Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Piros eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tévedsz! Nekem ezzel semmi dolgom sincs.
    Aki bónuszt vett fel és problémája van, annak van dolga mégpedig úgy hogy mégegyszer elolvassa figyelmesen és ha a leírtak alapján nem jól járt el a brókercég, akkor teljesen megnyugodhat, mert a jog mellette áll.
    Ennyi? Háááát... (a többit moderáltam...)

nekem az a gyanúm, hogy nem találsz olyant, hogy a bónuszos számláról többet vonhatnak le, mint a bónusz.

Ha igen, akkor emeld ki, mert érdekelne itt mindenkit.

Hozzászólás

• Balogh László eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

nekem az a gyanúm, hogy nem találsz olyant, hogy a bónuszos számláról többet vonhatnak le, mint a bónusz.

Ne legyél rám mérges, nekem senkim se a cég. Csak azt próbálom érzékeltetni másoknak, hogy jól el kell olvasni egy ilyen dokumentumot, mert csapdába eshet az ember.

Hozzászólás

Ha nem talál az ember olyant, hogy a bónuszos számláról többet vonhatnak le, mint a bónusz és megfelelsz minden feltételnek, amit ott leírtak, akkor gondolom megnyugodhat.

Hozzászólás

Ha nem talál az ember olyant, hogy a bónuszos számláról többet vonhatnak le, mint a bónusz és megfelelsz minden feltételnek, amit ott leírtak, akkor gondolom megnyugodhat.
          "Hány éves vagy herceg, és még hiszel a mesékben?"

Hozzászólás

• Update:

Zoltán azt a megnyugtató információt adta hogy elvehetik egy számláról az összes nyereséget és visszaadják a tulajnak a deposit összegével...
            Lenullázva akár egy fél év munkáját?

Ilyet hallottam már karibi bejegyzésű zugbrókerektől de egy EU -s brokernél nagyon meleg.

Itt kezdődik az iron vége?

Hozzászólás

Ne legyél rám mérges, nekem senkim se a cég. Csak azt próbálom érzékeltetni másoknak, hogy jól el kell olvasni egy ilyen dokumentumot, mert csapdába eshet az ember.
              Hát olvasatomban az általad olvasásra ajánlott szövegben a 17 és 18 szakaszban az ügyfél számlájáról, illetve számláiról van szó, és a bónosz és a további bónusz visszavonásáról.

Ezt senki nem vitatja, de itt nem a bónuszt, hanem többet vontak le Gipsz Jakabtól, azzal a feltételezéssel ő Piripócsi Tilla. Amíg csak gyanú van és nincs bizonyíték ÉS legalább valami ítélet, addig nekem nagyon nem tetszik.

Hozzászólás

• És én meg teljes névvel és beazonosíthatósággal írok ide.

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Update:

Zoltán azt a megnyugtató információt adta hogy elvehetik egy számláról az összes nyereséget és visszaadják a tulajnak a deposit összegével...

Ilyet hallottam már karibi bejegyzésű zugbrókerektől de egy EU -s brokernél nagyon meleg.

azt az információt adtam, hogy a felhasználási feltételeink szerint (7-es pont) bármelyik ugyféltol megtagadhatjuk a kereskedés jogát a rendszerunkben, és indoklás nélkul elbocsáthassuk, visszautalva neki a pénzét.

Hozzászólás

Hát olvasatomban az általad olvasásra ajánlott szövegben a 17 és 18 szakaszban az ügyfél számlájáról, illetve számláiról van szó, és a bónosz és a további bónusz visszavonásáról.

Ezt senki nem vitatja, de itt nem a bónuszt, hanem többet vontak le Gipsz Jakabtól, azzal a feltételezéssel ő Piripócsi Tilla. Amíg csak gyanú van és nincs bizonyíték ÉS legalább valami ítélet, addig nekem nagyon nem tetszik.
                    Szerintem ez senkinek sem tetszik, de remélem ki fog derülni, hogy ki és hol hibázott. A jövő szempontjából fontos lenne.

Hozzászólás

• Csodaszép történet.

Adott egy bróker, aki 100%-os bónuszokkal csábított sok ügyfelet. Ügyes marketing. Aztán visszaveszi a bónuszt, ha az ügyfél elkezd nyerni vele. Nem elegáns.

Adott néhány szerencselovag, aki rájött, hogy felesleges technikai, vagy fundamentális alapon befektetni/spekulálni/tradelgetni, ha a bónuszt kihasználva szembefordított számlákon kettőt nyer és egyet veszít. Ügyes. Aztán fel van háborodva, ha kidobják a kaszinóból. Nem elegáns.

