Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• big eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Ez a számla amiről szó van. Ha ez nem normális kereskedés akkor mi?

Beszéltem Zoltánnal ma, (többszöri felszólításra , nagy nehezen szóba állt velem)
    De mostmár abszolút ködösítés megy, semmiről nem hajlandó beszélni, látszik ahogy hátrál ki a történetből.

Igen beszéltunk, eddig azért nem kerestelek mert írásban kérted hogy NE KERESSEN TÉGED SENKI TELEFONON! és ezt tiszteletben tartottuk

A másik számláról nem azért nem vonták le a bónuszt mert nem volt rajta annyi penz, hanem hááát mert csak.
    Kérdeztem a pontos nyitás zárást, na az titok, számlaméret titok, ip cím titok stb. érzi hogy belebukott a hazugságba csak már nem nagyon tudja, hogy kell kihátrálni ebből.

A jogi osztály válaszát várom az MNB és CySec bejelentéshez, egylőre sehol semmi persze...
    A választ megkapod ne aggódj
    a pozíciódat te zártad és nem kényszerített senki, szóval nem értem neked mi bajod ezzel.

Hozzászólás

• nekem most épp van pár lebegő vesztes trade-em, azt is vissza lehet csinálni?

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        a pozíciódat te zártad és nem kényszerített senki, szóval nem értem neked mi bajod ezzel.
        Zoli ne hazudj!

"Leírtam e-mailben mit kell tenned.
        Zárd le mindegyik számládon a pozíciókat. Szólj ha kész, onnantól intézem a dolgokat személyesen."

Ez nem kényszerítés?? Utasítani próbáltál, hogy zárjam le a pozíciókat , mert csak akkor intézed személyesen.. és csak akkor adjátok vissza a jogtalanul elvett pénzt

Az Iron válaszra továbbra is várok és semmi.. ha most kell kitalálni hogy miért is vették el a pénzt az nagyon gáz.... Hmm lehet Zalánék ezért hagyták el a süllyedő hajót?

Hozzászólás

• Most szólt egy nagyon kedves ismerősöm, hogy olvassam végig a topic-ot, mert be fogok halni a nevetéstől; igaza lett.

Az ártalmatlanság vélelme.
          (Itt olvashatod:
          http://hu.wikipedia.org/wiki/Az_%C3%...g_v%C3%A9lelme
          )

Már csak az a kérdés, hogy melyik oldalé az ártalmatlanság
          Kacagok, tiszta szívből.

Hozzászólás

• Charma eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Most szólt egy nagyon kedves ismerősöm, hogy olvassam végig a topic-ot, mert be fogok halni a nevetéstől; igaza lett.

(Itt olvashatod:
            )

Kacagok, tiszta szívből.
            Igen, mielőtt elvették (ha jól olvasom, de ha nem, akkor javítsd ki) a tőkéje egy részét is, megillett volna az ártatlanság vélelme is.

Hozzászólás

Most szólt egy nagyon kedves ismerősöm, hogy olvassam végig a topic-ot, mert be fogok halni a nevetéstől; igaza lett.

(Itt olvashatod:
              )

Kacagok, tiszta szívből.
              Halkan megsúgom, hogy az ártatlanság és az ártalmatlanság két teljesen eltérő jelentéssel bír... Kacarássz csak.

Hozzászólás

• big eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Zoli ne hazudj!

"Leírtam e-mailben mit kell tenned.
                Zárd le mindegyik számládon a pozíciókat. Szólj ha kész, onnantól intézem a dolgokat személyesen."

Ez nem kényszerítés?? Utasítani próbáltál, hogy zárjam le a pozíciókat , mert csak akkor intézed személyesen.. és csak akkor adjátok vissza a jogtalanul elvett pénzt

Az Iron válaszra továbbra is várok és semmi.. ha most kell kitalálni hogy miért is vették el a pénzt az nagyon gáz.... Hmm lehet Zalánék ezért hagyták el a süllyedő hajót?
                ...és már le is zártad én meg intézem is a jogi részlegunkkel.
                Azt mondtam hogy Ma kapsz választ, de a mai napnak nincs vége!

