Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Nézzétek meg:

www.youtube.com/ironfxmarketing

vagy

http://www.ironfx.com/hu/car-competition

Hozzászólás

• Robotos kereskedés és script-ek használata is megengedett a versenyben!

Hozzászólás

• A talán mérvadó Szabályzat és Részvételi feltételekben miért nincs megemlítve a díjak között a Ferrari? Csak vmi homályos SZUPERAUTÓ opció van. Típus, modell miért nincs meghatározva?

http://www.ironfx.com/content/1/2/1/...etition_HU.pdf

+ "Az ügyfél tudomásul veszi, hogy ő a felelős kifizetni minden behozatali adót, valamint a helyi költségeket."

Egy magyarországi nyertes hány millió HUF adóval kalkulálhat?

Hozzászólás

• Éleslátó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          A talán mérvadó Szabályzat és Részvételi feltételekben miért nincs megemlítve a díjak között a Ferrari? Csak vmi homályos SZUPERAUTÓ opció van. Típus, modell miért nincs meghatározva?

http://www.ironfx.com/content/1/2/1/...etition_HU.pdf

+ "Az ügyfél tudomásul veszi, hogy ő a felelős kifizetni minden behozatali adót, valamint a helyi költségeket."

Egy magyarországi nyertes hány millió HUF adóval kalkulálhat?
          Amíg nem vesszuk meg az autót nem lehet hivatalosan kihírdetni a modellt és a típust sem a márkát! Addig nem is vesszuk meg amíg a nyertes el nem donti hogy a készpénzt akarja vagy az autót!

Elobb nyerd meg a versenyt és utána ráérsz azzal szamlogatni hogy mennyi a koltsége a Ferrari behozatalának!
          Meg azt se feledd el hogy ott az Útadó, a garázs bérleti díj (hacsak nem akarod az utcán parkolni), arról nem is beszélve hogy a tankolni is rendesen kell bele.

Hozzászólás

• Szánalmas kamuduma.

Hozzászólás

• milyen jó hogy a versenyen csak komoly kereskedok fognak indulni és nem az ''éleslátók''

Hozzászólás

• nekem ez a modell tetszik
                Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Milyen Ferrari? Ez a szöveg kb olyan mint amikor Marikanénit bepalizzák a élete első piramisjátékába. 5ft ot nem adnék annak a kezébe aki ilyen figyelemhajhász, pongyola szemetet ki mer adni a kezéből és még komolyan is gondolja.

+ + "Az ügyfél tudomásul veszi, hogy ő a felelős kifizetni minden behozatali adót, valamint a helyi költségeket."

Ez meg a világ leggázabb dolga, itthon azért jó kocsit nyerni, mert minden kocsi ***** drága az adók miatt, ha nem lennének ilyenek az adók akkor Ferrari is bőven mászkálna az utcán. De jó nyeremény az amikor úgy kezdik, hogy fizess 10millát, hogy megkapd a nyereményed, ez meg olyan greencard pénzcsalás jellegű.

Büdös ez az egész úgy ahogy van.
                  Tárhely Renault Szerviz

Hozzászólás

• Celithrandil eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Milyen Ferrari? Ez a szöveg kb olyan mint amikor Marikanénit bepalizzák a élete első piramisjátékába. 5ft ot nem adnék annak a kezébe aki ilyen figyelemhajhász, pongyola szemetet ki mer adni a kezéből és még komolyan is gondolja.

+ + "Az ügyfél tudomásul veszi, hogy ő a felelős kifizetni minden behozatali adót, valamint a helyi költségeket."

Ez meg a világ leggázabb dolga, itthon azért jó kocsit nyerni, mert minden kocsi ***** drága az adók miatt, ha nem lennének ilyenek az adók akkor Ferrari is bőven mászkálna az utcán. De jó nyeremény az amikor úgy kezdik, hogy fizess 10millát, hogy megkapd a nyereményed, ez meg olyan greencard pénzcsalás jellegű.

Büdös ez az egész úgy ahogy van.
                    A Marika néni lehet hogy be se tudja kapcsoni a számítógépet nem hogy forex-ezne. Szerintem a Marika néni nem fog benevezni a Ferrárira pláne nem 2.500 USD-al ami csak fél milla nem pedig 10. (egyébként tisztelet a kivételnek, a modern, számítógépkezelo fél millás megtakarítással rendelkezo Marika néniknek, aki tudja mi az a forex)

Más részt ez nem piramisjáték, lottó vagy sorsolás! Itt 4 hónapig jól/profitosan kell kereskedned ahhoz hogy nyerjél!

Ha meg is nyered a versenyt akkor kérd a készpénzt ha nem tudnád kifizeni az adókat! Szerintem az is elég szép nyeremény. (aztán ha te inkább 100 új robogót vagy 100 nagyobb szervert veszel belole az már a te dolgod)

Azért mert te félsz elindulni egy igazi versenyen - ahol mindenki láthatja mennyire vagy jó kereskedo - nem kellene hulyeségeket írni.

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      A Marika néni lehet hogy be se tudja kapcsoni a számítógépet nem hogy forex-ezne. Szerintem a Marika néni nem fog benevezni a Ferrárira pláne nem 2.500 USD-al ami csak fél milla nem pedig 10. (egyébként tisztelet a kivételnek, a modern, számítógépkezelo fél millás megtakarítással rendelkezo Marika néniknek, aki tudja mi az a forex)

Más részt ez nem piramisjáték, lottó vagy sorsolás! Itt 4 hónapig jól/profitosan kell kereskedned ahhoz hogy nyerjél!

