Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• sorosgyuri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    >>> mert akkor elkezdeném.
    sztem, max 2

volt már itt olyan a topikban, h valaki felszólalt, h nem kap több bónuszt, mert elbukott pár szlát

Hozzászólás

• _pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      sztem, max 2

volt már itt olyan a topikban, h valaki felszólalt, h nem kap több bónuszt, mert elbukott pár szlát
      akkor úgy érzem nem leszek meggyőzve róla, hogy ez a bónusz-járvány mégsem egy qrvanagy parasztvakítás.

NODE! még várjuk meg a katonák válaszait. esélyegyenlőség van :-))

Hozzászólás

akkor úgy érzem nem leszek meggyőzve róla, hogy ez a bónusz-járvány mégsem egy qrvanagy parasztvakítás.

Küldj nekem egy angol e-mailt.

Utána fogok járni és válaszolok.

Hozzászólás

ezt már buktad, most egészítik ki az apróbetűst a leírásod alapján

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Küldj nekem egy angol e-mailt.

Utána fogok járni és válaszolok.
            már bocsi, de dehogy küldök... válaszoljatok csak itt, nyilvánosan.

u.i.: ha pedig nem tudod angolul megkérdezni a céged, az - bocsánat - de gáz

Hozzászólás

ezek után már számlát sem nyithatsz

Hozzászólás

• _pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                ezt már buktad, most egészítik ki az apróbetűst a leírásod alapján
                felőlem nyugodtan... amúgy is sejtem, hogy nem éri meg nekik --szóval előbb-utóbb nem engednék működtetni, még ha korrekt kereskedés is. (MM számla, tehát egyértelmű érdekellentét ha evidens nyereséges üzleti modellt tolsz. Full bukó nekik, és nem nagyon tudod elkúrni a tradeket.)

Hozzászólás

• nekem van egy számlám, 500 dolcsi, bónusszal 1000.. feltoltam 1200ig, majd mivel van azon kivül még 4 számlám, nem használtam, rákapcsoltam egy szignálkövetős baromságra.. hát.. 800 dolcsin állt mikor ráhúztam egy close allt, hogy ez nagy hülyeség volt. lényegében 400 dolcsim maradt a kezdeti 500ból.. most nyitok alszámlát, a 400 dolcsit átutalom az új számlára, meg ráfizetek 100 dolcsit, és megkérem rá a bónuszt.. ismét 1000ren áll majd a móka, és csak 100 dolcsimba kerül. Ha nem vinném át másik alszámlára, akkor a profitom feleződne, mert fele a bónuszba menne 1000 dolcsiig. Igy viszont alapból az enyém lesz a teljes haszon amit majd elérek vele. Szerintem ez nem csalás, hiszen összességében 100 dolcsit adtam az ironnak még igy is.
                  Kérdés, hogy a belső átvezetés mikor valósul meg, mert reggel óta folyamatban..

Hozzászólás

• Ginew eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    nekem van egy számlám, 500 dolcsi, bónusszal 1000.. feltoltam 1200ig, majd mivel van azon kivül még 4 számlám, nem használtam, rákapcsoltam egy szignálkövetős baromságra.. hát.. 800 dolcsin állt mikor ráhúztam egy close allt, hogy ez nagy hülyeség volt. lényegében 400 dolcsim maradt a kezdeti 500ból.. most nyitok alszámlát, a 400 dolcsit átutalom az új számlára, meg ráfizetek 100 dolcsit, és megkérem rá a bónuszt.. ismét 1000ren áll majd a móka, és csak 100 dolcsimba kerül. Ha nem vinném át másik alszámlára, akkor a profitom feleződne, mert fele a bónuszba menne 1000 dolcsiig. Igy viszont alapból az enyém lesz a teljes haszon amit majd elérek vele. Szerintem ez nem csalás, hiszen összességében 100 dolcsit adtam az ironnak még igy is.
                    Kérdés, hogy a belső átvezetés mikor valósul meg, mert reggel óta folyamatban..
                    24 órán belül meg fog történni.
                    Ha kicsúsznál az időből akkor írj nekünk egy e-mailt és elintézzük, hiszen Te időben megtetted a belső átvezetést.

