Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• kismentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem jól végzik a dolgukat!
    Ez külön jól esett, köszönjük.

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Brókercég?
      nem, a Világbank

Hozzászólás

• kismentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Szerintem jól végzik a dolgukat!
        Hát szerintem ez a stílus Teleshop-ba való odaéghetetlen edényeket és univerzális szeletelőket rásózni nyugdíjasokra

Hozzászólás

Kedves Tibor,

Kérlek másold be, hogy mikor írtam ezt, mire válaszolva.
          ez csak az egyik:
          "Ha soknak tartod a swapot, akkor keress a swap miatt olyan brókert ahol kaphatsz swapmentes számlát... Azán majd meglátod hogy figyelmeztetés nélkul visszaveszik a kondíciókat, vagy akár a cég is eltunik egyszer..."

Többször is megírta, hogy nem swapmentesről van szó, hanem alacsony swapről, de ezt figyelmen kívül hagyod, csak ebben a stílusban vagy hajlandó válaszolni, és ami nagyon gáz, hogy rajtatok kívül minden cég rossz, csődbe megy, csal...ez kritikán aluli

Hozzászólás

• Tibor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Hát szerintem ez a stílus Teleshop-ba való odaéghetetlen edényeket és univerzális szeletelőket rásózni nyugdíjasokra
            De úgy, hogy közben 123 másik céget névvel, címel, stb. járatnak le, ami még akkor is etikátlan, ha valós tényeket állítanak.
            Na, de hát mit röhögtetem itt magam holmi "etikai" kérdésekkel!...

Hozzászólás

• "A Swap-ból nem nyerészkedunk... Azt kapjátok amit mi is kapunk a likviditás szolgáltatóktól.
              az EUR/USD mindig is negatív Swappal bírt long és short irányban is."
              ezek pl már nem igazak, az ECB kamatvágásig EURUSD long pozitív swap volt.
              kismentor írja: "nem a szerdai tripla kamattal van baj,hanem azzal,hogy összességében is tripla,sőt 5x-annyi,ha a másiknál meg én kapok akkor hányszor is annyi?"
              Itt is mellébeszéltél. Nem akarok több példát kikeresni, de emlékszem arra is, ahogy össze-vissza ment a rizsázás az STP-ECN témakörben, egyik mondatodban írtad, sosem viszi ki senki a kötéseket, korábban azt, hogy kiviszitek, be is szóltam, hogy legalább hangoljátok már össze, mit írtok. A negatív reklám, más cégeket szidni pedig visszataszító, köztük olyan komolyat is, mint a Dukas, aminek semmilyen szempontból a nyomába sem értek. Láttál itt már Dukas üzletkötőt nyomulni? Nagyon nem véletlen, hogy nem.

Hozzászólás

"A Swap-ból nem nyerészkedunk... Azt kapjátok amit mi is kapunk a likviditás szolgáltatóktól.
                kismentor írja: "nem a szerdai tripla kamattal van baj,hanem azzal,hogy összességében is tripla,sőt 5x-annyi,ha a másiknál meg én kapok akkor hányszor is annyi?"
                Itt is mellébeszéltél. Nem akarok több példát kikeresni, de emlékszem arra is, ahogy össze-vissza ment a rizsázás az STP-ECN témakörben, egyik mondatodban írtad, sosem viszi ki senki a kötéseket, korábban azt, hogy kiviszitek, be is szóltam, hogy legalább hangoljátok már össze, mit írtok. A negatív reklám, más cégeket szidni pedig visszataszító, köztük olyan komolyat is, mint a Dukas, aminek semmilyen szempontból a nyomába sem értek. Láttál itt már Dukas üzletkötőt nyomulni? Nagyon nem véletlen, hogy nem.

Zoli írta ezeket is.

Nem baj.

A többi cég meg magukat hozzák kellemetlen helyzetben.
                Dukasnak ha nem baj nem is akarunk a nyomába érni, se tüskézés se kapcsolattartási szempontból sem.

Mi legalább tisztán leírjuk, hogy van DD és STP/ECN és nem próbáljuk meg magunkat CSAK STP/ECN cégnek beállítani.

De köszönjük Kedves Tibor az észrevételeket és, hogy megosztottad ezt velünk.

Hozzászólás

• moncsicsi78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  De úgy, hogy közben 123 másik céget névvel, címel, stb. járatnak le, ami még akkor is etikátlan, ha valós tényeket állítanak.
                  Na, de hát mit röhögtetem itt magam holmi "etikai" kérdésekkel!...
                  Egyik cég sem szólt nekünk, hogy valótlan dolgot állítanánk. Ügyfelek közt is sokan vannak akik megköszönték.

Sajnos nem lehet mindenkinek megfelelni ezt tudjuk. A hiteles és átlátható információ viszont mindenkinek jár.

Hozzászólás

Zoli írta ezeket is.

Nem baj.

A többi cég meg magukat hozzák kellemetlen helyzetben.
                    Dukasnak ha nem baj nem is akarunk a nyomába érni, se tüskézés se kapcsolattartási szempontból sem.

Mi legalább tisztán leírjuk, hogy van DD és STP/ECN és nem próbáljuk meg magunkat CSAK STP/ECN cégnek beállítani.

De köszönjük Kedves Tibor az észrevételeket és, hogy megosztottad ezt velünk.
                    Ne haragudj, de Zoli, vagy Zali, teljesen mindegy. Azt viszont te írtad személyesen, hogy az ECN-t sem viszitek ki, ő pedig azt, hogy kiviszitek, emlékszel erre szerintem. A Dukas nem tüskézik semennyire, a kapcsolattartásuk viszont tényleg nem túl jó. Megint simán bevádolsz egy másik céget, gratulálok

Hozzászólás

• Tomy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Ez ok, csak nem ez volt a kérdés!
                      Rátesztek-e swapra? Ez volt a kérdés!

