Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• http://ironfx.tv/node/269

Reuters Live Interview ma
    Marshall Gittler

Hozzászólás

• Az egyik gépen lezárt pozi, hogy tud a másikon tovább futni? Remélhetőleg ilyenkor az eredeti zárást számoljátok el.

Click image for larger version

Name:	Nasdaq.png
Views:	1
Size:	12,9 KB
ID:	149156

Hozzászólás

• Tehát az 5 digites előnyösebb az ügyfélnek minden szempontból?

Hozzászólás

• Elméletben tudom ezt a 0,9pip csúszást, a gyakorlatban nem szeretném megérezni.

Hozzászólás

• Sziasztok!
            A múlt héten nyitottam játékpénzes FX Iron számlát. Éééés lenne egy problémám: nem találom az indexeket sehol. Arany, meg a devizák megvannak, de engem pont a DAX érdekelne.
            Tudnátok segíteni, hogy merre találom az MT4 -en?
            köszi

Hozzászólás

• elpadrino eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Sziasztok!
              A múlt héten nyitottam játékpénzes FX Iron számlát. Éééés lenne egy problémám: nem találom az indexeket sehol. Arany, meg a devizák megvannak, de engem pont a DAX érdekelne.
              Tudnátok segíteni, hogy merre találom az MT4 -en?
              köszi
              Piacfigyelő ablakban jobb egérkattintás. Felnyíló ablakban Instrumentumok menü. DAX-ot megtalálod a IndexFutures-ben.
              Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Zooli Trading Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Piacfigyelő ablakban jobb egérkattintás. Felnyíló ablakban Instrumentumok menü. DAX-ot megtalálod a IndexFutures-ben.
                Inkább az FDXM4-et válaszd, FDXH4 már lejárt.

Hozzászólás

• Vagy ilyenkor a személyes kapcsolattartót kérdezzétek.

Ha nem találtok instrumentumot akkor jobb egér kattintás a piacfigyelő ablakban és válasszátok ki a minden megjelenitését, vagy show all...utána megfog jeleni minden instrumentum.

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Ahogy a többiek mondták. Ha nem skalpolsz, akkor nem a spread kéne a legmeghatározobb legyen.

Ha mégis az a legfontosabb neked, akkor próbáld ki a demo számlák közül a Fix Zero Spread számlát.
                    Ha nem a spread számít árutermékes kereskedésnél akkor meg mi?
                    Más nem nagyon befolyásolja, hogy mi történik a tőkémmel, legalábbis ami igen.pl beszállás kiszállás azt nekem kell eltalálni jól. Ezt pedig befolyásolhatja a spread.

Hozzászólás

• Köszönöm a segítséget. Így már megvannak a célpontok.

Hozzászólás

• _Gabor_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Az egyik gépen lezárt pozi, hogy tud a másikon tovább futni? Remélhetőleg ilyenkor az eredeti zárást számoljátok el.
                        Ha a pozíciód lezárt akkor lezárt és nem fut továb...

Azon a gépen ahol úgy látod hogy nincs lezárva még a pozíciód, valami nem stimmel.
                        vagy lassabb mint a másik
                        vagy nincs folytonos internet kapcsolat

Bekarikáztam neked hogy az eltérés az árfolyamban van ami nem lehet ha ugyanazt a számlát nézed de két kulon gépen.
                        Csatolt fájlok

Hozzászólás

• S&P500-al lehet kereskedni és részvény CFD-vel?

Hozzászólás

• Igen lehet, csak nem érdemes az Ironfx-nél. Nézd meg a többi brókert is pl. Interactive Brokers-t, nem ilyen magasak a kötési díjak.

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Ha a pozíciód lezárt akkor lezárt és nem fut továb...

Azon a gépen ahol úgy látod hogy nincs lezárva még a pozíciód, valami nem stimmel.
                              vagy lassabb mint a másik
                              vagy nincs folytonos internet kapcsolat

Bekarikáztam neked hogy az eltérés az árfolyamban van ami nem lehet ha ugyanazt a számlát nézed de két kulon gépen.
                              Ugyan az a pozició, nézd meg a megbízás számot. Pont ez volt a gond, hogy a lezárt pozi tovább futott. Egyébként az S/L akkor lesz sárga, ha átugrotta az árfolyam? Kikapcsoltam a Meta-t, és az újraindítás után tűnt el.

Click image for larger version

Name:	#nqm4m1.png
Views:	1
Size:	23,1 KB
ID:	149176

Hozzászólás

• _Gabor_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Ugyan az a pozició, nézd meg a megbízás számot. Pont ez volt a gond, hogy a lezárt pozi tovább futott. Egyébként az S/L akkor lesz sárga, ha átugrotta az árfolyam? Kikapcsoltam a Meta-t, és az újraindítás után tűnt el.

[ATTACH]5081[/ATTACH]
                                A pozíció nem futott tovább ez biztos (mivel az egyik gépeden azt láttad hogy le van zárva)
                                Azon a gépen van a gond ahol úgy látszott hogy tovább futott a pozíció...

Ez lehet:
                                - lasabb a másik gép
                                - internet kapcsolat
                                - hiba az MT4 telepítéskor

Hozzászólás

Working...
                                X