Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Leírom a pozitív végkifejletet is:
    Felhívtak az Iron-tól, elmagyarázták, hogy mit, miért, mondtam, hogy engem igazán az ok nem is érdekel, hogy miért elsőre a kártyára akarnak visszautalni, csak tudtam volna róla, vagy megmutatták volna mit nem olvastam el. Lényeg a lényeg, kivételt tettek, és visszakaptam a pénzt a Skrill számlámra. Még talán azt is megértem miért feszítették, nem jutalék miatt, eddig a dolgokat, megvan az oka, hogy miért a kártyát akarják elsőre rendezni, ebben keresendő, hogy miért nem teljesítették talán az első zúgolódásomra. Meg talán látták, hogy miért lett most nekem egy váratlan probléma ha csak a kártyára jön vissza a pénz. Szóval a vége jó lett. Az is bebizonyosodott, hogy magyar nyelvű ügyfélszolgálat nélkül én halott vagyok, ezért választottam a régi brókerem is ez alapján elsősorban, itt sem tudtam volna semmi többet tenni segítség nélkül.

Hozzászólás

• StLui eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      És ebből mire kéne, lehetne most ebben az esetben következtetni?
      Megbeszéltuk személyesen is.

Csak hogy mindenki tisztán értse a pénzeket oda utaljuk vissza ahonnan jott.
      (ha bannkkártya akkor arra ha Skrill akkor oda)

Abban az esetben ha tobb helyrol érkezik befizetés akkor a sorrendiség az alábbi lesz:

Bankkártya
      Skrill / Moneybookers
      Neteller és más online szolgáltatók
      Normál Banki átutalás

ezek kiutalása után a profit barhová kiutalható (kivéve bankkártya)

Hozzászólás

• minden szép én mondjuk hu banszámla esetén csaknaz átutalást preferálom mióta több mint egy hónapig jött vissza 5ezer dollár az lqd-tól kártyára...és a banknál gőzük sem volt azzal mit is kell csiálni..sőt két fiókban nem is tudtak olyanról hogy kártyás visszautalás...nos azóta inkább utalok...már mindegy a kártyás tranzakció sem ingyenes.
        http://www.myfxbook.com/members/hoodini

Hozzászólás

• efraim eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          minden szép én mondjuk hu banszámla esetén csaknaz átutalást preferálom mióta több mint egy hónapig jött vissza 5ezer dollár az lqd-tól kártyára...és a banknál gőzük sem volt azzal mit is kell csiálni..sőt két fiókban nem is tudtak olyanról hogy kártyás visszautalás...nos azóta inkább utalok...már mindegy a kártyás tranzakció sem ingyenes.
          A bankkártyás befizetés ingyenes és online vásárlásnak minosul.
          Szinte azonnal megérkezik a pénz hozzánk.

Visszafele nem online vásárlás-nak minosul (mivel mi nem veszunk toled semmit) így a bankkártyához tartozó bankszámlára csinálunk normális banki átutalást egy speciális rendszeren belul. ez is általában 3-4 munkanap alatt megérkezik.
          A banki átutalás koltségét az ugyfél fizeti

Hozzászólás

• szerintem bank részéről a bankkártyás fizetéseknek is van már tranzakciós illetéke vagy már lemaradtam valamiről? (tehát már az sem ingyenes valójában...)
            http://www.myfxbook.com/members/hoodini

Hozzászólás

• StLui eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Leírom a pozitív végkifejletet is:
              Felhívtak az Iron-tól, elmagyarázták, hogy mit, miért, mondtam, hogy engem igazán az ok nem is érdekel, hogy miért elsőre a kártyára akarnak visszautalni, csak tudtam volna róla, vagy megmutatták volna mit nem olvastam el. Lényeg a lényeg, kivételt tettek, és visszakaptam a pénzt a Skrill számlámra. Még talán azt is megértem miért feszítették, nem jutalék miatt, eddig a dolgokat, megvan az oka, hogy miért a kártyát akarják elsőre rendezni, ebben keresendő, hogy miért nem teljesítették talán az első zúgolódásomra. Meg talán látták, hogy miért lett most nekem egy váratlan probléma ha csak a kártyára jön vissza a pénz. Szóval a vége jó lett. Az is bebizonyosodott, hogy magyar nyelvű ügyfélszolgálat nélkül én halott vagyok, ezért választottam a régi brókerem is ez alapján elsősorban, itt sem tudtam volna semmi többet tenni segítség nélkül.

Pont ezt akartam mondani, hogy nem hiszem el hogy nem tudnának Veled annyira rugalmasak lenni, pláne hogy itt élsz egy olyan országban ahol van irodájuk és be is tudsz menni, hogy a számodra megfelelő küldési módot válasszák. Pláne hogy náluk ha jól gondolom az első ilyen eseted volt...
              De ezek szerint ez lett.
              Na, örülök hogy végül is pozitívan zárult a dolog, mi meg tanultunk sokat az esetből.

