Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Bár az adott esetben a megkárosított ember jól járt, számomra ez sokkal, de sokkal ijesztőbb, mintha nem ez lett volna a kimenet.

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      annak hogy valaki pont akkora számlával, pont azon a devizapáron pont akkorát és pont abban az idoben... ennek elég kicsi az esélye
      Plusz hogy még az IP cím is egyezzen

inkább lottózz annak nagyobb a valószínusége
      4 ismerősömnek ugyanaz az ip címe mint nekem pedig van köztünk 200km,
      mindenki daxon trédel mert az legalább mozog. 7000 ügyfél közül ritka az azonos lotos nyitás? Profitos tréderek szinte ugyanott nyitnak különböző irányba akár eltérő stratival.
      Sokan olvassák a fórumot, megéri az ironnak a bizonytalanság keltés?
      Ha most 30 ember mégsem utal be hozzátok mert fél, hogy nem csak a bónuszát veszitek el hanem a nyerőjét is akár?

Hozzászólás

• Ezidáig úgy tudtam, az internet felé mindenkinek külön IP címe van legyen az statikus vagy dinamikus. Ezzel szemben az igazság az, hogy egyes szolgáltatók egész csoportoknak (akár többezer embernek) azonos IP címet adnak az internet felé, ők pedig egy alhálózaton vannak külön IP címekkel.
        Úgy látszik IronFX erről nem tudott. Így előfordulhatott, hogy IP azonosság esetén rögtön felmerült a csalás gyanúja. A többi már csak hab volt a tortán, hogy:
        -Nagyjából azonos időben,
        -Nagyjából azonos mérettel éppen DAX-ot kötött 2 különböző ember ellenkező irányban.

Ennek fényében egyébként még a bónusz elvonás is jogtalan volt nemhogy a saját tőke megcsonkítása.

Más. Érdeklődve figyeltem a párbeszédet. A nyilvános bocsánatkérést és kárpótlást követeljük de az nem számít milyen stílusban beszélünk a másik emberrel. Gondolkodjon el mindenki aki így, de inkább úgy hozzászólt a témához.

Hozzászólás

• Balogh László eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Bár az adott esetben a megkárosított ember jól járt, számomra ez sokkal, de sokkal ijesztőbb, mintha nem ez lett volna a kimenet.
          Nana! Nem jól járt, csak nem járt nagyon rosszul. Kis különbség

Vszínű nincs semmilyen bizonyítékuk (különben előálltak volna vele), ezért legalább a saját pénzét nem vették el, csak a bónuszt.

Én mondtam Zoltánnak hétfő este telefonban, hogy ez így 3 nap után már kevés lesz. Bizonyítsák be hitelt érdemlően, hogy arbitrázsolás történt vagy sem! Ha nem megy, akkor az minimum, hogy bocsánatot kérnek, és a bónuszt is vissza adják.

Hozzászólás

• Styann01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Nana! Nem jól járt, csak nem járt nagyon rosszul. Kis különbség

Vszínű nincs semmilyen bizonyítékuk (különben előálltak volna vele), ezért legalább a saját pénzét nem vették el, csak a bónuszt.

.
            igen, sajnos már ezt a "visszakapod a pénzt" is jónak kell ítélni.

Elég a gyanú (mint a Csermanek és előtte Rosenfeld korszakban, vagy Dzsugasvili érában) és elveszik a bónuszt. Nem, nem! nem félreírtam, GYANÚ alapján és nem BIZONYÍTÉK alapján.

Anno a Tada nevű izé (brókercégnek nem nevezném) simám elvette a swapfree kedvezményt sok embertől, mert "csalt". Nálam a csalás annyi volt, hogy volt pofám longolni a try-t. Ezt és még sok másnak akkor vették észre, amikor éppen mínuszban volt a lebegő... azaz mint MM izé simán eltette a pénzünket, mert olyan feltételekkel lehetett volna tartani a swap szerint, ami viccnek is rossz volt... Én persze előtte rákérdeztem, hogy tarthatok-e hónapokig pozíciót. A válasz igen volt. Hát persze... Akinek van kedve számolja ki, hogy egy piti 0,3 lotos try kötés tavaly óta longban mit hozott volna, ha tartom...

