Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Nyilván a másik számlán elfogyott a pénz és onnan nem tudták visszavenni a bónuszt. Minuszba pedig hiába teszik, azt úgyse kapják meg soha.
    A bónuszt egyébként lehetne a spreadből vagy a jutalékból is vonni. Azzal sokkal nehezebb visszaélni.

Hozzászólás

• Kedves Zoltán, érdeklődnék, hogy a következő a bónusz felhasználási feltételekbe ütközik e:

Nyitok úk Ironfx alszámlát, befizetek annyit, amennyit a következő tranzakciómban kockáztatni kívánok, és igénybe veszem a bónuszt. Az aktuális tőke, és a kiszámított stopp loss távolság alapján kiszámolom a pozícióméretet. Ha a kereskedés sikeres, kiveszem a pénzt, ha sikertelen, akkor elbuktam a bónuszt is. Ezután kezdem előröl egy másik számlán.

Ha ez belefér a szabályzatba, akkor további kérdéseim is felmerülnek:
      Egy időben több alszámlámon számlán is csinálhatom e a fentieket? (természetesen különböző devizapárokkal, vagy ha ugyanazon devizapárral, akkor egyező irányba spekulálva, hogy elkerüljem az arbitrázsolás gyanúját)
      Ha az adott kereskedés sikertelen és számlán levő tőke+bónusz elfogy, akkor az IronFX automatikusan lezárja e a pozícióimat azon a számlán, vagy engedi negatívba futni? (Ha automatikusan lezárja, akkor nem kell vesződnöm az SL szintek rögzítésével)

Ha negatívba futhat a számla, akkor azt behajtják e rajtam (pl másik alszámlám terhére)?

Hozzászólás

• lost89 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Nyilván a másik számlán elfogyott a pénz és onnan nem tudták visszavenni a bónuszt. Minuszba pedig hiába teszik, azt úgyse kapják meg soha.
        A bónuszt egyébként lehetne a spreadből vagy a jutalékból is vonni. Azzal sokkal nehezebb visszaélni.
        Az nembaj ha elfogy a bónusz, hiszen nem hagyja el az a pénz az iront, hiszen nem közvetítik ki a kötéseket.. Annyi hogy mind2 félnek le kell zárni a számláját, amit beutaltak azt visszaadni nekik és csókolom. Nem bukott rajta a broki..

Hozzászólás

• Styann01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Zoltán! Szerintem már neked is leírtam régebben és múlt héten, telefonon egy kollégáddal is közöltem, hogy ez egy kicsi ország, így nem érdemes szórakozni, mert gyorsan kiderül minden (8 napig nem tudtatok kiutalni egy összeget, a telefonhívás után viszont rekord sebességgel sikerült). Történetesen egy barátom számlájáról van szó, ismerem az esetet és azóta sem térek magamhoz. Több lépcsőben esett csak le mit műveltek, mert annyira képtelenség ameddig elmerészkedtetek ezúttal.
          Nem tudok arról hogy 8 napig nem teljesult volna egy kiutalás!
          Az IronFX garantálja hogy 24 órán belul minden kiutalás feldolgozásra kerul.
          Ha úgy véli bárki is hogy ez nem tortén meg akkor kuldjon nekem AZONNAL egy e-mailt.

nem véletlenul teszem ki ide a kozvetlen elérhetoségeimet!

Hozzászólás

• smk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Kedves Zoltán, érdeklődnék, hogy a következő a bónusz felhasználási feltételekbe ütközik e:

Nyitok úk Ironfx alszámlát, befizetek annyit, amennyit a következő tranzakciómban kockáztatni kívánok, és igénybe veszem a bónuszt. Az aktuális tőke, és a kiszámított stopp loss távolság alapján kiszámolom a pozícióméretet. Ha a kereskedés sikeres, kiveszem a pénzt, ha sikertelen, akkor elbuktam a bónuszt is. Ezután kezdem előröl egy másik számlán.