Én már gondolkodom is egy Skrill számla nyitáson, csak a tesztelés miatt!

Hozzászólás

• efraim eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                szerintem bank részéről a bankkártyás fizetéseknek is van már tranzakciós illetéke vagy már lemaradtam valamiről? (tehát már az sem ingyenes valójában...)
                ez bank fuggo és szerintem csak a magyar bankoknál van ilyen
                nekem van/volt Ciprusi, Angliai és Amerikai bankszamlám és egyik se kért pénzt az online vagy bankkártyás vásárlásokért, sot meg a készpénz kivétért sem.

tudtommal ha még lenne is illeték az az online vagy bankkártyás vásárlásokért akkor is a fogadó fél fizeti azt a koltséget (jelen esetben az IronFX) de kérdezz rá a bankodnál

Hozzászólás

• Tomy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Pont ezt akartam mondani, hogy nem hiszem el hogy nem tudnának Veled annyira rugalmasak lenni, pláne hogy itt élsz egy olyan országban ahol van irodájuk és be is tudsz menni, hogy a számodra megfelelő küldési módot válasszák. Pláne hogy náluk ha jól gondolom az első ilyen eseted volt...
                  De ezek szerint ez lett.
                  Na, örülök hogy végül is pozitívan zárult a dolog, mi meg tanultunk sokat az esetből.

Azért ez nem precedens értékű

Hozzászólás

• Tomy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Jó a cucc! A mai másodiknak indított (valószínűleg napokat verve az első helyen kiemelt versenyzőre) már befutott!!
                    Nah innentől nehéz lesz IRON-nak nyernie. Számlaegyenleg BE-be húzva.
                    Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• Ajánlom az alábbi oldalt mindenki figyelmébe:

http://fcb.ironfx.com/en

Hozzászólás

• Meggyőztél, hiteles brókercég vagytok, továbbá az a nagyon fontos érv is mellettetek szól, hogy 5 decimális árfolyamjegyzést alkalmaztok. Azért mennyivel meggyőzőbb és ránézésre is jobb az, ha így van megjelenítve az EUR/USD: 1,39157, mint 1,3915
                        Az IronFX a megoldás, ezen felül felhívnám a figyelmet egy veszélyes brókercégre, a teletrade-re, szinte már minden magyar városban ott vannak, nyomulnak nagyon, de aki a dolgok mögé lát, észreveszi h teljesen laikusokat akar kiképezni, ami lehetetlen, továbbá 4 decimálisan számolják el az árfolyamot, egy nagyon tróger társaság a Teletrade.

Hozzászólás

• x5z4 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Meggyőztél, hiteles brókercég vagytok, továbbá az a nagyon fontos érv is mellettetek szól, hogy 5 decimális árfolyamjegyzést alkalmaztok. Azért mennyivel meggyőzőbb és ránézésre is jobb az, ha így van megjelenítve az EUR/USD: 1,39157, mint 1,3915
                          Az IronFX a megoldás, ezen felül felhívnám a figyelmet egy veszélyes brókercégre, a teletrade-re, szinte már minden magyar városban ott vannak, nyomulnak nagyon, de aki a dolgok mögé lát, észreveszi h teljesen laikusokat akar kiképezni, ami lehetetlen, továbbá 4 decimálisan számolják el az árfolyamot, egy nagyon tróger társaság a Teletrade.
                          mondjuk nekem szimpi volt a tada 4 digis rendszere.. valahogy nyugodtabb, kiegyensúlyozottabb az más kérdés hogy most mi lett, meg hogy a brókerrel..

Hozzászólás

• az 5 digites rendszer azért jobb mert:

- ponotsabban tukrozi a piacot
                            - lehetoséged van akár tized pip-eket elkonyvelni veszteségnek vagy nyereségnek
                            - enélkul akár minden pozíciód 0.9 pip csúszással teljesulhet de te errol semmit nem tudsz...

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              az 5 digites rendszer azért jobb mert:

- ponotsabban tukrozi a piacot
                              - lehetoséged van akár tized pip-eket elkonyvelni veszteségnek vagy nyereségnek
                              - enélkul akár minden pozíciód 0.9 pip csúszással teljesulhet de te errol semmit nem tudsz...
                              stílus kérdése... nekem 1 pip nem oszt nem szoroz.. de am meg.. biztosan igazad van, hiszen +1 digit nagyobb pontosság meg minden

Hozzászólás

• Ginew eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                stílus kérdése... nekem 1 pip nem oszt nem szoroz.. de am meg.. biztosan igazad van, hiszen +1 digit nagyobb pontosság meg minden
                                persze nem kellene befolyásolja a stratégiát

de ahogy látod sokaknak a 0.2 pip spread eltérés is "sokat" számít...
                                de azért 0.9 pip kotésenként szép summa hosszú távon, csak úgy kidobva az ablakon

Hozzászólás

Working...
                                X