Ha jól tudom az akkori kapcsolat tartóm most az ironnál van, vagy legalábbis átment hozzájuk...

Én azóta tudom, hogy nem a piac, az ami veszélyes a kereskedésben, hanem ...

Hozzászólás

• Azért az eredeti nickeden ezt nem merted felvállalni, csináltál ehez a hozzászóláshoz egy újat.

Hozzászólás

• vélemény eredeti hozzászólása
                Milyen érdekes, hogy a legjobban azok vannak felháborodva, akik ipari méretekben bonuszoznak nem egy meg két számlán! Értem én, "kockázat" nélkül kereskedni a legjobb! Ha csinálják akkor legyenek felkészülve ilyen kockázatokra is! Az hogy a befizetett tőkéhez hozzányúlnak már más lapra tartozik. De vannak olyan brókercégek ahol a teljes tőke is elvész a nyereséggel együtt ha kiderül az arbitrázs!
                Azért én is ki lettem volna akadva, ha lenyúlnak a saját tőkémből.

A nagy kérdés az, hogy kinek mit jelent az arbitrázs...
                A bónuszt sokféleképp ki lehet használni, és azt akkor veszik vissza amikor akarják. De hogy a saját tőkémből? Na ne már..

Hozzászólás

• vélemény eredeti hozzászólása
                  Milyen érdekes, hogy a legjobban azok vannak felháborodva, akik ipari méretekben bonuszoznak nem egy meg két számlán! Értem én, "kockázat" nélkül kereskedni a legjobb! Ha csinálják akkor legyenek felkészülve ilyen kockázatokra is! Az hogy a befizetett tőkéhez hozzányúlnak már más lapra tartozik. De vannak olyan brókercégek ahol a teljes tőke is elvész a nyereséggel együtt ha kiderül az arbitrázs!
                  Zoli: inkább a kérdésekre válaszolj!!

Hozzászólás

• StLui eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Azért az eredeti nickeden ezt nem merted felvállalni, csináltál ehez a hozzászóláshoz egy újat.
                    Megelőztél.

Hozzászólás

• big eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Megjött a levél a jogi osztálytól és természetesen visszatették a jogtalanul levont összeget, a bónuszt persze nem (jó erre legalább van joguk "gyanú" esetén is)... A levélben semmi adat amiket kértem, csak a szokásos mellébeszélés. Ip, számlaméret, kötésméret, nyitási árak, zárási árak. Ezeket ígérted, merre vannak?

Zoltán: Továbbra is várom a válaszokat és hogy mi módon akartok kárpótolni az alaptalan vádaskodás után ebben a 3 napos herce-hurcában!

És pontos választ szeretnénk, hogy akkor ezek szerint bárkinek a saját tőkéjéből levehettek pénzt ha úgy gondoljátok? Mikor és mennyit? Értesítés nélkül? Mi lett volna ha nincs ekkora cirkusz? Akkor az sima nyereség nektek?
                      A Bónusz levonását a Jogi osztály hozta meg megalapozott tények alapján.

A bónuszon felul leemelt osszeg nem veszett el. Az ugy lezárásáig be volt fagyasztva. És bár a cégunk nem kovetett el hibát a fenti esetben, a jogi osztályunk úgy dontott hogy a bónuszon felul levont tokét jóhiszemuségbol feloldjuk.
                      Kompenzációra nem kerul sor, hiszen nincsen mit kompenzálni. A dontés megozatala után egybo vissza kaptad a penzedet és a kiutalási kérelmedet is teljesítettuk perceken belul. A továbbiakban nem fogunk bónuszt adni a számodra.