Ha meg is nyered a versenyt akkor kérd a készpénzt ha nem tudnád kifizeni az adókat! Szerintem az is elég szép nyeremény. (aztán ha te inkább 100 új robogót vagy 100 nagyobb szervert veszel belole az már a te dolgod)

Azért mert te félsz elindulni egy igazi versenyen - ahol mindenki láthatja mennyire vagy jó kereskedo - nem kellene hulyeségeket írni.
                      Édes Egyetlen Virágszálam: A cirka 10 milla az említett ki tudja milyen kocsinak a nagyjábóli itthoni üzembe helyezési költsége. Én egy szóval sem mondtam, hogy nem merek elindulni egy versenyen, én azt mondtam, hogy annak aki már a meghirdetésnél is átbaszott egy fillért nem adnék a kezébe. Mi azon a hülyeség, hogy komolytalan módon lett meghirdetve és nem lett leírva, hogy a nyeremény az nem is nyeremény, mert a kedves nyertest anyagi kötelezettségek terhelik ha át kívánja venni. Én csak arra akartam utalni hogy az egész úgy büdös ahogy van, persze ha korrekt tiszteletre méltó arc vagy akkor szimplán csak marketing szempontból analfabéta. Nekem mind1, csak a véleményem osztottam meg.
                      Tárhely Renault Szerviz

Hozzászólás

• amúgy ebből a zsetonból egy 15-20 rendes szerver ha kijönne nem hogy 100 de ez már nem ide tartozik
                        Tárhely Renault Szerviz

Hozzászólás

Édes Egyetlen Virágszálam: A cirka 10 milla az említett ki tudja milyen kocsinak a nagyjábóli itthoni üzembe helyezési költsége. Én egy szóval sem mondtam, hogy nem merek elindulni egy versenyen, én azt mondtam, hogy annak aki már a meghirdetésnél is átbaszott egy fillért nem adnék a kezébe. Mi azon a hülyeség, hogy komolytalan módon lett meghirdetve és nem lett leírva, hogy a nyeremény az nem is nyeremény, mert a kedves nyertest anyagi kötelezettségek terhelik ha át kívánja venni. Én csak arra akartam utalni hogy az egész úgy büdös ahogy van, persze ha korrekt tiszteletre méltó arc vagy akkor szimplán csak marketing szempontból analfabéta. Nekem mind1, csak a véleményem osztottam meg.
                          Szerintem meg fer a meghírdetett versenyfeltétel!
                          Vagy kell a pénz,vagy kell a kocsi!
                          Ha kell a kocsi,akkor ki ki amelyik országban él,járjon utána mennyi az adó,és fezessen.Ha egy szerencsésebb országban él a nyertes,alig kell adót fizetnie.
                          Ha magyar a nyertes,akkor még 100 ember fog az adójából dőzsölni jó kis magyar szokás szerint.Ez van!
                          Ha valaki nem akar 10 milliot adóba fizetni,akkor vegyen egy házat más országban 10 millioért,és költözzön oda a kocsival együtt!
                          Jobban jár,lesz egy háza ingyen!

Hozzászólás

• ez egy magyar fórum és magyarul lett meghirdetve a verseny és itt igen magas az adó, ha meg valamit nyerek azt megnyerni akarom nem megvenni. nem pirossal kell kocsimárkákkal dobálózni hanem pontos típust kell kirakni és melléírni lóbetűkkel, hogy mennyit kell még fizetned ha kell is.
                            mind1, szórakozzanak csak veletek, én már meguntam az ilyen arcokat, akik az anyjukat is eladnák és átkúrnák.
                            szép napot mindenkinek.
                            Tárhely Renault Szerviz

Hozzászólás

Nem tudom hol az átverés?
                              A te honlapodon se lehetne rajta a robogó márkája csak ha már megvetted!
                              Amint megvetted már azt csinálsz vele amit akarsz.
                              Szerintem te se várod el hogy vegyunk neked egy Ferrárit aztán késobb mégiscsak a készpénzt választod mert rájossz hogy nem tudod kifizetni az adót meg a benzint.
                              Nem fogjuk mind a 200 ország-ra kiszámolni hogy mennyi a behozatali adó! ennek járj utána te.

Nyerd meg a versenyt és akkor leulunk megbeszélni a modellt és típust színt és rendszámot!

Hozzászólás

• Ez egy .hu végződésű oldal ami leginkább Magyarországra szól magyar nyelven és nem több 100 országra. + az továbbra se nyeremény ami után az fizet aki nyeri. Nem tudom megnyerni a versenyt mert mint mondottam egy tízfillérest nem adnék a kezedbe ezek után nem hogy több ezer ojrót. A rendszámot meg egyedül is ki tudom találni ha én nekem kell fizetni hidd el No én itt lezártam a témát csak a véleményemet osztottam meg. További jó hitegetést és kamuzást.

(Azt oda lehet írni hogy ferrári de a típust nem mert nem vette meg) LOL
                                Hidd el, nem mindenki olyan hülye, hogy mindent beszopjon.
                                Tárhely Renault Szerviz

Hozzászólás

Working...
                                X