi 2x magyar nyelvu piaci elemzés
      - Ingyenes szemináriumok / webináriumok
      - Kozosségi kereskedés
      - Ingyenes VPS
      - EA és Indikátor builder
      - Kezelt számlás szolgáltatás szabályozott amerikai és svájci portfólió kezelo cégekkel

Ha ezek nem elegendoek, sok sikert kívánok más cég kereséséhez.
      Nem véletlen hogy a fórumozók tobbségének az IronFX-nél is van éles kereskedési számlája...
      Nem mondta azt senki sem,hogy nincs az Iron Fx-nél ingyenes vps egy bizonyos nagyságú számla felett,meg azt hogy nincs budapesti iroda,stb..
      De a nulla kamat különbözet az nulla kamat különbözet.
      Minden cég felszámolgat különböző mértékű swapokat,mert a traderek nagytöbbsége elsiklik efelett még.
      De azért nem árt tudni,hogy mennyi az annyi.
      Például ha valaki az Iron Fx-nél megnyit egy 1:100 as áttételű poziciot egy évre EuroUsd devizapáron,akkor ha az árfolyam semmit sem változik,oda a számla.Ez egy nulla azaz nulla kamatozású páron.Szélsőséges eset,de megeshet.Más devizapárt még meg sem néztem.

Hozzászólás

• kismentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Nem mondta azt senki sem,hogy nincs az Iron Fx-nél ingyenes vps egy bizonyos nagyságú számla felett,meg azt hogy nincs budapesti iroda,stb..
        De a nulla kamat különbözet az nulla kamat különbözet.
        Minden cég felszámolgat különböző mértékű swapokat,mert a traderek nagytöbbsége elsiklik efelett még.
        De azért nem árt tudni,hogy mennyi az annyi.
        Például ha valaki az Iron Fx-nél megnyit egy 1:100 as áttételű poziciot egy évre EuroUsd devizapáron,akkor ha az árfolyam semmit sem változik,oda a számla.Ez egy nulla azaz nulla kamatozású páron.Szélsőséges eset,de megeshet.Más devizapárt még meg sem néztem.
        Ha 1 évig tartasz egy pozit akkor keress egy swapmentes számlát ajánló céget arra a stratégiára. Ha napon belul vagy kozép-hosszú távon kereskedsz akkor az IronFX-nél a helyed.

Hozzászólás

Ha 1 évig tartasz egy pozit akkor keress egy swapmentes számlát ajánló céget arra a stratégiára. Ha napon belul vagy kozép-hosszú távon kereskedsz akkor az IronFX-nél a helyed.
          Szó nem volt swapmentességről, ezt nem értem miért erőlteted, a swapos cégek között vagytok a legdrágábbak, magyarán ebből finanszírozzátok a többi kedvezményt, nálatok eur/huf vagy eur/try shortra töredékét kapnám mint a jelenlegi brókeremnél, és még sok másnál is.

Hozzászólás

• StLui eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Szó nem volt swapmentességről, ezt nem értem miért erőlteted, a swapos cégek között vagytok a legdrágábbak, magyarán ebből finanszírozzátok a többi kedvezményt, nálatok eur/huf vagy eur/try shortra töredékét kapnám mint a jelenlegi brókeremnél, és még sok másnál is.
            Nem eroltetem...
            Ha csak a swapra kereskedsz és neked túl magasak ami koltségeink válassz másik céget. Szabad piac van és minden kereskedonek más-más az igénye.
            Lehetetlen minden igényt egyszerre kielégíteni, nem is erre torekszunk.

Hozzászólás

De közép hosszútávon is ugyanezeket a swapokat számoljátok..Több száz pozinál igaz hogy nem olyan feltünő tradenként a swap költség,de attól az még sok!Csak nem látjuk egyben.

Hozzászólás

• Nah én eddig bírtam, hogy ne szóljak közbe

Ahogy én látom ezt a kérdést:

Swap szerint tényleg vannak jobb cégek, ez abból jön, hogy minden cég maga dönti el, hogy amit kap arra rátesz/levesz/nem változtat az ügyfelek felé.

Az, hogy valaki bónuszt ad, versenyeket szervez, kikiáltja magát CSAK ECN cégnek, swap-ot csökkent az egyrészt marketing/menedzsment/dealing kérdés.