A válasz részetekről az volt: NEM

Ez viszont nem igaz.

Minden más amit írtok, az lehet hogy igaz...
                      Mivel ügyfél vagyok, így ügyfél oldalról közelítem meg a dolgokat és természetesen összehasonlítom a piaci lehetőségeket más cégekkel is.

Én csak kereskedem, bónusz, verseny, ügyfélszolgálat...ezek nagyon harmadlagos szempontok egy idő után.
                      De kétségtelen hogy az újaknak kell.
                      Mégis mi alapján gondolod hogy az IronFX extra hasznot tesz a likviditás szolgáltatóktól kapott swapokra? NEM TESZSUNK RÁ SEMMIT. Minden ugyfél azt kapja amit mi is kapunk.

Kérlek írd meg melyik alábbi cégnél dolgozol vezeto beosztásban:
                      UBS  BNP Paribas  Citibank  Morgan Stanley  HSBC  JP Morgan  Deutsche Bank  Bank of America Merrill Lynch  Commerzbank  Credit Suisse  Goldman Sachs  Royal Bank of Scotland  Nomura Securities  Barclays Bank  Canadian Imperial Bank of Commerce

Hozzászólás

Ne haragudj, de Zoli, vagy Zali, teljesen mindegy. Azt viszont te írtad személyesen, hogy az ECN-t sem viszitek ki, ő pedig azt, hogy kiviszitek, emlékszel erre szerintem. A Dukas nem tüskézik semennyire, a kapcsolattartásuk viszont tényleg nem túl jó. Megint simán bevádolsz egy másik céget, gratulálok
                        Nem egy lementett képem van ügyfelektől a dukas-al kapcsolatban.

Köszönöm Kedves Tibor, hogy neked mindegy, hogy Zoli vagy Zali.

Lehet Zoli úgy értette, hogy kivisszük azokhoz akik a banközin kötnek? Vagy úgy, hogy mi valóban kivisszük ezekhez a cégekhez és nem marad DD-en mint más cégnél akik úgy hirdetik magukat, hogy 100% NDD.
                        Teljesen mindegy.

Hozzászólás

Szeritnem a fenti hozzászólásból nem az derul ki hogy nem visszuk ki a piacra az STP számla kotéseit...

Nálunk az ugyfél választ hogy STP vagy DD kornyezetet szeretne.
                          mindegyik számla feltételei adottak nyíltan meg lehet tekinteni oket akár demóban vagy élesben is még a befizetés elott is.

Hozzászólás

"A Swap-ból nem nyerészkedunk... Azt kapjátok amit mi is kapunk a likviditás szolgáltatóktól.
                            Tibor nekem már csak egy kérdésem lenne...
                            Ha ennyire nem szimatikus az IronFX akkor most mirol is beszélgetunk éppen?
                            Ne nyiss az IronFX-nél számlát és meg van oldva a gondod.

Én és a Zalán azért vagyunk itt hogy képviseljuk a céget.

Minden kérdésre pontos választ adtunk eddig is (vissza lehet olvasni)
                            Sajnos arról nem tehetek hogy a válaszaim nem tetszenek egyes fórum olvasóknak, van ilyen. Oszintén szólva nekem se tetszenek egyesek válaszai, de nem is miattuk vagyok itt, hanem a tobbi ugyfél végett.

Hozzászólás

• Semmi gond az Iron-nal, csak nekem úgy tűnt az olcsósággal reklámoztátok többek közt, lehet félre értettem, és amikor kiderült hogy egyáltalán nem olcsó, akkor elég rendesen tereltetek, csúsztattatok a válaszaitokban, mint aki nem érti miről beszélünk, ez szerintem elég irritáló.
                              Amúgy meg a téma már tényleg túl van ragozva, akit érint az most már tudja, hogy ezzel a költséggel bizony számolni kell és kész. Mint ahogy számolni lehet a bónusszal is mint, gondolom, kihasználható előnnyel, mert láttam sokan nyomulnak rá, nyilván nekik meg ez pozitívum, ennek a költségét pedig meg kell termelni máshol, ahogy mondani szokták nincs ingyen ebéd, csak nem tudni mindíg, hogy pontosan ki is fizeti meg az árát, de ezzel semmi bajom.

Hozzászólás

• StLui eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Semmi gond az Iron-nal, csak nekem úgy tűnt az olcsósággal reklámoztátok többek közt, lehet félre értettem, és amikor kiderült hogy egyáltalán nem olcsó, akkor elég rendesen tereltetek, csúsztattatok a válaszaitokban, mint aki nem érti miről beszélünk, ez szerintem elég irritáló.
                                Amúgy meg a téma már tényleg túl van ragozva, akit érint az most már tudja, hogy ezzel a költséggel bizony számolni kell és kész. Mint ahogy számolni lehet a bónusszal is mint, gondolom, kihasználható előnnyel, mert láttam sokan nyomulnak rá, nyilván nekik meg ez pozitívum, ennek a költségét pedig meg kell termelni máshol, ahogy mondani szokták nincs ingyen ebéd, csak nem tudni mindíg, hogy pontosan ki is fizeti meg az árát, de ezzel semmi bajom.
                                Ahogy az elobb is írtam az elonyeinket akkor az olcóság az egyik pont a sok kozott.
                                Nincs terelés, megírtam feketén-fehéren hogy azt adjuk amit kapunk. Csak ez egyeseknek hihetethlen...

Bármennyire meglepo az ugyfelek 99% nem tartja tovább nyitva a pozícióját mint 1 hét. Ezek kozott a 70% napon belul nyit és zár.

Hozzászólás

Working...
                                X