Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• harzol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Már korábban is volt ez ügyben egyeztetés, de most megint eljött az idő. A többi bróker minősítésével kapcsolatban igazad van Tomy! Ezen az sem változtat, hogy igazat írnak az IronFX képviselői, vagy sem.

Bármelyik IronFx-et képviselő fórum tag bármely másik brókercégről pozitív, vagy negatív véleményt formál a fórumon azonnali kitiltással jutalmazom. Elsőre pár nap, utána hosszabb, visszaesőknek végleges.

Ebben a témában felőlem véleményt formálhattok a konkurenciáról, de máshol ne!
    Lehet pont emiatt gondolkodtak el páran, hogy felfutassanak fórumot ők is. Nem jó ha keretek közé szoritod a résztvevőket. Még akkor sem ha esetleg ez nem tetszik neked. Pont ez a lényege a demokráciának. Ha a többségnek nem tetszik amit páran (és nem csak Zoli) csinálnak, akkor majd levonják a következtetést.

Kicsit dedosnak tünik, hogy valakinek meg kell védenie a többséget...

Hozzászólás

• Tomy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Valószínűleg azért, mert nem a kereskedésből élsz, így csak a bróker oldaláról látod a dolgokat, a mi oldalunkról pedig nem!
      Azért a világ egyik legnagyobb, legrégibb brókeréről ilyet mondani, mint a fenti kijelentésed, nem tudom hogy csupán nagyképű, vagy a tudatlanságból eredő, vagy a szimpla irigység, rosszindulat, kapzsiság váltotta ki belőled. Minden esetre elgondolkodtató....

Amúgy hányinger, amit mostanában az ironos "frontemberek" csinálnak itt a fórumon!
      Bármilyen más brókerről írjon valaki is egy rossz szót, ugrotok a témára mint légy a szarra....hogy finoman fogalmazzak.
      Szánalmas ha egy brókercég képviselője már ilyen módszerekkel igyekszik megszerezni ennek a kis magyar piacnak a néhány kevésbé informált kezdőjét magának.

Azt hiszem ez az a pont, amikor az ember el tudja dönteni hogy mely fórumtól akarja magát a lehető legtávolabb tartani.

És van az a pont, amikor egy ilyen gondolkodásmódot képviselő cégnél meg kell szüntetni a számlát....
      Eddig csak k...drágák voltatok, de most már nem csak ez az egy indok szól ellenetek.

További minden szépet és jót mindenkinek, Tomy

u.i.

"A sikernek nincs szüksége magyarázatra, csak a kudarcokat kell alibikkel foltozgatni."

Napoleon Hill

A kérdés ebbe a topic-ba jott így a személyes véleményemet tudom csak leírni.
      Kétség sem fér hozzá hogy az IB régi és nagy cég. Ok viszont csak részvényekben és opciókban jók. A Forex termékekben az IronFX sokkal jobb szolgáltatást nyújt. Nem véletlenul vagyunk a világranglista 3. fokán csekély négy év alatt míg az IB a top tízben sincsen sajnos.

Hozzászólás

• A kis traderek lejobban a fórumokon keresztül tudnak tájékozódni.Mégis csak jó azért tudni,ha egy bróker nem fizet ki például nagyobb tőkéket,nem?
        Ezt leghamarabb a brókercégeknél dolgozók tudják meg,mert ők beszélgetnek sok száz traderrel..
        Én továbbra is kiváncsi lennék például ezekre az infókra,ebben a topicban mindenképpen.
        De van egy ötletem,ha Zoltánék magán véleményt akarnak mondani,akkor csináljanak egy másik nick nevet,mondjuk Z.Némethvasember,és Zalimali!
        És akkor azt írnak,amit akarnak,abban a topicban,ahol akarnak!

(Néztem egy ranglistát valahol,és tényleg az Iron a 3.jelenleg.)

Hozzászólás

• kismentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          A kis traderek lejobban a fórumokon keresztül tudnak tájékozódni.Mégis csak jó azért tudni,ha egy bróker nem fizet ki például nagyobb tőkéket,nem?
          Ezt leghamarabb a brókercégeknél dolgozók tudják meg,mert ők beszélgetnek sok száz traderrel..
          Én továbbra is kiváncsi lennék például ezekre az infókra,ebben a topicban mindenképpen.
          De van egy ötletem,ha Zoltánék magán véleményt akarnak mondani,akkor csináljanak egy másik nick nevet,mondjuk Z.Némethvasember,és Zalimali!
          És akkor azt írnak,amit akarnak,abban a topicban,ahol akarnak!

