Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• kmisi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Aranyat ért a szakvéleményt.
    Bocs.
    Te az életben is ilyen suttyó parasztgyerek vagy?

Hozzászólás

• StLui eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Te az életben is ilyen suttyó parasztgyerek vagy?
      Igazad van, van benne egy helyesírási hiba. De ebből azért ne vonj le ilyen messzemenő következtetést.

Hozzászólás

• Pár napig elgondolkoztam azon, hogy az IronFx-nél nyissak második számlát, de a Zalán-Zoltán páros meggyőzött, hogy ne. Ilyen ócska, utolsó, kamuzó nyomulást még nem láttam. Ha valamelyikük olyan kérdést kap, amiben korábban abszolut az ellenkezőjét állítja, spread tágulás, vagy pl a legutóbbi, hogy nem tesznek rá a swap-re, pedig igen, akkor válasz helyett egyszerűen előveszik a korábban 5000x leírt ügyfélszolgálatot, sokféle számlatípust, meg a többit. És azt is rendszeresen, hogy aki náluk jobb kondíciókat kínál, az csődbe megy, csal, és többszörösen büntetve van. Röhej.

Hozzászólás

10000-es pozikra,tegnapi napra, euroban:

EUR/HUF short: 0,53eur
          EUR/TRY short: 3,03eur
          EUR/RUB short: 1,83eur
          EUR/CHF long : 0,02eur
          EUR/USD short: -0,03eur
          EUR/AUD short: 0,62eur
          AUD/USD long: 0,36eur

Köszönöm.

Hozzászólás

• ez jutott eszembe az ironfxről: http://www.youtube.com/watch?v=2OHUBZM-ZX8

Hozzászólás

Én sosem kerestem brókercéget amióta ott vagyok ahol.
              Így nem is figyeltem ezeket. Most is csak a profitos tanfolyamhoz szükséges MT4 miatt miatt lett számlám az Ironnál.
              Szóavl így valódi kelszámolt swapot csak a saját brókeremét mondanám:

10000-es pozikra,tegnapi napra, euroban:

EUR/HUF short: 0,53eur
              EUR/TRY short: 3,03eur
              EUR/RUB short: 1,83eur
              EUR/CHF long : 0,02eur
              EUR/USD short: -0,03eur
              EUR/AUD short: 0,62eur
              AUD/USD long: 0,36eur

megfigyeltem USD párokra kedvezőtlenebb a kamat mint EUR párokra, lásd EUR/AUD short, AUD/USD long

ja, amúgy felvetődött, hogy a két ország alapkamatának a különbözete kéne legyen, ez nem teljesen így van, mivel költséget számítanak fel mindkét irányba, WhSelfinvestnél kb évi 0,5-1% között lehet ez ha a HUF párt nézem:
              EUR 0,25%, HUF 2,7%, az én általam megadott 0,53eur/nap pedig évi 1,93% kamatot eredményez. Így lehetne pl EUR/USD esetén nulla a különbözet, de mindkét irány negatív lehetne.
              Az IRON-nál melyik számlatípust használod a sok közül? (ha nem túl nagy titok)
              Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• Tibor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Pár napig elgondolkoztam azon, hogy az IronFx-nél nyissak második számlát, de a Zalán-Zoltán páros meggyőzött, hogy ne. Ilyen ócska, utolsó, kamuzó nyomulást még nem láttam. Ha valamelyikük olyan kérdést kap, amiben korábban abszolut az ellenkezőjét állítja, spread tágulás, vagy pl a legutóbbi, hogy nem tesznek rá a swap-re, pedig igen, akkor válasz helyett egyszerűen előveszik a korábban 5000x leírt ügyfélszolgálatot, sokféle számlatípust, meg a többit. És azt is rendszeresen, hogy aki náluk jobb kondíciókat kínál, az csődbe megy, csal, és többszörösen büntetve van. Röhej.
                Azért nem olyan rossz cég az Iron,de kétségtelen tény hogy a marketing keretet simán felezni lenne érdemes náluk,és a megtakarított pénzt a meglévő ügyfelekre lehetne költeni,például alacsonyabb kamatok formályában.

Hozzászólás

Pár napig elgondolkoztam azon, hogy az IronFx-nél nyissak második számlát, de a Zalán-Zoltán páros meggyőzött, hogy ne. Ilyen ócska, utolsó, kamuzó nyomulást még nem láttam. Ha valamelyikük olyan kérdést kap, amiben korábban abszolut az ellenkezőjét állítja, spread tágulás, vagy pl a legutóbbi, hogy nem tesznek rá a swap-re, pedig igen, akkor válasz helyett egyszerűen előveszik a korábban 5000x leírt ügyfélszolgálatot, sokféle számlatípust, meg a többit. És azt is rendszeresen, hogy aki náluk jobb kondíciókat kínál, az csődbe megy, csal, és többszörösen büntetve van. Röhej.
                  Minden kérdésre válaszoltunk.
                  Ha esetleg úgy érzed, hogy nem akkor kérlek írd meg, hogy melyik az és megpróbálunk másként válaszolni ha esetleg az első válasz nem volt kielégítő/érthető.

Hozzászólás

• kismentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Azért nem olyan rossz cég az Iron,de kétségtelen tény hogy a marketing keretet simán felezni lenne érdemes náluk,és a megtakarított pénzt a meglévő ügyfelekre lehetne költeni,például alacsonyabb kamatok formályában.
                    Én ezt a 2 figurát minden valamirevaló cégtől úgy vágnám ki, hogy lábuk nem érné a földet, teljesen hiteltelenek

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Minden kérdésre válaszoltunk.
                      Ha esetleg úgy érzed, hogy nem akkor kérlek írd meg, hogy melyik az és megpróbálunk másként válaszolni ha esetleg az első válasz nem volt kielégítő/érthető.
                      Azt írtad, nem tesztek rá a swapre, pedig igen, erről kicsit részletesebben írhatnál, és az aránytalan spread tágulásokról is fix spread számlán

Hozzászólás

Én ezt a 2 figurát minden valamirevaló cégtől úgy vágnám ki, hogy lábuk nem érné a földet, teljesen hiteltelenek

Melyik céget vezeted?

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Melyik céget vezeted?
                          sajátomat

Hozzászólás

Azt írtad, nem tesztek rá a swapre, pedig igen, erről kicsit részletesebben írhatnál, és az aránytalan spread tágulásokról is fix spread számlán
                            Kedves Tibor,

Kérlek másold be, hogy mikor írtam ezt, mire válaszolva.

Hozzászólás

sajátomat
                              Brókercég?

Hozzászólás

Szerintem jól végzik a dolgukat!

Hozzászólás

Working...
                                X