Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Ginew eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én nem szidom az iront mint te, nekem megfelel. Szerintem picit gyerekes ez a memgmondós meg szájkaratés style amit itt toltál, mert lényegében a bróker nem azért van hogy trükközzünk meg keressük az átverés lehúzás lehetőségét, hanem szimplán arra hogy kereskedjünk, és ő ehhez egy online felületet biztosít, ingyen, ami X éve még elképzelhetetlen luxus volt.. Az hogy mennyi a swap, meg spread, meg gyertyahiba ha van, meg bármi, az más kérdés, nemis istniteni akarom a céget, de nekem még nem volt gondom vele. Ha sokallom a spreadet, váltok számlatipust, ha nincs megfelelő, váltok brókert.. Szerintem teljesen értelmetlen lehúzni egy fórumban 1 brokit, csak mert hivatalos képviselőjük is jelen van és válaszolgat, és van felület a beszólásra.. Igazából konkrétan megfogalmazni lehet nem tudtam mire is gondolok, de asszem a szó amit keresek, a tisztelet. Nem konkrétan sorosgyurinak szól ez hanem mindenkinek aki itt vitatkozik, veszekszik az ironnal.. Mi értelme? Ha valami nem tetszik, van másik.. De am sztem a legjobb 2-3 brokinál lenni, és mindenféle kereskedésre tartani egy számlát

Küldve az én iPad-ről Tapatalk használatával
    Abszolút igaz, ment a hírnév pont

Reklámtéma: valamiért minden cég (más területen is) inkább ilyenekre költ, mint hogy minimálisan olcsóbbá tegye a termékét, nyilván nem véletlenül, ha ez nem jönne be nem is csinálnák!

Hozzászólás

• Egyetértek, az Ironfx drága és nem versenyképes!

Hozzászólás

Ha valami nem tetszik, van másik..

Küldve az én iPad-ről Tapatalk használatával
        ezzel maximálisan egyetértek végülis.
        Respect

Hozzászólás

• Ginew ! A tiszteletet nem csak a a kereskedö kollegaknak kell betartani, hanem a kepviselöknek is !! Volt mar itt cinikus hangnem, eltereles az egyenes valaszadastol stb. Ne csak az egyik oldalt, hanem a masik oldalt is emliteni kell. Itt egy pelda amire gondolok : http://charts.mql5.com/4/159/eurusd-...l-services.png Erre nem azt kell valaszolni, hogy rossz a gepem, lassu a gepem, mert ezt csak gerinctelenek valaszoljak. A kerdes , hogy mi törtent itt ?

Hozzászólás

• papa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Ginew ! A tiszteletet nem csak a a kereskedö kollegaknak kell betartani, hanem a kepviselöknek is !! Volt mar itt cinikus hangnem, eltereles az egyenes valaszadastol stb. Ne csak az egyik oldalt, hanem a masik oldalt is emliteni kell. Itt egy pelda amire gondolok : http://charts.mql5.com/4/159/eurusd-...l-services.png Erre nem azt kell valaszolni, hogy rossz a gepem, lassu a gepem, mert ezt csak gerinctelenek valaszoljak. A kerdes , hogy mi törtent itt ?
            MM DD delay gomb tart,tart, tart, tart, tart, eleget bukott a loser, elenged aki nyerne azt nem engedtuk hehehehhe, maradt piiiz a reklanyra, hajra barcaaaaaaaaaa!

Hozzászólás

Ginew ! A tiszteletet nem csak a a kereskedö kollegaknak kell betartani, hanem a kepviselöknek is !! Volt mar itt cinikus hangnem, eltereles az egyenes valaszadastol stb. Ne csak az egyik oldalt, hanem a masik oldalt is emliteni kell. Itt egy pelda amire gondolok : http://charts.mql5.com/4/159/eurusd-...l-services.png Erre nem azt kell valaszolni, hogy rossz a gepem, lassu a gepem, mert ezt csak gerinctelenek valaszoljak. A kerdes , hogy mi törtent itt ?
              nálam ott a gyertya, legalábbis igy utólag ránézve..
              ilyen nálam kinnt a cégnél szokott lenni sok, mert szar a mobilnetem és alig megy.. de mikor megy, akkor pár mp után betölti a gapet gyertyával, tehát letölti amint letudja.. gondolom nálad úgy maradt huzamosabb ideig (több perc)..

