Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A két hozzászólás nem mond ellent egymásnak.
    Az NDD számlákon tényleg ki kell menjen minden megbízás a piacra. Az hogy egyes cégek nem teszik az más tészta...

Amit a Zalán írt az hogy a reszvény CFD-k és Indexek azok a Brókercég által kreált trermékek amik nem mennek ki a piacra. Ez is igaz.

Az IronFX STP/ECN számláin pont ezért csak devizákkal és arany+ezusttel lehet kereskedni semmi mással.
    Zalán nem csak itt írta, de kifejezetten kijelentette, hogy náluk semmilyen megbízás nem megy ki a piacra, ezt a hsz-t nem tudom könnyen megkeresni, de az stp/ecn számláról volt szó, még rá is kérdeztem, hogy akkor miért hívják úgy, válasz nem jött. De ebben a hsz-ben is benne van: "De ha STP/ECN számlát nyitsz, akkor sem fog kimenni a piacra a kötésed kedves x5z4, max a cég likviditás szolgáltató(i)nál kötődik meg."

Hozzászólás

• Tibor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Zalán nem csak itt írta, de kifejezetten kijelentette, hogy náluk semmilyen megbízás nem megy ki a piacra, ezt a hsz-t nem tudom könnyen megkeresni, de az stp/ecn számláról volt szó, még rá is kérdeztem, hogy akkor miért hívják úgy, válasz nem jött. De ebben a hsz-ben is benne van: "De ha STP/ECN számlát nyitsz, akkor sem fog kimenni a piacra a kötésed kedves x5z4, max a cég likviditás szolgáltató(i)nál kötődik meg."
      Értem, ha még így is lett leírva, a cégunk likviditás szolgáltatói 18 világbank.
      Ha ott kotodnek meg a pozíciók akkor az a bankkozi piac...

Hozzászólás

Értem, ha még így is lett leírva, a cégunk likviditás szolgáltatói 18 világbank.
        Ha ott kotodnek meg a pozíciók akkor az a bankkozi piac...
        Erről beszélek, mindketten mást írtok.
        Zalán: " Mindenki döntse el ki mekkora és mi a trading háttere. Egy tuti, ha belehaltok sem fogtok bankközi piacon kereskedni ha csak nem a bank trading deskjén vagytok vagy nincs Reuters kivezetve a lakásodba. Csak ha odafértek ne legyetek meglepve a spreadtől...2 pip"

Erre írtam, hogy nálatok is 2 pip...

Hozzászólás

• Tomy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Elég értelmetlen a kérdésed...
          Nem dolgozom egyiknél sem, sőt sehol nem dolgozom.
          Ha valahol dolgoznék, nem kérdeznék, mondanék olyanokat, amiket mondok.
          Én csupán kereskedek, nálatok (is).
          Nem kell bármely általad felsorolt szolgáltatónál "vezető beosztásban lenni" hogy tisztában legyek a számokkal swap ügyben...

Nem vagyok daytrader, így valószínűleg nem vagyok egy nagy ász ügyfél nektek a havi kötésszámom alapján, még akkor sem ha az átlagnál jóval nagyobb méretű számlával vagyok jelen. (Tehát nem vagyok az említett 70%-ban, akik napon belül zárnak, de hál istennek abban a 90%-ban sem, akik elbukják a pénzüket a piacon)
          Mindössze van összahasonlítási alapom bőségesen.
          Ez elegendő arra hogy megítéljem a cégetek által nyújtott kondíciókat és azok előnyeit/hátrányait a magam számára.
          Sok mindenben vagytok jók, de sok lényeges szempont van, amiben vannak nálatok jobbak.
          Részemről döntőképes és rugalmas vagyok brókercégek ügyében, így a téma az oldalamról a továbbiakban érdektelen.
          Egy swign vagy carry trade-el sikeresen kereskedo magánszemélyként biztosan van osszehasonlítási alapod. Nem kétlem.
          De azt hogy nekunk mit ad a 18 likviditás szolgáltató bank azt nem tudhatod csak ha ott vagy nálunk dolgozol vezeto beosztásban.
          Tehát ha azt mondja valaki hogy nem igaz amit írok a swapokkal kapcsolatban annak valami konkrét bizonyíték van a kezében... ezért kérdeztem hogy hol dolgozol.

