Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• x5z4 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mért nem érhető el a Stocklandyard a mai nap folyamán?
    A no dealing desk h lehet inkorrekt, az ügyfelek kárára valótlanul jegyzik az árfolyamot, esetleg olyan mennyiségben adnak megbízást h azzal befolyásolják az árfolyamot?
    Ezt nem mondta el a szakértő?

Lenyomod a gombot, requote nincs, minden megbízás a legközelebbi piaci áron teljesül, te meg a tervezettnél 5 pippel arrébb kerülsz pozícióba. ECN, örüljél.

Stocky pár napig nem elérhető karbantartás miatt.

Hozzászólás

A no dealing desk h lehet inkorrekt, az ügyfelek kárára valótlanul jegyzik az árfolyamot, esetleg olyan mennyiségben adnak megbízást h azzal befolyásolják az árfolyamot?
      No dealing desk...

Lehet nekik no DD csak éppen egy WL partnere a világ legnagyobb MM-nek...

Hozzászólás

Attól még hogy valaki azt mondj ahogy Nincs Dealing Desk náuk az nem azt jelenti hogy nincsen, csak más nevet adtak a részlegnek

pl: Kockázatkezelési Csoport

végulis mindent lehet mondani, a lényeg az ugyfél fele hogy azon a helyen teljesuljenek a pozíciói ahol akarja akkor amikor akarja és ha profitos a kereskedés akkor fizessék ki.

Nálunk minden nap tobb millió dollárnyi ugyfél toke jon be és megy is ki.
        Van boven forgalom és még egy olyan ugyfél sem volt aki nem kapta volna meg a pénzét.

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Attól még hogy valaki azt mondj ahogy Nincs Dealing Desk náuk az nem azt jelenti hogy nincsen, csak más nevet adtak a részlegnek

pl: Kockázatkezelési Csoport

végulis mindent lehet mondani, a lényeg az ugyfél fele hogy azon a helyen teljesuljenek a pozíciói ahol akarja akkor amikor akarja és ha profitos a kereskedés akkor fizessék ki.

Nálunk minden nap tobb millió dollárnyi ugyfél toke jon be és megy is ki.
          Van boven forgalom és még egy olyan ugyfél sem volt aki nem kapta volna meg a pénzét.
          és a ki és be mozgásnak mi az aránya..?

Hozzászólás

• Ginew eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            és a ki és be mozgásnak mi az aránya..?
            Naponta változik.
            Természetesen attól még hogy tegnap 4 millió dollár profitot csináltak az ugyfelek az nem azt jelenti hogy mindenki azonnal kiveszi... sokan tovább kereskednek, lásd a Magyar Versenyben is van olyan aki már 150%-ban van és
            továbbra is kereskedik:
            http://www.ironfx.com/hu/competition...ition-rankings

Hozzászólás

• Korábban már kérdeztem, de akkor nem kaptam választ:
              Nincs véletlenül egy listátok, hogy egyes devizapárokon milyen közel lehet tenni a stopot? (tudom, hogy az mt4-ben meg lehet nézni, de elég macerás az egészet végignézegetni)

Hozzászólás

• Menő Jenő eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Korábban már kérdeztem, de akkor nem kaptam választ:
                Nincs véletlenül egy listátok, hogy egyes devizapárokon milyen közel lehet tenni a stopot? (tudom, hogy az mt4-ben meg lehet nézni, de elég macerás az egészet végignézegetni)
                5 pip minimum minden devizapáron, ott ahol magasabb az átlag spread mint 5 pip ott a spread 2x-e

Hozzászólás

• Ok, köszönöm.

Hozzászólás

• Kedves IronFx képviselő,

Kérdésem, tervez-e az IronFx a közeljövőben egy átfogó, lényegi spread-csökkentést, tekintettel a forex piac halódására (értsd: az ATR a felére/harmadára csökkent mostanában a korábbi időszakokhoz képest). Az alacsony volatilitás mellett a költségek kigazdálkodása igencsak nehézkessé vált piacszerte. Kíván-e az IronFx a költségcsökkentés (külön kihangsúlyozva a spread-et, swap-ot) élharcosává válni?
                    Köszönöm a választ.

Hozzászólás

• Capitano el-Trollo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Kedves IronFx képviselő,

Kérdésem, tervez-e az IronFx a közeljövőben egy átfogó, lényegi spread-csökkentést, tekintettel a forex piac halódására (értsd: az ATR a felére/harmadára csökkent mostanában a korábbi időszakokhoz képest). Az alacsony volatilitás mellett a költségek kigazdálkodása igencsak nehézkessé vált piacszerte. Kíván-e az IronFx a költségcsökkentés (külön kihangsúlyozva a spread-et, swap-ot) élharcosává válni?
                      Köszönöm a választ.
                      A koltségek csokkentését nem tervezzuk, egyrész mert a világpiaci koltségek sem csokkennek és ha ennek ellenére mi csokkentenénk cégunk profitabilitása kerulne veszélybe.
                      Másrészt a piacon vezeto szerepet betolto cégek kozul az IronFX rendelkezik a legalacsonyabb koltségekkel mind a spread és a swap teruletén. Lásd FXCM és SAXO

Hozzászólás

• IronFX Akadémia Roadshow
                        Az IronFX Global örömmel invitálja ügyfeleit és a Forex kereskedés iránt érdeklődőket a következő két napos szemináriumunkra. Az előadásaink témái:

Az IronFX Global bemutatása
                        Sirix
                        MT4 Advanced felület ismertetése
                        Technikai elemzés alapjai
                        A kereskedés pszichológiája
                        Bevezetés a kvantitatív kereskedés világába
                        Bevezetés a portfolio menedzsmentbe
                        Élő piaci kitekintő webinárium

Kérjük regisztráljon, hogy garantálni tudjuk a helyét a rendezvényen!

