Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én próbáltam futni még pár kört de nem fognak engedni.
    Mint személyre vonatkoznak a pénzmosási szabályok.

Kártyás utalás ráadásul kockázatosabb beutalási forma, ezért előnyt élvez mindennel szemben.

Tehát ha ötször utal be valaki skrillről és utána háromszor bankról és utána egyszer kártyáról, akkor is a kártyára kell visszakérje elsőnek azt amit beutalt és a többi jön sorra visszafelé.

Ez tavaly is így volt. Sajnálom a kellemetlenséged bár tudom nem fog segíteni.
    Továbbra is az a helyzet: sehol a konkrét szabály, ok, amiért megtagadta az IronFx a pénzem visszafizetését, és aki ezt megteheti az bármit képes megtenni az ügyfeleivel

Hozzászólás

• Zalán.
      Vicc az egész cégetek. Miért nem képviselsz versenyképes brókert? És miért akarjátok ezt a problémát is privát irányba elvinni? Nekem is van sok kérdésem felétek.

Hozzászólás

Én próbáltam futni még pár kört de nem fognak engedni.
        Mint személyre vonatkoznak a pénzmosási szabályok.

Kártyás utalás ráadásul kockázatosabb beutalási forma, ezért előnyt élvez mindennel szemben.

Tehát ha ötször utal be valaki skrillről és utána háromszor bankról és utána egyszer kártyáról, akkor is a kártyára kell visszakérje elsőnek azt amit beutalt és a többi jön sorra visszafelé.

Ez tavaly is így volt. Sajnálom a kellemetlenséged bár tudom nem fog segíteni.
        ez mekkora baromság, most már nem tudok finomabban beszélni, még ha nem is engem érint a téma, per pillanat

MA, az online utalások korában, mert ugye, minden pénz így érkezik hozzátok, nem nejlon szatyorban, mi a büdös fenét nem lehet visszaellenőrizni szükség esetén, hogy ki-mikor-honnan küldte be hozzátok a pénzt???????????????

a Skrill számlájára, honnan került a lé?
        sporttáskából odaborította a skrill fiók asztalára?(ami ugye nincs)
        még ha igen, akkor is nyitott egy számlát a SAJÁT nevére
        DE nem ez történt, hanem oda is a saját bankszámlájáról, vagy egy másik brokitól tolta rá
        az is az övé, nevesítve, stb....

beutalta onnan hozzátok, teljes joggal várja el, h visszafelé is oda teljesüljön
        miféle proirítási sorrend, h a banki utalásnál előrébb van egy kártyás tranzakció a kiutaláskor????
        mivel lesztek előrébb ettől, vagy bárki egy ONLINE utalásnál, ami tökéletesen nyomonkövethető???

ez a pénzmosás elleni védekezés?
        ez, amikor valakinek az orrát beleveritek a 40 oldal ANGOL apróbetűbe???

................................

a pontok helyére gondoljon mindenki, amit akar

egy jó tanúlság ismét mindenkinek ez az ügy

Hozzászólás

• _pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          ez mekkora baromság, most már nem tudok finomabban beszélni, még ha nem is engem érint a téma, per pillanat

MA, az online utalások korában, mert ugye, minden pénz így érkezik hozzátok, nem nejlon szatyorban, mi a büdös fenét nem lehet visszaellenőrizni szükség esetén, hogy ki-mikor-honnan küldte be hozzátok a pénzt???????????????

a Skrill számlájára, honnan került a lé?
          sporttáskából odaborította a skrill fiók asztalára?(ami ugye nincs)
          még ha igen, akkor is nyitott egy számlát a SAJÁT nevére
          DE nem ez történt, hanem oda is a saját bankszámlájáról, vagy egy másik brokitól tolta rá
          az is az övé, nevesítve, stb....

beutalta onnan hozzátok, teljes joggal várja el, h visszafelé is oda teljesüljön
          miféle proirítási sorrend, h a banki utalásnál előrébb van egy kártyás tranzakció a kiutaláskor????
          mivel lesztek előrébb ettől, vagy bárki egy ONLINE utalásnál, ami tökéletesen nyomonkövethető???

ez a pénzmosás elleni védekezés?
          ez, amikor valakinek az orrát beleveritek a 40 oldal ANGOL apróbetűbe???

................................

a pontok helyére gondoljon mindenki, amit akar

egy jó tanúlság ismét mindenkinek ez az ügy
          Nézd, lehet az IronFX most a bün bak, de van ok arra, hogy nem büntettek minket meg.

Nekünk is kényelmesebb lenne és nem hiába futottam a köröket, de a jogi osztály nem enged.

Eddig akinél ez felmerült, és hidd el sok embernél felmerült már mindenki megértette és kérte úgy a kifizetést ahogy ajánlottuk nekik.