Ha ez belefér a szabályzatba, akkor további kérdéseim is felmerülnek:
            Egy időben több alszámlámon számlán is csinálhatom e a fentieket? (természetesen különböző devizapárokkal, vagy ha ugyanazon devizapárral, akkor egyező irányba spekulálva, hogy elkerüljem az arbitrázsolás gyanúját)
            Ha az adott kereskedés sikertelen és számlán levő tőke+bónusz elfogy, akkor az IronFX automatikusan lezárja e a pozícióimat azon a számlán, vagy engedi negatívba futni? (Ha automatikusan lezárja, akkor nem kell vesződnöm az SL szintek rögzítésével)

Ha negatívba futhat a számla, akkor azt behajtják e rajtam (pl másik alszámlám terhére)?
            az hogy miként kereskedsz számunkra mindegy, egészen addig amíg nem a bónusz arbitrázsra hajtasz

te már megtapasztaltad korábban, mert neked is volt egy idoszak mikor nem kaphattál bónuszt...

Hozzászólás

• Styann01 barátom úgy látszik nem vagy képben.
              még ha kulonbozo is lett volna az IP cím akkor is hasonlóképpen járunk el a fentebb felsorolt okok miatt.
              A fenyegetések értelmetlenek, mindent a jogszabályoknak megfeleloen tettunk és fogunk tenni a továbbiakban is. Az érintett ugyfél megkapta az instrukciókat privátban tolem de ide is beírom.
              Le kell zárni mindkét számlán a pozíciókat és utána tudunk beszélni a hogyan továbbról

Hozzászólás

• Am aki csalni akar így, az csak ügyel rá h ne bukjon le.. Más net, másik gép a MAC cím miatt, másik broki is, vagy akár több.. Szétosztva darabolva a pozik, meg több devizapár, eurusd, eurgbp meg gbpusd.. Biztos meg leht úgy keverni h jó legyen..persze nem tippet akarok adni, szal ha ez gond, kiis törlöm iinnen ..csakhogy aki 1-2-5 sok milliót ki akar csalni, az tuti gondol ilyesmikre.. Másrészről..főleg ha más néven vannak a számlák.. Akkor az áthedgelt saját pénze után is adóznia kell.. Amit persze meg lehet úszni, én se foglalkoztam vele kis számláknál, kit érdekel, de milliós tételben már felfigyel rá a NAV.. szal sztem nem éri meg az egész cécó, 100% bónusznál még marad vmi, de 60nál már semmi..

Hozzászólás

• Ginew eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Am aki csalni akar így, az csak ügyel rá h ne bukjon le.. Más net, másik gép a MAC cím miatt, másik broki is, vagy akár több.. Szétosztva darabolva a pozik, meg több devizapár, eurusd, eurgbp meg gbpusd.. Biztos meg leht úgy keverni h jó legyen..persze nem tippet akarok adni, szal ha ez gond, kiis törlöm iinnen ..csakhogy aki 1-2-5 sok milliót ki akar csalni, az tuti gondol ilyesmikre.. Másrészről..főleg ha más néven vannak a számlák.. Akkor az áthedgelt saját pénze után is adóznia kell.. Amit persze meg lehet úszni, én se foglalkoztam vele kis számláknál, kit érdekel, de milliós tételben már felfigyel rá a NAV.. szal sztem nem éri meg az egész cécó, 100% bónusznál még marad vmi, de 60nál már semmi..
                  ezek szerint nem mindenki ilyen korultekinto.
                  de ha más céget választanak erre a tevékenységre az a legbiztosabb, mert elég komplex a szuro rendszerunk, még IP cím egyezés nélkul is észrevesszuk a tobbséget.

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    de ha más céget választanak erre a tevékenységre az a legbiztosabb, mert elég komplex a szuro rendszerunk, még IP cím egyezés nélkul is észrevesszuk a tobbséget.
                    Tehát akkor hogy pontosan tisztázzuk.

Az én tőkémből egy másik néven lévő számla pénzét vontátok le ugye? És akkor egy másik számlán nyugodtan használja az én pénzem valaki?

Sajnos emailban nem vagy hajlandó erre válaszolni, hátha itt igen.
                    Természetesen megküldtem a panaszt angol nyelven (ahogy kérted) az Ironnak, ahogy láttad is, hétfőn természetesen megy a Cysecnek is.

