Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Ginew eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    első ironos visszautalás indul.. kíváncsi leszek mennyi idő lesz
    csak pár támpont a gyors ugyintézéshez:

- azzal a móddal utald ki a pénzt ahogy befizettél (pl: ha Skrill akkor Skrill)
    - a bónusz nélkuli osszeget kérd ki (ha véletlenul benne hagyod a bónuszt akkor automatikusan visszautasítja a rendszer)
    - ha tobb kulonféle módon utaltál be akkor a rendszerunk feldolgozási sorrendje: Bankkártya, Skrill, Netteler és más internetes szolgáltatók, Banki átutalás

az ugyfél-portálon nyomon kovetheted a tranzakciót és látod hogy mikor hol tart a dolog...
    ha gond lenne kérlek írj nekem e-mailt: znemeth@ironfx.com

Hozzászólás

• Kérelem után 15 perccel már elvileg el is indult, hogy mikorra jön meg az még kérdéses.

Küldve az én iPad-ről Tapatalk használatával

Hozzászólás

Kérelem után 15 perccel már elvileg el is indult, hogy mikorra jön meg az még kérdéses.

Küldve az én iPad-ről Tapatalk használatával
        A kártyás és banki átutalásos tranzakciók 3-4 munkanap általában.
        Ha Forintots a számlád amirol haza utalsz akkor elvileg 1 munkanap ha banki átutalást választasz.
        A skrill és más internetes szolgáltatók is maximum 1 nap de általában 1-2 óra hossza.

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          A kártyás és banki átutalásos tranzakciók 3-4 munkanap általában.
          Ha Forintots a számlád amirol haza utalsz akkor elvileg 1 munkanap ha banki átutalást választasz.
          A skrill és más internetes szolgáltatók is maximum 1 nap de általában 1-2 óra hossza.
          kártyára, forintos számláról, az lényegében belföldi utalás nem? tehát 4 órán belüli móka. Gondolom a forint számláitok itthon vannak, a devizásak meg külföldön? vagy az is itthon?

Hozzászólás

kártyára, forintos számláról, az lényegében belföldi utalás nem? tehát 4 órán belüli móka. Gondolom a forint számláitok itthon vannak, a devizásak meg külföldön? vagy az is itthon?
            Ha a kereskedési számlád forintos az jó, csak a Bankkártyás visszautalás ebben az esetben is 3-4 munkanap lesz mert a kártyás befizetéseket feldolgozó bank az RBS angliában van.

Hozzászólás

Ha a kereskedési számlád forintos az jó, csak a Bankkártyás visszautalás ebben az esetben is 3-4 munkanap lesz mert a kártyás befizetéseket feldolgozó bank az RBS angliában van.
              a befizetés mégis szinte azonnali, elég furmányos ez az RBS
              vagy kaptok valami jelzést hogy megy hozzátok pénz, és virtuálisan előre jóváírjátok?

Hozzászólás

a befizetés mégis szinte azonnali, elég furmányos ez az RBS
                vagy kaptok valami jelzést hogy megy hozzátok pénz, és virtuálisan előre jóváírjátok?
                Igen az online vásárlás így mukodik mindenhol, a bank lefoglalja a pénzt a számládon es mi elore jóváírva megkapjuk.
                Visszafele sajnos ez nem mukodik.

Hozzászólás

• Alpari új számlatípusra tettek,a kamatok ok,a spread 0-tol sehol,inkább 1.9,esetleg talán néha 1.5.
                  Azért ha lenne 100% bonus az Iron Fx-nél,akkor inkább ott nyitnék újabb ( kisebb számlát pár ezer Usd-vel.)

Hozzászólás

• kismentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Alpari új számlatípusra tettek,a kamatok ok,a spread 0-tol sehol,inkább 1.9,esetleg talán néha 1.5.
                    Azért ha lenne 100% bonus az Iron Fx-nél,akkor inkább ott nyitnék újabb ( kisebb számlát pár ezer Usd-vel.)
                    A mi számlánk a bónusz nélkul is sokkal jobb mint a fenti számlatípus...

Hozzászólás

• 17.én megis jött a lé, cakkpakk 270 fttal lett kevesebb, ami nem rossz! Annyit megér
                      Viszont nem értem miért 5 részletben jött, méghozzá teljesen érthetetlen nem kerek részletekben..

Hozzászólás

17.én megis jött a lé, cakkpakk 270 fttal lett kevesebb, ami nem rossz! Annyit megér
                        Viszont nem értem miért 5 részletben jött, méghozzá teljesen érthetetlen nem kerek részletekben..
                        nem tudom melyik a számlád hogy megnézhessem, de valószínusítem hogy 5 részletben fizettél be a kártyáddal...
                        ha megírod a számla számodat akkor utánanézek

Hozzászólás

A mi számlánk a bónusz nélkul is sokkal jobb mint a fenti számlatípus...
                          Az stp lehet,nem tudom,de a bonuszoson sok a kamat.Ha van 100% bonus,akkor viszont belefer.
                          Egyebkent az biztos,hogy a Zoltan Nemeth fele ügyfelkapcsolattartas egyedülallo!

Hozzászólás

Az stp lehet,nem tudom,de a bonuszoson sok a kamat.Ha van 100% bonus,akkor viszont belefer.
                            Egyebkent az biztos,hogy a Zoltan Nemeth fele ügyfelkapcsolattartas egyedülallo!
                            Az Alparinál sok gond van mostanában így nem hiszem hogy ha bónusz nélkul egymás mellé teszed a két számlát akkor az ovék jobb lenne!

A ha a kamat viszi el a hasznot akkor lehet a stratégiát kell átgondolni...
                            A legtobb ugyfel aki a swap miatt panaszkodott, kiszámoltuk kozosen hogy a profit-ból egy elenyészo %-ot vesz el.

Aki viszont beragadt egy nagy pozícióban már 3 hónapja és nem akarja minuszban lezárni annak sajnos nem tudok mást tanácsolni csak hogy zárja le...

Koszi az elismerést

Hozzászólás

Az Alparinál sok gond van mostanában így nem hiszem hogy ha bónusz nélkul egymás mellé teszed a két számlát akkor az ovék jobb lenne!

A ha a kamat viszi el a hasznot akkor lehet a stratégiát kell átgondolni...
                              A legtobb ugyfel aki a swap miatt panaszkodott, kiszámoltuk kozosen hogy a profit-ból egy elenyészo %-ot vesz el.

Aki viszont beragadt egy nagy pozícióban már 3 hónapja és nem akarja minuszban lezárni annak sajnos nem tudok mást tanácsolni csak hogy zárja le...

Koszi az elismerést
                              A kamat nem viszi el a hasznot,jol neznenk ki,de jelentosen csökkenti!
                              Es aki "beragadt"egy nagy pozicioban DE plusszban,annak is azt javaslod hogy zarja le?

Hozzászólás

A kamat nem viszi el a hasznot,jol neznenk ki,de jelentosen csökkenti!
                                Es aki "beragadt"egy nagy pozicioban DE plusszban,annak is azt javaslod hogy zarja le?
                                aki nagy poziban van és plusszban van azt én nem úgy hívnám hogy bennragadás...

azt már ésszel lehet szépen managelni, kovetostop meg célár. Ha nem látsz rá esélyt hogy további profitot termelsz a pozival záros határidon belul és a swap meg novekszik akkor igen, érdemes lezárni.

Hozzászólás

Working...
                                X