Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Nah jó.
    Miskolcot is felteszem a listára a Roadshowk alatt

Hozzászólás

• Hehe. Ide mèg olyanok is jöttek, akik be sem regisztráltak. Jò a buli.

Tapatalk-kal küldve az én Atab403-el

Hozzászólás

• efraim eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        na tessék még egy pro a bonuszhoz ilyet hol találtok máshol amúgy nekem a fixspredes számlák csak éjjel aktívak és nem öl meg a spread semmi gondom vele..
        mondjuk a bónusznak ugye átlagos kereskedési stilus mellett csak az első kötéskor van jelentősége, hiszen utána minuszban olyan mintha fele akkora pozival kötnénk, profitban meg lényegében teljesen mind1 a bónusz léte.. de hangsúlyozom, ez csakis a hagyományos, 1% risk/ trade stb kereskedésnél van igy, az aki 1 pozi / számla, vagy épp stop nélkül grid, azoknál mérhetetlen előny

Hozzászólás

• Megköszönném ha valaki tudna feltenni egy IRON-os mai USD-JPN M1-es chartot. Olyan, akinek STP-ECN számlatípusa van.
          Broker idő: 16.22
          Real server 4.

Az lenne az igazi ha a kurzorral ráállna a gyertyára és a datawindow is be lenne kacsolva.
          Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• Nyáron szeretnék élesen elkezdeni tradelni kb. 500$ kezdőtőkével nálatok. Napközben tradelnék általában, melyik account típust ajánlanátok?

Hozzászólás

• kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Megköszönném ha valaki tudna feltenni egy IRON-os mai USD-JPN M1-es chartot. Olyan, akinek STP-ECN számlatípusa van.
              Broker idő: 16.22
              Real server 4.

Az lenne az igazi ha a kurzorral ráállna a gyertyára és a datawindow is be lenne kacsolva.
              STP Zero Spread és Zéró Fix Spread számla.

Click image for larger version

Name:	ZeroSpread.png
Views:	1
Size:	36,8 KB
ID:	145290

Chucky ha csak devizával kereskedsz, akkor az STP Zero Spread Account a legjobb, a fix jutalék miatt. Igaz itt nincs bónusz, de lehet, hogy nem véletlenül.

Click image for larger version

Name:	STP.png
Views:	1
Size:	14,4 KB
ID:	145291

A Zéró fix spread egyáltalán jobb valamiben a STP Zero Spread-nél?

Hozzászólás

• _Gabor_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

[ATTACH]4961[/ATTACH]

Chucky ha csak devizával kereskedsz, akkor az STP Zero Spread Account a legjobb, a fix jutalék miatt. Igaz itt nincs bónusz, de lehet, hogy nem véletlenül.

[ATTACH]4962[/ATTACH]

Csak akkor ha major párokkal kereskedsz és relatív gyorsabban szerintem. De ez stratégia függő, hogy neked melyik jobb azt kell mondjam.

Bónusz pedig a live floating accounton van, 100% egészen holnap éjfélig.

Hozzászólás

[ATTACH]4961[/ATTACH]

[ATTACH]4962[/ATTACH]

itt az áll, hogy from 0 spread, ez az én értelmezésemben nem fix, hanem lehet magasabb is

Hozzászólás

• Tibor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    itt az áll, hogy from 0 spread, ez az én értelmezésemben nem fix, hanem lehet magasabb is
                    van fix zero és van from 0 spread. Két külön számla típus.

Plusz nem csak live floatingon van bónusz hanem live fix spread-en is.

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      van fix zero és van from 0 spread. Két külön számla típus.

Plusz nem csak live floatingon van bónusz hanem live fix spread-en is.
                      Jutalékot milyen időközönként és mennyit kell fizetni, ha nincs spread?

Hozzászólás

• Chucky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Jutalékot milyen időközönként és mennyit kell fizetni, ha nincs spread?
                        Változó a jutalék nagysága a fix zero spreaden.

Javaslom, hogy próbáld ki a demo számlát ebből és ott minden párra megtudod a jutalékot.

Ha van olyan pár amire kíváncsi vagy akkor küld el nekem és válaszolok.

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Csak akkor ha major párokkal kereskedsz és relatív gyorsabban szerintem. De ez stratégia függő, hogy neked melyik jobb azt kell mondjam.

