Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    StLui

A befizetett összegnek oda kell visszamennie ahonnan jött. ..
    Ha szeretnéd itt vannak a szabályok:

- Oda utaljuk vissza a tőkét ahonnan érkezett.
    - Ha kártyával fizettél be akkor elsőnek a kártyára kell visszautaljuk az a pénzt ami onnan érkezett.
    - A profitot kitudod venni skrillre, bankszámlára ami a te neveden van, vagy az IronFX Mastercardra.

A kártyás beutalás előbbre ugrik a kifizetési listán mint a bankszámlás/skrilles beutalás, de csak azt az összeget kell oda visszakérd ami érkezett arról a kártyáról.

Remélem ez tisztázott pár kérdést vagy részletet ezzel kapcsolatban.
    Nem ez történik, hanem egy újonnan előrángatott új szabály, amiről eddig szó sem volt ez kb 20-30000ft-ba kerülne most nekem, mert a Forintos kártyára akarja az Iron visszautalni, ami nagyon rosszul váltja, csak a gyorsaság miatt utaltam másodszor a hitelkártyáról, mert nem tudtam pénzt juttatni a skrillre

Ez kezd kísértetiesen hasonlítani ahhoz, hogy vannak szabályok ami miatt megvonjuk a bónuszt, de nem áruljuk el, hogy mik azok a szabályok

Hozzászólás

• StLui eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Nem ez történik, hanem egy újonnan előrángatott új szabály, amiről eddig szó sem volt ez kb 20-30000ft-ba kerülne most nekem, mert a Forintos kártyára akarja az Iron visszautalni, ami nagyon rosszul váltja, csak a gyorsaság miatt utaltam másodszor a hitelkártyáról, mert nem tudtam pénzt juttatni a skrillre

Ez kezd kísértetiesen hasonlítani ahhoz, hogy vannak szabályok ami miatt megvonjuk a bónuszt, de nem áruljuk el, hogy mik azok a szabályok
      Nézd, nálunk ezek a szabályok vannak már nagyon rég és nem változtak. Annyiban változott csak a kiutalási szabályunk, hogy a profitot most már nem csak bankszámlára, de skrillre és IronFX cardra is kitudjuk adni.

Pont ez az ami megvéd minket a bírságoktól.

Hozzászólás

Nézd, nálunk ezek a szabályok vannak már nagyon rég és nem változtak. Annyiban változott csak a kiutalási szabályunk, hogy a profitot most már nem csak bankszámlára, de skrillre és IronFX cardra is kitudjuk adni.

Pont ez az ami megvéd minket a bírságoktól.
        Nem, eddig szó nem volt arról, hogy utaltok egy olyan számlára elsőként, amiről csak másodszorra ment a pénz!!, erről van egy emailünk is, abban sincs ennek a lehetősége még csak megemlítve sem, csak az, hogy SEMMILYEN más lehetőség nincs, csak az, hogy ahonnan elsőre ment a pénz oda lehet elsőre vissza is kérni!!!! Csak arról van szó, hogy első csak oda megy pénz ahonnan elsőre jött a pénz, ez pedig jelen esetben a srill számla. Ennek ellenére, most egy hajánál fogva előrángatott új feltétellel MEGTAGADJA AZ IRON A PÉNZEM VISSZAFIZETÉSÉT!!

Hozzászólás

Na első pénz visszautalási kérelmemnél mindjárt gubanc. Decemberben nyitottam egy számlát, pénz ment skrill-ről, most az akcióban nyitottam egy másikat, ezt kártyáról fizettem. Majd pénteken visszakértem a skrrilles pénzt, skrillre, erre azt írják, nem onnan ment a pénz, kérjem a kártyára, holott a számlatörténetemben is látszik, hogy ez , illetve ettől több valamivel, moneybookersről ment oda, és oda is szerettem volna visszahívni.
          Ez így elsőre elég zavaró, ha ilyen bonyodalmakkal jár egy egyszerű visszahívás.