Egyúttal ez egy tanulság a késobbi alkalmakra.
                      Azoknál a kereskedonkél ahol jó okunk van feltételezni a bónusszal való visszaélést, határozott lépéseket fogunk eszkozolni.

Hozzászólás

• big eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Zoli: inkább a kérdésekre válaszolj!!
                        ez valaki más lehetett, én nem vaszem magamra a sérto szavakat

Hozzászólás

• zoltán németh ironfx eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          egyúttal ez egy tanulság a késobbi alkalmakra.
                          Azoknál a kereskedonkél ahol jó okunk van feltételezni a bónusszal való visszaélést, határozott lépéseket fogunk eszkozolni.
                          mik...
                          azok...
                          a jó okok?

Várjuk az általad ígért részletes bizonyítékokat (IP, nyitás/zárás idő/ár, számlaösszeg, stb.)!

Azt nem mondhatod, hogy üzleti titok, mert az érvelésed alapja az, hogy ugyanaz a személy áll a két számla között. Vagy már nem is olyan biztos?

Hozzászólás

• Styann01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            mik...
                            azok...
                            a jó okok?

Várjuk az általad ígért részletes bizonyítékokat (IP, nyitás/zárás idő/ár, számlaösszeg, stb.)!

Azt nem mondhatod, hogy üzleti titok, mert az érvelésed alapja az, hogy ugyanaz a személy áll a két számla között. Vagy már nem is olyan biztos?
                            Minden publikus információt megkapott a Big a jogi osztályunktól.

Hozzászólás

A Bónusz levonását a Jogi osztály hozta meg megalapozott tények alapján.

No ezek a tények érdekelnek, eddig nem sikerült küldeni pedig megígérted!!

A bónuszon felul leemelt osszeg nem veszett el. Az ugy lezárásáig be volt fagyasztva.

Le lett emelve a számlámról nem pedig befagyasztva, ne hazudozz légyszíves!

És bár a cégunk nem kovetett el hibát a fenti esetben, a jogi osztályunk úgy dontott hogy a bónuszon felul levont tokét jóhiszemuségbol feloldjuk.

Ja kedvességből?? Na ne vicceljünk, ha nem hibáztok soha nem kaptam volna vissza. Tudtátok, hogy perre viszem , amit csúnyán buktatok volna.

Kompenzációra nem kerul sor, hiszen nincsen mit kompenzálni. A dontés megozatala után egybo vissza kaptad a penzedet és a kiutalási kérelmedet is teljesítettuk perceken belul. A továbbiakban nem fogunk bónuszt adni a számodra.

Alaptalanul vádoltatok és nincs mit kompenzálni? Na és ez honnan derül ki, hogy nem kapok bónuszt többet? A levélben ilyenről nincs szó.

Egyúttal ez egy tanulság a késobbi alkalmakra.
                              Nem inkább az kéne legyen a tanulság, hogy más pénzéhez nem nyúltok? Gondolod, hogy ezek után nem fognak előkerülni azok akiket eddig megloptatok? (mint mondtad ez egy bevett gyakorlat) Gondolod a jövőbeliek hagyni fogják magukat?

"Minden publikus információt megkapott a Big a jogi osztályunktól."

Zoli megint hazudtál, azt ígérted, hogy minden kérdésre választ kapok. De konkrétan semmire nem kaptam. Ezek szerint nem létezik semmiféle bizonyíték csak vádaskodtatok!

Hozzászólás

És bár a cégunk nem kovetett el hibát a fenti esetben, a jogi osztályunk úgy dontott hogy a bónuszon felul levont tokét jóhiszemuségbol feloldjuk.
                                Kompenzációra nem kerul sor, hiszen nincsen mit kompenzálni.
                                Ha nem hibázott a cég és van bizonyítékotok akkor hogy lehettek jóhiszeműek?
                                Ha meg hibáztatok és/vagy nincs bizonyítékotok, akkor meg van mit kompenzálni.

Ez ilyen egyszerű!

Hozzászólás

Working...
                                X