Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• StLui eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem teszem, mert ti már megvádoltatok itt valakit a fórumban, hogy a másik cég érdekeit képviseli. Mást se csináltok csak sároztok más cégeket, ez ügyben is megtettétek az első hivatkozásomkor azonnal. Holott először a magatok háza táján kéne söprögetni
    Nem fogunk.
    Nyugodtan nézz utána kérlek.

Feltudod használni ezt a választ ha szeretnéd.

Nem gondoltam most sem, hogy más cégnek dolgoznál. Ami történt az teljesen normális egy olyan cégnél ami szabályozott.

Ahol ezt megtudtad mégis csinálni, azokról nem szeretnék most mit mondani, majd az idő valakit úgyis fog igazolni.

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Clause 12.8

12.8 Client’s withdrawals should be made using the same method used by the Client to fund his Client Account and to the same remitter. The Company reserves the right to decline a withdrawal with a specific payment method and will suggest another payment method where the Client needs to proceed with a new withdrawal request, or request further documentation while processing the withdrawal request. Where applicable, the Company reserves the right to send Client’s funds only in the currency as these funds were deposited. Where applicable, if the Company is not satisfied with any documentation provided by the Client, then we will reverse the withdrawal transaction and deposit the amount back to the Client’s Account net of any charges / fees charged by the Client’s Bank Account providers
      Na megint a hazugság, ebben semmi ilyesmi nincs! Ezt tényleg megmutatta a google is Nem értem mi érdeke van a cégnek ebben a sorozatos kamuzásban. Annyi van leírva, hogy fenntartja a jogot, hogy úgy fizessen ahogy neki tetszik!! Semmi más!

Hozzászólás

• Vérlázító amit az IronFx csinál.
        Nyomják, hogy alacsonyak a spreadek, pedig qva drágák. Kereskedhetetlenül drágák.

Most pedig itt ez az újabb sztori, St.Lui ügye. Ugye?
        Megint megy a hazudozás. A pénzmosás elleni törvényekre hivatkoznak, miközben világosan kiderült, hogy erről szó sincs, pusztán a 2%-os Mastercard tehertől kívánnak szabadulni.
        Ez még úgy-ahogy érthető (bár, amilyen bevételük van - lásd Barcelona, olyan nagyon nem is), de akkor mondják ezt: öreg, bocsi, de azt nézzük, ami nekünk jó, nem azt, ami neked (St.Lui említi, hogy jelentős buktát jelent neki a kártyás verzió a Skrillel szemben. Tehát az ügyfél bukhat, az IronFx nem. Gusztusos.)

Hozzászólás

• StLui eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Tényleg ezért nem értettem eddig csak ezt sok szarakodást mindenkinek a brókerekkel, mert kifogtam 2008-ban az aranyhalat? Egy nem mellesleg abszolút EU cég formájában.
          Melyik az a cég?

Hozzászólás

Ha kiakar venni valaki 1500 dollárt.

Ha érkezett 10000 dollár skrillről és 500 dollár kártyáról, akkor elsőnek az 500 dollárt kell kártyára visszakérnie és rögtön utána a maradékot kérheti skrillre.

De ez nem jelenti azt, hogy CSAK kártyára engedünk. Amennyiben megtörtént a kártyára a visszaírás, a maradékot tudja skrillre kérni.

Pénzmosás annyit tesz, hogy van egy befizetése jelen esetben és egy vásárlása. A vásárlást törölni is lehet ha úgy gondolja. Ha mi visszaírjuk neki srillre és ő közben törli a vásárlást akkor az rizikós enyhén szólva is.
            ebben az a gáz, h az ominózus ügyben elöbb volt a skrill beutalás és ez nem számít
            már mint a sorrendiség
            megdöbbentő

tehát az a tanulság, hogy ne fizess be SOHA kártyáról

csak banki utalás, vagy skrill

Hozzászólás

• _pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

A tanulság, hogy minden brókernél van valami apróbetűs, amit utólag tudsz meg.
              Én pl. az első kiutalásomat kártyáról indítottam, majd arra kértem vissza a "tőkét" (nem is lehet másként). Minden további nyereséget bankszámlára utalok már régóta.
              Soha nem volt eddig fennakadás.

