Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pedig sokan vannak akik nyertek már és mégis kapják a bónuszt.
    Nem ez a mérvadó.
    ugyan kérlek Zalán Úr

A kérdésem lényege az volt, hogy szabályosnak tekintenétek-e azt a stratégiát amit leírtam, és művelhetném-e (mert alapvetően minden szabályt betartanék, de mivel a feltételek szerint a bónusz megtagadásához az is elég, hogy ti úgy 'gondoljátok', hogy én fedezem a pozicióm. Ami szükségtelen mint már írtam, de akár még írásba is adhatom, a lényeg h nem szeretek zsákbamacskát játszani, ezért akartam megkérdezni)...

Nem kaptam erre egyenes választ.

Hozzászólás

• n3d eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Nézd a saját érdekeidet.

Tavaly év vége óta, ha jól tudom 3 alkalommal volt 100%-os bonus lehetőség. Havi 30%-kal számolva, alszámlákra átutalva az alaptőkét és a nyereséget egész jól járhattál volna:

1., 500usd tőke+500usd bonus=1000usd
      30% nyereség a tőkére vetítve 60% nyereség, azaz 300usd

2., új alszámlanyitás, tőke+nyereség átutalása
      800usd tőke+800usd bonus=1600usd
      30% nyereség a tőkére vetítve 60% nyereség, azaz 480usd

3., új alszámlanyitás, tőke+nyereség átutalása
      1280usd tőke+1280usd bonus=2560usd
      30% nyereség a tőkére vetítve 60% nyereség, azaz 768usd

1280usd+768usd=2048usd kiindulási tőkére vetítve 409,6%
      A bónuszt vissza kell fizetni.

Hozzászólás

• sorosgyuri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        ezt a 30% profitot honnan vetted? Úgy érted kereskedéssel hozzuk össze?--mert ha már kereskedsz, annak eredménye plusz is lehet, meg minusz is... bocsánat, de én nem értem mit szerettél volna ezzel a számolással mondani.

amiről én beszéltem, ahhoz meg nem csak a 100%-os bónuszidőszakok felelnek meg amúgy. Jók az 50-60%os időszakok is.
        just do it

Hozzászólás

• kismentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          A bónuszt vissza kell fizetni.
          Ez természetes.

Hozzászólás

• sorosgyuri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            ugyan kérlek Zalán Úr

A kérdésem lényege az volt, hogy szabályosnak tekintenétek-e azt a stratégiát amit leírtam, és művelhetném-e (mert alapvetően minden szabályt betartanék, de mivel a feltételek szerint a bónusz megtagadásához az is elég, hogy ti úgy 'gondoljátok', hogy én fedezem a pozicióm. Ami szükségtelen mint már írtam, de akár még írásba is adhatom, a lényeg h nem szeretek zsákbamacskát játszani, ezért akartam megkérdezni)...

Nem kaptam erre egyenes választ.
            Akkor rákérdezek:
            Te azt szeretnéd, hogy egy biankó csekket írjunk neked és mondjuk azt, hogy te külön riskless kereskedést tudsz folytatni?

Ha engem kérdezel, akkor csináld amit szeretnél...ha mondjuk a harmadik nyereséges köröd után nem kapsz bónuszt, akkor is megérte. Ha meg engedjük akkor nincs miről beszélnünk

Hozzászólás

• Hol tudunk a webinarra jelentkezni?

Hozzászólás

• Chucky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Hol tudunk a webinarra jelentkezni?
                Beindult a Piaci kitekintő című webinárium sorozatunk, ahol minden hétfőn és csütörtökön egy-egy órában elemezzük a piaci mozgásokat, megnézzük milyen makroadatok várhatóak a héten és a fontosabb támasz, ellenállás szinteket is kielemezzük.

Márciusban minden hétfőn és csütörtökön 17:00-kor kezdődnek ezek a webináriumok, áprilistól 18:00-tól várjuk a kereskedőket.

Már csak kevesebb, mint 4 óra van hátra a kezdésig, regisztráljon ezen a linken:

https://attendee.gotowebinar.com/rt/8187559872639518977

Hozzászólás

• IronFX-nel van Kulon Dollar/Euro/Yen/Font stb chart?

Hozzászólás

• Ironfx= Monaco, 150.000 dollár, 2 VIP jegy, ingyen Iphone, szuper support, magánrepülő..... azt várom már mikor töltitek fel a 0-ás számlákat, mondjuk egyszeri 10.000 dollárral mindenkinek. A labda fel van dobva, ha megoldjátok nem fikázom többé az butrányosan rossz spread-eket meg az offshore szigetre települt "megbízható" cégetek.