Az a trader aki hosszú távon kereskedik két szempontot fog szerintem szem előtt tartani: mekkora a swap, mekkorát mozoghat az instrumentum negatív irányba amit a számlámon még tartani tudok/akarok. Az utóbbinál a bónusz mindenképpen segít, ezt nem vitathatjátok.

Manapság akkor változások/mozgások vannak, hogy ha valaki hosszú távon kereskedik és profitba megy a kötése akkor a bónusszal megnövelt összeggel nagyobb profitot tudsz keresni mint ami a swap különbözet elvinne. Ha negatív irányba mozog akkor a swap sem fog segíteni.

Lehet olyan cégnél is kereskedni ahol azt a swapot adják ami számodra a legjobb. De ha beszélünk az előnyökről akkor a hátrányokról is. Ezeknek a cégeknek a legtöbbje büntetve van, aszimmetrikus csúsztatás miatt/profit nem kifizetése miatt/helytelen marketing/helytelen ügyfél kezelés miatt.

Ha valakit CSAK a swap érdekel akkor jön be a swap mentes számla csak szerintem. Ebben az esetben én sem tudok mást mondani.

Viszont szerintem az amit eddig leraktunk az asztalra minimum kompenzálhat titeket a swap miatt. Az oktatások/meghívott előadók/bónuszok/kifizetések gördülékenysége/folyamatos szerver elérhetőség/sokféle számla lehetőség/folyamatos kapcsolattartás/felügyeleti szervek biztonsága és még sorolhatnám.
                Persze ezekről nem esik szó, mert ezek teljesen normális dolgok amiket máshol is megkapunk, nem? Nincs ezzel semmi gond.

Egy szó mint száz:
                Valamit valamiért alapon szerintem ez a swap különbözet eltörpül a többi előnyünkhöz lépest. Az a trader akit meg CSAK a swap érdekel (ami a profitodnak/veszteségednek kis részét képezi) azok egyébként is más céget fognak addig választani amíg mi nem változtatunk ezen.

Továbbra is sok szeretettel várunk titeket a webináriumokon, szemináriumokon, rendezvényeinken vagy az irodánkban.

Hozzászólás

Tapasztalataid alapján hol a legjobb most eur/huf short carryre játszani?
                  Mennyi 1 lotnál a napi jóváírás ott?

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Nah én eddig bírtam, hogy ne szóljak közbe

Swap szerint tényleg vannak jobb cégek, ez abból jön, hogy minden cég maga dönti el, hogy amit kap arra rátesz/levesz/nem változtat az ügyfelek felé.

Az, hogy valaki bónuszt ad, versenyeket szervez, kikiáltja magát CSAK ECN cégnek, swap-ot csökkent az egyrészt marketing/menedzsment/dealing kérdés.

Az a trader aki hosszú távon kereskedik két szempontot fog szerintem szem előtt tartani: mekkora a swap, mekkorát mozoghat az instrumentum negatív irányba amit a számlámon még tartani tudok/akarok. Az utóbbinál a bónusz mindenképpen segít, ezt nem vitathatjátok.

Manapság akkor változások/mozgások vannak, hogy ha valaki hosszú távon kereskedik és profitba megy a kötése akkor a bónusszal megnövelt összeggel nagyobb profitot tudsz keresni mint ami a swap különbözet elvinne. Ha negatív irányba mozog akkor a swap sem fog segíteni.

Lehet olyan cégnél is kereskedni ahol azt a swapot adják ami számodra a legjobb. De ha beszélünk az előnyökről akkor a hátrányokról is. Ezeknek a cégeknek a legtöbbje büntetve van, aszimmetrikus csúsztatás miatt/profit nem kifizetése miatt/helytelen marketing/helytelen ügyfél kezelés miatt.

Ha valakit CSAK a swap érdekel akkor jön be a swap mentes számla csak szerintem. Ebben az esetben én sem tudok mást mondani.

Viszont szerintem az amit eddig leraktunk az asztalra minimum kompenzálhat titeket a swap miatt. Az oktatások/meghívott előadók/bónuszok/kifizetések gördülékenysége/folyamatos szerver elérhetőség/sokféle számla lehetőség/folyamatos kapcsolattartás/felügyeleti szervek biztonsága és még sorolhatnám.
                    Persze ezekről nem esik szó, mert ezek teljesen normális dolgok amiket máshol is megkapunk, nem? Nincs ezzel semmi gond.

