Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• orkati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Poénnak jó volt, néha jó máson is gondolkozni, mint a szokványos módszerek, a kiskapu keresés pedig jó mulatság
    Ha mindig az asztal nyer, akkor nincs nyereséges tréder, csak nyereséges bróker. Márpedig sokan szeretnénk azt hinni, hogy van, ezért vagyunk itt
    A kettő nem zárja ki egymást!..
    De van 1000 vesztes,és mellé 1 azaz 1 igazán nyertes trader,+az asztal.
    Azt az egyet pedig általában az asztal eltanácsolja pár év után.
    (Tudod,mint a kaszinós filmekben).

Hozzászólás

• kismentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      A kettő nem zárja ki egymást!..
      De van 1000 vesztes,és mellé 1 azaz 1 igazán nyertes trader,+az asztal.
      Azt az egyet pedig általában az asztal eltanácsolja pár év után.
      (Tudod,mint a kaszinós filmekben).
      feltevésnek ez is jó...

bár itt a fórumon is van tobb tag aki hosszú hónapok óta profitosan kereskedik nálunk és még egyikuk sem volt eltanácsolva.

Az hogy valaki nyer vagy sem az a piacon és a kereskedon múlik

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        feltevésnek ez is jó...

bár itt a fórumon is van tobb tag aki hosszú hónapok óta profitosan kereskedik nálunk és még egyikuk sem volt eltanácsolva.

Az hogy valaki nyer vagy sem az a piacon és a kereskedon múlik
        A "hosszú hónapok"nem pár év,és az "igazán nyerő"trader sem azt akarta jelenteni,hogy néhány 10 ezer,vagy esetleg 100 ezer dollár/év nyerő..
        De az igaz,hogy én még nem hallottam olyan esetet,amikor az Iron tanácsolt volna el valakit.
        Sőt szerintem nem is fog egy darabig,mivel a tulajok stratégiája a tőzsdei bevezetés"jó áron",tehát a hírnévre vigyázni kell.(addig legalábbis).

Hozzászólás

• kismentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          A "hosszú hónapok"nem pár év,és az "igazán nyerő"trader sem azt akarta jelenteni,hogy néhány 10 ezer,vagy esetleg 100 ezer dollár/év nyerő..
          De az igaz,hogy én még nem hallottam olyan esetet,amikor az Iron tanácsolt volna el valakit.
          Sőt szerintem nem is fog egy darabig,mivel a tulajok stratégiája a tőzsdei bevezetés"jó áron",tehát a hírnévre vigyázni kell.(addig legalábbis).
          a hosszú hónapok kifejezésben van olyan aki már 3 éve ugyfelem és profitos...
          de majd az érintettek nyilatkoznak ha kívánnak

Elkuldeni nem kuldtunk még el senkit jól tudod és nem is fogunk!
          A hírnév pedig egy olyan dolog hogy csak egyszer lehet eljátszani ezért vigyázni is fogunk rá...

Hozzászólás

• Én amúgy sem értem azt a felvetést, hogy miért küldene el akár több millió $-t profitáló trader-t a bróker. Hisz tudjuk, a bróker MINDIG nyer, azaz a spread, comission, swap ésatöbbi alapján neki mindig megéri, akár nyer az ügyfél, akár veszít...

Hozzászólás

• Lizardman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Én amúgy sem értem azt a felvetést, hogy miért küldene el akár több millió $-t profitáló trader-t a bróker. Hisz tudjuk, a bróker MINDIG nyer, azaz a spread, comission, swap ésatöbbi alapján neki mindig megéri, akár nyer az ügyfél, akár veszít...
              Azért ezt átgondolnám...

Hozzászólás

• Én átgondoltam, és azért írtam azt, amit.

Ha más véleményed van, hallgatom. De, mint mondottam volt, a bróker mindig nyer!

Hozzászólás

• Lizardman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Én átgondoltam, és azért írtam azt, amit.