Tehát szerintem a "tanulság" amit írsz, az így nem feltétlen ideális döntés.
              Meg az ilyen témákbe nem is nagyon illik bele szólni.
              Csinálja mindenki a legjobb belátása szerint a pénzeinek a mozgatását.

Értem StLui problémáját és jogosnak is gondolom amit írt.
              Nem értem viszont az Ironfx döntését, mert az az alap szabály mindenhol, hogy a tőke ahonann jött, oda küldik vissza. A nyereséget pedig a trader dönti el hogy hova kéri. Ez nem is bonyolult és maximálisan be is tartható, valamint mindenféle eu-s pénzmosási törvénynek meg is felel.
              Mivel nem használok skrill-t, így ebben nincs tapasztalatom, de ez most nem is lényeges.

Mondjuk egy gondolat motoszkál a fejemben: Mi van ha kiküldök pénzt bankkártyáról, majd átmegyek egy másik bankhoz és az előzőt beszüntetem. Aztán máshol lesz egy másik bankkártyám.
              Hova fogja visszaküldeni a tőkét, ha ekkor kérem?
              Az eredeti kártyára nem tudja, mert az megszünt.
              Biztos nem én vagyok az első aki ezt megkérdezi...

Hozzászólás

• Tomy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Mondjuk egy gondolat motoszkál a fejemben: Mi van ha kiküldök pénzt bankkártyáról, majd átmegyek egy másik bankhoz és az előzőt beszüntetem. Aztán máshol lesz egy másik bankkártyám.
                Ott a pont Tomynál, ez a megfelelő kérdés! Éppen ez volt nálam nemrég a helyzet. Már nem volt meg a kártyám amiről befizettem, és egy másik bankhoz, új számlámra kértem a kiutalást. Gond nélkül teljesítették... mondjuk ez az Armada-nál volt (náluk: http://www.armadamarkets.com). Azt mondták, ha ugyan abban az országban van az új számla mint az előző, ahol rezidens vagyok, akkor küldik simán. Ha meg más országban lenne esetleg, akkor annyit kell max tenni, hogy arról egy befizetést intézni először. Utána már arra is bármikor ki tudnak fizetni.
                Így teljesen logikus is számomra.

[ mielőtt meggyanúsítanátok: nem, nem érdekből linkeltem. Hanem mert jók .|.. ]

Hozzászólás

• Rendben én is ajánlani fogom az Armadát, mert egyre többen dícsérik. Az Ironfx-nél a problémák felmerülését és a lavina elindulása körülbelűl így terveztem, hogy idén elkezdődik. Ők mondták nagyvonalúan, hogy az idei évben sok minden kiderül mindenki másról.... már akkor sejtettem, ez pont fordítva lesz. Én azt javaslom pénzt ki kell menekíteni onnan, mert a hajó süllyed, és ez még csak a kezdet. Ajánlataim újra beírom és ne keressetek semmilyen számlanyitás ügyben: Armada, Dukas (bár az utóbbi időben rosszakat hallok felőle), Fxopen, Pepperstone, Alpari(erről is hallottam msotaniába rosszat), Interactive Brokers, Oanda.

Lehet, most észbe kapnak és kicsit összeszedik magukat az Ironfx-esek, de ami késik nem múlik szerintem év vége felé vagy jövő év elején újra fel fog merülni valami kétség felőlük (ne legyen így, de szinte biztos vagyok benne így lesz ).

Még egy valamiben biztos vagyok. Bármilyen probléma merül fel velük kapcsolatba, nem vállalják fel. A kimagyarázatba biztos lehetsz. És miért ilyen kemények a fiúk?
                  Hát nem maguktól... hatalmas agymosás lehet a háttérbe, amit kapnak....

