Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem is, sajnos.
    Egy ennyire erősen 50/50-es játékban tíz zsinórban vesztőnek nagyon-nagyon kicsi az esélye. De legyen, tökmindegy. Biztosan profitban leszel hosszútávon, ami mondjuk simán érthető már egy éves távlatban is (kb 50-70 trade várható/év, 100pip sl/tp-al.).
    A tőkeigény pedig minden stratégiánál kiszámítandó. Vagy elbírod, vagy nem.
    Egész évben egyenlőre úgy látom, hogy 60% és 100% bónuszok váltakoznak. Amíg van, addig művelhető. Ha majd nem kínálnak, szívük joga, akkor addig lehetett használni. Ennyi. 60% is elég, nem csak a 100-as időszakok a pozitív elvárásúak, természetesen ott nagyobb a profitrészesedés.

Csak kicsit számolni és gondolkodni kell srácok, de megértem, hogy csírájában le kell minősíteni amit írok, mivel nem érdeketek, hogy felkapja a nép habár hasraütésszerűen bárkitől megvonható a bónusz, teljesen mindegy h betartja-e a szabályokat. szóval ezzel még operálhatnátok, de az tuti nem jó marketing.

Szóval értem én, hogy csípős nektek amit írok, elnézést kérek érte.

Hozzászólás

• sorosgyuri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Szóval értem én, hogy csípős nektek amit írok, elnézést kérek érte.
      ez nem csípős, inkább máshogy hívják. El sem hiszem, hogy komolyan gondolod

Hozzászólás

• Tibor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        ez nem csípős, inkább máshogy hívják. El sem hiszem, hogy komolyan gondolod
        a kereskedést amit írtam, vagy mit gondolok-e komolyan? bocs, nem teljesen értem mire szeretnél rámutatni

Hozzászólás

a kereskedést amit írtam, vagy mit gondolok-e komolyan? bocs, nem teljesen értem mire szeretnél rámutatni
          gondolom ezt a na én most megmondom a magamét stílust

az 50%os találati arány 2 RR-el tényleg nem rossz, de csak abban az esetben ha normális MM van hozzá.. itt viszont 500 usd / kötésről beszélünk.. ami a maximális 2000 usd-t 4 számlával lefedi, tehát olyan, mintha egy 50%os találati arányú 2 RR-es strattal 25% riskkel tolnád.. azthiszem ez hosszú távon margin callhoz vezet..

ez nem kereskedés..

Hozzászólás

• Ginew eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

az 50%os találati arány 2 RR-el tényleg nem rossz, de csak abban az esetben ha normális MM van hozzá.. itt viszont 500 usd / kötésről beszélünk.. ami a maximális 2000 usd-t 4 számlával lefedi, tehát olyan, mintha egy 50%os találati arányú 2 RR-es strattal 25% riskkel tolnád.. azthiszem ez hosszú távon margin callhoz vezet..

ez nem kereskedés..
            a stílusért bocsi srácok, a topic olvasásával párhuzamosan nőtt az ingerlékenységem mire megírtam a hozzászólásom

Hozzászólás

ez nem kereskedés..
              akkor ezt tisztázzuk, mert fontos részlet, és igazad van, ha ez úgy működik:
              tehát a bónusz maximum (jelen esetben 2K) egy adott kampány ideje alatt használható fel mint felső korlát, vagy az egyszerre aktív kapott bónusz lehet ez a limit (mindegy h hány számlára kapod meg, pl 2x1K,vagy 4x500$)?
              mert valóban nem mindegy

ha egy adott kampány idejére korlátozódik, nem az egy időben használtra, végülis akkor is jó a stratégia, csak kénytelenek vagyunk megvárni a következő kampányt... tény, hogy sokat ront a %-os megtérülésen a várakozás.

Hozzászólás

• Tudtommal kampány / user, hisz mi értelme lenne 2ezrenként megvárni, miközben valaki 40 ezret akar betenni.. Nyilván nem fognak mellé tenni még 40 ezret, mert ott már komoly összegről van szó, és ott már megéri a visszaélés..

Küldve az én iPad-ről Tapatalk használatával

Hozzászólás

Tudtommal kampány / user, hisz mi értelme lenne 2ezrenként megvárni, miközben valaki 40 ezret akar betenni.. Nyilván nem fognak mellé tenni még 40 ezret, mert ott már komoly összegről van szó, és ott már megéri a visszaélés..

Küldve az én iPad-ről Tapatalk használatával

mondjuk ha így van, a mostani kampány pár napos időtartama nem is gond végülis. De ha jól követtem az eddigieket, akkor havi ciklusok vannak, jól emlékszem? ...az már kicsit sok pangó idő lenne azért.

Hozzászólás

mondjuk ha így van, a mostani kampány pár napos időtartama nem is gond végülis. De ha jól követtem az eddigieket, akkor havi ciklusok vannak, jól emlékszem? ...az már kicsit sok pangó idő lenne azért.
                    szerintem kb félévente számolhatsz 2 db 100% bónusz akcióval, amik 2-3 napig tartanak..

Hozzászólás

szerintem kb félévente számolhatsz 2 db 100% bónusz akcióval, amik 2-3 napig tartanak..
                      az 50-60% -os bónuszok is jók, nem csak a 100%-os.

Hozzászólás

• Milyen nagy csönd van, az Iron-os Fiúk háza táján.....

.........biztos keresik a válaszokat a kérdésekre

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Nem egy lementett képem van ügyfelektől a dukas-al kapcsolatban.

Köszönöm Kedves Tibor, hogy neked mindegy, hogy Zoli vagy Zali.

Lehet Zoli úgy értette, hogy kivisszük azokhoz akik a banközin kötnek? Vagy úgy, hogy mi valóban kivisszük ezekhez a cégekhez és nem marad DD-en mint más cégnél akik úgy hirdetik magukat, hogy 100% NDD.
                          Teljesen mindegy.
                          __________________________________________________ __________
                          __________________________________________________ _________

Kedves Zalán! Tűkön ülve várom azokat a képeket....de ahogy látom..................hiába......
                          03.05. óta várom, meddig várjak még?

Hozzászólás

• Eszter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Kedves Zalán! Tűkön ülve várom azokat a képeket....de ahogy látom..................hiába......
                            Kedves Eszter,

Az ügyfél akitől kaptam megkért engem, hogy fórumon ne mutassam meg, ezzel a feltétellel adta oda nekem.

Ha bármelyik szemináriumra eljössz ahol ott vagyok, a gépen elvan mentve és megmutatom.

Köszönöm a megértésedet.

Hozzászólás

• Eszter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

De ezt bemásolhatom, hiszen itt nincs kép. Továbbá ezt nem én írtam:

Szia Zalán!

Ez egy eléggé durva Market Maker jel. Kicsit le is döbbentem a kép láttán.
                              Egyértelmű, hogy az árfolyam áthaladt a kívánt ProfitTarget/TakeProfit-on és a bróker nem zárta le a kötést.

Ez 3 dolgot tételezhet fel.
                              1. Folytonos requtes - Egészen addig jegyzik újra a kötés zárását, amíg a TP felett van az ár.
                              2. Data Feedback error - Azaz, nem közvetít árat a bróker, s utólag pótolja az elmulasztott tick-eket. Nem ritka az ilyen.
                              3. Nem volt likviditásuk - Azaz, fiktív a kötés és nem tudta eladni az adott longot ott....

Tök mindegy melyik a helyes, market maker.

Hozzászólás

• Zalán!

Köszönöm a villámgyors válaszodat !

Szép napot!

Eszter

Hozzászólás

Working...
                                X