Kíváncsi vagyok, kinek adna igazat a bíróság.

De mi köze ennek a szakmához? Van még lejjebb?
                      https://penzugyes.wixsite.com/csak-ugyfeleknek

Hozzászólás

• moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Csodaszép történet.

Adott egy bróker, aki 100%-os bónuszokkal csábított sok ügyfelet. Ügyes marketing. Aztán visszaveszi a bónuszt, ha az ügyfél elkezd nyerni vele. Nem elegáns.

Adott néhány szerencselovag, aki rájött, hogy felesleges technikai, vagy fundamentális alapon befektetni/spekulálni/tradelgetni, ha a bónuszt kihasználva szembefordított számlákon kettőt nyer és egyet veszít. Ügyes. Aztán fel van háborodva, ha kidobják a kaszinóból. Nem elegáns.

Kíváncsi vagyok, kinek adna igazat a bíróság.

De mi köze ennek a szakmához? Van még lejjebb?
                        A kereskedoknek szerecsére csak kevés %-a próbál a bónusszal visszaélni, így nem sok a hasonló eset.
                        Aki pedign normálisan kereskedik nincs mitol tartania.

Hozzászólás

• kereskedés

Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          A kereskedoknek szerecsére csak kevés %-a próbál a bónusszal visszaélni, így nem sok a hasonló eset.
                          Aki pedign normálisan kereskedik nincs mitol tartania.

Ez a számla amiről szó van. Ha ez nem normális kereskedés akkor mi?

Beszéltem Zoltánnal ma, (többszöri felszólításra , nagy nehezen szóba állt velem)
                          De mostmár abszolút ködösítés megy, semmiről nem hajlandó beszélni, látszik ahogy hátrál ki a történetből.

A másik számláról nem azért nem vonták le a bónuszt mert nem volt rajta annyi penz, hanem hááát mert csak.
                          Kérdeztem a pontos nyitás zárást, na az titok, számlaméret titok, ip cím titok stb. érzi hogy belebukott a hazugságba csak már nem nagyon tudja, hogy kell kihátrálni ebből.

A jogi osztály válaszát várom az MNB és CySec bejelentéshez, egylőre sehol semmi persze...

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            azt az információt adtam, hogy a felhasználási feltételeink szerint (7-es pont) bármelyik ugyféltol megtagadhatjuk a kereskedés jogát a rendszerunkben, és indoklás nélkul elbocsáthassuk, visszautalva neki a pénzét.
                            Megint hazudsz, nem ezt mondtad...

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Update:

Ebben csak az az érdekes hogy miért nem egyből a "csalás" után lépnek akcióba, várnak akár fél évet is hogy hátha amúgyis bebukja az ügyfél a pénzt.
                              Itt 13k USDról meg 2k nyereségről volt szó. Ha a másik számlát 2k bukta lenullázta akkor ezen hogy van 13k? A csalás után még volt deposit??
                              Egyszerűbb lenne amúgy leírni konkrétan összegekkel hogy mi is történt mert így senki nem érti a lényeget

Hozzászólás

• lost89 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Ebben csak az az érdekes hogy miért nem egyből a "csalás" után lépnek akcióba, várnak akár fél évet is hogy hátha amúgyis bebukja az ügyfél a pénzt.
                                Itt 13k USDról meg 2k nyereségről volt szó. Ha a másik számlát 2k bukta lenullázta akkor ezen hogy van 13k? A csalás után még volt deposit??
                                Egyszerűbb lenne amúgy leírni konkrétan összegekkel hogy mi is történt mert így senki nem érti a lényeget
                                Röviden a lényeg, amiért ekkora a felháborodás: Akármi is történik, akárhogyan is, de "A" ügyfél bónuszát, nem vonhatják le "B" ügyfél saját tőkéjéből.

Mégegyszer máshogyan: Saját tőkéből vonták le egy idegen ember számlájának a bónuszát.

Megint máshogyan: Kereskedsz békésen majd levonják a bónuszt, és még a saját tőkédből ugyanannyit egy másik IDEGEN számlára hivatkozva.

Tudom, hogy nehéz megérteni, ahogy írtam korábban, nekem is kellett 10 perc mire leesett, pedig nagyon nem tegnap kezdtem. Nagyon szívesen leírom ezt a tényállást akárhányszor is elvándorol a téma a lényegtől. Mert ez a lényeg!

Hozzászólás

Working...
                                X