Hozzászólás

• nagyd eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Rendben én is ajánlani fogom az Armadát, mert egyre többen dícsérik. Az Ironfx-nél a problémák felmerülését és a lavina elindulása körülbelűl így terveztem, hogy idén elkezdődik. Ők mondták nagyvonalúan, hogy az idei évben sok minden kiderül mindenki másról.... már akkor sejtettem, ez pont fordítva lesz. Én azt javaslom pénzt ki kell menekíteni onnan, mert a hajó süllyed, és ez még csak a kezdet. Ajánlataim újra beírom és ne keressetek semmilyen számlanyitás ügyben: Armada, Dukas (bár az utóbbi időben rosszakat hallok felőle), Fxopen, Pepperstone, Alpari(erről is hallottam msotaniába rosszat), Interactive Brokers, Oanda.

Lehet, most észbe kapnak és kicsit összeszedik magukat az Ironfx-esek, de ami késik nem múlik szerintem év vége felé vagy jövő év elején újra fel fog merülni valami kétség felőlük (ne legyen így, de szinte biztos vagyok benne így lesz ).

Még egy valamiben biztos vagyok. Bármilyen probléma merül fel velük kapcsolatba, nem vállalják fel. A kimagyarázatba biztos lehetsz. És miért ilyen kemények a fiúk?
                    Hát nem maguktól... hatalmas agymosás lehet a háttérbe, amit kapnak....
                    pepperstone? az ellenségemnek se kivánom azt a tetves kenguru bandát..
                    *****lassúak, ja és ha már a kiutalás miatt van balhé.. ott szted hogy kapod meg? ennél sokkal szopóbban ha mondjuk fizettél be skrillről, bankkártyáról, jelzem, elég szar devizakonverzióval és jutalékok levonásával.. ha meg10xrezed a pénzed, akkor százalékos arányban ugyanarra kérhetsz kifizetést.. tehát a beutalások %-át számolják át a kiutalt összegre és csak úgy fizetnek ki.. az 1 hulladék cég.. ja és éjjel vannak ébren

Hozzászólás

• Tomy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      A tanulság, hogy minden brókernél van valami apróbetűs, amit utólag tudsz meg.
                      Én pl. az első kiutalásomat kártyáról indítottam, majd arra kértem vissza a "tőkét" (nem is lehet másként). Minden további nyereséget bankszámlára utalok már régóta.
                      Soha nem volt eddig fennakadás.

Tehát szerintem a "tanulság" amit írsz, az így nem feltétlen ideális döntés.
                      Meg az ilyen témákbe nem is nagyon illik bele szólni.
                      Csinálja mindenki a legjobb belátása szerint a pénzeinek a mozgatását.

Értem StLui problémáját és jogosnak is gondolom amit írt.
                      Nem értem viszont az Ironfx döntését, mert az az alap szabály mindenhol, hogy a tőke ahonann jött, oda küldik vissza. A nyereséget pedig a trader dönti el hogy hova kéri. Ez nem is bonyolult és maximálisan be is tartható, valamint mindenféle eu-s pénzmosási törvénynek meg is felel.
                      Mivel nem használok skrill-t, így ebben nincs tapasztalatom, de ez most nem is lényeges.

Ha megszünik a kártya, erről tudsz egy igazolást küldeni. Ilyenkor a bankszámládra tudjuk visszaküldeni a pénzt.

Hozzászólás

ebben az a gáz, h az ominózus ügyben elöbb volt a skrill beutalás és ez nem számít
                        már mint a sorrendiség
                        megdöbbentő

mint mondtam:

Oda utaljuk vissza ahonan jött.
                        Ezt csak a kártyás utalás fogja felülirni.
                        Ez eddig is így volt és így is lesz.
                        Nem StLui az egyetlen akinél ezt kértük és nem ő lesz az utolsó sem.

