Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    talán erre gondolsz:
    "Third banks custodian services"
    http://www.dukascopy.com/swiss/engli...accounts/link/

bár 250 ezer usd-vel már simán trédelhetsz 1:1 áttéttel az araboknál is
    Le is írja a lényeget?

Hozzászólás

talán erre gondolsz:
      "Third banks custodian services"
      http://www.dukascopy.com/swiss/engli...accounts/link/

bár 250 ezer usd-vel már simán trédelhetsz 1:1 áttéttel az araboknál is
      igen itt a lényeg...

250.000$ felett
      és 1:1 áttétel

a Dukas az egy Online Bank és hozzájuk kuldod a pénzt normál esetben
      250.000$ felett kuldheted egy másik bankba (de ezt ok választják ki és nem a saját bankod lesz az)

Egyébként ez nálunk is így mukodik... már 500$-tól
      a pénzt nem hozzánk kuldod hanem egy letétkezelo bankba (pl Raiffeisen, vagy Bank of America)

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        igen itt a lényeg...

250.000$ felett
        és 1:1 áttétel

a Dukas az egy Online Bank és hozzájuk kuldod a pénzt normál esetben
        250.000$ felett kuldheted egy másik bankba (de ezt ok választják ki és nem a saját bankod lesz az)

Egyébként ez nálunk is így mukodik... már 500$-tól
        a pénzt nem hozzánk kuldod hanem egy letétkezelo bankba (pl Raiffeisen, vagy Bank of America)
        Értem. De ez nem ugyan az amiről szó volt. Adva van a pénzed, ami a saját számládon kerül zárolásra, nem kell utalni sehova. Ahogy kismentor írta, alighanem VIP szolgáltatás egyes cégeknél.

Hozzászólás

De az iron számlájára

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            De az iron számlájára
            Hát igen. Esteünkben arról lenne szó, ha meg is jelölnek valamilyen bankot, akkor is az én számlámon lenne a pénz, nem a bróker cégén.

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              De az iron számlájára
              értem akkor a Dukas-nál melyik ez a bank amit javasolnak hogy nyiss náluk számlát?

Hozzászólás

értem akkor a Dukas-nál melyik ez a bank amit javasolnak hogy nyiss náluk számlát?
                Én is ezt kérdezem, illetve hogy hol van ilyen megoldás és milyen feltételekkel?

Hozzászólás

• Piros eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Én is ezt kérdezem, illetve hogy hol van ilyen megoldás és milyen feltételekkel?
                  kockasseggu írta hogy a Dukas-nak van ilyen 250.000$ felett

ha megszerzitek nekem a bank nevét akkor én is felveszem veluk a kapcsolatot...

Hozzászólás

• Piros eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Hamarabb zoldagra vergodnenk ha beirnad a konkret osszeget. Azt amit fejben mar raszantal, es nem fog problemat okozni ha elveszited. Ugy konnyebb lenne konkret javaslatot adni.
                    Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

Hamarabb zoldagra vergodnenk ha beirnad a konkret osszeget. Azt amit fejben mar raszantal, es nem fog problemat okozni ha elveszited. Ugy konnyebb lenne konkret javaslatot adni.
                      Szabályozatlan piacon mindenki azt mond amit akar

Hozzászólás

kockasseggu írta hogy a Dukas-nak van ilyen 250.000$ felett

ha megszerzitek nekem a bank nevét akkor én is felveszem veluk a kapcsolatot...
                        nem titok, ott van a dukas honlapján:

http://www.dukascopy.com/swiss/english/forex/custodian/

Hozzászólás

• stingy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          nem titok, ott van a dukas honlapján:

http://www.dukascopy.com/swiss/english/forex/custodian/
                          gondolom nincs 250.000$ befektetésre szánt toke mert kulonben már igénybe vettétek volna ezt a szolgáltatást...

Mekkora az a toke amirol beszélunk? Mennyit szeretnétek letétbe helyezni egy fuggetlen banknál ami az IronFX-nél folytatott kereskedést fedezné?

Hozzászólás

gondolom nincs 250.000$ befektetésre szánt toke mert kulonben már igénybe vettétek volna ezt a szolgáltatást...

Mekkora az a toke amirol beszélunk? Mennyit szeretnétek letétbe helyezni egy fuggetlen banknál ami az IronFX-nél folytatott kereskedést fedezné?
                            Gondolom itt mindenki szeretné tudni, hogy mi a minimum és maximum összeg.

"Soha ne itélj meg előre Senkit!"

Hozzászólás

én csak belinkeltem a bankokat, de számlanyitás szempontjából nem vagyok érdekelt.
                              ez számlabiztosítás:
                              https://www.interactivebrokers.com/e...3fib_entity=uk
                              te beírtál ide egy számot (220.000 euró) de erről az ironfx honlapján semit sem találni...esetleg linket is kaphatunk , h ez az összeg valóban ennyi?

Hozzászólás

• stingy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                én csak belinkeltem a bankokat, de számlanyitás szempontjából nem vagyok érdekelt.
                                ez számlabiztosítás:
                                https://www.interactivebrokers.com/e...3fib_entity=uk
                                te beírtál ide egy számot (220.000 euró) de erről az ironfx honlapján semit sem találni...esetleg linket is kaphatunk , h ez az összeg valóban ennyi?
                                Szerintem véletlenül egy 2-sel többet írtál.

Hozzászólás

Working...
                                X