Nem kétlem hogy más cégek adnak kedvezobb swapokat sose mondtam az ellenkezojét. Viszont az is tény hogy nekik is megvan az indokuk kevesebbet adni...

Hozzászólás

Erről beszélek, mindketten mást írtok.
            Zalán: " Mindenki döntse el ki mekkora és mi a trading háttere. Egy tuti, ha belehaltok sem fogtok bankközi piacon kereskedni ha csak nem a bank trading deskjén vagytok vagy nincs Reuters kivezetve a lakásodba. Csak ha odafértek ne legyetek meglepve a spreadtől...2 pip"

Erre írtam, hogy nálatok is 2 pip...
            Úgy érzem nagyon általánosítunk és ebből jönnek a félreértések.

Azért, hogy jobban bekeverjek, itt egy másik infó:

DD számlán bekötsz egy kis papíron nagy pozit. Ezt a cégek kifogják közvetíteni a likviditás szolgáltatokhoz vagy a legtöbb cég esetében az egyetlen szolgáltatójukhoz. Ha túl nagy a pozi, akkor az a bank kifogja tenni a piacra....akkor most a DD-én kötött traded kiment a piacra vagy nem?

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Úgy érzem nagyon általánosítunk és ebből jönnek a félreértések.

Azért, hogy jobban bekeverjek, itt egy másik infó:

DD számlán bekötsz egy kis papíron nagy pozit. Ezt a cégek kifogják közvetíteni a likviditás szolgáltatokhoz vagy a legtöbb cég esetében az egyetlen szolgáltatójukhoz. Ha túl nagy a pozi, akkor az a bank kifogja tenni a piacra....akkor most a DD-én kötött traded kiment a piacra vagy nem?
              Nem, a félreértések abból jönnek, hogy mellédumálsz. Ismétlem, Zalán szerint soha nem mennek ki, ezt nem lehet máshogy értelmezni, csak úgy, hogy soha. Itt van még 1 idézet tőle: "Egy cég se viszi ki a kötésedet a piacra (ha a bankközi piacra gondoltál)."
              Te azt állítod, kimennek. Ha ezt nem érted, mi az ellentmondás, akkor szövegértési gondjaid vannak

Hozzászólás

Nem, a félreértések abból jönnek, hogy mellédumálsz. Ismétlem, Zalán szerint soha nem mennek ki, ezt nem lehet máshogy értelmezni, csak úgy, hogy soha. Itt van még 1 idézet tőle: "Egy cég se viszi ki a kötésedet a piacra (ha a bankközi piacra gondoltál)."
                Te azt állítod, kimennek. Ha ezt nem érted, mi az ellentmondás, akkor szövegértési gondjaid vannak
                mindenki másképp ért dolgokat...

A kotésed az Igazi STP/ECN számlákon kimennek a Likviditás szolgáltatókhoz (minél tobb van annál jobb). Ezek bankok vagy megkotik a pozíciódat házon belul vagy tovább kuldik a piacra. Ezt senki nem tudja, még a bróker cég sem.

A Zalán erre célzott...
                Az én olvasatomban, ha a pozíciód kikerul a brókercégtol egy világbankba akkor már a világpiacon kereskedsz...

Dotnsd el neked melyik megkozelítés tetszik.

Hozzászólás

• Nos, tehát.

IronFx pro:
                  - kiváló ügyfélszolgálat
                  - széles termékpaletta
                  - stopvadászat ismeretlen (eddig)

IronFx kontra:
                  - qva drága (kifejezetten magas spreadek nappal is, estétől pedig gyakorlatilag kereskedhetetlen)
                  - iszonyú lassú teljesülés (nem ritka a 2-3 mp csúszás az order beadásától)
                  - swap

És nem. Hiába énekli a Z 'n Z vokál, hogy olcsó és gyors, ez totális torzítása a valóságnak.
                  Nem lebecsülve a pro-kat, összességében a kontrák súlya miatt nem tudom jó szívvel ajánlani senkinek.
                  Ha olcsóbb és gyorsabb lenne (jóval), örömmel ajánlanám.