Hozzászólás

• Egy 4 éves bróker a legjobb és legnagyobb. Elsődleges szabály, hogy múlt nélküli brókercégnél tudatos ügyfél nem nyit számlát. A naivok választása vagytok maximum, tudod nagyon jól hogy az Interactive Brokers egy magasabb dimenzió, mint ti, akik csak a lakosságra hajtotok, intézményi ügyfél szóba sem áll a vasassal, amely mögött korrupt tulajdonosok állhatnak.

Hozzászólás

tudod jól hogy létezik a számla és azt is hogy kinek a nevén nyitottad
                        mind a két számlán ugyanakkora pénz van ugyanakkora bónusszal
                        ugyanaz a számla típusotok is (a 12 száma kuzul)
                        ugyanúgy mindketten a Dax-on kereskedtek (a 220 instrumentumból)
                        ugyanúgy a maximális tokeáttételt kihasználva
                        ugyanúgy a maximális lotméretet nyitva a teljes margint kihasználva (senki nem hasznalja ki a full margint csak demó versenyen)
                        szinte ugyanabban az idopontban nyíltak a pozíciók
                        és a hab a tortán: mindketten ugyanarról az IP címrol kotottétek be a pozíciókat

nekem ennél tobb bizonyíték nem is kell
                        órákig levelezhetunk mire a végén beismered hogy nincs igazad
                        a részemrol lezártam az érvelést, nálam már régen elmúlt éjfél és még mindig veled foglalkozom...

Zárd le a pozíciókat a számlákon (ez már csak hétfo reggel lesz mert mostmár leállt a kereskedés), egészen addig nem tudok segíteni.
                        Folyamatosan hazudsz:

tudod jól hogy a számlámon (egy darab számlám van !!!) közel 13 ezer usd volt amikor elkezdtem a daxot longolni.
                        Összesen 2 lottal. Remélem marad a long és még további pár ezret nyerek.
                        Elveszitek azt is?

Tehát alig több mint 20 % bónusz volt rajta.

Így szoktak csalni a bónuszvadászok nagyokos?

Hozzászólás

Magam részéről én annak a híve vagyok,hogy nem bonus hedgeléssel,és egyéb trükkökkel kell pénzt keresni,hanem rendes kereskedéssel.
                          De akkor most ezek szerint én retteghetek mert elveszitek a tőkémet,ha magyarországon valaki ugyanabban az időben pont annyi Lottal nyit véletlenül másik irányba pozit mint én ???

Hozzászólás

Nem tudok arról hogy 8 napig nem teljesult volna egy kiutalás!
                            Az IronFX garantálja hogy 24 órán belul minden kiutalás feldolgozásra kerul
                            Ez ügyben a mai nap folyamán felhívlak, mesélek neked szépeket...

Most viszont maradjunk az esetnél, LEÍROM MÉGEGYSZER, HOGY MINDENKINEK TISZTA LEGYEN (attól tartok Zoltán sem fogta fel még mindig milyen utcába ment bele az IronFX):
                            • Egy ügyfél nyit 1 lot DAX-ot, majd megint 1 lot DAX-ot. Semmi extrém nincs benne: nem 0.4 + 1.5 vagy 1.2 + 3.2 lot, hanem 1 + 1.
                            • A bónusz mértéke 20% körül volt, a margin kb. 40%, tehát a klasszikus "bónusz arbitrage" paramétereitől messze eltér.
                            • Barátom nézi milyen szépen megy a neki jó irányba a DAX, majd egyszer csak lekerül a bónusz, AMIHEZ JOGOTOK VAN, majd a saját tőkéből(!!!) is lekerül ugyanakkora összeg arra hivatkozásul, hogy egy állítólagos másik számla bónuszát vontátok le onnan, AMIHEZ VISZONT NINCS JOGOTOK.

