Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• TMforex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom, lehet hogy csak én unom itt a folyamatos égetést, de már kezd uncsi lenni. Akinem NEM tetszik az ne kereskedjen az Ironnál és ennyi... Szerintem már mindent leírtatok.
    Szerintem meg ha unod, ne olvasd, de ugye nem te fogod eldönteni, miről legyen szó

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Hol volt valótlan a hozzászólásoban?
      egyetértunk abbank hogy nem mondok valótlant más cégekrol.
      Neked a stílus nem tetszik akármilyen tenyszeruen is írom le. Ergo a "tyukszemedre léptem" csak még nem tudni hol van ez, gondolom elobb utóbb elmondod...
      A valótlan az volt, hogy "más céget képviselek".
      És ezt most meg is ismételted.

Nos, nem képviselek semmilyen céget.
      Ettől függetlenül azt gondolsz majd, amit akarsz, de amíg nem tudod gyanúdat igazolni, ne írj ilyet, mert addig ez csak rágalom.

Ami az én kifogásomat illeti:
      Elhiszem, sőt, most már sokadszor bizonyosodom meg, hogy csak nagy nehezen értitek meg, mi is a baj azzal, amit kifogásoltam, és mások is kifogásoltak.
      Arról is volt "szerencsém" megbizonyosodni sajnos, hogy még véletlenül sem tudjátok elképzelni, hogy valakiknek a szimpla jóízlését, erkölcsi érzékét (nm is tudom, merjem-e még leírni...) sérti, zavarja, amit más cégek lejáratásával műveltek, meg azzal, hogy ha valaki valamiben jobb, akkor az vagy csal, vagy megbírságolják, vagy hamarosan bedől...

Csak azt tudjátok feltételezni, hogy ha ezt kifogásolja valaki, annak valamilyen üzleti érdekeit sértitek. Pl. hogy ő valamely cég képviselője, érdekeltje, stb.

Na, ez a gáz!

Meg az, hogy ti ezt a módszert "marketing"-nek nevezitek, és egyre bizonyosabb, hogy az üzleti etika írott, de leginkább íratlan szabályait messzire leejtitek.
      Ezt komoly cégnél nem lehetne megtenni.

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Nem egy lementett képem van ügyfelektől a dukas-al kapcsolatban.

Köszönöm Kedves Tibor, hogy neked mindegy, hogy Zoli vagy Zali.

Lehet Zoli úgy értette, hogy kivisszük azokhoz akik a banközin kötnek? Vagy úgy, hogy mi valóban kivisszük ezekhez a cégekhez és nem marad DD-en mint más cégnél akik úgy hirdetik magukat, hogy 100% NDD.
        Teljesen mindegy.
        Várom a képeket

Hozzászólás

A fentiekkel nem tudom milyen tapasztalatod van...

Nem sok brókercég tud jobb spreadeket adni mint az IronFX az a 2-3 aki mégis annak más hátrányai vannak. Rajtad múlik melyik számlatípust használod.
          Tudunk EUR/USD-n 0 pip spread +7.5$ / lot jutalékot adni az ugyfeleinknek akik a megfelelo számlatípust nyitják. Ettol nem hiszem hogy tudnának jobbat adni.

Lassú teljesulés, sok helyen lehet a gond, és a saját internet sebességeddel kezdeném.Ha nem az a probléma akkor akár egy szerver váltás vagy számlatípus váltás is megoldhatja...

Swap lásd fentebb, kitárgyaltuk nem mi vagyunk a legolcsóbbak sose mondtuk hogy azok lennénk, ha a swap miatt kereskedsz keress más céget.
          Olyan tapasztalatom van, mint amit leírtam.
          Spread: fel fogok tölteni képeket a spreadekről.
          Sebesség: internetem villámgyors. Mi az, hogy szerverváltás? Adott számlához adott szerver van. Miért kellene számlatípust váltanom? Különböző számlatípusoknál különböző sebességet adtok? Hogy is van ez?
          Swap: hagyjuk ...

Hozzászólás

• moncsicsi78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            A valótlan az volt, hogy "más céget képviselek".
            És ezt most meg is ismételted.

Nos, nem képviselek semmilyen céget.
            Ettől függetlenül azt gondolsz majd, amit akarsz, de amíg nem tudod gyanúdat igazolni, ne írj ilyet, mert addig ez csak rágalom.

Ami az én kifogásomat illeti:
            Elhiszem, sőt, most már sokadszor bizonyosodom meg, hogy csak nagy nehezen értitek meg, mi is a baj azzal, amit kifogásoltam, és mások is kifogásoltak.
            Arról is volt "szerencsém" megbizonyosodni sajnos, hogy még véletlenül sem tudjátok elképzelni, hogy valakiknek a szimpla jóízlését, erkölcsi érzékét (nm is tudom, merjem-e még leírni...) sérti, zavarja, amit más cégek lejáratásával műveltek, meg azzal, hogy ha valaki valamiben jobb, akkor az vagy csal, vagy megbírságolják, vagy hamarosan bedől...

Csak azt tudjátok feltételezni, hogy ha ezt kifogásolja valaki, annak valamilyen üzleti érdekeit sértitek. Pl. hogy ő valamely cég képviselője, érdekeltje, stb.

Na, ez a gáz!

Meg az, hogy ti ezt a módszert "marketing"-nek nevezitek, és egyre bizonyosabb, hogy az üzleti etika írott, de leginkább íratlan szabályait messzire leejtitek.
            Ezt komoly cégnél nem lehetne megtenni.
            Az a cég akit megbírságolnak ezértvagy azért és hibákat lehet náluk felfedezni azok saját magukat járatják le. Nekunk ehhez semmi kozunk.