Ráadásul ha magyar kapcsolattartó nem ír, rá sem jövök, hogy gond van, arra meg hogy mi a gond most sem tudom, hogyan értesültem volna, mert weboldalon nem találok semmit, csak hogy elutasítva.
          Mondjuk engem már az is zavar, hogy a feldolgozva (befizetésnél) magyarul van, bezzeg az elutasítva angolul, hátha nem értem, vagy miért?
          nem kellene ennek bonyolult történetnek lennie

volt egy régebbi számlád, amit skrillről nyitottál, és most oda is kérnéd vissza a pénz, csak is arról a számláról

ÉS van egy másik számlád is, az meg maradna úgy, ahogy van
          ez az akciós, kártyás beutalás

vagy nem jól értem a storyt??

Hozzászólás

Nem, eddig szó nem volt arról, hogy utaltok egy olyan számlára elsőként, amiről csak másodszorra ment a pénz!!, erről van egy emailünk is, abban sincs ennek a lehetősége még csak megemlítve sem, csak az, hogy SEMMILYEN más lehetőség nincs, csak az, hogy ahonnan elsőre ment a pénz oda lehet elsőre vissza is kérni!!!! Csak arról van szó, hogy első csak oda megy pénz ahonnan elsőre jött a pénz, ez pedig jelen esetben a srill számla. Ennek ellenére, most egy hajánál fogva előrángatott új feltétellel MEGTAGADJA AZ IRON A PÉNZEM VISSZAFIZETÉSÉT!!
            Küldj nekem egy privátot a részletekkel.

Hozzászólás

• Az IronFX egy nagyon fiatal brókercég, utána kell nézni a szabályozó szerveknek, a pénzügyi eredményeinek, továbbá az IronFX könyvvizsgálójának. Alig 3-4 éves cég, picike még.

Hozzászólás

Küldj nekem egy privátot a részletekkel.
                Mindent leírtam, _pda_ nálam szerencsésebben röviden össze is foglalta, de most konkrétan az idegtől nem látok.

Tényleg ezért nem értettem eddig csak ezt sok szarakodást mindenkinek a brókerekkel, mert kifogtam 2008-ban az aranyhalat? Egy nem mellesleg abszolút EU cég formájában.

Hozzászólás

• _pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  nem kellene ennek bonyolult történetnek lennie

volt egy régebbi számlád, amit skrillről nyitottál, és most oda is kérnéd vissza a pénz, csak is arról a számláról

ÉS van egy másik számlád is, az meg maradna úgy, ahogy van
                  ez az akciós, kártyás beutalás

vagy nem jól értem a storyt??
                  Mást, fölösleges infot, nem is írtam egyébként. Szóval így van ahogy kiemelted, ezenkívül a válaszukat, hivatkozásukat írtam csak le.

Hozzászólás

• x5z4 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Az IronFX egy nagyon fiatal brókercég, utána kell nézni a szabályozó szerveknek, a pénzügyi eredményeinek, továbbá az IronFX könyvvizsgálójának. Alig 3-4 éves cég, picike még.
                    És ebből mire kéne, lehetne most ebben az esetben következtetni?

Hozzászólás

• x5z4 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Az IronFX egy nagyon fiatal brókercég, utána kell nézni a szabályozó szerveknek, a pénzügyi eredményeinek, továbbá az IronFX könyvvizsgálójának. Alig 3-4 éves cég, picike még.
                      IronFX Global UK Limited is authorised and regulated by the Financial Conduct Authority (FCA no. 585561)
                      IronFX Global (Australia) Pty Limited is authorised and regulated by ASIC (AFSL no. 417482)
                      IronFX Global NZ Limited is authorised and regulated by FSP (FSPR no. 298966)
                      IronFX Russia LLC is a member of CRFIN (Membership no. A-8)
                      IronFX Global Limited is authorised and regulated by CySEC (License no. 125/10)

Tessék itt vannak. Nyugodtan.
                      Ernst & Young a könyvvizsgáló.

Hozzászólás

Mást, fölösleges infot, nem is írtam egyébként. Szóval így van ahogy kiemelted, ezenkívül a válaszukat, hivatkozásukat írtam csak le.
                        Tényleg nem tudom hol volt eddig a számlád, de nálunk nem csak a ki de befizetésnél is szigorú szabályok vannak.

