Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• efraim eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem ha masok is latjak meg marketing hatasa is lenne...
    Én még nem adtam fel, hogy legyen a zanzásitott változat is amit mindenki láthat...

Hozzászólás

• Ginew eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      ..mintha olyan nagy baj lenne belőle ha mások is láthatják.. egyemmeg a sziveteket akkor inkább nem kell, annyit nekem nemér..
      más, tudom hogy változó a spread nálatok, pl xaunál is, de a honlapotok és a gyakorlat is azt mutatja hogy azért majdnem mindig 0.5 a spread.. legalábbis én ezt tapasztaltam.. kivéve abban a ritka pillanatban, amikor egy megbízásomnak kellene teljesülnie..
      http://screencast.com/t/FQE0bFQso7
      melyik számlán tapasztaltad?
      ez a screent shot mit aakr mutatni? Hogy a bid oldal magasaban van mint az ask?

Hozzászólás

• Jókérdés, asszem server5, talán.. Mit mutat? Hogy nem aktiválódott a buy..

Küldve az én iPad-ről Tapatalk használatával

Hozzászólás

• WEBINÁRIUM MEGHÍVÓ

Kedves Trader!

Örömmel meghívjuk a Piaci kitekintő webináriumunk következő részére!

Ma még 17:00-kor kezdődik Kovácsházi György előadása, de az ügyfeleink véleményére hallgatva áprilistól egy órával később, azaz 18:00-kor kezdődik Füleki Ferenc piacelemzése.

Javított Magyarország kilátásain az S&P: meddig erősödhet a forint? Ezen túl az alábbi témákkal jelentkezünk:
           Bank of England, Royal Bank of Australia és European Central Bank kamatdöntés
           A hónap legfontosabb híre, az NFP
           Főbb támasz és ellenállás szintek

PIACI KITEKINTŐ WEBINÁRIUM
          Dátum: 2014. március 31.
          Alkalom: 17.00 - 18.00 (CET)

REGISZTRÁCIÓ

Hozzászólás

• Sziasztok!

Hogyan érdemest pénzt eljuttatni az IronFx-hez, hogy a lehető legolcsóbb legyen?
            - utalással?
            - befizetéssel?
            Érdemes lehet egy dolláros számlát nyitni a banknál és pl. valutaváltónál átváltani a forintot USD-re, majd kiutalni a brókercéghez? Vagy ez így túl költséges lenne?

A visszautalásnál milyen szabályok vannak (Lui hozzászólását olvasva volt ezzel némi probléma). A szabályokról hol lehet találni valamilyen pontos leírást?

Köszi!

Hozzászólás

• neural eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Sziasztok!

Hogyan érdemest pénzt eljuttatni az IronFx-hez, hogy a lehető legolcsóbb legyen?
              - utalással?
              - befizetéssel?
              Érdemes lehet egy dolláros számlát nyitni a banknál és pl. valutaváltónál átváltani a forintot USD-re, majd kiutalni a brókercéghez? Vagy ez így túl költséges lenne?

A visszautalásnál milyen szabályok vannak (Lui hozzászólását olvasva volt ezzel némi probléma). A szabályokról hol lehet találni valamilyen pontos leírást?

Köszi!
              euro zónában vagyunk, EUR, SEPA utalással (IBAN kód)
              kifelé lehúz a bankod magyar szokás szerint
              vissza 50 cent
              az USD-t levezető bankon keresztül megjáratják, többe kerül

olvasd elfigyelmesen a postokat, abból volt a botrány, h HA bármikor is bankkártyáról tolsz be pénzt, akkor először arra fizetnek ki
              teljesen mindegy, mennyi alszámlád van, mikor és milyen módon utaltad be őket, kifizetésnél LEGELŐSZÖR a kártyával beutalt pénzt kell kivenned, utánna jöhet a többi

Hozzászólás

• neural eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Sziasztok!

- utalással?
                - befizetéssel?

Köszi!
                Visszautalás: elsőre oda utalnak, és annyit ahonnan érkezett a pénz, kivéve ha bármikor közben bankkártyával tettél rá pénzt, mert akkor az az első mindenképpen.

A többi jó kérdés, azt végig kell számolgatni, de nem tudom honnan veszel hozzá infokat. pl mennyibe kerül a devizás bankszámla fenntartása, nem nincs 2 eur havonta, mennyi oda a befizetés kp-ban, mennyiért utalsz, és mennyi ha jön a pénz, illetve a felveszed.

Citibankos hitelkártyám van, onnan fizettem be, rohadt drága a deviza így váltva, kb 20-25Ft a spread! És akkor kérdés, hogy amikor visszajön a pénz a kártyára milyen árfolyamon fog visszaérkezni. Nekem egy autókölcsönzős cégtől szerencsére a drágább, eladási árfolyam vették vissza az eurot, ott nem volt bukta, de az lehet valamilyen sztornózása volt az óvadéknak. Itt is történhet hasonló, de csak a befizetésed mértékéig az biztos, de ezt nem tudom még.

Hozzászólás

• Köszönöm a segítségeteket. Igen, kicsit körbe kell néznem még a témában. Egyelőre csak egy MasterCardos bankártyám van. Ahogy láttam az IronFx-nek az Ersténél is van számlája, tehát az se rossz megoldás ha oda befizetem.

Hozzászólás

• Lehet forintot is utalni a Raiffeisenes forintos számlánkra és mi átváltjuk a megfelelő devizában nektek. Minden reggel kapunk egy piaci közép árfolyamot ami váltjuk a pénzeket.
                    Neural:
                    Küldj nekem egy e-mailt ma és válaszban küldöm a mai árfolyamokat.

Hozzászólás

• Lehet utalni, de nem érdemes egy forintot se az Ironfx-nek.

Hozzászólás

• nagyd eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Lehet utalni, de nem érdemes egy forintot se az Ironfx-nek.
                        Kedves nagyd koszonjuk a folyamatos támogatásodat amivel a jelen topic forgalmát fellendíted.

Már korábban megbeszéltuk neked nem tetszik az IronFX, nem gond tobb mint 120.000 ugyfél viszont úgy gondolja hogy mi vagyunk a legjobbak mind koltség, sebesség és kapcsolattartás szempontjából is (de biztosan ok tévednek)

ha nem felelnek meg a mi kondícióink a saját stratégiádhoz kérlek keress masik brókert nem fogunk megharagudni, bár valószínuleg tartom hogy nem láttál testkozelbol Éles IronFX számlát...

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          ...mi vagyunk a legjobbak mind költség...
                          Öhömm, nono, azért ezen a részén lenne még mit dolgozni

Hozzászólás

• megy a butítás az ironfxnél rendesen....

Hozzászólás

• Közkívánatra mától 18:00-tól kezdjük a piacelemző webináriumokat.

Füleki Ferenc ma az alábbi témákkal jelentkezik:

EKB kamatdöntés kiértékelése
                               A holnapi NFP adat hatása a piacokra
                               Fő devizapárokban a már korábban említett szintek áttekintése

Mivel új időpontban lesz a webinárium, a korábbi link helyett itt lehet regisztrálni:

REGISZTRÁCIÓ

https://attendee.gotowebinar.com/reg...28975572575745

Hozzászólás

• Megint a mézesmadzag rángazás. Kettő dolog hiányzik: versenyképes platform, sikeres oktató.
                                Remélem már mindenkihez eljutott, hogy sehol nincs az Ironfx a versenyképes brókerekhez képest. Pl. Armada, Lmax, Interactive Brokers, Oanda, Fxopen....

Hozzászólás

Working...
                                X