Az a megdöbentő számomra, hogy nem egy céghez utaltam már, többféle képpen és mindenhol igy van...egyedül a liquidnél nem. De ha az a cég a mérvadó, hogy ott miként mennek a dolgok, akkor értem én, hogy nem vagyunk flexibilisek és ezt kifogásolja. Rajtu kivül nem ismerek más céget akiknél ez nem úgy mükődne mint nálunk.

Hozzászólás

mint mondtam:

Oda utaljuk vissza ahonan jött.
                          Ezt csak a kártyás utalás fogja felülirni.
                          Ez eddig is így volt és így is lesz.
                          Nem StLui az egyetlen akinél ezt kértük és nem ő lesz az utolsó sem.

Az a megdöbentő számomra, hogy nem egy céghez utaltam már, többféle képpen és mindenhol igy van...egyedül a liquidnél nem. De ha az a cég a mérvadó, hogy ott miként mennek a dolgok, akkor értem én, hogy nem vagyunk flexibilisek és ezt kifogásolja. Rajtu kivül nem ismerek más céget akiknél ez nem úgy mükődne mint nálunk.
                          nézd, én értem amit leírsz de továbbra sem látom, h ez a szabály mit old meg

egyszer kiutalok kártyára, ha azzal is utaltam be egyáltalán, valamikor

oké

és ha sohasem utalok be kártyáról??

akkor mi van?

Hozzászólás

nézd, én értem amit leírsz de továbbra sem látom, h ez a szabály mit old meg

egyszer kiutalok kártyára, ha azzal is utaltam be egyáltalán, valamikor

oké

és ha sohasem utalok be kártyáról??

akkor mi van?
                            Ha soha nem utalsz be kártyáról akkor a tőkét oda küldjük vissza ahonnan érkezett és a profitot vagy bankszámlára, skrillre vagy IronFX Mastercardra.

Hozzászólás

• Srácok, jobb ha jóban vagytok a kapcsolattartótokkal, és megbeszélitek vele mit, hogyan lehet csinálni, mert ez nem egy vészes dolog szerintem. Visszakapod a kártyádra a pénzt nem? De. Akkor hol itt a probléma?

Nézzétek meg mit írt pont tegnap a TradeFort. Hát bravó nekik Emiatt pont nem mondanám az ironra, hogy egy szar cég és süllyed... a minorokon nagyon nagy a spread, meg a swap is magas bizonyos termékeken (de ez pluszban is igaz pl. a rubelnél), de ez a be/kifizetés máshol is így működik, vagy épp drágábban. Tavaly lejárt kártyára meg kellett egy igazolást kérnem a banktól (nálam ez 280 Ft-ba került) hogy lejárt már a kártya, és akkor utaltak bankszámlára.

Ha van kérdésetek bármelyik brókercégről (fxcm, gft, iron, xm, tradefort, hedef, budacasht kihagytam, ott is van számlám) írjatok nyugodtan akár privátot, mivel offtopic.

T

Hozzászólás

• nagyd eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Az Ironfx-nél a problémák felmerülését és a lavina elindulása körülbelűl így terveztem, hogy idén elkezdődik. Ők mondták nagyvonalúan, hogy az idei évben sok minden kiderül mindenki másról.... már akkor sejtettem, ez pont fordítva lesz. Én azt javaslom pénzt ki kell menekíteni onnan, mert a hajó süllyed, és ez még csak a kezdet.

...."így tervezted"..."ami késik, nem múlik"... ez jó, tetszik!

http://www.youtube.com/watch?v=KL1L4yUDf6w

Végül is jobb ha kiadod magadból az ilyen mondatokat, ha másért nem akkor azért, hogyha bármi történik a jövőben, akkor te elmondhasd hogy TE előre megmondtad.
                                Azért rendesen beléd van égve a Magyar mentalitás.
                                Szerintem valami agymosáson te is lehettél valamikor.

Hozzászólás

Working...
                                X