Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Oké akkor folytatom:

http://www.forexpeacearmy.com/forex-...-requotes.html

TadawulFX
    Weboldalon az Infó - Közvetlen piaci végrehajtás!
    Fix spread állandó re-quote.

vagy:

ThinkForex

http://www.forexpeacearmy.com/public...rex.com?page=1

érdemes végig olvasni a commenteket. (Igaz elég hosszan tárgyalják a dolgot)
    Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Oké akkor folytatom:

http://www.forexpeacearmy.com/forex-...-requotes.html

TadawulFX
      Weboldalon az Infó - Közvetlen piaci végrehajtás!
      Fix spread állandó re-quote.

vagy:

ThinkForex

http://www.forexpeacearmy.com/public...rex.com?page=1

érdemes végig olvasni a commenteket. (Igaz elég hosszan tárgyalják a dolgot)
      Tadawul mt4-en nincs ecn számla.
      Nem is reklámoznak ilyet.
      http://www.tadawulfx.com/public/hu/t...x-account.html

Legszívesebben azt mondanám hogy hagyjuk ezt a témát és menj a f...ba de nem teszem mert nem illik csúnyán beszélni azért valakivel mert szellemi képessége némi kívánnivalót hagy maga után.

Téma részemről lezárva.
      További sikeres értékesítést!

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Tadawul mt4-en nincs ecn számla.
        Nem is reklámoznak ilyet.
        http://www.tadawulfx.com/public/hu/t...x-account.html
        Akkor mit értenek az alatt hogy Közvetlen piaci végrehajtás!?!

Hozzászólás

• Szerintem azt amit az ECN alatt a többiek

Hozzászólás

• Nekem is nagyon úgy hangzik.

Hozzászólás

Akkor mit értenek az alatt hogy Közvetlen piaci végrehajtás!?!
              Szerintem meg csak sima marketing rizsa. Aki akarja, ez alapján azt hiheti, hogy ECN, de ők ilyent soha nem állítottak, így felelősségre sem vonhatók.

Hozzászólás

• smk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Szerintem meg csak sima marketing rizsa. Aki akarja, ez alapján azt hiheti, hogy ECN, de ők ilyent soha nem állítottak, így felelősségre sem vonhatók.
                Aki azt hiszi a 4 digites , fix spreades tada számláiról hogy ecn, az menjen inkább a zöldségpiacra uborkát venni, kevesebbet fog bukni, ráadásul ott is piaci a végrehajtás. Nincs még meg a nyereséges tőzsdei kereskedéshez elégséges ismeretanyaga.
                Ecn kérdésről nekem ez a summázott véleményem:
                le...om hol hajtják végre a megbízásaimat amíg azok jól teljesülnek...
                Ahol rendszeresen rossz tapasztalatokat szerzek, odébbállok.

Egyébként sem az a lényeg hogy minek nevezünk egy brokert hanem hogy ki kereskedik a számlán...

Ebből a longból túl nagy baj már nem lehet.

Hozzászólás

Aki azt hiszi a 4 digites , fix spreades tada számláiról hogy ecn, az menjen inkább a zöldségpiacra uborkát venni, kevesebbet fog bukni, ráadásul ott is piaci a végrehajtás. Nincs még meg a nyereséges tőzsdei kereskedéshez elégséges ismeretanyaga.
                  Ecn kérdésről nekem ez a summázott véleményem:
                  le...om hol hajtják végre a megbízásaimat amíg azok jól teljesülnek...
                  Ahol rendszeresen rossz tapasztalatokat szerzek, odébbállok.

Egyébként sem az a lényeg hogy minek nevezünk egy brokert hanem hogy ki kereskedik a számlán...

Ebből a longból túl nagy baj már nem lehet.
                  Nagyon egyet értek veled!

A long-on rossz helyen van a SL-od.
                  tegyed legalább nullába, vagy használj 100 pontos trailing stopot.

Hozzászólás

Nem haragszol meg ha nem tőled kérek tanácsot a pozijaim menedzseléséhez?

Hozzászólás

100 pontos trailling stop? Komolyan? Sok kereskedőt látsz miközben kémkedsz aki így csinálja és eredményes? Mert akkor áttérek. Én vadbarom állat gyertyakonfigokat figyelek trendvonalakkal+emákkal fűszerezve, de ha azt mondod, hogy így csinálják a profik akiket másolsz, akkor nyomok én is egy gombot, azt megyek cigizni...

Hozzászólás

Nem haragszol meg ha nem tőled kérek tanácsot a pozijaim menedzseléséhez?
                        Nem is azért mondtam mert kéted.
                        Azt írtad hogy ebbol a poziból már baj nem lehet.

Ha profitban van a pozid és nincs a stop nullába húzva akkor szerintem abból még baj is lehet elég konnyen. De te tudod.

Hozzászólás

• Zoltan elfelejtettel szolni a 0.01-es ECN lehetosegrol. Ejnye-bejnye!

Hozzászólás

• barabasi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Zoltan elfelejtettel szolni a 0.01-es ECN lehetosegrol. Ejnye-bejnye!
                            Ne piszkáld már szegényt, reggel óta a stoppelhelyezést gyakorolja

Hozzászólás

Ne piszkáld már szegényt, reggel óta a stoppelhelyezést gyakorolja
                              Kizarolag TS-t vagy manualt is?

Hozzászólás

• barabasi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Kizarolag TS-t vagy manualt is?
                                Vaaagy elkezdett gyertya konfigokat nézni

Hozzászólás

Working...
                                X