Ha továbbra is fent akarjuk tartani ezt az állapotot akkor nem fogunk ezen változtatni.

Ez előfog fordulni nálatok az FXCM-nél, GFT-nél is.

Lehet az IronFX-re kivetíteni bármit, de kérdezzétek meg a cégeket.

Hozzászólás

• nagyd eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Zalán.
            Vicc az egész cégetek. Miért nem képviselsz versenyképes brókert? És miért akarjátok ezt a problémát is privát irányba elvinni? Nekem is van sok kérdésem felétek.
            Mit értesz privát irányba?

Hozzászólás

Nézd, lehet az IronFX most a bün bak, de van ok arra, hogy nem büntettek minket meg.

Nekünk is kényelmesebb lenne és nem hiába futottam a köröket, de a jogi osztály nem enged.

Eddig akinél ez felmerült, és hidd el sok embernél felmerült már mindenki megértette és kérte úgy a kifizetést ahogy ajánlottuk nekik.

Ha továbbra is fent akarjuk tartani ezt az állapotot akkor nem fogunk ezen változtatni.

szerintem nem gyárt belőletek bűnbakot senki

mindössze arról van szó, h egy pénzt nem akartok engedni visszautalni ugyan oda, ahonnan érkezett

arra adj légyszíves választ, h a pénzmosás elleni védekezésben miféle eseményt tudtok megakadályozni azzal, vagy nagyobb "biztonságra szert tenni", hogy csak kártyára engedtek kiutalni??

és ha jól értelmezem, ezt is csak az első, illetve a legelső kiutalásnál van így

szóval?

vagy, utánna mindegy, hiszen ebben az esetben is több forrásból érkezett a pénz hozzátok, ugyan azon ügyfél, több számlájára

érhetetlen számomra ez az egész

Hozzászólás

Szerintem kamuzik az IronFx, máskülönben megadta volna a szabályt, hivatkozást ami alapján nem utalják vissza a pénzem!
                Egyszerűen már nem hiszem el az EU-s hivatkozásukat sem. Másik, nem kis EU-s cégnél, semmilyen problémát nem okozott, hogy az egyetlen beutalásomból máshova kérjem vissza a pénzem. 6 éve semmilyen problémám nem volt velük soha. Bírságokat sem kapnak. Igaz nem is nyomulnak, se bónusszal se mindenféle reklámokkal.

Hozzászólás

• _pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  szerintem nem gyárt belőletek bűnbakot senki

mindössze arról van szó, h egy pénzt nem akartok engedni visszautalni ugyan oda, ahonnan érkezett

arra adj légyszíves választ, h a pénzmosás elleni védekezésben miféle eseményt tudtok megakadályozni azzal, vagy nagyobb "biztonságra szert tenni", hogy csak kártyára engedtek kiutalni??

és ha jól értelmezem, ezt is csak az első, illetve a legelső kiutalásnál van így

szóval?

vagy, utánna mindegy, hiszen ebben az esetben is több forrásból érkezett a pénz hozzátok, ugyan azon ügyfél, több számlájára

érhetetlen számomra ez az egész
                  Ha kiakar venni valaki 1500 dollárt.

Ha érkezett 10000 dollár skrillről és 500 dollár kártyáról, akkor elsőnek az 500 dollárt kell kártyára visszakérnie és rögtön utána a maradékot kérheti skrillre.

De ez nem jelenti azt, hogy CSAK kártyára engedünk. Amennyiben megtörtént a kártyára a visszaírás, a maradékot tudja skrillre kérni.

Pénzmosás annyit tesz, hogy van egy befizetése jelen esetben és egy vásárlása. A vásárlást törölni is lehet ha úgy gondolja. Ha mi visszaírjuk neki srillre és ő közben törli a vásárlást akkor az rizikós enyhén szólva is.

Hozzászólás

• StLui eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Szerintem kamuzik az IronFx, máskülönben megadta volna a szabályt, hivatkozást ami alapján nem utalják vissza a pénzem!
                    Egyszerűen már nem hiszem el az EU-s hivatkozásukat sem. Másik, nem kis EU-s cégnél, semmilyen problémát nem okozott, hogy az egyetlen beutalásomból máshova kérjem vissza a pénzem. 6 éve semmilyen problémám nem volt velük soha. Bírságokat sem kapnak. Igaz nem is nyomulnak, se bónusszal se mindenféle reklámokkal.
                    Kérlek nevezd meg őket.

Én több helyen is voltam mint trader és mindenhol ez volt a szabály.

Ha meg úgy gondolod, hogy kamu bármi is, letudod ellenőrizni.