Hozzászólás

• qwerty eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                MM DD delay gomb tart,tart, tart, tart, tart, eleget bukott a loser, elenged aki nyerne azt nem engedtuk hehehehhe, maradt piiiz a reklanyra, hajra barcaaaaaaaaaa!

Még szerencse hogy a pénz visszautalását bárki, önállóan meg tudja csinálni, ha nem tetszik a játszótér és le tudja zárni a közös multját a brókerrel.

Azt kellene megérteni hogy olyan bróker soha nem lesz, ahol ne lenne bármilyen probléma a jövőben!
                Eszem ágában sincs védeni az Ironfx-et, de aki ezt nem tudja elfogadni, annak nem szabad kereskednie!
                Sok helyen volt, van számlám. Mindenhol vannak problémák.
                Ha ezek a problémák érdemben ingatják meg egy trader eredményeit, akkor a kereskedési rendszerrel van a baj...
                Ha jogos a probléma, azt pedig a legtöbb , normálisabb bróker kezeli, akár kártéríti is. (és itt nem a 0.01 lot-os pozimat 3,5 pipre átugrotta a rés-re gondolok...) Egyéni problémákat egyénileg le kell levelezni és kész.

Az pedig szintén egy állomása ennek a szakmának, ha valaki abban a világban él hogy a bróker szivatja és emiatt nem tud pénzt keresni...
                Idő kérdése és elmúlik az üldüzési mánia és rájön mindenki, hogy önmagától kell igazán félnie, rettegnie, mert annak van alapja!

Én csodálattal, ámulattal nézem ahogy ezek és más hasonló ügyfélszolgálatos srácok viselik a hátukon a fa hasogatást.
                Nincs az a pénz amiért ezt vállalnám.

Hozzászólás

• Tomy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Én csodálattal, ámulattal nézem ahogy ezek és más hasonló ügyfélszolgálatos srácok viselik a hátukon a fa hasogatást.
                  Nincs az a pénz amiért ezt vállalnám.
                  Ezzel en is igy vagyok. De talan nem szemelyesen oket tamadnak az emberek, ha nem minden ceges hulyeseggel azonosulnanak. Pl a spread/swap dologra nincsenek rahatassal, igy azokba a vitakba bele se kene menjenek, de belemasznak igy vegul oket tamadjak. Egyebkent ugyfelszolgalatoskent szvsz nem a ceg kbzo dolgain kene veszekedni/kiallni mellette/konfrontalodni a neveben, hanem megvalaszolni a normalis kerdeseket, segiteni az ugyes-bajos dolgokban.

Hozzászólás

• sorosgyuri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    ha már így mondod, akkor egy ilyen ajánlat nekem megfelel

de a viccet félretéve, nem kell számomra külön ilyet ajánlanotok, hiszen nyilvánosan mindenkinek megtett ezt az IronFx azzal, hogy kitalálta h bónuszt ad.
                    Az már más kérdés, hogy attól aki erre rájön előbb-utóbb meg fogja vonni a bónuszt egészen biztosan, hiszen veszteséget okoz a cégnek, ugyan szabályosan, de mégsem számít ez --- és ez az ami miatt szemfényvesztésnek tartom ezt az egész bónusz-felhajtást. És mostmár bevallhatom, az volt a célom ezzel az eszmecserével, hogy aki elolvassa egy kicsit elgondolkozzon rajta mennyire értelmetlen is ez az egész számára. Habár szerencsejátékosok meg martingalesek mindig is nagy számban voltak a világon, így nem csodálom, hogy egy-egy 100%-os kampánynál Dunát lehet rekeszteni a számlanyitásokkal. de az istenadta nép már csak ilyen --- mint mondtam, a VasFx jól tolja végülis.

Amúgy a terms&conditions-be lényegében azt is írhatták volna, hogy 'öcsi, amíg buksz, adunk neked bónuszt dögivel. Ha esetleg elkezdenél előre kiszámíthatóan tudni nyerni, akkor sajnos te már nem élhetsz ezzel a nyilvános lehetőséggel'.