Hozzászólás

A választ bemásolhatod ide vagy ha szeretnéd én fogom bemásolni. Kell egy e-mail nekem amit tovább tudok küldeni.

Mint mondtam semmi gond ha nem tudod angolul megfogalmazni, majd én lefordítom és úgy küldöm tovább.

Köszi,

Hozzászólás

A választ bemásolhatod ide vagy ha szeretnéd én fogom bemásolni. Kell egy e-mail nekem amit tovább tudok küldeni.

Mint mondtam semmi gond ha nem tudod angolul megfogalmazni, majd én lefordítom és úgy küldöm tovább.

Köszi,
                        Ok, akkor ott a hozzászólásom, használd azt.

Hozzászólás

Ok, akkor ott a hozzászólásom, használd azt.
                          Kedves Gyuri,

Volt egy kérdésed, erre válaszoltam, hogy mit kell tegyél, hogy választ kapj. Sajnos amíg hivatalosan nem kérdezed meg, nem fogok tudni hivatalos választ adni neked bármennyire is szeretnéd.

De ha engem kérdezel akkor teljesen mindegy, hogy 2szer tudsz kivenni profitot így vagy 10szer, a lényeg, hogy profitos legyél. De mint azt említetted, minden olyan stratégiát ami ellent mond a szabályzatnak, max bónusz megvonás jár érte.

Hozzászólás

Kedves Gyuri,

Volt egy kérdésed, erre válaszoltam, hogy mit kell tegyél, hogy választ kapj. Sajnos amíg hivatalosan nem kérdezed meg, nem fogok tudni hivatalos választ adni neked bármennyire is szeretnéd.

De ha engem kérdezel akkor teljesen mindegy, hogy 2szer tudsz kivenni profitot így vagy 10szer, a lényeg, hogy profitos legyél. De mint azt említetted, minden olyan stratégiát ami ellent mond a szabályzatnak, max bónusz megvonás jár érte.
                            ok, értem.
                            máskülönben nagyon nem mindegy, hogy kétszer lehet-e megjátszani, vagy folyamatosan működhetek. nem biztos, hogy pont az a kettő profitos lesz...50-50%.
                            Persze azt is lehet, hogy pl mások neve alatt folytassam, ha tőlem megvonjátok a bónuszt, de semmi kedvem a magyar mutyigondolkodáshoz, akkor már megette az egészet a fene. Szóval emiatt vetettem fel a kérdést, mert vagy egyenesen működtethető, vagy hagyjuk.

de legyen, elküldök neked egy emailt, lássunk egy hivatalos választ.

Hozzászólás

ok, értem.
                              máskülönben nagyon nem mindegy, hogy kétszer lehet-e megjátszani, vagy folyamatosan működhetek. nem biztos, hogy pont az a kettő profitos lesz...50-50%.
                              Persze azt is lehet, hogy pl mások neve alatt folytassam, ha tőlem megvonjátok a bónuszt, de semmi kedvem a magyar mutyigondolkodáshoz, akkor már megette az egészet a fene. Szóval emiatt vetettem fel a kérdést, mert vagy egyenesen működtethető, vagy hagyjuk.

de legyen, elküldök neked egy emailt, lássunk egy hivatalos választ.
                              De azis lehet h 10x egymás után Sl, és 5000 dolcsid máris kuka

Ja és minden új számlánál várhatsz az új 100% bónuszig, vagy ha egyszerre csinálsz több alszámlát előre, akkor 4 et csinálhatsz max, mert ugye felső határ a 2000 dolcsi.. Aztán vagy szerencséd lesz vagy nem.. Szerintem elég necces strat ez igy..

Hozzászólás

• Ginew eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                De azis lehet h 10x egymás után Sl, és 5000 dolcsid máris kuka

Ja és minden új számlánál várhatsz az új 100% bónuszig, vagy ha egyszerre csinálsz több alszámlát előre, akkor 4 et csinálhatsz max, mert ugye felső határ a 2000 dolcsi.. Aztán vagy szerencséd lesz vagy nem.. Szerintem elég necces strat ez igy..
                                Szerintem is, sajnos.

Hozzászólás

Working...
                                X