Koszonom
          Álnévvel nem kívánok beregisztrálni újra, mindent amit írok felvállalok, én így érzem hitelesnek.

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            A kérdés ebbe a topic-ba jott így a személyes véleményemet tudom csak leírni.
            Kétség sem fér hozzá hogy az IB régi és nagy cég. Ok viszont csak részvényekben és opciókban jók. A Forex termékekben az IronFX sokkal jobb szolgáltatást nyújt. Nem véletlenul vagyunk a világranglista 3. fokán csekély négy év alatt míg az IB a top tízben sincsen sajnos.
            tényleg kezd már kissé uncsi lenni ez lesajnálóan előadott IB fikázásod.
            azt azért tegyük tisztába azok esetén, akik még kezdők, és a fórumról szeretnének tájékozódni: az IB nem fx bróker. van ugyan néhány devizapárjuk, és cfd-k is, de ez nem a fő profiljuk.(ezért erős csúsztatás ez a mi istenkirály 4!!!éves cégünk a világranglista(na ne fárasszuk már egymást fx fogadóirodák világranglistája...3.helyén van.ahány fx "világranglista" annyi eredmény, szponzortól függően..)
            ettől függetlenül azon devizapárok esetén, ami elérhető az IB-nél, a spread semmivel sem rosszabb a tiéteknél, sőt...a prémium számlátokon kb hasonló a spread, a többiről meg ne is beszéljünk.
            azt se felejtsük el, hogy mindenki saját szempontjai alapján nyit szlát. Én pl az életben nem nyitnék se nálatok(pedig világranglista 3. hely))
            se egyik fx fogadóirodánál se számlát.
            Miért is? pl mert átláthatatlan a működés.engem pl nem érdekel a marketing lózung, ismerem eléggé, majd 20 évig foglalkoztam sales-szel és marketinggel.
            ha pénzről van szó, akkor maradjunk a tényeknél:hol érhető el az Ironfx negyedéves, éves jelentése? mérleg,roa, roi, kapitalizáció, sales, income,gross margin, profit margin meg ilyen apróságok.
            milyen biztosításotok van az ügyfélszámlákra? (azon kívül, hogy leírjátok néha, h milyen nagy bankok a letétkezelők.ÉS? onnan az iron bármikor oda utalhatja a pénzt, ahova akarja, mivel a saját számlája.

egyébként azzal nincs baj, ha nyomod az iront, hisz onnan jön a havi fizu, de ne almát hasonlítgass már körtével, ráadásul úgy, hogy ferdítesz is rendesen...

Hozzászólás

..
              Irontól függetlenül, ez a rangsor csak azt mutatja meg ki mennyit költ marketingre, elég megnézni a legnézettebb TV műsorokat, tényleg azok a legjobb műsorok is egyben?

Ez már nem neked válasz:
              Annak pedig néhányan már hangot adtak, hogy nem feltétlen tetszik nekik ha egy cég képviselője rendszeresen más cégekről alkot negatív véleményt. Az számít szvsz hitelesnek ha az ügyfelek írják meg a negatív akár pozitív tapasztalataikat.

Hozzászólás

• StLui eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Irontól függetlenül, ez a rangsor csak azt mutatja meg ki mennyit költ marketingre, elég megnézni a legnézettebb TV műsorokat, tényleg azok a legjobb műsorok is egyben?

Ez már nem neked válasz:
                Annak pedig néhányan már hangot adtak, hogy nem feltétlen tetszik nekik ha egy cég képviselője rendszeresen más cégekről alkot negatív véleményt. Az számít szvsz hitelesnek ha az ügyfelek írják meg a negatív akár pozitív tapasztalataikat.
                Persze,ez nem azt jelenti hogy az Iron a top3-as legjobb broker.Csak ügyfélszám,általuk elhelyezett tőke,és irodák száma.
                Nekem az a top1 broker,amelynél a legtöbb nagy tőkével rendelkező öreg motoros van!Az hogy a reklám hatására, pár száz dollárral szerencsejátékozik néhány tízezer fiatal próbálkozó,nem mérvadó szerintem.

Hozzászólás

Az hogy a reklám hatására, pár száz dollárral szerencsejátékozik néhány tízezer fiatal próbálkozó,nem mérvadó szerintem.
                  Ez azt (is) jelentheti, hogy sok "bukott" penzuk van es ki tudnak fizetni. (-:

Hozzászólás

• Tomy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Valószínűleg azért, mert nem a kereskedésből élsz, így csak a bróker oldaláról látod a dolgokat, a mi oldalunkról pedig nem!
                    Azért a világ egyik legnagyobb, legrégibb brókeréről ilyet mondani, mint a fenti kijelentésed, nem tudom hogy csupán nagyképű, vagy a tudatlanságból eredő, vagy a szimpla irigység, rosszindulat, kapzsiság váltotta ki belőled. Minden esetre elgondolkodtató....