vicces és mivel elég jól megy a cégeteknek (pl Barca szponzoráció, Monaco stb), ebből én arra következtetek, hogy széles e Földön rengeteg a hülye és vak ember és ezt rossz látni -- nekem legalábbis.
                    De hátha kicsiny országunkból a megosztó hozzászólásom révén párral csökken a birkák tábora, akkor már megérte ez a pár perc amíg leírtam ezt
                    Akinek nem inge, ne vegye magára fiúk-lányok!
                    én bónuszos számlákat használok...általában 100%-ost...pillanatnyilag csak az van több is, szeptember óta minden 100% bonuszt a maximumon kihasználtam....... kb közel 8 hónapja nyereségesen....(nem havi néhány %-al ....)..akkor a te elméleted szerint hamarosan megvonják a bónuszt tőlem kezdek félni...de azért az eheti 100% bónuszból is kértem.
                    http://www.myfxbook.com/members/hoodini

Hozzászólás

Amúgy a terms&conditions-be lényegében azt is írhatták volna, hogy 'öcsi, amíg buksz, adunk neked bónuszt dögivel. Ha esetleg elkezdenél előre kiszámíthatóan tudni nyerni, akkor sajnos te már nem élhetsz ezzel a nyilvános lehetőséggel'.
                      De szívesen írnêk erre valamit, de visszafogom magam, mert holnap törölnék a teljes bònusz rendszert. Azokkal meg nem tolnék ki, akik többszörözték a kereskedési tőkéjüket a segítségével.

Hozzászólás

...Amúgy a terms&conditions-be lényegében azt is írhatták volna, hogy 'öcsi, amíg buksz, adunk neked bónuszt dögivel. Ha esetleg elkezdenél előre kiszámíthatóan tudni nyerni, akkor sajnos te már nem élhetsz ezzel a nyilvános lehetőséggel'...
                        Én nem nagyon értem a logikádat. Ha nyitok 1000 usd beutalással számlát és megkapom a bónuszt, engednek 2000 usd-t veszteni. Ha nyerek akkor alig másabb a helyzet mintha bónusz nélkül nyernék. Amikor nyitok egy pozit akkor nem tudja a cég, hogy az nyerő lesz vagy vesztő, ezért mindenképp lefedezi, tehát akár van bónusz akár nincs őt alapesetben nem érdekli, hogy vesztesz vagy nyersz, mert nem azon keres, hanem spread, és esetleg swap. Illetve bónusz esetémn ha vesztesz akkor mégiscsak érdekli kicsit hiszen a fele az "ő pénze" volt a veszteségednek.
                        De lehet, hogy valamit félreértek.

Hozzászólás

• StLui eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Én nem nagyon értem a logikádat. Ha nyitok 1000 usd beutalással számlát és megkapom a bónuszt, engednek 2000 usd-t veszteni. Ha nyerek akkor alig másabb a helyzet mintha bónusz nélkül nyernék. Amikor nyitok egy pozit akkor nem tudja a cég, hogy az nyerő lesz vagy vesztő, ezért mindenképp lefedezi, tehát akár van bónusz akár nincs őt alapesetben nem érdekli, hogy vesztesz vagy nyersz, mert nem azon keres, hanem spread, és esetleg swap. Illetve bónusz esetémn ha vesztesz akkor mégiscsak érdekli kicsit hiszen a fele az "ő pénze" volt a veszteségednek.
                          De lehet, hogy valamit félreértek.
                          ha vesztesz se érdekli, mert nem veszít semmit, hiszen a kötések házon belül maradnak.

Hozzászólás

1 napig nem volt bekapcsolva a gép. Nyomj egy frissítést.

Click image for larger version

Name:	IronFX.png
Views:	1
Size:	7,6 KB
ID:	149109

Hozzászólás

ha vesztesz se érdekli, mert nem veszít semmit, hiszen a kötések házon belül maradnak.
                              ha ez így is van, téged mennyiben érint? Max annyiban, hogy a felét buktad annak mint amit akkor buktál volna, ha ugyanezeket nyitod és zárod csak full saját tőkéből finanszírozva.

Hozzászólás

• Köszönöm szépen a válaszokat mindenkitől.
                                Sajnos kicsit elvagyok úszva a munkával és a szervezkedéssel, hogy minél több dolgot tudjunk adni nektek és tudom, hogy fél évkor nagyon meglesztek elégedve. Addig is ha valakinek sürgős elintézni valója van és nem oldódott meg a probléma 24 órán belül, akkor írjatok e-mailt nekem.

Ma pedig mindenkit várunk sok szeretettel a győri előadáson.
                                Birgeres anyagok készen vannak, csak a mesterre várunk, hogy jóvá hagyja.
                                Sajnálom a késlekedést.

Hozzászólás

Working...
                                X