Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Ez meg nagyon barati, az esti szokott 3 pip is lenni mar 7-8 körül

Hozzászólás

• Gondolom van minimális befizetési igény is, nem elég másik számláról átvezetni a zsetont.. Vagy kivegyem betegyem és máris újnak számit?

Hozzászólás

• ..eddig elég volt átvezetni is
        http://www.myfxbook.com/members/hoodini

Hozzászólás

• Capitano el-Trollo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Csúsztatás. Nem hírek alatt vagy éjjel kereskedem. Írtam ilyet?
          Szóval ahogy ígértem, az alacsony spreadek:

Lehet csemegézni. A Control egy másik, világszerte ismert és népszerű bróker.
          Ez a mikro számlánk.
          Ezen felül van még jó pár számla is ahol ennél sokkal alacsonyabbak a spreadek.
          6 számlából azt mutatod ahol a legelőnytelenebb.

Hozzászólás

• efraim eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            ..eddig elég volt átvezetni is
            most is elég

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Ez a mikro számlánk.
              Ezen felül van még jó pár számla is ahol ennél sokkal alacsonyabbak a spreadek.
              6 számlából azt mutatod ahol a legelőnytelenebb.
              Nem legelőnytelenebb, hanem este KERESKEDHETETLEN.

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                most is elég
                na tessék még egy pro a bonuszhoz ilyet hol találtok máshol amúgy nekem a fixspredes számlák csak éjjel aktívak és nem öl meg a spread semmi gondom vele..

Hozzászólás

Csúsztatás. Nem hírek alatt vagy éjjel kereskedem. Írtam ilyet?
                  Szóval ahogy ígértem, az alacsony spreadek:

Lehet csemegézni. A Control egy másik, világszerte ismert és népszerű bróker.
                  hát mondjuk az eurusd és gbpusd esetén a 0,2-05 pipnyi eltérést én nem tartom soknak..

Hozzászólás

Nem legelőnytelenebb, hanem este KERESKEDHETETLEN.
                    ne haragudj ha nem adjuk a legjobb spreadeket az 500$ ugyfeleknek...
                    ha prémium spreadeket akarsz minimum 2.500$-t kellene befizetned.
                    VIP szamla 20.000$ felett
                    Professional STP 100.000$ felett

Hozzászólás

• Itt lehet regisztrálni
                      Csatolt fájlok

Hozzászólás

hát mondjuk az eurusd és gbpusd esetén a 0,2-05 pipnyi eltérést én nem tartom soknak..
                        És a többinél?

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          ne haragudj ha nem adjuk a legjobb spreadeket az 500$ ugyfeleknek...
                          ha prémium spreadeket akarsz minimum 2.500$-t kellene befizetned.
                          VIP szamla 20.000$ felett
                          Professional STP 100.000$ felett
                          Csúsztatás megint.
                          Először is nem 500-as kliens vagyok.
                          Másodszor, a magas spreadet nem a depo miatt, hanem a mikrolot igény miatt adjátok. Mennyivel rosszabb ügyfél az, aki mikrolottal tolja, de egyszerre 10-20 páron, mint az, aki tizedlottal tolja 1-2 páron?

Fejezzük be a fingfűrészelést. Nem jók (hanem kifejezetten rosszak) a spreadjeitek, és kész. Ez tény. Nem rónám föl, de minden második posztotokban (visszaolvastam bőven) toljátok, hogy milyen olcsók vagytok. Nem igaz. A mikrolotos számlátokat át kell nevezni mondjuk erre: NAPPALI SZÁMLA MAGAS SPREADIGÉNYŰ ÜGYFELEINKNEK.

Nem akarok ünneprontó lenni, de ha már futja egy Barcelona szponzorálására, ha ennyire fut a szekér, akkor talán futotta volna némi költség-csökkentésre az ügyfeleitek érdekében.
                          Témát lezártam.

Hozzászólás

Csúsztatás megint.
                            Először is nem 500-as kliens vagyok.
                            Másodszor, a magas spreadet nem a depo miatt, hanem a mikrolot igény miatt adjátok. Mennyivel rosszabb ügyfél az, aki mikrolottal tolja, de egyszerre 10-20 páron, mint az, aki tizedlottal tolja 1-2 páron?

Fejezzük be a fingfűrészelést. Nem jók (hanem kifejezetten rosszak) a spreadjeitek, és kész. Ez tény. Nem rónám föl, de minden második posztotokban (visszaolvastam bőven) toljátok, hogy milyen olcsók vagytok. Nem igaz. A mikrolotos számlátokat át kell nevezni mondjuk erre: NAPPALI SZÁMLA MAGAS SPREADIGÉNYŰ ÜGYFELEINKNEK.

Nem akarok ünneprontó lenni, de ha már futja egy Barcelona szponzorálására, ha ennyire fut a szekér, akkor talán futotta volna némi költség-csökkentésre az ügyfeleitek érdekében.
                            Témát lezártam.
                            ha kell a microlot és az alacsony spread is akkor használd az STP/ECN zero spread szamlát. Ott viszont nincsen bónuszt...
                            A dontés a tiéd
                            Mindent nem kaphatsz meg egyszerre!

Hozzászólás

És a többinél?
                              engem csak ez a két pár érdekel éjjel...a többire meg ott a prémium számla, de alapvetően én csak ezzel a két párral töltöm az időm...vagyis a robotjaim.
                              (nekem jó másnak nem ennyire nem vagyunk egyformák)

más: valaki nagyon dicsérte a Ducas-t nost hagyjuk:....ott 50E-s számlánál sem igazán fogllakakoztak azzal, hogy 10 pipeket csúszott a teljesülés ...nos személyes tapasztalat a ducas csak backtest adatokhoz jó (számomra..ez is mutatja mindenkinek más a jó...)

Hozzászólás

engem csak ez a két pár érdekel éjjel...a többire meg ott a prémium számla, de alapvetően én csak ezzel a két párral töltöm az időm...vagyis a robotjaim.
                                (nekem jó másnak nem ennyire nem vagyunk egyformák)

más: valaki nagyon dicsérte a Ducas-t nost hagyjuk:....ott 50E-s számlánál sem igazán fogllakakoztak azzal, hogy 10 pipeket csúszott a teljesülés ...nos személyes tapasztalat a ducas csak backtest adatokhoz jó (számomra..ez is mutatja mindenkinek más a jó...)
                                Érdekes, nekem 1 év alatt a dukasnal egyszer volt nagyobb csúszás, 2,7 pip, az átlag teljesülés 0,2 pip pontosság, kevésbé volatilis pároknál, usdchf, usdjpy-nél pedig 10-ből 9 esetben tized pipre ott teljesül a vétel és a stop is, ahol beadom

Hozzászólás

Working...
                                X