Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• ez az Ironfx fele annyira se jó, mint a Pepperstone vagy az Alpari vagy a Ducascopy...

Hozzászólás

• Zooli Trading Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      De szívesen írnêk erre valamit, de visszafogom magam, mert holnap törölnék a teljes bònusz rendszert. Azokkal meg nem tolnék ki, akik többszörözték a kereskedési tőkéjüket a segítségével.
      Írd meg nekem és megbeszéljük

Hozzászólás

• Üdv Ironfx!

Mennyi a sprad, ha árutermékkel pl gyapot, nemesfémek stb, akarok kereskedni?
        Mennyi pénzlevonással jár, ha az adott napi, árucikkes kereskedésem nem zárom nap végéig és más nap folytatnám csak? Függ a spread nagysága a tőkeáttét nagyságától?

Hozzászólás

• JhonLocke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Üdv Ironfx!

Mennyi a sprad, ha árutermékkel pl gyapot, nemesfémek stb, akarok kereskedni?
          Mennyi pénzlevonással jár, ha az adott napi, árucikkes kereskedésem nem zárom nap végéig és más nap folytatnám csak? Függ a spread nagysága a tőkeáttét nagyságától?
          Kedves JhonLocke,

Az összes kérdésre itt megtalálja a választ:
          http://www.ironfx.com/hu/trading-products/futures

Ezt ki is próbálhatja a demo számlán keresztül ha esetleg kereskedés alatt is szeretné megtudni/megtapasztalni.

Köszönöm,

Hozzászólás

• JhonLocke!
            Szerintem nézz más bróker után, mert iszonyat magasak a költségek az Ironfxnél és azt hiszik ettől jó a cég. Ajánlataim: Alpari, Ducascopy, Pepperstone, Fxopen, Interactive Brokeres, Oanda. Számlanyitás ügybe ne írj senkinek privátot mindenki nyissa meg saját maga a honlapon keresztül. Ha máson keresztül nyitod egy csöppet magasabbak lesznek a költségeid, mert azt a kicsit másnak csöpögeteted át. Ha skalpolsz tudni fogod miről beszélek.
            Ja és még valami: nem sprad hanem spread.

Hozzászólás

• nagyd eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              JhonLocke!
              Szerintem nézz más bróker után, mert iszonyat magasak a költségek az Ironfxnél és azt hiszik ettől jó a cég. Ajánlataim: Alpari, Ducascopy, Pepperstone, Fxopen, Interactive Brokeres, Oanda.
              Nagyd: nagyon beleléphettek valami Ironbetétes bakancsal a lelkivilágodba, hogy ilyen lelkesen tolod a negatív kampányt

Én Alparit és DukascopyEU-t különböző okokból nem ajánlanám, a többit nem ismerem.
              Oanda egy ideje birizgálja a fantáziámat, annak utána fogok nézni majd.

Azt én is remélem, hogy lesz majd némi spread csökkentés az Ironnál, mondjuk EURUSD meg GBPUSD fele ennyiért már jó is lenne

Hozzászólás

• Quaestor eQTrader mennyire jó? Saxo Bank háttere van, ez pozitívum?

Hozzászólás

• Ork.
                  K. zavar a supportja az Ironnak. Sőt egyszerűen idegesít, hogy mit hisznek magukról. Szegény magyarokat sajnálom, hogy Ciprusról kopsztják őket a magas kötségükkel.
                  Ok akkor Alpari, Dukas NO.
                  "Talpra magyar..."

Hozzászólás

• Részvénykereskedelemre, cfd-re, és árupiacra melyek a legjobb brókerek?

Hozzászólás

• Szia Zalán,

Van arra lehetőség, hogy 1.5 éves terjedelmű éles számlán tapasztalható múltbéli adatokat kérhessek?

Üdv,
                      Mackópajtás

Hozzászólás

• x5z4...
                        Na, ez engem is nagyon érdekelne. Árupiacra melyik brókert ajánlanátok ezen szempontok alapján: spread, áru termék fajta mennyisége, tőkeátét? Tőkeáttétnél fontos hogy min 1:500 lehetséges legyen!

Hozzászólás

• Xtb-én sok árucik van, de úgytudom a maximum tőkeáttét 1:200 és a spreadról fogalmam sincs.

Hozzászólás

• Itt van amit Ironfx linkelt:

http://www.ironfx.com/hu/trading-products/futures

a költségeikről, nem értek hozzá, kérlek mondjátok meg mit gondoltok az árutermékekkel kapcsolatos költségeikről. Nekem, csak erre lenne szükségem, mert mással nem akarok kereskedni. Tényleg drágának számít náluk áruval kereskedni?

Hozzászólás

• nagyd eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              ez az Ironfx fele annyira se jó, mint a Pepperstone vagy az Alpari vagy a Ducascopy...
                              vagy az Armada... mondjuk az alpari-t azért nem sorolnám jónak, láttam már náluk cifra dolgokat. de igaz már rég volt náluk számlám, most nem tudom milyenek.

Hozzászólás

• Előbb rossz linket adtam, azt hiszem, mert ott részvények spreadját mutatja, de itt van az árutermékek közül 3 nemesfém a spreadjával. Soknak számítanak azok a számok?

http://www.ironfx.com/hu/trading-products/metals

Hozzászólás

Working...
                                X