Hozzászólás

• Nem tudom, lehet hogy csak én unom itt a folyamatos égetést, de már kezd uncsi lenni. Akinem NEM tetszik az ne kereskedjen az Ironnál és ennyi... Szerintem már mindent leírtatok.

Hozzászólás

• Capitano el-Trollo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Nos, tehát.

IronFx pro:
                      - kiváló ügyfélszolgálat
                      - széles termékpaletta

IronFx kontra:
                      - qva drága (kifejezetten magas spreadek nappal is, estétől pedig gyakorlatilag kereskedhetetlen)
                      - swap

És nem. Hiába énekli a Z 'n Z vokál, hogy olcsó és gyors, ez totális torzítása a valóságnak.
                      Nem lebecsülve a pro-kat, összességében a kontrák súlya miatt nem tudom jó szívvel ajánlani senkinek.
                      Köszi.

Privátban eltudod küldeni a 2-3 msp csúszásnak a mérését nekem?
                      Utána fogok nézni.

Köszönöm.

Hozzászólás

Oké akkor egy lapon vagyunk...
                        Ha a marketing módszer nem szimpatikus az nem probléma, gondolom mert írtam arról a cégrol amit te képviselsz
                        Megtennéd hogy nem írsz valótlant? Sőt, rágalomnak is nevezhetném.
                        De hogy a te szavaiddal éljek: bizonytasd be, amit mondasz, és igazat adok neked!
                        De még ma, ha lehet kérnem.

Hozzászólás

Nos, tehát.

IronFx pro:
                          - kiváló ügyfélszolgálat
                          - széles termékpaletta

IronFx kontra:
                          - swap

Micsoda felkészült, tapasztalt első bejegyzés egy "új tag"-tól!
                          Üdv újra a fedélzeten!

Hozzászólás

• Tomy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Micsoda felkészült, tapasztalt első bejegyzés egy "új tag"-tól!
                            Üdv újra a fedélzeten!
                            2. bejegyzés:
                            Troll kapitány a fedélzeten!
                            Támadás!

Hozzászólás

• moncsicsi78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Megtennéd hogy nem írsz valótlant? Sőt, rágalomnak is nevezhetném.
                              De hogy a te szavaiddal éljek: bizonytasd be, amit mondasz, és igazat adok neked!
                              De még ma, ha lehet kérnem.
                              Hol volt valótlan a hozzászólásban?
                              egyetértunk abbank hogy nem mondok valótlant más cégekrol.
                              Neked a stílus nem tetszik akármilyen tenyszeruen is írom le. Ergo a "tyukszemedre léptem" csak még nem tudni hol van ez, gondolom elobb utóbb elmondod...

Hozzászólás

IronFx kontra:
                                - swap
                                A fentiekkel nem tudom milyen tapasztalatod van...

Nem sok brókercég tud jobb spreadeket adni mint az IronFX az a 2-3 aki mégis annak más hátrányai vannak. Rajtad múlik melyik számlatípust használod.
                                Tudunk EUR/USD-n 0 pip spread +7.5$ / lot jutalékot adni az ugyfeleinknek akik a megfelelo számlatípust nyitják. Ettol nem hiszem hogy tudnának jobbat adni.

Lassú teljesulés, sok helyen lehet a gond, és a saját internet sebességeddel kezdeném.Ha nem az a probléma akkor akár egy szerver váltás vagy számlatípus váltás is megoldhatja...

Swap lásd fentebb, kitárgyaltuk nem mi vagyunk a legolcsóbbak sose mondtuk hogy azok lennénk, ha a swap miatt kereskedsz keress más céget.

Hozzászólás

Working...
                                X