AML - Anti money laundry ( pénzmosási szabályok )

Ennek értelmében minden ügyfelünk magas kockázatú ügyfél hiszen nincs definíció szerint személyes találkozás ügyfelekkel. Az AML kötelezi a befektetési cégeket, hogy szigorú szabályok szerint működjenek és minden be; és kifizetést magas ellenőrzés mellett engedjék és figyeljenek ezen a speciális területen ahol működünk.

Ennek megfelelően fogadtatjuk el a szabályzatot is, amiben ez a rész aktuális:

Clause 12.8

12.8 Client’s withdrawals should be made using the same method used by the Client to fund his Client Account and to the same remitter. The Company reserves the right to decline a withdrawal with a specific payment method and will suggest another payment method where the Client needs to proceed with a new withdrawal request, or request further documentation while processing the withdrawal request. Where applicable, the Company reserves the right to send Client’s funds only in the currency as these funds were deposited. Where applicable, if the Company is not satisfied with any documentation provided by the Client, then we will reverse the withdrawal transaction and deposit the amount back to the Client’s Account net of any charges / fees charged by the Client’s Bank Account providers.

Azért, hogy segítsek nektek elkerülni a jövőben a hasonló szituációkat, leírtam, hogy miként küldjük a pénzt nektek vissza és mi az ami felülírja azt a szabályt. Ilyen a kártyás befizetés.

Hozzászólás

Tényleg nem tudom hol volt eddig a számlád, de nálunk nem csak a ki de befizetésnél is szigorú szabályok vannak.

AML - Anti money laundry ( pénzmosási szabályok )

Ennek értelmében minden ügyfelünk magas kockázatú ügyfél hiszen nincs definíció szerint személyes találkozás ügyfelekkel. Az AML kötelezi a befektetési cégeket, hogy szigorú szabályok szerint működjenek és minden be; és kifizetést magas ellenőrzés mellett engedjék és figyeljenek ezen a speciális területen ahol működünk.

Ennek megfelelően fogadtatjuk el a szabályzatot is, amiben ez a rész aktuális:

Clause 12.8

12.8 Client’s withdrawals should be made using the same method used by the Client to fund his Client Account and to the same remitter. The Company reserves the right to decline a withdrawal with a specific payment method and will suggest another payment method where the Client needs to proceed with a new withdrawal request, or request further documentation while processing the withdrawal request. Where applicable, the Company reserves the right to send Client’s funds only in the currency as these funds were deposited. Where applicable, if the Company is not satisfied with any documentation provided by the Client, then we will reverse the withdrawal transaction and deposit the amount back to the Client’s Account net of any charges / fees charged by the Client’s Bank Account providers.

Azért, hogy segítsek nektek elkerülni a jövőben a hasonló szituációkat, leírtam, hogy miként küldjük a pénzt nektek vissza és mi az ami felülírja azt a szabályt. Ilyen a kártyás befizetés.
                          Nem volt, szerencsére meg is van jelenleg is, egy ennél sokkal jelentősebb számla, de ezek után fel sem merül komolyabb átcsoportosítás.

Továbbra is: eddig csak arról volt szó, hogy ahonnan elsőre bement a pénz, oda lehet elsőre kiutalni is.

Tehát semmilyen más ködösítésre, újabb csúsztatásra nem lennék kíváncsi, csak erre, hogy ez a szabály honnan került elő hirtelen, eddig miért nem volt erről szó.
                          Angolul nem tudok, érdekes, hogy ez is pont angolul került elő, nem pedig magyarra lefordítva. Amúgy most sem tudom mi van benne, ilyenekre nem hiszem hogy alkalmas a google fordítója.

Egyelőre tehát ott tartunk, hogy csúnyán át lettem verve, és pont a pénz visszautalása miatt, mert most nem fogok hozzájutni, és tehetetlen vagyok, mert nem rohangálhatok a tétel nagysága és a fizikai távolság miatt sem bíróságra.

közben azt az információt kaptam, hogy a fenti angol nyelvű szövegben sehol nincs róla szó, hogy a kártyás befizetés esetén, hiába máshonnan érkezett előtte tőkebefizetés, akkor is oda utal az Iron csak vissza!