Amúgy hányinger, amit mostanában az ironos "frontemberek" csinálnak itt a fórumon!
                    Bármilyen más brókerről írjon valaki is egy rossz szót, ugrotok a témára mint légy a szarra....hogy finoman fogalmazzak.
                    Szánalmas ha egy brókercég képviselője már ilyen módszerekkel igyekszik megszerezni ennek a kis magyar piacnak a néhány kevésbé informált kezdőjét magának.

Azt hiszem ez az a pont, amikor az ember el tudja dönteni hogy mely fórumtól akarja magát a lehető legtávolabb tartani.

És van az a pont, amikor egy ilyen gondolkodásmódot képviselő cégnél meg kell szüntetni a számlát....
                    Eddig csak k...drágák voltatok, de most már nem csak ez az egy indok szól ellenetek.

További minden szépet és jót mindenkinek, Tomy

u.i.

"A sikernek nincs szüksége magyarázatra, csak a kudarcokat kell alibikkel foltozgatni."

Napoleon Hill
                    http://forum.tozsde.hu/46517-post3092.html

Hozzászólás

• A világ legnagyobb online diszkontbrókere az Interactive Brokers, minden téren a legjobbak.

Hozzászólás

• A kis naiv ügyfelek nyilván bedőlnek az ironfx-nek, egy nagyobb intézményi befektető azonban levegőnek nézi őket, valószínű h ilyen a BlackRock is, a világ egyik legnagyobb alapkezelője és hedge-fundja. Nyilván Soros György alapja sem veszi igénybe a szolgáltatásukat, sem a többi társaság, sorolhatnánk a Vanguarde-ot, a Fidelity-t, a Templetont, és még más neves társaságokat. Az Interactive Brokers 37 éves múltra tekint vissza, a magyar származású Thomas Peterffy alapította és nyilvános tőzsdén jegyzett cég, tehát rendelkezik könyvvizsgálóval, mint ahogy a világ legnagyobb vállalatai is.
                        Az ironfx-nek van könyvvizsgálója, a pénzügyi adatai elérhetőek?
                        Egy kis adat a bizalomról:
                        https://uk.finance.yahoo.com/q/bc?s=IBKR&t=2y

Hozzászólás

• Az ironfx kétes hátterű, nem átlátható működésű mutyicég, amely hozzá nem értő embereket próbál megvezetni, komoly szakemberek nem lépnek partnerségre ilyen link cégekkel.

Hozzászólás

• Na csinálják már Harzolnak a munkát...

Hozzászólás

• x5z4 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              A kis naiv ügyfelek nyilván bedőlnek az ironfx-nek, egy nagyobb intézményi befektető azonban levegőnek nézi őket, valószínű h ilyen a BlackRock is, a világ egyik legnagyobb alapkezelője és hedge-fundja. Nyilván Soros György alapja sem veszi igénybe a szolgáltatásukat, sem a többi társaság, sorolhatnánk a Vanguarde-ot, a Fidelity-t, a Templetont, és még más neves társaságokat. Az Interactive Brokers 37 éves múltra tekint vissza, a magyar származású Thomas Peterffy alapította és nyilvános tőzsdén jegyzett cég, tehát rendelkezik könyvvizsgálóval, mint ahogy a világ legnagyobb vállalatai is.
                              Az ironfx-nek van könyvvizsgálója, a pénzügyi adatai elérhetőek?
                              Egy kis adat a bizalomról:
                              https://uk.finance.yahoo.com/q/bc?s=IBKR&t=2y
                              kedves x5z4
                              senki nem kényszerít hogy az IronFX-nél nyiss számlát.
                              Valamiért megkérdezted hogy mit gondolog az IB-rol. Ha csak kotoszkodni szeretnél szólj mert arra indítunk kulon topic-ot.

Az IronFX teljesen átlátható modellel dolgozik.
                              Szabadon választhasz számlatípust és szolgáltatást.
                              rendelkezunk ket konyvvizsgálócéggel is amit a weboldalunkon is megtalálsz.
                              amint láthattad minden versenyunket az Earns & Young certifikálta.

Ha ez nem lenne elég, nemsokára tozsdén bejegyzett cég leszunk ha netán IronFX részvényt akarsz vásárolni. Csak hónapok kérdése.

Hozzászólás

• Ironnál melyik a legjobb számlatípus 10 pipes skalpra? /ügyfél szemszögből./

Hozzászólás

Working...
                                X