Ha más véleményed van, hallgatom. De, mint mondottam volt, a bróker mindig nyer!
                  Én úgy tudom, hogy a market maker brókereknek nem túl előnyös, ha az ügyfél sokat nyer.
                  Arról is tudok, hogy ilyen ügyfeleket esetenként "eltanácsolnak". Gondolom, nem azért, mert a cégnek is olyan marha jó...

(Nem túl célszerű/elegáns ezt az Iron topikban megbeszélni, mert ez egy általános téma, nem róluk van szó speciálisan.)

Hozzászólás

• moncsicsi78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Én úgy tudom, hogy a market maker brókereknek nem túl előnyös, ha az ügyfél sokat nyer.
                    Arról is tudok, hogy ilyen ügyfeleket esetenként "eltanácsolnak". Gondolom, nem azért, mert a cégnek is olyan marha jó...

(Nem túl célszerű/elegáns ezt az Iron topikban megbeszélni, mert ez egy általános téma, nem róluk van szó speciálisan.)
                    nálunk nap mint nap tobb millió dollár profitot keresnek az ugyfelek...
                    errol kulon kimutatás is van és még senkinek nem kellett távoznia

gondold el mi lenne ha csak veszítene mindenki egy brókercégnel és a nyerteseket pedig elkuldené vagy nem fizetné ki a vállalat?
                    Egybol elterjedne a hír és nem jonne tobb kereskedo!

Nálunk orulunk a nyereséges kereskedoknek!
                    folyamatosan éles számlás versenyeket rendezunk.
                    most is az elso helyezett tobb mint 300%-os profitban van, és továbbra is kereskedik
                    http://www.ironfx.com/hu/competition...ition-rankings

Hozzászólás

nálunk nap mint nap tobb millió dollár profitot keresnek az ugyfelek...
                      errol kulon kimutatás is van és még senkinek nem kellett távoznia

gondold el mi lenne ha csak veszítene mindenki egy brókercégnel és a nyerteseket pedig elkuldené vagy nem fizetné ki a vállalat?
                      Egybol elterjedne a hír és nem jonne tobb kereskedo!

Nálunk orulunk a nyereséges kereskedoknek!
                      folyamatosan éles számlás versenyeket rendezunk.
                      most is az elso helyezett tobb mint 300%-os profitban van, és továbbra is kereskedik
                      http://www.ironfx.com/hu/competition...ition-rankings
                      Pedig szerintem a forex kereskedés legnagyobb kockázata a brókercég.

Hozzászólás

• Piros eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        De csak saját magad után
                        www.forexvilag.blog.hu

Hozzászólás

• simifx eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          De csak saját magad után
                          Nem értek vele egyet. A saját dolgaimat tudom befolyásolni, de a brókercégét nem.

Hozzászólás

• Piros eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            megértelek,

biztos azért érzel így mert eddig nem a legjobb brókercégeknél kereskedtél...

Hozzászólás

megértelek,

biztos azért érzel így mert eddig nem a legjobb brókercégeknél kereskedtél...
                              Nekem csak egy gondom van a brókercéggel, a tőkegarancia. A többi minden rajtam múlik. Sajnos azt nem tudom befolyásolni, hogy biztonságban van-e a pénzem, vagy sem. Írhatja mindenki, hogy ilyen védelem, meg olyan védelem van a brókercégnél, de amikor a számlára rakja be a pénzét az ember, vagy veszi ki, mindig összeszorul a gyomra amíg nem teljesülnek az átutalások. Szerintem ez a legnagyobb kockázat, ami létezik. A többi rajtam múlik.

Hogy költségek vannak a kereskedés során? Nagyon nem befolyásolhatja a kereskedést, mert úgy kell kereskedni, hogy profittal jöjjön ki az ember. Hogy nincs profit? Akkor valamit nem jól csinál az ember.

Hozzászólás

• Szerintem igazad van!
                                Vannak más megoldások is,amikor nem adnak pénzt a brokercégek kezébe,de mégis van fedezet az esetleges bukásokra.(ezt a szolgáltatást VIP ügyfeleknek adja néhány komoly brokercég).

Hozzászólás

Working...
                                X