Hozzászólás

Nem volt, szerencsére meg is van jelenleg is, egy ennél sokkal jelentősebb számla, de ezek után fel sem merül komolyabb átcsoportosítás.

Továbbra is: eddig csak arról volt szó, hogy ahonnan elsőre bement a pénz, oda lehet elsőre kiutalni is.

Tehát semmilyen más ködösítésre, újabb csúsztatásra nem lennék kíváncsi, csak erre, hogy ez a szabály honnan került elő hirtelen, eddig miért nem volt erről szó.
                            Angolul nem tudok, érdekes, hogy ez is pont angolul került elő, nem pedig magyarra lefordítva. Amúgy most sem tudom mi van benne, ilyenekre nem hiszem hogy alkalmas a google fordítója.

Egyelőre tehát ott tartunk, hogy csúnyán át lettem verve, és pont a pénz visszautalása miatt, mert most nem fogok hozzájutni, és tehetetlen vagyok, mert nem rohangálhatok a tétel nagysága és a fizikai távolság miatt sem bíróságra.

közben azt az információt kaptam, hogy a fenti angol nyelvű szövegben sehol nincs róla szó, hogy a kártyás befizetés esetén, hiába máshonnan érkezett előtte tőkebefizetés, akkor is oda utal az Iron csak vissza!
                            Szerintem nem ködösítettem, pont figyeltem arra, hogy részletesen leírjam neked. Már felkértünk hivatalos fordító irodát, hogy a szerződést Magyar nyelvre is lefordítsa.

A fenti szöveg egy hivatalos, ügyvédi szöveg ahol nem neveznek meg direkt forrást. De mivel a backofficeban is emberek dolgoznak és nem emberek ezért kértelek, hogy küld át nekem a részleteket és utána megyek én is.

Hozzászólás

• lehet, h én vagyok a retardált, de van egy pofon egyszerű tényállás, miért nem lehet erre egyszerűen válaszolni, 2 mondatban?

a; a kedves ügyfél jól érti a dolgokat, csak homokszem került a gépezetbe

b; a kedves ügyfél nem jól gondolja, mert...........

Hozzászólás

Szerintem nem ködösítettem, pont figyeltem arra, hogy részletesen leírjam neked. Már felkértünk hivatalos fordító irodát, hogy a szerződést Magyar nyelvre is lefordítsa.

A fenti szöveg egy hivatalos, ügyvédi szöveg ahol nem neveznek meg direkt forrást. De mivel a backofficeban is emberek dolgoznak és nem emberek ezért kértelek, hogy küld át nekem a részleteket és utána megyek én is.
                                Tehát a fenti szövegben, ezt azóta többen megerősítették, nincs szó róla, hogy van olyan eset amikor nem az elsőként használt számlára kéne visszakérni a pénzt első alkalommal, hanem pontosan ez a szabály. Ennek ellenére a cég nem hajlandó visszaadni a pénzem erre a számlára.

Bemásolhatnád azt a szabályt ahol eről írnak, csak mivel eddig sem törtét ez meg, még angolul sem, ezért nehogy az derüljön ki, hogy csak most készül septiben egy ilyen szabály.

közben már azt is hallottam, hogy csak azért szeretné ezt az Iron, mert a hitelkártyára úgy tudja visszaadni a pénzt, mintha sztornózná a befizetésem ami onnan ment, így neki nem kerül semmibe. Ennek lehet alapja, mert egy autókölcsönző cég is ezt csinálta az óvadékkal. Az volt a furcsa, hogy akkor is a drégább árfolyamon vonták le az óvadékot amikor levonták, és akkor is a drágább árfolyamon kaptam vissza amikor sztornózták, ott még jól is jártam, mert pont drágult az euro.
                                Itt is ezek szerint nem nagyon buknék az árfolyamon, csak a pénzhez nem jutnék hozzá, mert a mínuszba lévő hitelkártyáról nincs értelme pénzt felvenni. tehát majd csak az április16-20 közötti esedékességű hitelkártyafeltöltéskor lenne jelentősége számomra, hogy visszakaptam a pénzem az Iron-tól

Hozzászólás

Working...
                                X