Zalánék a világ lejgobb hajójából kiugrottak. Van aki egy kiscsónakba van aki máshova pottyant... sok sikert nekik.
                Az IronFX a megmarad a világvezeto bórkerek sorában, és hamarosan az #1 lesz nélkuluk is.

Hozzászólás

• Nagyon egyszerű a képlet szerintem.

Jelenleg azt látni, hogy az IronFX drasztikusan beavatkozott egy számlába. Ennek a jogalapja megkérdőjelezhető. Ezen megy itt a vita 1000-rel. Viszont ok nélkül miért tennének ilyet? Lássunk tisztán!

Senki sem tekinthető vétkesnek, amíg jogerősen be nem bizonyítható ártatlansága. A jogi levélből ki fog ez derülni. Ugye megosztod?

Nem tudom mennyire érdemes piszkálni az alvó oroszlán bajszát. Lehet mást érsz el, mint amit akarsz.

Hozzászólás

Zalánék a világ lejgobb hajójából kiugrottak. Van aki egy kiscsónakba van aki máshova pottyant... sok sikert nekik.
                    Az IronFX a megmarad a világvezeto bórkerek sorában, és hamarosan az #1 lesz nélkuluk is.
                    Ha én nem irok, csinálok, mondok semmit az IronFX-ről, akkor ti se tegyétek, pláne ne ilyen stilusban.

Köszönöm.

Hozzászólás

• Bezzeg ha a házamat elfoglalja egy bidámbidám, nem rakhatom ki csak ha bíróságon nekem adnak igazat.. Ha jogtalan csekket, birságot kapok, ki kell fizetnem, és csak utólag reklamálhatok.. Ebből kiindulva ha még be is vallom h igen, elloptam a pénzeteket, akkorsem vehetnétek vissza, hanem ki kellene fizetni majd perelni.. Másrészt engem is idegesítene ha meg akarnának lopni.. Sztem az egész bónusz téma sok bajt okoz, csak ugye ez kell ahhoz hogy standard számlákat válasszon az ügyfél, ne ECN-t.. Mert ugye s brokik nagyrészénél az a menő, sőt, van ahol csak az van.

Hozzászólás

Nem tudom mennyire érdemes piszkálni az alvó oroszlán bajszát. Lehet mást érsz el, mint amit akarsz.
                        Konkrétan mire gondolsz?

Hozzászólás

• Figyelj, egyértelmű a dolog. Ez a jogi levélből ki fog derülni. Ha tudja bizonyítani akkor az, ha nem akkor az.

Várjuk meg a levelet. Abből kiderül a bróker hozzáállása és a bizonyítéka is. Viszont ez a hozzáállás lesz a jövőben mérvadó is.

Egy dolog biztos; bekeményített az IronFX. Tanulságos történet. Kíváncsi vagyok a fejleményekre.

Hozzászólás

Lezártad a pozikat? És ha nyereséged lett volna?

Hozzászólás

• Piros eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Lezártad a pozikat? És ha nyereséged lett volna?
                              Az ugyfél tehat Big zárta a pozikat és nyereségben.

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Ha én nem irok, csinálok, mondok semmit az IronFX-ről, akkor ti se tegyétek, pláne ne ilyen stilusban.

Köszönöm.
                                Más topic-ban célzott hozzászólások, illetve telefonos meg személyes (negatív) megjegyzések hangzanak el IronFX ugyfelek felé.

A válasz egy hulye kérdésre tortént. Tény hogy bárhová mentek az IronFX után az csak kisebb hajó lesz. Az IronFX nem megy csodbe mert pár ember elhagyott bennunket.
                                Egyébként pedig oszintén sok sikert kívánok nektek.

Hozzászólás

Working...
                                X