Bevezetés a Forex világába a globálisan élenjáró IronFX Akadémia magyar roadshowján az alábbi állomásokkal:

Debrecen
                        Szeged
                        Pécs
                        Miskolc

DEBRECEN 07-08/08/2014
                        Centrum Hotel*** Superior
                        4026 Debrecen, Kálvin tér 4-8

MISKOLC 14-15/08/2014
                        CITY HOTEL MISKOLC
                        3529 Miskolc , Csabai Kapu 8

SZEGED 21-22/08/2014
                        HUNGUEST HOTEL FORRAS
                        6726 Szeged, Szent-Györgyi A. str. 16-24

PÉCS 28-29/08/2014
                        CORSO HOTEL PECS
                        H–7626 Pécs, Koller u. 8.

http://www.ironfx.com/hu/lp/hu-forex-seminar
                        Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Jó lenne egy pontos időpont, mettől-meddig, óra, perc.

Hozzászólás

• Zooli Trading Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Jó lenne egy pontos időpont, mettől-meddig, óra, perc.
                            amikor regisztrálsz a rendezvényre akkor mutatja az idopontot.
                            14:00-kor kezdodik

egyébként a pontos részleteket még a rendezvény elotti héten kikuldjuk

Hozzászólás

• A Magyar Éles Kereskedési Verseny aktuális állása:

http://www.ironfx.com/hu/competition...ition-rankings
                              Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Egy mai eset a piacvezető cégtől:
                                A mai nap nyitottam egy függő megbízással egy arany pozíciót, ami nagyon
                                durva odébb teljesüléssel lepett meg.
                                2014.07.30 14:30:15.267 '16014095': order #13023209 sell stop 0.08
                                XAUUSD at 1295.99 activated at price 1293.79
                                Van-e lehetőség a pozíció eredetileg kért nyitási árának a visszaállításra, azaz korrigálni a hibát? - kérdeztem az ügyfelesüket.
                                "Az Ön által megadott megbízásnál épp egy hír jött ki, emiatt a teljesülés azon az áron történt, ahol legközelebb volt árjegyzés az megbízásához.
                                Mivel ez nem egy hiba volt, hanem egy piaci reakció, ezért sajnos nem tudjuk a megbízását utólag módosítani."
                                Azaz ez a cég teljesen alkalmatlan a hírek környékén való kereskedésre. Magyarázat van, de egy árjegyző MM számláján ott hegyez árat, ahol akar.
                                Tudom, hogy ez "természetes" híreknél, de gyors elemzés a régi kötéseken azt mutatja, hogy a célár nem szokott a legközelebbi kedvezőbb értéken teljesülni, vagy éppen a stop sem a legközelebbi kedvezőbben, csak éppen a legközelebbi, kedvezőtlenebben...
                                Nem az elvesztett piti pénz miatt írtam, csak teszteltem a hozzáállásukat. Volt másik cégnél is hasonló esetem, és ott más elbírálás alá esett a dolog.
                                Az iszonyat swapok miatt a devizapárokon nem nagyon lehet swingelni...
                                Egyre alkalmas talán a bónusz kihasználásra.
                                Tudom, hogy én vagyok a hülye, hogy hírek alatt is kereskedem, meg máshol is így van és az apró betűk és amúgy sem illik ilyent mondani nyílt színen - csak az esetet meséltem el. A többi "magyarázat" nem érdekel. Én annak örülök, hogy amit nyertem, azt elhoztam és csak egy nyamvadt millás számlát tartok ennél a cégnél.
                                Azért teszteltem ezen a cégen a stratégiát, mert eddig elég korrektül teljesültek, majd egyre jobban nem…
                                Egy nagy előnye van ennek a cégnek, hogy az ügyfelesük nagyon segítőkész és még szabi alatt is továbbította a kérésemet.
                                Aki nem igazodna el a fenti dolgon:
                                az eredeti stop esetén, ha jól teljesül a megbízás, akkor 8eHUF lett volna a veszteség, így ez 12e-re ugrott meg, hiszen a függő megbízásnál a stop a helyére került, azaz 1,5x kockázattal lettem "jobb" helyzetben. A cél 12e volt, amiből így 5-6e lett... OK, mivel gyorsan le tudtam reagálni, a stopot gyorsan tudtam tolni, így jelképes 5e vesztővel zártam, de ez a pont közel a BE pontom lett volna... azaz nullás a pozi. Bocs a hosszú magyarázatért, de nem aki nem ismeri ki magát, annak nem egyértelmű a log fájl

Azt is tudom, hogy ebből a dologból jól nem fogok kijönni De egy figyelmeztetést megér, hátha pár ember megérti, mi is a gond.

Hozzászólás

Working...
                                X