Hozzászólás

• Sziasztok!
                      A 2008-as válság óta kereskedek FX-en, és az alábbi brókercégeknél van/volt számlám:
                      FXCM, GFT UK, IronFX, XM, Tadawul/LQD, meg az apraja... (pl. tradefort, hedef, ilyesmi..)

Bárhol lehet kártyával befizetni, ott kártyára is kell először kifizetni. Legtöbb helyen érvényes a FIFO, vagyis a First In, First Out rendszer, KIVÉVE a kártyás fizetések, amik minden fölött állnak, ugyanis a MasterCard/AmEX kártyáknál 2% a tranzakciós illeték. Ezek a "pénzfeltöltések" lényegében internetes vásárlások, olyan, mintha bemennétek a boltba és vennétek egy kiló kenyeret. Az után a CBA fizet 2%-ot a MasterCardnak (meg a bankoknak, de attól most tekintsünk el). Ugyanígy a brókercégek is fizetnek 2%-ot a MasterCardnak. Ami sok ilyen nagy tételnél. Ezért aztán ha kivennéd a pénzed, először a kártyára kell "kivenni" a pénzt, ami lényegében a vásárlásodnak a törlése, olyan, mintha visszavitted volna a kenyeret a CBA-ba, és visszakérnéd a pénzed. Így visszaírják a kártyádra az összeget, és mégsem vonnak le az eladótól 2%-ot a csúnya bankok meg a MasterCard. Na ezért kell mindenhol előbb kártyára kivenni a pénzed.

FXCM-nél is, akik jelenleg a legnagyobbak. AKkor is, ha először banki átutalással fizettél be 10.000 USD-t, majd utána 100 USD-t kártyával, akkor előbb 100 USD-t kell kártyára kivenned.
                      Arról már nem is beszélve, hogy utána a kiutalás 30 euróba kerül...

Igen, az IronFX nem a legolcsóbb, van 15 platform, ami mind Meta4 alapú (én spec. pont nem szeretem az MT4-et) vagy nem ott van a legtöbb instrumentum (akit érdekel a szójabab, meg az élő tehén, az menjen a GFT-hez.. bár az már nem is GFT, hanem Forex.com ugye...),de pont ezek miatt fikázni teljesen alaptalan.

Sok pipet srácok!

Hozzászólás

• Kedves Zalán,

Bemásolnád a szerződésből, hol van ez a beutalás-kiutalás dolog leírva?

Hozzászólás

• safe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Kedves Zalán,

ha eddig nem tették, sőt a kapcsolattartó sem tette meg felém, akkor ezután sem fogják!

Megnéztem a mai első levelét a kapcsolattartómnak, még abban is arra hivatkoznak, hogy azért nem utalják vissza mert nem onnan történt az első befizetés, amikor közöltem velük, hogy de onnan, akkor jött az új ötlet, hogy mivel lehetne mégis elutasítani a kifizetést, egyszerűen ellopták a pénzem egy hónapra, addig nem láthatom viszont.

Hozzászólás

• safe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Kedves Zalán,

Clause 12.8

12.8 Client’s withdrawals should be made using the same method used by the Client to fund his Client Account and to the same remitter. The Company reserves the right to decline a withdrawal with a specific payment method and will suggest another payment method where the Client needs to proceed with a new withdrawal request, or request further documentation while processing the withdrawal request. Where applicable, the Company reserves the right to send Client’s funds only in the currency as these funds were deposited. Where applicable, if the Company is not satisfied with any documentation provided by the Client, then we will reverse the withdrawal transaction and deposit the amount back to the Client’s Account net of any charges / fees charged by the Client’s Bank Account providers

Hozzászólás

Kérlek nevezd meg őket.

Én több helyen is voltam mint trader és mindenhol ez volt a szabály.

Ha meg úgy gondolod, hogy kamu bármi is, letudod ellenőrizni.
                              Nem teszem, mert ti már megvádoltatok itt valakit a fórumban, hogy a másik cég érdekeit képviseli. Mást se csináltok csak sároztok más cégeket, ez ügyben is megtettétek az első hivatkozásomkor azonnal. Holott először a magatok háza táján kéne söprögetni

Hozzászólás

• StLui eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                ha eddig nem tették, sőt a kapcsolattartó sem tette meg felém, akkor ezután sem fogják!

Megnéztem a mai első levelét a kapcsolattartómnak, még abban is arra hivatkoznak, hogy azért nem utalják vissza mert nem onnan történt az első befizetés, amikor közöltem velük, hogy de onnan, akkor jött az új ötlet, hogy mivel lehetne mégis elutasítani a kifizetést, egyszerűen ellopták a pénzem egy hónapra, addig nem láthatom viszont.
                                A pénzed bármikor visszautaljuk amennyiben kártyára kéred ki a beutalt összeget.

A maradékot skrillre visszatudod utalni ezek után.

Hozzászólás

Working...
                                X