Bónusz pedig a live floating accounton van, 100% egészen holnap éjfélig.
                          Köszi! Akkor még abban is jobb a Zéró fix spread, hogy bónusz is van rá. A Zéró fix spread gondolom házon belül van megoldva, de a STP Zero Spread micro lotjait, ki tudjátok tenni a piacra?

Hozzászólás

Köszi! Akkor még abban is jobb a Zéró fix spread, hogy bónusz is van rá. A Zéró fix spread gondolom házon belül van megoldva, de a STP Zero Spread micro lotjait, ki tudjátok tenni a piacra?
                            Fix zero spreades számlára sem tudunk adni bónuszt sajnos.
                            STP/ECN szerveren teljesülnek az orderek.

Hozzászólás

• Beindult a Piaci kitekintő című webinárium sorozatunk, ahol minden hétfőn és csütörtökön egy-egy órában elemezzük a piaci mozgásokat, megnézzük milyen makroadatok várhatóak a héten és a fontosabb támasz, ellenállás szinteket is kielemezzük.

Márciusban minden hétfőn és csütörtökön 17:00-kor kezdődnek ezek a webináriumok, áprilistól 18:00-tól várjuk a kereskedőket.

Már csak kevesebb, mint 4 óra van hátra a kezdésig, regisztráljon ezen a linken:

https://attendee.gotowebinar.com/rt/8187559872639518977

Üdvözlettel,

Hozzászólás

• Gondoltam elolvasom a bónuszos számlák feltételeit, mivel 'feltaláltam a spanyolviaszt'
                                full pozitív elvárású üzletmenetet lehet folytatni a bónusz miatt... De valahogy éreztem, hogy ez nem 'megengedett'.

Stratégia a következő: bekötsz egy kis spread-es devizapáron (pl EURUSD) akár pénzfeldobás alapján (én ema200 szerint döntöttem, de nincs jelentősége), meghatározott időpontban egy pozit (pl London nyitás), célár és stoptávolság azonos, mondjuk 100 pip.
                                Ebben az egy trade-ben a teljes számlát kockáztatod, bónusszal együtt.
                                Ha bejön, mindig kétszer annyit nyersz, mint amennyit veszítesz (a bónusz miatt ugyebár), és ez egy 50%-os esélyű üzlet.
                                (aki ezt a részét nem hiszi, az járjon utána, most ezt nem vitatjuk meg, mert így van. OK, a spread miatt legyen 48% hosszútávon, de pont ezért nem tesszük bele pl 10 pip-be a kockázatot, és EurUsd-n kötjük, h minimalizáljuk a spread hatását.)
                                Nem húzunk stoppot, nem okoskodunk az ég világon semmit, mert felesleges. Vagy a stop, vagy a célár teljesülés jelenti az ügylet lejártát. Ezután egy újabb számla, egy újabb trade a legközelebbi már előzöleg meghatározott időpontban.
                                Biztos voltam benne, hogy ez így működik, de csináltam egy kis tesztet.
                                H1 chart, EURUSD, 2013 második fele (eddig tekertem vissza hasraütésszerűen backteszten) -> 14 nyertes trade, 14 vesztő.
                                Aki nem hiszi, hogy ez hosszútávon így fog működni, mondom ismét, az győződjön meg róla egymaga, üljön le és gondolkozzon, de nem ezt a részét akarom itt megtárgyalni.

Kedves IRON FX zsoldosai, kérdésem a következő hozzátok:
                                Amennyiben akár írásban biztosítom, hogy sem külső, sem belső fedezéssel nem áll szándékomban etikátlan üzletet folytatni ellenetek (mivel teljesen felesleges is lenne), úgy kifizetitek-e hosszútávon a profitjaimat ezt a kereskedési modellt követve??

Természetesen értem, hogy a belső fedezés inkorrekt, és egyetértek, hogy azt nem fogjátok hagyni, de ezt nem is kell csinálni. Másrészt az az igazság, hogy annak adtok bónuszt, akinek akartok. Tiszta sor. Mégis, erősen kíváncsi vagyok, hogy meddig engednétek, hogy valaki korrekten, szabályokat betartva a fenti módon trédelve, mégis csapolja a marketmaker kasszátokat?

>>> mert akkor elkezdeném.

Hozzászólás

Working...
                                X