Hozzászólás

• Hehe, kaptam egy spamet, és már ott is az ironnal kezdik

Küldve az én iPad-ről Tapatalk használatával

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Akkor rákérdezek:
                        Te azt szeretnéd, hogy egy biankó csekket írjunk neked és mondjuk azt, hogy te külön riskless kereskedést tudsz folytatni?
                        ha már így mondod, akkor egy ilyen ajánlat nekem megfelel

de a viccet félretéve, nem kell számomra külön ilyet ajánlanotok, hiszen nyilvánosan mindenkinek megtett ezt az IronFx azzal, hogy kitalálta h bónuszt ad.
                        Az már más kérdés, hogy attól aki erre rájön előbb-utóbb meg fogja vonni a bónuszt egészen biztosan, hiszen veszteséget okoz a cégnek, ugyan szabályosan, de mégsem számít ez --- és ez az ami miatt szemfényvesztésnek tartom ezt az egész bónusz-felhajtást. És mostmár bevallhatom, az volt a célom ezzel az eszmecserével, hogy aki elolvassa egy kicsit elgondolkozzon rajta mennyire értelmetlen is ez az egész számára. Habár szerencsejátékosok meg martingalesek mindig is nagy számban voltak a világon, így nem csodálom, hogy egy-egy 100%-os kampánynál Dunát lehet rekeszteni a számlanyitásokkal. de az istenadta nép már csak ilyen --- mint mondtam, a VasFx jól tolja végülis.

Amúgy a terms&conditions-be lényegében azt is írhatták volna, hogy 'öcsi, amíg buksz, adunk neked bónuszt dögivel. Ha esetleg elkezdenél előre kiszámíthatóan tudni nyerni, akkor sajnos te már nem élhetsz ezzel a nyilvános lehetőséggel'.

vicces és mivel elég jól megy a cégeteknek (pl Barca szponzoráció, Monaco stb), ebből én arra következtetek, hogy széles e Földön rengeteg a hülye és vak ember és ezt rossz látni -- nekem legalábbis.
                        De hátha kicsiny országunkból a megosztó hozzászólásom révén párral csökken a birkák tábora, akkor már megérte ez a pár perc amíg leírtam ezt
                        Akinek nem inge, ne vegye magára fiúk-lányok!

Hozzászólás

• Ginew eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Hehe, kaptam egy spamet, és már ott is az ironnal kezdik
                          egyik kutya másik eb ezek szerint kicsi a konc, ha már egymást kezdik marni érte

Hozzászólás

• Én nem szidom az iront mint te, nekem megfelel. Szerintem picit gyerekes ez a memgmondós meg szájkaratés style amit itt toltál, mert lényegében a bróker nem azért van hogy trükközzünk meg keressük az átverés lehúzás lehetőségét, hanem szimplán arra hogy kereskedjünk, és ő ehhez egy online felületet biztosít, ingyen, ami X éve még elképzelhetetlen luxus volt.. Az hogy mennyi a swap, meg spread, meg gyertyahiba ha van, meg bármi, az más kérdés, nemis istniteni akarom a céget, de nekem még nem volt gondom vele. Ha sokallom a spreadet, váltok számlatipust, ha nincs megfelelő, váltok brókert.. Szerintem teljesen értelmetlen lehúzni egy fórumban 1 brokit, csak mert hivatalos képviselőjük is jelen van és válaszolgat, és van felület a beszólásra.. Igazából konkrétan megfogalmazni lehet nem tudtam mire is gondolok, de asszem a szó amit keresek, a tisztelet. Nem konkrétan sorosgyurinak szól ez hanem mindenkinek aki itt vitatkozik, veszekszik az ironnal.. Mi értelme? Ha valami nem tetszik, van másik.. De am sztem a legjobb 2-3 brokinál lenni, és mindenféle kereskedésre tartani egy számlát

Küldve az én iPad-ről Tapatalk használatával

Hozzászólás

• Szerintem a tradereknek normálisan kellene kereskedni a trükk keresés helyett,az Ironnak pedig Lamborghini osztogatás,és focitámogatás helyett alacsonyabb spreadeket,és kevesebb swapokat kellene alkalmaznia.
                              A nagyfőnöknek meg kevesebbet kellene napoznia!

Hozzászólás

• kismentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                az Ironnak pedig Lamborghini osztogatás,és focitámogatás helyett alacsonyabb spreadeket,és kevesebb swapokat kellene alkalmaznia.
                                Na ezzel mondjuk egyetértek, tényleg meglepően magasak a spread-ek, a kisszámlás ügyfeleknek mindenképpen (a swapnak még nem néztem utána, mert napon belül kereskedek, de elhiszem, mert többen is felhívták már rá a figyelmet).

Sajnos a foci meg a nyereményeső olyan reklámérték, ami valószínűleg többet ér nekik, mint az alacsonyabb költségek, mert ezzel lehet új ügyfeleket toborozni.
                                Alacsony költségeket már minden jöttment cég kínálhat Ráadásul ez is lehet marketing: "drágán adjuk, tehát biztos, hogy jobbat adunk, mint az olcsóbbak"

Hozzászólás

Working...
                                X