Egy szó mint száz:
                    Valamit valamiért alapon szerintem ez a swap különbözet eltörpül a többi előnyünkhöz lépest. Az a trader akit meg CSAK a swap érdekel (ami a profitodnak/veszteségednek kis részét képezi) azok egyébként is más céget fognak addig választani amíg mi nem változtatunk ezen.

Továbbra is sok szeretettel várunk titeket a webináriumokon, szemináriumokon, rendezvényeinken vagy az irodánkban.

Ez ok, csak nem ez volt a kérdés!
                    Rátesztek-e swapra? Ez volt a kérdés!

A válasz részetekről az volt: NEM

Ez viszont nem igaz.

Minden más amit írtok, az lehet hogy igaz...
                    Mivel ügyfél vagyok, így ügyfél oldalról közelítem meg a dolgokat és természetesen összehasonlítom a piaci lehetőségeket más cégekkel is.

Én csak kereskedem, bónusz, verseny, ügyfélszolgálat...ezek nagyon harmadlagos szempontok egy idő után.
                    De kétségtelen hogy az újaknak kell.

Hozzászólás

......
                      .......
                      Úgy látszik nagyon szerencsés vagyok, hogy elsőre, 6 éve beletrafáltam az ezek szerint ideális cégbe.

Érdekes volt már a múltkor is olvasni az általatok forszírozott "más cégeket hogy megbüntetnek mi pedig milyen jók vagyunk" topicot

Hozzászólás

Nah én eddig bírtam, hogy ne szóljak közbe

Egy szó mint száz:

Zalán,1000 usd plussz költséget havonta nekem nem ér meg a bonus,amit meg sem kapok,mert korlátozva van felfele a maximum.
                        Vps is bérelhető 2000 Huf-ért.
                        A sokféle kapcsolattartás az pozitivum,és a serverek is.
                        Bár nekem sosem volt gondom egyébként a többi brokeremmel sem,bár jól megválogatom őket.
                        Az ügyfélkapcsolat nálatok első osztályú!

Hozzászólás

Úgy látszik nagyon szerencsés vagyok, hogy elsőre, 6 éve beletrafáltam az ezek szerint ideális cégbe.

Érdekes volt már a múltkor is olvasni az általatok forszírozott "más cégeket hogy megbüntetnek mi pedig milyen jók vagyunk" topicot
                          Hidd el, ha mi kapunk akkor én leszek az elsők közt, aki ezt kiteszi és a magyarázatot is.

Ha nem akkor az elsők közt aki kommentálja.

És nem fogok a net mögé bújni mint azok akik szintén kommentálhatnák ezeket.

Hozzászólás

• Tomy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Engem is érdekel.:-)

Hozzászólás

• Tomy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Én sosem kerestem brókercéget amióta ott vagyok ahol.
                              Így nem is figyeltem ezeket. Most is csak a profitos tanfolyamhoz szükséges MT4 miatt miatt lett számlám az Ironnál.
                              Szóavl így valódi kelszámolt swapot csak a saját brókeremét mondanám:

10000-es pozikra,tegnapi napra, euroban:

EUR/HUF short: 0,53eur
                              EUR/TRY short: 3,03eur
                              EUR/RUB short: 1,83eur
                              EUR/CHF long : 0,02eur
                              EUR/USD short: -0,03eur
                              EUR/AUD short: 0,62eur
                              AUD/USD long: 0,36eur

megfigyeltem USD párokra kedvezőtlenebb a kamat mint EUR párokra, lásd EUR/AUD short, AUD/USD long

ja, amúgy felvetődött, hogy a két ország alapkamatának a különbözete kéne legyen, ez nem teljesen így van, mivel költséget számítanak fel mindkét irányba, WhSelfinvestnél kb évi 0,5-1% között lehet ez ha a HUF párt nézem:
                              EUR 0,25%, HUF 2,7%, az én általam megadott 0,53eur/nap pedig évi 1,93% kamatot eredményez. Így lehetne pl EUR/USD esetén nulla a különbözet, de mindkét irány negatív lehetne.

Hozzászólás

Most is csak a profitos tanfolyamhoz szükséges MT4 miatt miatt lett számlám az Ironnál.
                                Aranyat ért a szakvéleményt.
                                Bocs.

Hozzászólás

Working...
                                X