Az első válaszod ez volt:
                            Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Nincsen titok természetesen nagyon jól tudod kinek a számlájáró van szó a sajátodén kívul.
                            A saját IP címedrol kotottél pozíciót mindkét számlán, ugyanazon a devizapáron szinte ugyanabban az idoben és méretben.
                            A LiveChat-en is ugyanezt az IP címet használtad mikor érdeklodtél.
                            Elmagyaráztam mi fán terem az IP:
                            Styann01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Először is az érvelésed alapja, az azonos IP cím. A legamatőrebb rendszergazda is tudja, hogy mobilnet esetében minden egyes kapcsolódás során az adott mobilszolgáltató számára rendelkezésre álló IP címekből oszt ki egyet. Ez változó mennyiségű IP cím, volt idő, amikor a komplett szolgáltató egy IP címet adott mindenkinek, majd ha rosszalkodott valaki egy chaten vagy egy site-on, akkor a többiek is miatta szívtak, ha kitiltották.
                            Majd onnantól kezdve változott az álláspontod:
                            Styann01 barátom úgy látszik nem vagy képben.
                            még ha kulonbozo is lett volna az IP cím akkor is hasonlóképpen járunk el a fentebb felsorolt okok miatt.
                            Az első érvelésed alapja az IP cím volt, majd miután ripityára szedem informatikai tényekkel, már nem is számít az IP. Maradnak a hasonlóságok két idegen számla között:
                            • egyforma a számlaméret: erre van valamennyi esély bár, hogy pont 13k USD legyen az az összeg, szinte kizárt
                            • egyforma lotméret: 2 lot esetén erre már nagyobb az esély, sokan 1,2,3... lotokkal nyitnak
                            • ugyanarról az árról történt ellenkező irányú nyitás: egy szint, nevezetes mozgóátlag vagy trendvonal stb. esetén erre már komoly az esély, ugyanis EZ A KERESKEDÉS ALAPJA! Az egyik ember abban hisz onnan fordul, egy másik abban, hogy megy tovább. ERRŐL SZÓL A KERESKEDÉS, NORMÁL KERETEK KÖZÖTT EZEN ÜGYLETEK VÉTELI ÉS ELADÁSI POZICIÓINAK PÁROSÍTÁSÁT ÉS A KERESKEDÉS BONYOLÍTÁSÁT VÉGZI EGY BRÓKERCÉG.

Magyarul: ha valaki KERESKEDIK, és találtok egy hasonlónak tűnő ellenoldalt, akkor az csaló, és elveszitek a bónuszt. Jó. Elvehetitek. DE NEM EGY ÜGYFÉL SZÁMLÁJÁRÓL MINDKETTŐT, HANEM KÜLÖN-KÜLÖN. Ezt a részt nem fogjátok megúszni szárazon, mert ez pénzmosás. Eddig még nem is avatkoztam volna bele az ügybe, mert ezt bármelyik felügyeleti szerv megoldja. A pofátlanság innen jött:
                            mindenkinek egyételmu hogy mi a helyzet
                            Leírtam e-mailben mit kell tenned.
                            Zárd le mindegyik számládon a pozíciókat. Szólj ha kész, onnantól intézem a dolgokat személyesen.
                            Ha nem értesz egyet kérlek emelj panaszt nyugodtan, még segítek is megfogalmazni a levelet ha kell...
                            • CSAK EGY SZÁMLÁN TUDJA LEZÁRNI A POZIKAT! ÉRTED? Azontúl, hogy egy feltételezésen alapuló rágalmazást követsz el, nem nyújtasz valódi megoldási lehetőséget.
                            • Miért is zárná le a nyerőben lévő poziját a számláján? Mert ti feltételeztek valamit? A további nyereségtől amitől az ügyfél elesik ki fizeti meg? Mióta mondhatjátok meg egy ügyfélnek mikor zárja a pozijait?

Úgyhogy természetesen szó sincs róla, hogy akkor zárja be a számláján lévő pozikat amikor ti mondjátok, majd akkor, ha a kereskedési szemlélete azt diktálja. Az ügy pedig addig fog eszkalálódni, ameddig nem történik megnyugtató tisztázás anyagilag és erkölcsileg.

Hozzászólás

• Sziasztok ! lemaradtam valamiröl ? Zalan nincs itt ? Moni van helyette ?

Hozzászólás

• papa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Sziasztok ! lemaradtam valamiröl ? Zalan nincs itt ? Moni van helyette ?
                                Csúnya öngólt rúgott az Iron, az van.

Hozzászólás

Working...
                                X