Mivel a fórumozók tobbsége ezt az információt nem tudja megosztjuk veletek.

Én soha nem szólnék rá a mellettem állónak a buszon hogy miért lépett rá egy harmadik személy tyukszemére, ha az az illeto nem a feleségem vagy kozeli ismerosom/rokonom egyszeruen azért mert nem érdekel...

De lehet hogy én gondolom rosszul.

Hozzászólás

• Capitano el-Trollo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Olyan tapasztalatom van, mint amit leírtam.
              Spread: fel fogok tölteni képeket a spreadekről.
              Sebesség: internetem villámgyors. Mi az, hogy szerverváltás? Adott számlához adott szerver van. Miért kellene számlatípust váltanom? Különböző számlatípusoknál különböző sebességet adtok? Hogy is van ez?
              Swap: hagyjuk ...
              Ha alacsony spread kell neked akkor nem a minimum letétet kell elhelyezni hanem magasabbat, valamint menj az STP/ECN zero spread-re de ott nem kapsz bónuszt és kevesebb a termék.

A régebbi szervereken lehet hogy sokan vannak, nyiss alszámlát és egy újabb szerverre kerulsz. De ha hírek alatt vagy éjjel kereskedsz ne várj azonnali teljesulést.

Hozzászólás

Nos, tehát.

IronFx pro:
                - kiváló ügyfélszolgálat
                - széles termékpaletta
                - stopvadászat ismeretlen (eddig)

IronFx kontra:
                - qva drága (kifejezetten magas spreadek nappal is, estétől pedig gyakorlatilag kereskedhetetlen)
                - iszonyú lassú teljesülés (nem ritka a 2-3 mp csúszás az order beadásától)
                - swap

És nem. Hiába énekli a Z 'n Z vokál, hogy olcsó és gyors, ez totális torzítása a valóságnak.
                Nem lebecsülve a pro-kat, összességében a kontrák súlya miatt nem tudom jó szívvel ajánlani senkinek.
                Ha olcsóbb és gyorsabb lenne (jóval), örömmel ajánlanám.
                Nekem pontosan teljesülnek a megbízások, sőt sokszor még jobb áron teljesülnek a market kötések, mint ahogy (szerintem) beadtam.

Hozzászólás

• A "Birgeres" anyagot még mindig nem kaptam meg. Én néztem el valamit, vagy még mindig nem küldték ki a "marketingesek"?

Hozzászólás

Nos, tehát.

IronFx pro:
                    - kiváló ügyfélszolgálat
                    - széles termékpaletta
                    - stopvadászat ismeretlen (eddig)

IronFx kontra:
                    - qva drága (kifejezetten magas spreadek nappal is, estétől pedig gyakorlatilag kereskedhetetlen)
                    - iszonyú lassú teljesülés (nem ritka a 2-3 mp csúszás az order beadásától)
                    - swap

És nem. Hiába énekli a Z 'n Z vokál, hogy olcsó és gyors, ez totális torzítása a valóságnak.
                    Nem lebecsülve a pro-kat, összességében a kontrák súlya miatt nem tudom jó szívvel ajánlani senkinek.
                    Ha olcsóbb és gyorsabb lenne (jóval), örömmel ajánlanám.

meg a pro-ból kihagytad a nagyon korrekt bonuszt...lehet valakinek pont ez a döntő...
                    http://www.myfxbook.com/members/hoodini

Hozzászólás

• efraim eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      meg a pro-ból kihagytad a nagyon korrekt bonuszt...lehet valakinek pont ez a döntő...
                      És a mai nap lesz még meglepetés.

Hozzászólás

• Az IronFX Global Ltd. a mai nap bejelentette, hogy az FC Barcelona hivatalos partnere lett.

A következő években sok rendezvényt és lehetőséget fogunk biztosítani, hogy a partnereink és ügyfeleink is részesei lehetnek ennek az egyedülálló és a legnagyobb partnerségnek amit a forex berkein belül kötöttek.

Ma este jön az első meglepetés
                        Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Pozitiv, vagy negativ ?

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Az IronFX Global Ltd. a mai nap bejelentette, hogy az FC Barcelona hivatalos partnere lett.

A következő években sok rendezvényt és lehetőséget fogunk biztosítani, hogy a partnereink és ügyfeleink is részesei lehetnek ennek az egyedülálló és a legnagyobb partnerségnek amit a forex berkein belül kötöttek.

Ma este jön az első meglepetés
                            Ennek megunnetplése érdekében 100% bónusz ma éjféltol jovo hét keddig!
                            Felso határ 2000$
                            Akiknek már van számlájuk --> új alszámlát kell nyitni az ugyfélkapun és arra befizetni.

Hozzászólás

Ennek megunnetplése érdekében 100% bónusz ma éjféltol jovo hét keddig!
                              Felso határ 2000$
                              Akiknek már van számlájuk --> új alszámlát kell nyitni az ugyfélkapun és arra befizetni.
                              És kell is gondolom szólni neked, hogy kérem a bónuszt igaz?

Hozzászólás

Ha alacsony spread kell neked akkor nem a minimum letétet kell elhelyezni hanem magasabbat, valamint menj az STP/ECN zero spread-re de ott nem kapsz bónuszt és kevesebb a termék.

A régebbi szervereken lehet hogy sokan vannak, nyiss alszámlát és egy újabb szerverre kerulsz. De ha hírek alatt vagy éjjel kereskedsz ne várj azonnali teljesulést.
                                Csúsztatás. Nem hírek alatt vagy éjjel kereskedem. Írtam ilyet?
                                Szóval ahogy ígértem, az alacsony spreadek:

Lehet csemegézni. A Control egy másik, világszerte ismert és népszerű bróker.

Hozzászólás

Working...
                                X